FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony film
Author Message
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 02-08-2005, 20:51   Ulubiony film

W tym tpicu możecie opisywać swoje ulubione filmy. Postanowiłam założyć ten topic, bo skoro powstał temat "Najgorszy film" wypadało by stworzyć coś przeciwnego. ;) :mrgreen:
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 02-08-2005, 20:54   

Moim jednym z ulubionych filmów jest "Titanic" Jamesa Camerona. Naprawdę piękny film... :cry: Wzruszający... :cry: :cry: :cry: Szczególnie podoba mi się ta piosenka... fajna :cry: :cry: :cry:
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 02-08-2005, 20:59   

ja mam wiele ulubionych filmów, ale tak najbardziej to podobał mi się "Pianista" Polańskiego :) Bardzo wzruszający film ;( w pewnym momencie popłakałam się, gdyż wzruszyły mnie, ach, bardoz qwzruszyły mnie losy Szpilmana, zagranego świetnie prze A.Brody'ego :lol:
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 02-08-2005, 20:59   

Ja mam dużo ulubionych filmów. Ale najbardziej lubię chyba: "Titanic", "Zemsta Sithów" "Prawdziwe Kobiety" i "Facetów w czerni". Każdy film ma inny gatunek, ale mimo wszystko coś szczególnego je łączy i to mi się właśnie podoba. ;)
 
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 02-08-2005, 21:07   

Przede wszystkim Fight Club. Film ktory mnie skopał w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego slowa . Otworzyl mi oczy i nawet troche zmienil moj sposob myslenia. Fenomenalny scenariusz , kazdy dialog jest niezwykly , przemyslany i nie jednoznaczny. Wprost genialnie zagrany. Do tego swietne zdjecia , montaz i muzyka. Jak dla mnie ideal.


A inne :
Wywiad z Wampirem
Adwokat Diabła
Synowie Mafii

Nie chce mi sie wszystkich wypisywac bo jest ich duzo a do tego zawsze bym cos pominął.
_________________
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 02-08-2005, 21:12   

Ja oprócz powyżej wymienionych lubię większość filmów z Bradem Pittem. Na przykład "Joe Black" czy "Wywiad z Wampirem" to genialne filmy, chociaż nijak się mają do "Tytanica", który z pewnością jest arcydziełem ostatniego stulecia. ;) :)
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 02-08-2005, 21:15   

Ja oprócz 'Titanica" lubię także "Brush Wszechmogący" To było dobre... A Jenifer Aiston (moja ulubiona po Angie aktorka [jak na ironie :P ]) świetnie w nim zagrała... Niestety nie pamiętam jak nazywa się aktor grający głównego bohatera....
ALe film był suuuuper!!! :P :)
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 02-08-2005, 21:20   

Aktor grający Bruce'a nazywa się Jim Carey o ile mnie pamięć nie myli. Filmu niestety nie oglądałam, ale wiem kto grał główną rolę. :mrgreen:
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 02-08-2005, 21:24   

Jim Carrey świetnie zagrał rolę Bruce'a :mrgreen: a co do tego filmu, to podobał mi się cały, był po prostu genialnie zrobiony, wogóle nie przestawałam się śmiać :mrgreen:
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 02-08-2005, 22:08   

Ej dla mnie ten film z Carrey'em to lipa, szajs beznadziejny. Niepodobał mi się ten film, dla mnie to były pierdoły na maxa.

A ulubionych ukochanych filmów mam sporo :

Kill Bill vol 1 vol 2
Piraci z Karaibów
Mumia Powraca
Leon the professional
Fight Club
Piękny Umysł
Włoska robota

i chyba to wszystko ... jak coś dojdzie na myśol to dopiszę :P
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 02-08-2005, 22:15   

Cholera jak moglem zapomniec o Leonie i o filmach Tarantino. Dobrze ze mi przypomniales Paciej.
Co do Carreya to ja go lubie ale Bruce Wszechmogacy akurat mi sie nie podobal.
_________________
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 02-08-2005, 22:26   

BradPitt wrote:
Co do Carreya to ja go lubie ale Bruce Wszechmogacy akurat mi sie nie podobal.


Ale są też inne filmy z nim w roli głównej. MIedzy innym "Maska" świetny film. Suuuper!!! :P :P:P Świetny, nieźle się przy nim uśmiałem. :P :P:P
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 02-08-2005, 22:29   

a, to ja do mojej listy uluionych filmów dodame "Leon zawodowiec" to był najlepszy film jakiw swoim czasie był nakręcony no i tak scena kiedy ginie Leon ;( komu się jeszcxze podpobał "leon zawodowiec" ?

Frik -> Maska też jest jednym z moich ulubionych filmów :P Wogóle ten topic to jest bardzo rozległy bo "uluiony film" to temat-rzeka :P o uubionych filmach można pisac w nieskończonoiść :P i Ty się jeszcze pytasz, czy Leon jest warty obejrzenia ? JJest po prostu oowiązkowym filmem dla każdego fana dobrego kina :)
  
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 02-08-2005, 22:31   

lara_croft wrote:
komu się jeszcxze podpobał "leon zawodowiec" ?


Ja nie wiem bo nie oglądałem... A co warty obejrzenia jak się nadarzy okazja??? :> :)
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 02-08-2005, 23:23   

Ja też nie oglądałam "Leona Zawodowca", ale słyszałam, że naprawdę warto. Maska też bardzo mi się podobała. A oglądał ktoś "Głupi i Głupszy"? Naprawdę ekstra komedia! Warto zobaczyć. :wink:
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 02-08-2005, 23:26   

Do moich ulubionych filmów z pewnością można załączyć serie parodii SKARY MOVIE - STRASZNY FILM 1-3.
Te filmy są genialne... Po prostu suuper.... Ciekawe czy bedzie 4..... Ale nieźle się przy nich uśmiałem... :P :D

P.S a głupich i głupszych nie widziałem jak dotąd...
  
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 02-08-2005, 23:27   

"Glupi i głupszy" :?: to ten z Carreyem :?: Oglądałam, ale szczerze mówiąc, w skali 10 pounktowej dąłabym mu jakieś 7 :P bo trochę był ten film za głupkowaty, ale ogólnie tez nie był tak zły, przynjamniejsię trochę pośmiałam :P
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 02-08-2005, 23:36   

No właśnie cały urok tego filmu tkwi w jego głupocie. Powiedzmy sobie szczerze: każda komedia jest głupia bo inaczej nie byłaby komedią. ;) :mrgreen:
 
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 06-08-2005, 21:13   

Kamcia wrote:
No właśnie cały urok tego filmu tkwi w jego głupocie. Powiedzmy sobie szczerze: każda komedia jest głupia bo inaczej nie byłaby komedią. ;) :mrgreen:


:550:

Sorry ale głupie to jest to co napisałaś. :mrgreen: :twisted:

Gdyby komedia nie była by głupia to by byla inteligentna komedia. Jest wiele takich filmow. Komedie to nie tylko Straszne filmy i inne głupawe paraodie to takze wspanialy INTELIGENTNY humor angielski czy komedie sensacyjne ( np. teraz Mr & Mss Smith ) czzy nawet modne ostatnio filmy animowane ktore pod zadnym pozorem nie sa glupie. A smieszne sa.
_________________
 
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 06-08-2005, 23:08   

Prosty przykład dla poparcia. Przed chwilą skończyło się Ze Śmiercią Jej Do Twarzy, która to czarna komedia jest inteligentna, a na dodatek ma znakomicie zarysowany morał.
_________________
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 06-08-2005, 23:15   

taaak,przed chwilą to oglądałem,pare razy sie pośmiałem i te sceny,morał też dosadny,ja bym nie chciałbyćwiecznie młody...
_________________
 
 
 
The Pianist 
Praktykant



Joined: 31 Jul 2005
Posts: 123
Location: Wawa
Posted: 08-08-2005, 19:08   

Hmmm, mam parę ulubionycg filmów. Bardzo podobał się mi Gladiator. Piękny film i wzruszający.

Jeżeli natomias chodzi o komedie to raczej wolę komedie bardziej mądre, np. Lepiej być nie może z Jackiem Nicolsonem, Wszystko w rodzinie z Douglasem, jego ojcem oraz jego synem. Albo Amelia i Shreki.

Z takich Bardziej poważnych to Pasja, Pulp Fiction, Ojciec chrzestny 1 - 3.

Fantastyka, to ekranizacja Władcy, Matrixy, FF, Gwiezdne Wojny, Star Treki.

Horrory: wszystkie Alieny, 13 duchów, Laleczka Chucky, Statek widmo.

Z takich sensacyjnych, to: 60 sekund, Tomb Raidery, Traffic, Ścigany, Skazani na Showschank.

Jest tego więcej, ale nie będę ich dalej wymieniał. :mrgreen:
_________________

 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 20-08-2005, 15:56   

Co do kilku wcześniejsszych postów -> Dobra niech wam będzie. Ale przyznajcie tylko, że każda komedia ma w sobie coś głupiego... Nie chodzi mi o to żeby cały film był głupi. Chodzi mi raczej o pojedyncze wątki.
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 20-08-2005, 20:25   

tak, Kamcia każda komedia ma coś głupiego, no ale niektóre są aż za bardzo głupie, chyba tworzono je z mysla o ludziach o niskim IQ, no ale przynajmniej można czasmai odpoczac przy takich filmach szczególnie kiedy ma się zły umor totakie 'bardzo głupie' komedie czasmai ten humor poprawiuają gdypatrzymy na to, jak zachowuja się w filmie ludzie z niskim IQ :roll:
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 20-08-2005, 21:25   

Quote:
no ale niektóre są aż za bardzo głupie, chyba tworzono je z mysla o ludziach o niskim IQ

Quote:
czasmai ten humor poprawiuają gdypatrzymy na to, jak zachowuja się w filmie ludzie z niskim IQ


Czy masz może na myśli chociażby serię Scary Movie ? :P Nie wiem skąd u ciebie takie wnioski :p . Niektóre gagi też trzeba zrozumieć, a wiec raczej im wyższe IQ tym lepiej. Oczywiscie, nie wszystkie 'żarciki' i gagi są, ze tak powiem smaczne i wolałbym o nich nie pamiętać (Straszny Film 2 był durny :P ) ale generalnie lubię takiego typu rozrywkę. Straszny Film to już dla mnie totalny odlot, a scenę z Pamelą Anderson mógłbym oglądać bez końca :mrgreen: . A poza tematem dodam, że ludzie z wysokim IQ starają się używać nieco bardziej skomplikowanej interpunkcji w swoich wypowiedziach niz przecinki :P
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo