FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Własna fabuła TR
Author Message
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 27-01-2007, 12:53   

Cóż,jakoś wydało mi sie oczywiste że to Lara ale na końcu myślałem że dzwoni sama do siebie :p Za dużo skrótów myślowych :p
_________________
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 27-01-2007, 20:41   

Ale kto ma jeszcze brązowe włosy, dwa pistolety, tarcze w ogrodzię, basen, no i... Croft manor

K@t
Miś Koralgol
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 10-02-2007, 19:06   

Dobra chcę ożywić ten Temat.

W pradawnej starożytności. Faraon Makynes II postanowil wypłynąć w długi rejs. Gdy tak płynąl dopłynął do wybrzeży Ameryki Południowej. Niestety rozpętał się sztorm i statek się rozbił przeżyło tylko kilka osób w tym Makynes. Spotkali się oni z tubylcami (nie zjedli ich, ani nie probowali zlożyć z nich ofiary :690: ) i zaczeli mieszkać razem. Makynes pokazał im jak buduje się piramidy. Wkrótce później w ich osadzie Aztekowie zrobili pierwsza piramidę. Niestety gdy Makynes zauważył że używają piramidy jako miejsca na ofiary z ludzi sprzeciwił się i wypowiedział im wojnę. Niestety przegrali, ale udało im się uciec. Założyli nowę państwo. W ukryciu. Luxor II. Niestety w państwie lud miał dość i szykował się bunt przeciw Makynesow. Wiec Makynes stworzył włócznię dzięki, której kontrolował swoich poddanych. Tak zapanowala Monarchia Całkowicie omega Absolutna. Aż w końcu komuś udało się zniszczyć włócznię i polatać ją na 5 części, a Makynesa zabito.
Dobra czasy teraźniejsze. Lara Croft postanawia wyruszyć na wyprawę do Ameryki Południowej. Lara szla przez bezdroża, gdy nagle zauważyła coś dziwnego. Kamienną tablicę z Hieroglifami. Hieroglify w Ameryce!!!!. Odczytała tekst w, którym była opisana przygoda Makynesa. Postanowiła wyruszyć na wyprawę po ową włócznię. No to czas na lokację:
Anglia:
- Londyn,
- Surrey,
- Stonehenge.
Czechy:
- Czarnobyl,
- Strahow,
- Praga,
Rosja
- Moskwa,
- Miasto Nocą,
- Podziemia Roji,
Nowy Jork
- Nowy Jork (Noc),
- Opuszczona willa,
- Ekscentryczny kolekcjoner,
Ameryka Południowa
- Jungle,
- Świątynia Tezcatlipoci,
- Miejscę Włóczni.

Pojazdy:
- Katamaran (Ameryka południowa)
- Lamborghini Murcielago (Po Nowym Jorku to chyba nie na wielbłądzie :690: )
- Lotnia (Lecimy po Londynie)
- Koń (Czechy)
- Stary Autobus (Rosja)
Postacie:
- Lara Croft (ciekawe ktoto :690: :690: )
- Martin Guard (Przemytnik z Ameryki Południowej - pomaga nam uciec przed chordą dzikusów)
- Antoniio Marsinne (Włoski kolekcjoner mieszkający w Nowym Jorku. Ma on jeden z kawałków włóczni. Niestety nie odda go Larze bez oporu)
- Generał Mikhailow (generał, ktoremu zostało zlecone zabójstwo Lary)
- Faraon Makynes II (Wreszcię. Wróg numer 1. Dostał on 48 godzin aby zdobyć włocznię. Jeśli jej nie zdobędzie umrze już całkowicię. Ale jak ją zdobędzie to będzie mógł panować na nowo nad światem.)
I tyle. Może być??



Integral
Myślę, że "Monarchia Całkowicie omega Absolutna" streszcza cały post wręcz mistrzowsko, niemniej zostawiam to cudeńko gdyby kogoś interesowało ;-)
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 10-02-2007, 22:28   

"Coś".
Podziwiam Twój beznadziejny post :)
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 10-02-2007, 22:36   

A ja podziwiam bezpośredniość. Może jak już się naśmiewamy z innych, to chociaż wymyślimy coś mądrego? :) Albo chociaż lepszą własną fabułę.


MACPHISTO
Ponieważ najnowsza część gry jest dozwolona od 16 roku życia to i zachowań na tym poziomie mamy prawo oczekiwać.

BARBIE
Pa-ra-no-ja :D Zachowań moderatorów czy userów tak poza tym?

MACPHISTO
Jedno i drugie.
 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 21-08-2007, 12:49   

no to moja propozycja:

Tytuł: Lara Croft Tomb Raider: Demon Avalonu (jako pl tytuł, po angielsku nie bardzo idzie fajne tłumaczenie)

Lokalizacja:(w kolejności grania)

Chiny- świątynia Buddy
Francja-biuro A.L.Thombers
Tunezja -jez. Aszkal
Utracona nizina- wodospad Parekupa- Meru diament wody
Gambia- kamienne kręgi Wassu diament kamienia
Boliwia- wulkan Sajama
Boliwia- księżycowa dolina diament księżyca
Avalon
Croft Manor-trening

Postacie:

Lara
Zip
Alister
Angelina Lily Thombers-nasz główny wróg, naukowiec
Matka Lary
Amanda Evert jako znawca Avalonu
Jean-Yves, przyjaciel Lary, organizuje transport

Wrogowie:

Pies
Szczur
Nietoperz
Wąż
Najemnik
Sęp
Czapla
Bossowie broniący:
Mutant wodny-diamentu wody
Kamienny olbrzym-diamentu kamienia
Księżycowy smok-diamentu księżyca
A.L.Thombers-medalionu
Demon Avalonu-wyjścia z Avalonu

Ekwipunek:

Pistolety
Strzelba
HKGun
Uzi
Linka magmetyczna z hakiem
Lornetka z podczerwienią
Apteczki małe i duże(bez limitu)
PDA

Pojazdy:

Cross
Koń
Kajak
Helikopter(w filmikach, jako transport)
Własne nogi :)

Fabuła:
Szukamy artefaktu- medalionu dającego władzę nad demonem z Avalonu. Alister odnalazł nieznaną świątynię Buddy w Chinach , a Lara tam idzie. Badając ją trafia na legendę o medalionie. Dowiaduje się, że drogę do niego można znaleźć tylko dzięki dzięki trzem diamentom- wody, księżyca i kamienia. Spotyka tam najemników i okazuje się że naukowiec, Angelina Lily Thombers też chce znaleźć medalion. Lara spotyka się z Amandą, wybacza jej to co się stało i pyta o tą legendę. Amanda udziela jej wskazówek, a Zip namierza biuro naukowca(a raczej naukowczynię), która znalazła drogę do jednego z diamentów- diamentu wody. Lara udaje się tam i dowiaduje się, jak tam dotrzeć. Po zebraniu diamentu odnajduje kolejną wskazówkę. Rusza do Gambijskich kręgów Wassu i zbiera kolejny diament i wskazówkę. Gdy zbierze ostatni diament, łączy je i trafia do Avalonu. Tam odnajduje swoją matkę, i musi rozbrawić się z naukowcem i demonem, a potem wraca do domu z matką.
The end.



Nie wiem czy się komuś spodoba, jednak postawiłam na kilka istniejących miejsc.
:pozdro:
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 30-08-2007, 23:42   

Szymon_Trent wrote:

(...)
No to czas na lokację:
(...)
- Ekscentryczny kolekcjoner,


A to ci dopiero lokacja. xD xD

FallenAngel1996,
wydaje mi się to "lekko" śmieszne, że Lara tak sobie wybacza Amandzie, która w dziwny sposób też jest pokojowo nastawiona...

Poza tym historia z Avalonem też oryginalna nie jest.
_________________

 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 31-08-2007, 09:39   

HarryCruise, Lara wcale nie wybacza "tak sobie" Amandzie, robi to tylko ze względu na matkę, no jednak jest szansa ściągnięcia jej z Avalonu a amanda początkowo nie wcale nie chce z nią rozmawiać, dopiero po przyłożeniu pistoletu do głowy zaczyna gadać :) xD :690:
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 31-08-2007, 11:25   

Noo to, trzeba było tak napisać od razu ;>
_________________

 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 31-08-2007, 11:31   

Wiesz, jakby tobie ktoś przyłożył pistolet do głowy to też byś zaczął gadać :P
Ja jestem za kontynuowaniem historii Avalonu z tym ze bez udziwnień po świecie(bo Lara w końcu na wschodzie była - Japonia). Zwyczajnie zrobić to jak każdy TR(moze w Egipcie, Crystalsi mają doświadczenie po Anniverce) a potem Avalon i bez babrania się w przeszłość(jak to mozliwe ze w TR 4 Lara ma 16 lat i wylatuje do Kambodży na co zgadza się jej matka i ojciec a potem w wieku 9 lat traci matkę? co? :P )
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 31-08-2007, 11:40   

Wiem, że bym zaczął gadać, ale w fabule nie zostało napisane nic o pistolecie, po prostu: "Lara spotyka się z Amandą, wybacza jej to co się stało i pyta o tą legendę. Amanda udziela jej wskazówek."
Dlatego się zapytałem.
_________________

 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 31-08-2007, 12:53   

HarryCruise, Wiesz, z samych osobowości Lary i Amandy można wywnioskować, że to nie jest zwykła rozmowa :>

Alisasi, może i w TR Egipt jest często, ale mi osobiście się przejadł więc go nie wkładałam :)

EDIT: Historia Avalonu jest tu zawarta, bo tworzyłam z myślą o kontynuowaniu Legendy :)
A gdybym opsała ich rozmowę to wyszłoby nie fabuła a opowiadanie :)
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 01-09-2007, 11:15   

Szymon_Trent wrote:
Czechy:
- Czarnobyl,
- Strahow,
- Praga,


LOL przecież Czarnobyl jest na Ukrainie :hehe:
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 01-09-2007, 16:37   

Mój błąd :D A Czechy nie są tak cholernie daleko od Ukrainy....

Integral
Tylko Słowacja z Polską po drodze.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Evita-Elfka 
Nowicjusz


Joined: 01 Sep 2007
Posts: 16
Location: Orłowo
Posted: 15-09-2007, 16:02   

LC TR : Reborn


Akcja toczy się w większości w Londynie (London). Raz na tysiąc lat starożytny artefakt, diament zwany Kryształem Odrodzenia „budzi się” do życia. Ma on magiczną moc, która potrafi przywracać do życia zmarłych i panować nad czasem (a praktycznie nad Wszystkim). Jednak wiele lat temu kryształ trafił w niewłaściwe ręce i wywołał wielkie wojny na świecie. Grupa spiskowców zdobyła klejnot i rozdzieliła go na 11 części, które ukryto na całym świecie. Ten, kto zgromadzi resztki diamentu i połączy je, zyska władze nad światem i moc klejnotu. Nieoczekiwanie największa część Kryształu Odrodzenia trafia w ręce Croft podczas wykopalisk w Egipcie. Wyrusza na poszukiwania reszty artefaktu. Musi się jednak pośpieszyć, by nie uprzedziła jej bogata bizneswoman Wictoria Andrews, założycielka Muzeum Konfederacji Praw Człowieka w Londynie, która ma zamiar ożywić członków Cabal….. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie Anaya a na ścianie pojawia się znak Eckchardta… Aha, Lara spotka również swojego KURTISA .W dwójkę postarają się pokonać Wiktorię. Wspólnikiem PANI ARCHEOLOG będzie również były członek Cabal- Alex West, poszukiwacz skarbów i archeolog (tak jak Larka) I RESZTA PACZKI :ALISTER I ZIP I....SARA!!!!.
Dowiadujemy się tez o piątym Nephilim, ostatnim z pięciu, którego ma zamiar ożywić w Peru córka Karela, Sharon, wspólniczka Andrews.

No i jak?

Reszta pózniej, jak dokładniej pomyśle:)
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 16-09-2007, 09:12   

łał :D
fajne te fabuły nie ktore :D
no sa takie banalne i tez pomysłowe :D

ale ja to nawet banalnej fabuły nie napisze hehe.. bo to taki kicz bybył ze szkoda gadac :P

No a tak ogolnie to jak juz macie fabułe :P
to moze zrobicie lvl wedlug fabuły w Room Editorze?

:pozdro: :wotr:
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo