FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Beneath The Ashes & Lara's Shadow
Author Message
Virus 
Praktykant


Joined: 13 Jul 2008
Posts: 131
Posted: 21-01-2009, 20:37   Beneath The Ashes & Lara's Shadow

W sieci ukazał się nowy, drugi już oficjalny screen z nadchodzącego poziomu - Beneath The Ashes, będącego dodatkową mapą do TRU. W temacie możecie pisać o oczekiwaniach, spekulacjach, wrażeniach na temat tego akurat działu DLC. A poniżej link do wspomnianego wcześniej materiału:

http://i43.tinypic.com/ke91zd.jpg
_________________
 
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 21-01-2009, 21:00   

Screen przypomina mi pomieszanie levelu TRA (cysternę) i Anglii z TRL, podobne kolory i taki kanałowy styl ;)
Jestem bardzo ciekaw tego projektu.
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 21-01-2009, 21:07   

A te levele są do kupienia? Jamal, rzeczywiście to taka mieszanka... Ciekawe co z tego wyjdzie...
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 21-01-2009, 21:07   

Jedno zasadnicze spostrzezenie:
ten bonus wychodzi tylko na x-klocka i mnie to bardziej niz drazni!
Nie poszaleje wiec z tym levelem,no ale co poradzic,obejrze go na youtube.
Ciekawe,ile :klnie: Eidos :kosa: dostal kasy za to zagranie.Gratuluje.
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Mihal29 
Student



Joined: 11 Dec 2006
Posts: 97
Location: Wroc
Posted: 21-01-2009, 22:07   

Przecież ten dodatek miał się już ukazać DAWNO TEMU... Nawet ciężko powiedzieć jak sie zapowiada skoro do tej pory nic o nim nie wiadomo... dwa screeny podczas gdy gra powinna byc ,według zapowiedzi, dawno dostepna na rynku...to za mało. Jakoś się nie śpieszą... chociaż większości nas i tak pewnie nie zależy zwazywszy ze posiadamy kompy:/ :fire: Nie będe wspominał o tym ,że wszystkie poprzednie dodatki były na PC.... to nie fair.. :fire: :pozdro:
 
 
 
Vougeny 
Student



Joined: 26 Dec 2008
Posts: 74
Posted: 22-01-2009, 12:04   

Od razu na myśl przyszedł mi grobowiec oraz park rozrywki zarazem, Króla Artura - Anglia.
Ubiór Lary wygląda jakby prosto z nowego miejsca zamieszkania, w cywilnym ubraniu udała się w podróż.

Nie ukrywam że jestem wkurzona na Eidos-a, co to za chora akcja z tym xbox-em?
 
 
Virus 
Praktykant


Joined: 13 Jul 2008
Posts: 131
Posted: 22-01-2009, 17:58   

Najnowsze informacje umieszczone na oficjalnej stronie Xbox'a ujawniają pierwsze zarysy fabuły z obu dodatkowych poziomów.

Beneath The Ashes:

[spoiler:2ab2b80cc3]Pierwszy poziom zabiera nas na kolejną wędrówkę - z powrotem do katakumb posiadłości Croft'ów. Jak się okazuje, pod eksplorowanymi przez nas wcześniej ruinami znajdują się kolejne, odrobinę większe - najeżone pułapkami i, co ciekawe - dojdą też bardziej rozwinięte i śmiercionośne wersje spotkanych już wcześniej Thralli. Podziemne mauzoleum, do którego nasza bohaterka ma się udać będzie także napełnione wodą. Twórcy zapowiadają okazjonalną walkę z bossem. Chwalą się również rozbudowanymi lokacjami stylizowanymi na wzór siedemnastowiecznych, brytyjskich lochów, wypełnionymi masą przestrzennych zagadek do rozwiązania.[/spoiler:2ab2b80cc3]

Lara's Shadow:

[spoiler:2ab2b80cc3]Wcielamy się w postać tajemniczego klona Lary, pragnącego zemsty. Dane nam będzie wykorzystać jego nadludzkie możliwości w genialnie zaprojektowanych, monumentalnych lokacjach. Dojdą także zupełnie nowe, akrobatyczne ruchy i style walki.[/spoiler:2ab2b80cc3]

Wnioski? [spoiler:2ab2b80cc3]Beneath The Ashes miało być zapewne dalszą częścią oryginalnych podziemi Croft Manor'a, lecz nie trafiło w rezultacie do gry ze względu na brak czasu na jego dokładniejsze dopracowanie. A hucznie zapowiadane możliwości w Lara's Shadow i tak zapewne okażą się fiaskiem :p .[/spoiler:2ab2b80cc3]

Edit: Luthien poniżej, to tylko takie małe opinie na temat DLC, na podstawie ujawnionych informacji, nic poważnego :)
_________________
  
 
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 22-01-2009, 18:06   

Virus, może z wnioskami poczekajmy aż dodatki ujrzą światło dzienne ;) Nowy screen i dalsze informacje dotyczące Beneath the Ashes :arrow: http://www.xbox.com/en-US...aththeashes.htm
_________________
 
 
Vougeny 
Student



Joined: 26 Dec 2008
Posts: 74
Posted: 22-01-2009, 18:30   

Ciekawi mnie jedna rzecz, czy akcja dodatkowych poziomów rozgrywać się będzie zaraz po ostatecznym starciu z Natlą i zniszczeniu Croft Manor czy też jeszcze przed owymi wydarzeniami.

[spoiler:a50838395a]Jeśli już po, zamieszczone informacje przez Virusa wskazywałyby na to iż sobowtór Lary jednak przeżył.[/spoiler:a50838395a]
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 22-01-2009, 20:33   

Kolejny screen z BTA :D
[spoiler:21c7371c22]http://www.tombraider.com/upload/img/BTA_screenshot_1.jpg[/spoiler:21c7371c22]
Muszę przyznać, że zapowiada się obiecująco.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-01-2009, 20:44   

Virus - Lindstrom stwierdził, że te dodatkowe levele NIE SĄ żadnymi ścinkami z pełnej gry, ani niewykorzystanymi fragmentami - były planowane i od podstaw budowane jako osobny dodatek.
_________________
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 22-01-2009, 20:55   

Czy dodatkowy level będzie jedynie na xbox 360? Czy doczekamy się również wersji na komputery klasy PC ? Screeny są piękne , szczególnie ciekawi mnie poziom Lara's Shadow :) .
 
 
Vougeny 
Student



Joined: 26 Dec 2008
Posts: 74
Posted: 22-01-2009, 21:14   

Esmeralda, jedynie xbox.

Okładka BTA:

Większe screen-y które zostały umieszczone w artykule zamieszczonym przez Luthien:
http://img159.imageshack....eenshot2vn0.jpg
http://img91.imageshack.u...eenshot3ew0.jpg

Na tombraider.com powstała podstrona dotycząca Beneath The Ashes:
http://www.tombraider.com/server.php?show=nav.553
 
 
BeBe44 
Student


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 37
Posted: 22-01-2009, 21:53   

Vougeny wrote:
Esmeralda, jedynie xbox.

Okładka BTA: Obrazek

Większe screen-y które zostały umieszczone w artykule zamieszczonym przez Luthien:
http://img159.imageshack....eenshot2vn0.jpg
http://img91.imageshack.u...eenshot3ew0.jpg

Na tombraider.com powstała podstrona dotycząca Beneath The Ashes:
http://www.tombraider.com/server.php?show=nav.553

Będzie można kupić osobno dodatek czy potrzebny do tego będzie dostęp do internetu przez x'a ?
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 22-01-2009, 22:00   

BeBe44, dodatek będzie można pobrać tylko przez Xbox Live Marketplace, a co za tym idzie Xbox musi być podłączony do Internetu oraz musisz mieć zalożone konto na XBL. :)
_________________
 
 
BeBe44 
Student


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 37
Posted: 22-01-2009, 22:28   

Luthien wrote:
BeBe44, dodatek będzie można pobrać tylko przez Xbox Live Marketplace, a co za tym idzie Xbox musi być podłączony do Internetu oraz musisz mieć zalożone konto na XBL. :)

czyli jak ktoś ma xbox 360 arcade to już może się pożegnać z dodatkowym poziomem ?
no cóż trudno... pozostanie mi tylko youtube.pl co do screenów są ciekawe i te nowe ciuszki Lary :D
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 22-01-2009, 22:39   

Byłam pierwszą osobą, która zamieściła obrazek z Beneath the ashes. I po co? Widzę, że niepotrzebnie, w ogóle nie został zauważony.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-01-2009, 22:42 ]
Przykro nam! :( :( :( :pozdro:

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 22-01-2009, 22:42 ]
I co? chcesz, żeby zrobić ci zdjęcie?
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 22-01-2009, 22:42   

BeBe44, no niestety, aby móc pobrać dodatek potrzebny jest i dysk :( wersja Arcade dysku nie posiada, ale zawsze możesz dokupić ;-)

Aniaa, o co Ci chodzi? Czy to takie ważne, kto zamieścił pierwszy jakiś screen? To jakiś wyścig? :| Czy Ty aby na pewno masz 26 lat? Reakcja niczym u dziecka :| a może to zespół napięcia przedmiesiączkowego?
_________________
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-01-2009, 22:42   

Aniaa wrote:
Byłam pierwszą osobą, która zamieściła obrazek z Beneath the ashes. I po co? Widzę, że niepotrzebnie, w ogóle nie został zauważony.


No widzisz, jakie życie bywa okrutne i niesprawiedliwe :przytul:
_________________
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 22-01-2009, 22:48   

Byłam pierwszą osobą, która pokazała tego posta! Ale widzę, że to w ogóle nie zostało zauważone :(

A jak już przy żalach jesteśmy to mam żal, że te levele wychodzą tylko na X'a, serio, nie wymyśliłam sobie tego :(

Kto MNIE przytuli?

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 22-01-2009, 22:55 ]
Jeż z Erlenwaldu?
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 22-01-2009, 23:14   

Wszyscy doskonale wiemy, że będzie na Xboxa i też mamy o to żal do Eidosu i Crystalsów. I szkoda, że:
[spoiler:a845683ff2]levele te nie są powiązane z Underworld[/spoiler:a845683ff2]

[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-01-2009, 23:17 ]
Wielka szkoda, zwłaszcza, że wychodzą one jako dodatek do Underworlda, ale nie mają z nim nic wspólnego, zupełnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 26-01-2009, 23:38   

Ha,ja pierwszy skrytykowalem "E-ciosa w moje serce" za to zagranie!
Ale pochwal zadnych nie chce,najwyzej ciasteczko z owocami. :D
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 27-01-2009, 12:19   

Quote:
Wszyscy doskonale wiemy, że będzie na Xboxa i też mamy o to żal do Eidosu i Crystalsów. I szkoda, że:

[spoiler:5123858485]levele te nie są powiązane z Underworld[/spoiler:5123858485]



[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-01-2009, 23:17 ]
Wielka szkoda, zwłaszcza, że wychodzą one jako dodatek do Underworlda, ale nie mają z nim nic wspólnego, zupełnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Przecież sami mówiliście:
Quote:
Virus - Lindstrom stwierdził, że te dodatkowe levele NIE SĄ żadnymi ścinkami z pełnej gry, ani niewykorzystanymi fragmentami - były planowane i od podstaw budowane jako osobny dodatek.


[spoiler:5123858485]To w końcu będą one miały coś wspólnego z Underworld, chociażby kontynuacja, czy nie?[/spoiler:5123858485]
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 27-01-2009, 12:31   

YYY i zrobiłaś masło maślane :| (chyba że ja nie łapię Twojego toku rozumowania) przecież sama sobie w tym poście odpowiadasz na swoje pytanie, cytując poprzedników :|
[spoiler:0d2f9803a0]Dodatkowe levele NIE SĄ powiązane z TRU. Nie są to żadne odrzuty z Underworldowych lokacji. Kryształki po prostu zrobili coś nowego, NIEPOWIĄZANEGO z TRU, nazywając to (nieścisłość) DODATKIEM[/spoiler:0d2f9803a0]
_________________

 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 27-01-2009, 12:36   

Quote:
Przecież sami mówiliście:
Cytat:
Virus - Lindstrom stwierdził, że te dodatkowe levele NIE SĄ żadnymi ścinkami z pełnej gry, ani niewykorzystanymi fragmentami - były planowane i od podstaw budowane jako osobny dodatek.


Quote:
To w końcu będą one miały coś wspólnego z Underworld, chociażby kontynuacja, czy nie?


Aniuu...yyy ... namawiam do przeczytania wcześniejszych postów w tym temacie,czasem warto :p
Z tego co się orientuję to będzie to luzna kontynuacja opierająca się na odwiedzeniu niektórych miejsc z gry np. [ zgliszcz Croft Manor] poszerzonych o nowe dodatkowe lokacje... itd. Wcześniej ktoś już opisał tutaj ogólny zarys tych dwóch leweli.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo