FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ksywki
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-04-2005, 16:36   Ksywki

Jakie mieliście w życiu przezwiska :?: :lol:

Moi dwaj kumple z podstawówki mówili na mnie Łysa, chociaż do dzisiaj nie wiem dlaczego :lol: Kiedyś jeszcze nazywali Cyborgiem, ale im przeszło :| Wujek nazywa mnie Japonicą, bo uważa, że mam skośne oczy :| A wcale nie mam :roll: W gimnazjum jeden kretyn wymyślił dla mnie tak głupie przezwisko, że nawet wolę o nim nie pisać :lol: W sumie były dwa takie... :roll: Potem się zachowało Kasia Trent i już zostało :lol: Czasem starzy do mnie powiedzą 'Lara', ale to się im rzadko zdarza ;)
_________________
Miow.
 
 
 
BlackAlchemist 
Nowicjusz



Joined: 07 Apr 2005
Posts: 22
Location: Częstochowa
Posted: 17-04-2005, 17:07   

Powiem tylko krótko qumple nazwali mnie "Chemik", kiedy poraz pierwszy wystartowałem w olimpiadzie chemicznej, przeszedłem do II etapu - i na tym koniec :lol: . He, he.. niektórzy nawet myśleli, że wiem jak się robi "kompot" :lol: .
Jednak nie ukrywam, że nie interesuję się chemią jako taką.
He, he koledzy mogliby równie dobrze nazwać "Młody Einstein", ponieważ mam świra na punkcie szczególnej i ogólnej teorii względności, w odniesieniu do najnowszych osiągnięć młodej kadry fizyków w kierunku wysiłków stworzenia spójnej teorii "kwantowej grawitacji".
_________________
Bez komentarza...
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 17-04-2005, 17:24   

Ja i ksywki...nazywano mnie Pudzian (od Pudzianowskiego) :P ze względu na siłę i taką wypaśną kurtkę :P , Baranek - od mojej nowej fryzury - grzywki. Jestem też Dront od strony mamy a taty Grzybek :mrgreen: :roll: . Na forach mówią na mnie Valkiria (najczęsciej), Akasha, Serafia czy też Ithel. W klasie natomiast jestem Monik, Monk oraz Jadzia (?). Religiantka kiedyś każdego z osobna nazywała Słoneczkiem czy Chmurką :wink: .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 17-04-2005, 17:42   

Moje ksywki to jak widać: Cinek (od imienia :P ), oraz UWAGA... 'Rzeźnik'. :lol: To chyba dlatego, że jest to ostatnia ksywa na świecie, która by do mnie pasowała :D
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-04-2005, 17:50   

A to dlaczego? :p
_________________
Miow.
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 17-04-2005, 17:58   

"Gdybym Ci powiedział, musiałbym Cię zabić" :D :D:D (jak to leciało w oryginale - "If i told ya, I had to kill ya :?: :P )
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 17-04-2005, 18:42   

Zawsze nazywano mnie po imieniu. Aż tu razu pewnego wracalismy z imprezy i ktos powiedzial :"Ona wyglada, jak Malwina" na to wszyscy lacznie ze mna :shock: "Jaka Malwina!?" -> "Z książki pt."Bromba i inni" No i w tej ksiażce glówną bohaterką byla Malwina na patyczkowatych nogach, z potarganą glową i ogromnymi okularami na nosie. Miala chlopaka ktory nazywal sie Fikander i byl 2x wyzszy od niej/rowniez patyczkowaty/ a ze akurat mialam wysokiego chlopaka to sobie wszystko przypasowali. No i tak zostalo Malwina, Malwinka, potem doszlo Hrabina Malwina I.
Najlepsze jest to, ze nie mam patyczkowatych dlugich nóg, ale mialam wielkie koturny na nogach i troche przychuda jednak wtedy bylam.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 22-04-2005, 21:54   

W swoim krótkim zyciu miałam juz wiele ksywek, ale dwie zachowały się do dzisiaj. Laura i Lara - ta pierwsza jest stosunkowo świeża, bo gdzies usłyszałam to imię i takie wybrałam sobie na bierzmowaniu, a druga....Gdy tylko mam czas, to gram w TR i dlatego wszyscy (prawie) qmple mówią do mnie Lara. A o innych to nawet nie wspomne, bo nadawali mi je ludzie, z którymi delikatnie mówiąc nie lubiłam się (i nie lubię się nadal) :lol:
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 23-04-2005, 00:02   

U mnie jakos bogato nie bylo. W sumie jedna ksywka, ktorej uzywaja wszyscy moi znajomi + nick, ktory debilnym przypadkiem wybralam sobie sama. Ksywka - Modra. Nick - wiadomo.
Obydwa od nazwiska (zeby nie powodowac zbednych dociekan - od dwoch roznych nazwisk, ktore posiadam :D :D ).
Istnieje w sieci jeszcze cos pod kryptonimem Brown, ale to nie moje, jedynie na uzytek spoleczny ;)
 
 
Cizkens 
Student



Joined: 31 May 2005
Posts: 94
Location: Gdansk
Posted: 01-06-2005, 18:06   

Ja pamietam jak w podstawowce nazywano mnie-"kruszyna", "kruchy"...(od nazwiska)
A w liceum przez jakis czas nazywano mnie "lisciu".
_________________
7 9 3 to nie 10?
 
 
 
Lady_croft 
Student



Joined: 24 May 2005
Posts: 36
Location: Poznań
Posted: 01-06-2005, 18:12   

mnie kiedys przezywano... wole nie pisac a po przeprowadze i zmianie nowej budy wolaja na mnie Lara, mam dosc dlugie wlosy i na w-f musze miec w warkocz i infa bo na wszystkie cztery klasy pierwsze jestem najl;eopsza z infy
_________________
 
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 01-06-2005, 19:13   

Hmm...Ja miałem różne ksywki jeśli chodzi o fora. Często się udzielałem na tych o mandze/anime i stąd nick "Kyo" i inne temu podobne. Większość jednak znajomych mówi mi po imieniu, bądź "Kazik" - od nazwiska (początkowo mnie to wkurzało, ale uległem naciskowi :wink: ) Poza tym w podstawówce za czasów TR2 i TR3 qmple nazywali mnie "Tombik" bo byłem zafascynowany Larą i całe dnie grałem w TR2 ...swoją drogą nawet po wyjściu trójki :mrgreen:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-06-2005, 19:15   

a ja jestem Cez lub Cezar ;) ani od imienia, ani od nazwiska, ani od przezwiska, ani od przydomku.. po prostu wzięło sie z forum TRPL :) , gdzie chciałem mieć nick związany z jakimś symbolem starożytnosci.. no i tak zostało :)
_________________
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 01-06-2005, 22:40   

W moim krótkim życiu tyle tego było że nie wiem czy wszystkie zlicze. :) Wszystkie zdrobnienia skróty od imienia np. Kondzio, Kondzios , Kondziosek :oops: ( jeśli ktoś jeszcze nie wie to nazywam się Konrad chociaż już dużo razy pisałem :wink: ) Następnie od pana od w-fu Cichy koń od nazwiska. Zgredek od mojej nieodwzajemnionej miłości ( chociaż nie wiem może odwzajemnionej). "Ryży Śledziuch" w jakiś dzień otwarty w szkole przefgarbowałem na czerwony kolor włosów i przez pół roku miałem przechlapane. O jednej ksywce już na forum kiedyś pisałem ale wole jej nie przypominać bo obraźliwa :evil: Poprostu Cichy od nazwiska też. No i na samym końcu fanfan ( NIE WIATRAK) to sobie sam dałem przez przypadek :roll:
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 02-06-2005, 00:27   

Igi używam i w necie i w realu od jakiś 7 lat. A mbe od założonej przeze mnie grupki crackerskiej (patrz: www.mbecrew.org), obecnego lidera polskiej sceny. Choć ostatnio kilku kumpli moich powiedziało na mnie kogucik, od noszonego przeze mnie irokeza :)
Ale generalnie Igi to Igi. nawet brat mój tk na mnie mówi. Widocznie brzmi zajebiście :)
Buźka, miśki moje :)


MACPHISTO
Igi... Igi to krótko i zajebiście :D
 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 02-06-2005, 08:56   

Quote:
W moim krótkim życiu tyle tego było że nie wiem czy wszystkie zlicze.


rotfl :mrgreen:

Quote:
Ksywka - Modra


Jak tak to ja sobie zażycze żeby na mnie mówili Modry :P
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 03-06-2005, 16:37   

W moim krótkim życiu miałam trochę ksywek. Postaram się wszystkie wymienić ale pewnie i tak coś po drodze zgubię :p a więc była Mysia, Arora, Miyu, Mak (od pierwszych liter imion i nazwiska), gdzieś tam po drodze Lara. W sanatorium nazywano mnie wampirzycą, a ostatnio w szkole Marlen, Merlin (od imienia), KarateKid (dowiedzieli się,że zaczęłam trenowac) i Anim (od mojej miłosci do mang i anime) :wink: Jednak Serenity podobało mi się od kiedy pierwszy raz wyemitowali Czarodziejkę z Księżyca i tak mi już zostało.
_________________
...sleep my friend and you will see, that dream is my reality...
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 04-06-2005, 21:09   

Ja jestem Mek, albo MekCal... Jest to po prostu wymyślony przeze mnie nick (ani od nazwiska, ani od imienia, ani od niczego), pierwszy raz użyłem go na forum TRPL. "Mekcal" było najpierw, później niektórzy zaczęli na mnie mówić po prostu "Mek" (chyba Derdonka zaczęła).
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-06-2005, 21:35   

A ja słyszałam, że "M" i "C", to Twoje pierwsze litery imienia i nazwiska :> Sam tak pisałeś :>
_________________
Miow.
 
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 12-07-2005, 16:56   

No u mnie troche tego bylo wiec podam tylko te ktore najbardziej utkwily mi w pamieci.
Buba ( długa historia ) , Snoop ( jeszcze dluzsza ) , Hairmen ( od nie skromnego owlosienia w pewnych miejscach :D ) , Jent ( z lekka zangielszczony skrót od dżentelmen - kumple nazwali mnie tak dla tego ze w porownaniu do nich bardziej szanuje kobiety , he he )
No i BradPitt a jezeli chodzi o geneze tej niezwylke wymyslnej ksywy to musze podac dwa powody dla których ta ksywa powstala i dwa dla ktorych na pewno nie powstala.
Pierwszym i najbardziej oczywistym powodem jest fakt ze Brad Pitt jest moim ulubinym aktorem. Drugi powod jest troche ciekawszy. Mianowicie z taka ksywa ludzie kompletnie inaczej mnie traktuja. Zrobilem se nawet kiedys na Epulsie profil BradPitta i do dzis co dziennie przychodza tam nowe widomosci ( od dziewczyn glownie ). Ciekawe co ?? Przecierz to tylko ksywa....
Ale spotkalem sie tez z takim smiesznymi ludzmi co to sadza ze jestem pedziem i zakochalem sie w owym aktorze. :roll: . No comment. Nick nie jest tez wynikiem jakiegokolwiek narcyzmu.

Ale Wam esej napisalem...
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 12-07-2005, 21:25   Kontrobot to ja Larcia

Mnie na obozie nazywali Kontrobot ponieważ jak spisywali osoby ktore ida na basen przedstawilam sie Klaudia Kontrobot.
Bo raz robili sobie jaja i byle tak spisywali a to sie okazalo na 100% że to idzie do trenera.
I do teraz nazywają mnie Kontrobot!

CEZ:
niewiarygdne :gupek:
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 12-07-2005, 21:36   

Cez -> niewiarygodne, ale prawdziwe(chyba:P)...BTW, trochę to dziwaczna historyjka hmmmm...
 
 
The Pianist 
Praktykant



Joined: 31 Jul 2005
Posts: 123
Location: Wawa
Posted: 10-02-2006, 20:05   

Hmmmm...... Wiele miałem ksywek w swoim 20sto letnim życiu. Nie będę wszystkich wymieniał. Wyliczę tylko kilka. Niektórzy na mnie wołają Mate, jest to skrót od mojego imienia (Mateusz). W podstawówce na mnie wołali KIci Kici, bo strasznie lubię zwierzęta, jakimi są koty. Wołają teraz na mnie całkiem od niedawna Fafik, bo na wyjeździe wygłupialiśmy się w grupie z kumplami, i ja mając coś w buzi zacząłem coś mówić, i nie wiedział nikt co powiedziałem, ale zabrzmiało to jak "fafik" i tak zostało. A w kręgach muzycznych nazywają mnie Klawiszem, bo strasznie dużo gram na pianinie.
_________________

 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 10-02-2006, 22:21   

Klawisz - troche kiepkso sie kojarzy.
Kiedys tez duzo gralam na pianinie i tez bardzo kocham koty.
a Kici kici to w pierwszej klasie liceum slyszalam pare razy :P
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Scarletee 
Nowicjusz



Joined: 18 Dec 2005
Posts: 7
Posted: 15-02-2006, 18:41   

Na mnie mówią Lara od tego, ze zawsze sie wszedzie wepchne i na w-f dlatego, ze jestem najbardziej tak wycwiczoną dziewczyna z naszej klasy ;] To nie jest chwalenie sie tylko prawda o mim pseudp
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo