FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Peru
Author Message
tomay13 
Nowicjusz


Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2
Posted: 12-02-2011, 14:08   

http://img371.imageshack..../problemzk8.jpg
Jak doskoczyć w to miejsce gdzie jest pokazane strzałką[/quote]
porady w solucji sa praktycznie żadne.
próbowałem skoków z różnych części tego występu z przytrzymaną spacją ale nie moge doskoczyć do platwormy
POMOCY!!!
_________________
Pozdro
tOMAY13
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 12-02-2011, 14:18   

tomay13, odnośnik do obrazka jest po zacytowaniu nieaktywny. Ale znalazłam już tego posta w oryginale więc wiem o co chodzi. :)
Problem z doskoczeniem jest doskonale znany i jest na to jedna rada. Należy wejść w ustawienia gry i zmienić ustawienia graficzne. To znaczy trzeba wyłączyć co tylko się da albo wybrać jak najniższe możliwe ustawienia.
Zazwyczaj pomagało to. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
tomay13 
Nowicjusz


Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2
Posted: 12-02-2011, 14:24   

Asyenna Wielkie dzięki. zadziałało :) !!!
_________________
Pozdro
tOMAY13
 
 
inesce 
Nowicjusz



Joined: 07 Jan 2011
Posts: 20
Location: wwa
Posted: 30-03-2011, 02:36   

co daje zebranie kryształów ?

a i zebrałam w pierwszej części Peru wszystkie Artefakty i Relikwię i nie mam żadnego bonusu. to Dobiero po ukończeniu całego Peru coś dostanę?
 
 
Angelika56 
Nowicjusz


Joined: 05 Jan 2011
Posts: 2
Posted: 29-04-2011, 15:12   

ja z tym dinozaurem miałam szczęście bo w pewnym momencie on staną i nie chciał się ruszyć a ja sobie do niego strzelałam ( a tak naprawdę nie umiem tej adrenaliny robić ) :)
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 29-04-2011, 22:58   

Angelika56 wrote:
ja z tym dinozaurem miałam szczęście bo w pewnym momencie on staną i nie chciał się ruszyć a ja sobie do niego strzelałam ( a tak naprawdę nie umiem tej adrenaliny robić ) :)

To chyba lepiej, żebyś się nauczyła na jakimkolwiek mniej wymagającym przeciwniku, bo kolejnych bossów w grze nie pokonasz już za pomocą samego strzelania.
_________________

 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 22-05-2011, 18:36   

Mam problem.
Postanowiłem pograć sobie w ostatni level i coś jest nie tak.
Po wczytaniu znajduję się w tym miejscu gdzie jest Scion i mogę sobie chodzić, nie ma żadnych filmików, ale co mam zrobić żeby level po wczytaniu był normalny?
Przez tego buga nie mogę przejść gry!
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-07-2011, 14:30   

inesce wrote:
co daje zebranie kryształów ?

a i zebrałam w pierwszej części Peru wszystkie Artefakty i Relikwię i nie mam żadnego bonusu. to Dobiero po ukończeniu całego Peru coś dostanę?


Jeśli chodzi ci o kryształy odblokowywane po ukończeniu kraju to jak je zbierzesz, włączą się komentarze twórców TR1 i TRA o podobieństwach i zmianach w TRA :)
A co do artefaktów i relikwii - czy po ukończeniu pierwszej części Peru sprawdzałaś w menu nagrody? Bo u mnie po ukończeniu poziomu nie zawsze pokazują się odblokowane bonusy i dopiero w menu je mam, może masz tak samo? :)
:pozdro:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-07-2011, 14:37   

Bo nie we wszystkich levelach dostajemy jakieś nagrody. Częściej jesteśmy nagradzani ze zebranie wszystkich sekretów w danym zestawie leveli, niż w pojedynczych poziomach.

Jeśli w statystykach nie pisało nic o żadnych odblokowanych dodatkach, to znaczy że w danym levelu po prostu nie ma nagród za relikwie itd.
_________________
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-07-2011, 14:44   

K@t wrote:
Jeśli w statystykach nie pisało nic o żadnych odblokowanych dodatkach, to znaczy że w danym levelu po prostu nie ma nagród za relikwie itd.


W pierwszej części Peru są nagrody, w każdym razie na pewno jest strój z Legendy do odblokowania, ja go miałam po Górskich Jaskiniach :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-07-2011, 15:07   

http://laracroft.pl/tra/bonus.htm

Strój z TRL dostępny dopiero po ukończeniu połowy Peru :p Pomyliło Ci się po prostu - w niektórych levelach na bank nie dostajemy żadnych nagród.
_________________
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-07-2011, 15:27   

No nie wiem, ja na pewno miałam po pierwszej części Peru strój TRL, ale stroje są chyba za relikwie (?) więc po zebraniu tej w Górskich Jaskiniach powinien być dostępny ten strój. Nie wiem, czy rzeczywiście coś mi się nie pomyliło, ale wydaje mi się, ze tak właśnie miałam.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-07-2011, 15:38   

Stroje za postępy w grze, a za relikwie są inne pierdoły :p W pierwszym levelu na bank niczego się nie dostaje, jeszcze nie zdarzyła mi sie taka sytuacja, a grałem i na PC, i na konsoli.
_________________
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 06-07-2011, 17:17   

K@t, chyba jednak odwrotnie, za relikwie są stroje, a za artefakty inne pierdoły;)
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-07-2011, 17:22   

Ok, błąd jest na stronie :D
Ciuch z TRL jest za jedna relikwię w Peru, czy jeśli znajdzie się tą z Caves, to ma się ubranie. W sumie dziwne w takim razie, ilekroć kończyłem ten level nigdy nic mi się nie odblokowywało. Może to jakis bug i faktycznie nagroda zostaje odblokowana, mimo tego że nie ma jej w statystkach końcowych.
_________________
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-07-2011, 20:21   

Pewnie wszyscy to mają, mi na podsumowaniu poziomu bonusy nie pokazywały się prawie na żadnym poziomie, a w nagrodach je miałam :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Fortepianistka 
Nowicjusz


Joined: 08 Dec 2010
Posts: 2
Location: Opoczno
Posted: 25-07-2011, 20:18   

Hej.
Ja mam problem w Vilcabambie. Mianowicie stoję w tym miejscu:
http://www.gry-online.pl/...2/267548218.jpg
Wszystko jest OK. Wchodzę w tunel po lewo, przechodzę po wszystkich występach skalnych, a potem występy się kończą, w rogu nic nie ma, i trzeba przeskoczyć na półkę. Lara nie chce się złapać tej półki. Próbowałam już na wszystkie sposoby. Może wy coś wymyślicie... :(
_________________
We can be only who we are: no more, no less...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-07-2011, 20:54   

Bardzo często poruszana kwestia, wystarczyło przejrzeć temat ten, albo o bugach.

Trzeba zminimalizować ustawienia graficzne, zmniejszyć rozdzielczość oraz powyłączać cienie i wszelki dodatkowe efekty. Wtedy Lara powinna się złapać gzymsu. Potem można już wrócić do poprzednich ustawień.
_________________
 
 
Okrutny 
Nowicjusz



Joined: 19 Nov 2011
Posts: 2
Location: Silesia
Posted: 19-11-2011, 00:41   

Siemka wszystkim, jestem tu nowy, aczkolwiek fanem TRów jestem starym, od czasów kiedy wyszła trójka ;) Teraz wracam do tych gier (nie sądziłem, że Anniversary mi pójdzie, ale śmiga o dziwo) i mam pewien dziwny problem, nie znalazłem drugiego takiego:

Jestem w tej sali (Grobowiec Qualopeca)

I chodzi mi o TEN fragment (od 4:38):
http://www.youtube.com/watch?v=zEDw6kQuzpY

Niby fajnie sobie przeskoczyć można linką dwa razy ( z belki na belkę) ale u mnie dzieje się zawsze tak, że choćbym nie wiem jak daleko skoczył, gdy drugi raz wypuszczam linkę ona chwyta pierwszą belkę, w efekcie nie mogę skoczyć na drugą ... niby nad drugą jest to niebieskie kółko, ale jak wyskakuje z pierwszej linki to od razu się "blokuje" kółko na pierwszej, i nie dam rady wskoczyć :/

Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam ;)
_________________
:)
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 19-11-2011, 10:01   

Wyłącz lub włącz (nie pamiętam już dokładnie) w ustawieniach gry automatyczne chwytanie się krawędzi. Powinno pomóc
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 19-11-2011, 12:09   

Okrutny, działo się to już kilkukrotnie, czy za jednym uruchomieniem gry? Bo rozwiązaniem najczęściej jest po prostu wyłączyć i włączyć grę ponownie. Miałem ten sam problem w dalszych poziomach i pomogło to, co wspomniałem. Spróbuj po prostu pograć w to jeszcze raz :P
_________________

 
 
Okrutny 
Nowicjusz



Joined: 19 Nov 2011
Posts: 2
Location: Silesia
Posted: 20-11-2011, 23:31   

Dziękuje, już działa ;) Przeoczyłem bo trudno to zdefiniować... dzięki raz jeszcze, kocham was ;d
_________________
:)
 
 
Mentoz3000 
Nowicjusz


Joined: 05 Jan 2012
Posts: 10
Posted: 06-01-2012, 17:15   

Noo taa..Peru , Ogólnie to mi sie podoba :D . Dobry jest T-Rex :D

Ocena:9/10.
_________________
"Życie ma różne strony" ...
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 06-01-2012, 17:37   

A jak go przyrządziłeś, jeśli można wiedzieć? Przy pomocy "wiszących szaszłyków", "antycznie wśród gruzów" czy "w sosie własnym nabojowym"?
 
 
Mentoz3000 
Nowicjusz


Joined: 05 Jan 2012
Posts: 10
Posted: 06-01-2012, 22:13   

alFa wrote:
A jak go przyrządziłeś, jeśli można wiedzieć? Przy pomocy "wiszących szaszłyków", "antycznie wśród gruzów" czy "w sosie własnym nabojowym"?




''W sosie własnym nabojowym" :D
_________________
"Życie ma różne strony" ...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo