FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Layout strony głównej laracroft.pl

Czy zmienić Layout laracroft.pl?
Zostawić Layout, zielony mi się podoba!
35%
 35%  [ 41 ]
Zmienić na inny!
50%
 50%  [ 58 ]
Mnie to obojetne.
14%
 14%  [ 17 ]
Voted : 116
Total Votes: 116

Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-09-2011, 21:43   

Napisałeś, że gdybyś zobaczył na naszej stronie starą Larę, to pomyślałbyś, że to fan page, że byłoby to śmieszne i poczułbyś zażenowanie, bo klasyczna Croft jest przestarzała.

Wybacz więc, ale ja nie wiem w takim razie CO takiego jest w tej Larze, że budzi ona w Tobie takie dziwne emocje. Kineskopowe TV też są już przestarzałe, ale nie patrzę z uśmiechem politowania na ich użytkowników i nie odwracam wzroku z zażenowaniem :p

Kompletnie nie łapię Twojego toku rozumowania. Nie przytaczam przecież argumentu o ośmiu TR po to żeby udowodnić w ile części grałem, ale żeby przypomnieć, że ta seria ma długą historię i największy udział w tej historii ma właśnie klasyczna Lara. I o ile zawsze bardziej na topie będzie ten aktualny, najświeższy model, tak stara Croft zawsze pozostanie tą oryginalną, bardzo symboliczną i w żadnym wypadku nie będącą obciachem. Taki wizerunek Lary funkcjonuje w wielu grach i twierdzenie, że jego obecność w widocznym miejscu na stronie była żenująca, jest dla mnie totalnie niezrozumiałe.

Przepraszam, ale to że Crystalsi udają, ze poprzednie Tomby nie powstały i "nowinki" typu sprint i eksploracja są ich pomysłami nie znaczy, że i my "promować" - jak to określiłeś - tylko i wyłącznie najnowsze części. A jak do diabła mamy zachęcać ludzi gry w klasyki, skoro stara Lara to żenada i śmiech na sali?

Nie martw się, bo Lara z TR1-5 na bank nie pojawi się jako główny element wystroju strony :p Nie przesadzajmy jednak z tym szmaceniem jej wizerunku.
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 23-09-2011, 00:04   

Jemu z pewnościa chodzilo o to, ze faktycznie twarz Lary z TR1 byłaby dziwna w logo serwisu w epoce promocji TR9 ;) Co innego kilka takich twarzy jak kiedys na TRPL - obok siebie dla porownania. Wybierajac jedna, no to wybiera sie najnowsza stety czy niestety ;) Tez mi aktualny wizerunek mniej pasuje niz poprzedni, ale coz, marka TR wkroczyla w nowa epoke, miejmy nadzieje, ze urodzajną.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 00:32   

Quote:
Napisałeś dostosowuje się, ale on przecież się sam nie dostosowuje, tylko ten kto go programował. Moim zdaniem ten banner jest wyjątkowo nieudany.


No generalnie to taka forma wypowiedzi - kupuje się - znaczy że ludzie kupują, dostosowuje się - znaczy ktoś dostosowuje. Język Polski ma wiele form wypowiedzi i ekspresji, ja cieszę się tym, że mogę zastosować więcej niż jedną...

Nawiązując do tematu - zawsze będę mieć sentyment do klasyków (pomijam AOD, w które nie gram z powodu niedopracowania, błędów, nieścisłości i nadmiaru nie tombraiderowości etc)... Dlatego na PSP zassałem całą klasyczną plejadę - tylko jakoś w amerykańskim PSN nie dostrzegłem Chronicles, choć to nie jest akurat najbardziej udana część. Częściej gram w te części niż nowe, choć akurat to, że w banerze mamy nową Larę mnie w ogóle nie dziwi i jest to jak najbardziej zrozumiałe... Nie wiem co za święte oburzenie w temacie - ot banerek i tyle... Wciąż jednak to Lara Croft... Zawsze jak się okaże że gra jest lipna, można go zmienić :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-09-2011, 10:04   

Quote:
Nie wiem co za święte oburzenie w temacie ot banerek i tyle..

No ej, bo zaraz mi ktoś wmówi, że ja to widziałbym tylko Larę z TR1 w layoucie :p

Ja się nie wykłócam o żadne bannery - od tematu layoutu zaczęła się po prostu dyskusja na temat obecnego stosunku i podejścia do klasycznych Lar. Nie rozumiem i po prostu nie zrozumiem jak można klasykowe Lary uważać za powód do śmiechu i żenady. Tyle.

Powtórzę ostatni raz - obecność nowej Lary na głównej jest normalna i zrozumiała. Ewentualna obecność tam starych Lar (oprócz tej nowej, a nie tylko) również miałaby sens, bo WoTR to strona o całej serii, a nie tylko o jednej części.

Naprawdę moje poglądy są aż tak skomplikowane, że muszę je tłumaczyć 30 razy, żebyście przestali mi zarzucać chęć wklejenia Lary z TR1 na miejsce młodej? :p
_________________
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 23-09-2011, 14:22   

K@t wrote:
Crystalsi udają, ze poprzednie Tomby nie powstały
Nie wiemm w ogóle, czyj to był inteligentny pomysł, aby zrobić ten restart serii, moim zdaniem jest powalony.
K@t wrote:
WoTR to strona o całej serii, a nie tylko o jednej części.
A już tym bardziej nie tej, która jeszcze nie wyszła! :!!: Zresztą, po co serwis ma reklamować najnowszą część? Przecież, i tak każdy wie, że wyjdzie, a już tym bardziej niech banner nie będzie reklamą. :gupek: :croft:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 19:17   

Reklamą nie jest nawet w minimalnym stopniu - chyba że moja przeglądarka nie wyświetla napisów w Banerze: KUPUJCIE NADCHODZĄCEGO TOMB RAIDERA IX, KUPUJCIE, KUPUJCIE!!!

Żadna reklama - ot dostosowanie do nowości w świecie TR... A że ktoś widzi inaczej - hej mieszkamy w Polsce tak? To tu przeszły wybory z Katastrofą Smoleńską i Jarkiem w tle - prawda?
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 23-09-2011, 19:25   

krtomb wrote:
Reklamą nie jest nawet w minimalnym stopniu - chyba że moja przeglądarka nie wyświetla napisów w Banerze: KUPUJCIE NADCHODZĄCEGO TOMB RAIDERA IX, KUPUJCIE, KUPUJCIE!!!

Żadna reklama - ot dostosowanie do nowości w świecie TR... A że ktoś widzi inaczej - hej mieszkamy w Polsce tak? To tu przeszły wybory z Katastrofą Smoleńską i Jarkiem w tle - prawda?

PRZESTAŃ, DO CHOLERY, PIEPRZYĆ O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ. Rozmawiamy o grze, i przestań robić nawiązania do tragedii narodowej do spraw grafiki na jakiejś stronie. Co do reklamy, może to nie jest reklama, ale znajduje się tu odkąd pamiętam. Może czas już to zmienić?! :fire: Przepraszam, ale poniosło mnie. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 19:37   

Z szacunkiem Dziecko, z szacunkiem, bo po łapkach dostać można - tragedią narodową to może być to, że rocznie na ulicach ginią tysiące ludzi przez pijanych kierowców, którym nie zabiera się dożywotnio prawa jazdy, a nie wypadek lotniczy (wbrew miłośnikom teorii spiskowych) w którym zginęła garstka polityków, którzy nigdy biedą i głodem nie przymierają, a za nasze podatki do koryta się pchają.

sorry za :offtopic:

Chciałem jedynie podkreścić, że mieszkamy w kraju, w którym przechodzi wiele absurdów - bliższa sprawa? Najazd na Nergala w TVP i durny pomysł choćby posłów PIS o 10 tys. podpisów pod zmianą w telewizji na wniosek widzów...

Nie ma w tym nawet minimum reklamy - jak napisałem w poście powyżej. Mnie osobiście nawet podoba się klimat nadchodzącej odsłony TR - początkowo nie mogłem zdzierżyć, ale w miarę wychodzenia kolejnych materiałów dochodzę do wniosku, że to tylko droga do - stania się przez Larę, Larą Croft... Swoją drogą fajny byłby właśnie artwork z Larą opatrującą dramatycznie swoją ranę na Banerku, ale to tylko taka luźna propozycja może na przyszłość jak będzie bliżej premiery TR 9 :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 23-09-2011, 19:46   

krtomb wrote:
Mnie osobiście nawet podoba się klimat nadchodzącej odsłony TR - początkowo nie mogłem zdzierżyć
Ja nie mogę zdzierżyć nadal. Moim zdaniem ta Lara jest po prostu brzydka. A skoro nie ma w tym żadnej reklamy, to dlaczego, Lara z TR9 na banerze jest przed premierą gry? I nie rób porównań politycznych, bo nie o tym mowa. Jak chcesz pisać o tym, jacy to politycy są źli, to załóż temat o polityce w dziale ,,Kontrowersja''. :pozdro:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 19:53   

Temat jest, a Ty się nie obruszaj święcie, bo nie miejsce i nie czas - chodziło tylko o drobne porównanie, a nie robienie debaty - temat polityka jest w kontrowersji i zdaje się umarł śmiercią naturalną - z resztą kilku userów przeraża mnie ze swoimi poglądami więc wolę się tam nie udzielać, bo jeszcze mnie spotka tajemnicza mgła :D

Co Ci za różnicę robi jaki jest Baner? Jakby była Lara z TRAOD to byś jęczał, że ona taka kanciasta była albo nie Larowa zapewne, albo jakby wkleili Doppelgangera to też by było źle... Ja na WOTR wchodzę po nowe i ciekawe info + na forum, a nie oglądać Baner i rozdrabniać się nie wiadomo nad czym. Nie ma co się burzyć - nie wiem czy pamiętam, ale przed TRU chyba też baner zaczął mieć z motywu z gry wygląd, choć nie do końca jestem pewien...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 23-09-2011, 20:03   Więcej o zmianie bannera!

krtomb wrote:
jakby wkleili Doppelgangera to też by było źle...
No, z tym, to by polecieli na maxa.
krtomb wrote:
Lara z TRAOD to byś jęczał, że ona taka kanciasta
Lara z TR: Angel Of Darkness jest kanciasta? Właściwie, to banner jest tylko takim urozmeiceniem, ale jak jest jeden za długo, to zaczyna po prostu być taki sobie. Co za dużo, to nawet świnia nie zje. :wymiot2: Ale póki co, to pewnie taki zostanie, więc nie ma się już co sprzeczać. :offtopic:
krtomb wrote:
temat polityka jest w kontrowersji i zdaje się umarł śmiercią naturalną - z resztą kilku userów przeraża mnie ze swoimi poglądami więc wolę się tam nie udzielać, bo jeszcze mnie spotka tajemnicza mgła
Sorry za te wulgaryzmy, ale te porównania nie była zbyt trafne. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 20:24   

Quote:
Sorry za te wulgaryzmy, ale te porównania nie była zbyt trafne.


Podobnie jak stwierdzenia, że WOTR banerem reklamuje najnowszego Tomb Raidera.

Mnie to wisi - jak napisałem wcześniej - dopóki nie rozgorzał temat, to nawet nie zwróciłem uwagi na zmianę :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-09-2011, 20:28   

O, przy każdym nowym newsie wpadnę do tutaj, ochrzanię wszystkich po kolei, rozpętam burzę wokół tematu newsa i może w końcu więcej osób zacznie zaglądać na stronę :mrgreen:
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 20:45   

Dobry pomysł - czekam na opierniczenie :D

Właśnie - gdzie mój fanart przesłany X czasu temu?? Bo się zbulwersuję i rozpętam piekło takie, że aż tyłki się opalą!!

Żaaaarcik ;)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-09-2011, 20:52   

Ostatnio ktoś już upominał się o swojego fanarta i podobno nie doszedł - najwyżej wyślij jeszcze raz albo poczekaj, nie wiem jak tam u Grzeka z czasem ostatnio.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 20:58   

Oki, to wyślę jeszcze raz - jak dokopię się do folderu ze szkicami - mam też kilka do swojego opowiadania, ale to nie fanart, bo TR nie dotyczy to wysyłać nie będę... Na razie schowam więc gromy i jesieni średniowiecza na forum nie zrobię :jumper:
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 23-09-2011, 21:03   

Prawda taka, że strona szału nie robi żadnego pod względem wyglądu i jakiś bajerów. :p
Tylko pytanie czy jest to potrzebne? Pewnie kwestia jak zawsze gustu. Mi tam strona odpowiada, co chciałem to znalazłem a wiadomo - lepiej może być zawsze. Mam nadzieje tylko, że jeszcze dożyję czasu zmiany wyglądu strony głównej. ; )

Co do banera to nawet nie zauważyłem zmiany.
GeBeT, nie rozumiesz i nie pojmujesz, że niektórym Lara z takiego TR1 czy ogólnie z klasyków podoba się bardzo (Jak np. mi! Tomb Raider 1 i Lara <3) bo gdy niektórzy tutaj z nas już pykali TR to Ciebie jeszcze w planach pewnie nie było. Więc z łaski swojej przymknij trochę japę tudzież zaprzestań pisać bzdur o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

Klasyczna Lara jest ikoną ogólnie w branży gier komputerowych i miała (teraz już zdecydowanie mniejszy) ogromny udział w pchnięciu gatunku TPP do przodu. Jak można być takim ignorantem?
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-09-2011, 21:09   

Dla mnie szału robić nie musi - jest info, jest sprawdzony news, są solucje - swoją drogą to możnaby je odświeżyć ;D - są nowinki, z prawdziwego zdarzenia sekcja Download - po co fajerwerki, skoro wszystko jest - z kolei na stronie TRC :censored: nic znaleźć nie można - ja odkąd nie ma traider.pl jestem wierny WOTR i się nigdy nie zawiodłem :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 23-09-2011, 22:15   

Rocky wrote:
GeBeT, nie rozumiesz i nie pojmujesz, że niektórym Lara z takiego TR1 czy ogólnie z klasyków podoba się bardzo (Jak np. mi! Tomb Raider 1 i Lara <3) bo gdy niektórzy tutaj z nas już pykali TR to Ciebie jeszcze w planach pewnie nie było. Więc z łaski swojej przymknij trochę japę tudzież zaprzestań pisać bzdur o rzeczach, o których nie masz pojęcia.
POSŁUCHAJ, JA WŁAŚNIE POPIERAM KLASYCZNĄ LARĘ, CZYTAJ UWAŻNIE.
Rocky wrote:
Klasyczna Lara jest ikoną ogólnie w branży gier komputerowych i miała (teraz już zdecydowanie mniejszy) ogromny udział w pchnięciu gatunku TPP do przodu. Jak można być takim ignorantem?
NO I WŁAŚNIE, DLATEGO PISZĘ, ŻE FAJNA BY BYŁA NA BANERZE, A NIE TO PASKUCHO Z TR9. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 23-09-2011, 23:07   

GeBeT spiałeś się jak plandeka w żuku :) Cała strona o tym, że nie podoba się użycie wizerunku nowej Lary w "title" strony... miotają Tobą emocje jak pedofila w sklepie z zabawkami.
_________________
  
 
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 24-09-2011, 00:15   

Quote:
Nie ma w tym nawet minimum reklamy - jak napisałem w poście powyżej.


Pierdzielenie... Jakby tam zamiast Lary była paczka Lay'sów też by nie było reklamą?.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 24-09-2011, 00:25   

Jeśli strona poświęcona była tematyce Laysów i tworzona nie przez producenta, a jedynie jej fanów to sądzę że nie, nie byłaby reklamą... Reklama powinna zachęcać do kupna - nasza stronka jak każdy niemal jej element charakteryzuje się jedynie zbiorem informacji w dziedzinie TR - nie sądzisz chyba że to w jakikolwiek sposób zachęca do kupna gry - tu raczej są informacje dla ludzi, którzy mają o niej zielone (turkusowe jak bluzeczka Lary) pojęcie :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 24-09-2011, 00:29   

lechu1235 wrote:
Pierdzielenie... Jakby tam zamiast Lary była paczka Lay'sów też by nie było reklamą?.
Ale sam przecież mówiłeś, że główna strona powinna promować najnowszą część! Chyba, że promować, a reklamować, to dwa różne pojęcia. ;)
lechu1235 wrote:
no właśnie... OFICJALNA! Już z samej definicji powinna promować najnowszą część. A jakby nie patrzeć, jest to jakaś promocja.

:narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 24-09-2011, 00:46   

Wulgaryzm Spoiler +18 (Zakaz czytania dla GaBeT'a):
[spoiler:bc6bc32ccb] Zróbcie mi kurwa tą przyjemność i wlepcie mu 4 warna bo ile można. Trochę przerwy dobrze mu zrobi. Polo dostał swego czasu i jaki spokój się zrobił. Ja pierdole i dziękuje za uwagę. [/spoiler:bc6bc32ccb] To już nawet nie chodzi mi o ten temat...

Quote:
Pierdzielenie... Jakby tam zamiast Lary była paczka Lay'sów też by nie było reklamą?.

Pytanie tylko po co w banerze strony poświęconej grze Tomb Raider miałaby się znaleźć paczka Lay'sów? ; )

Szczerze to ja chętnie w banerze zobaczyłbym kilka modeli Lar zmieniających się na przestrzeni lat, tylko zrobione to w jakiś pomysłowy sposób. Myślę, że takie rozwiązanie najbardziej by się podobało (Przynajmniej mi).
A już najchętniej to bym zobaczył jak stara, ostra Lara z klasyków zasadza kopa tej nowej, młodej siksie. :p
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 24-09-2011, 09:46   

Pomiędzy reklamą, a promocją jest spora różnica.

To normalne, że będąc stroną oficjalną w dużym stopniu mamy wpływ na promocję każdej nowej odsłony. Organizujemy konkursy wpierane przez Cenegę, co również ma duże znaczenie, ale nie jest to taka sama forma promocji, czy właśnie reklama, jaka ma miejsce w wypadku chociażby tombraider.com

Na tamtej stronie nie znajdziesz całej masy newsów, materiałów związanych z serią, solucji etc. Jest kilkanaście tapetek, screenów promocyjnych, gromkopierdne zapowiedzi i właściwie tyle. TRC w ostatnim czasie też coraz bardziej się ukierunkowuje w tę stronę, pisząc wyłącznie o newsach potwierdzanych/akceptowanych przez Square. Taka strona nie różni się właściwie niczym od gazetki z Lidla.

Na stronie stricte reklamowej nie ma miejsca na żadne ploty, delikatne pojazdy po developerze/wydawcy czy niepochlebne recenzje. Poza tym jak już mówiłem - WoTR to nie tylko nowe Tomby. Na równi z "promowaniem" każdej nowej odsłony stoi także swoista "promocja" wszystkich z gier z serii. W innym wypadku nie byłoby sensu pisać o tym, że gra sprzed 10/11/12 lat pojawiła się gdzieś tam w sprzedaży, albo że została objęta promocją.

Nie da się uniknąć promowania serii, jeśli ciągle o niej piszemy, jeśli na stronie jest ruch. Zresztą nie po to przecież się zakłada tak wielki serwis traktujący o TR, żeby w jakiś sposób nie szerzyć wśród graczy świadomości istnienia danej marki i wszystkiego co z nią związane - pamiętajcie, że na stronę nie zaglądają tylko fani, ale i przypadkowe osoby.

Przy czym dalej wszystko wraca do tego o czym pisałem na początku - tu nie ma żadnej reklamy, ani celowego promowania czegokolwiek. Nowa Lara znajduje się w bannerze, bo na językach większości jest i będzie w najbliższym czasie TR9, a nie dlatego, że stara Lara jest obciachowa.
_________________
  
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo