FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Petycja w sprawie kontynuacji AoD
Author Message
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 30-05-2006, 22:15   Petycja w sprawie kontynuacji AoD

Temat mówi sam za siebie :) Zwolennicy Angel of Darkness bodajrze 18 maja utworzyli petycje właśnie w tej sprawie. Póki co jest 300 ileś podpisów. Jeżeli w Polsce i na tym forum są fani Tomb Raidera 6 którzy stanowczo domagają sie kontynuacji Anioła, powinni oni wypełnić choć jeden formularz :)

http://www.petitiononline.com/aodtri/petition.html - tutaj czytamy o co biega

http://www.petitiononline...tion-sign.html? - tutaj wypełniamy formularz :)

Zapraszam także do dyskusji na ten temat ;) Co o tym sądzicie :?: Czy dobrym pomysłem jest robienie kontynuacji gry przez Crystal Dynamic :?: :)

A pod tym adresem znajdziecie topic w tej sprawie na TRCH
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-05-2006, 22:56   

Nie :| !! Tylko nie kontynuacja TAOD ! Nie chce zadnych Nephilimów, nie chce mrocznej Lary, nie chce Kurta !! Owszem, niech robia kontynuacje, ale niech od razu zmienią tytuł - byle by sie w nim słowa "Tomb Raider" nie pojawiały :p Amen.
_________________
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 30-05-2006, 22:59   

Zamilcz duszo nieczysta!!Kontynuacja AOD niech będzie,ale bez Kurta idiotyczna furta...wątek morderstwa mógłby być,ale Nephilimi to już nie :P Klimat AOD bardzo prosze,ale nephilimi w pewien sposób są nudni ;P
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-05-2006, 23:02   

A mi wlasnie o klimat chodzi - to już nie był Tomb Raider. Prawdziwy TRaiderowy klimat ma Legend. TAOD był zimny, szary i bez polotu. Nie lubie, nie cierpie, nie znosze i w ogole poroniony pomysł :p . Starali sie zrobic z TR psychologiczny thriller a wyszła im jakaś pokraka...
_________________
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 30-05-2006, 23:20   

Ja jestem jak najbardziej za i chcę Kurtisa Trenta. A z resztą niech robią co chcą, ale by fabuła była ciekawa.
_________________


 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 30-05-2006, 23:22   

A ja chce mhroczny khryminał z elementami sensacji :P Nie musi być koniecznie jakas psychodelia,ale miło wspominam akcje w luwrze xD Więc jakby kontynuacja miałą więcej takich akcji było by genialnie. Bo ile można grobowcami żyć? :p
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-05-2006, 23:26   

Kurt to największa pomyłka w serii TR - wszyscy tak sie napalili na takie g***o, nie mam pojęcia czemu :| .
Wg mnie TAOD to NIE BYŁ Tomb Raider.
_________________
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 31-05-2006, 00:49   

Ino nie kontynuacja Taoda ;( Niech zrobią kolejnego Legenda, byleby dłuższego i z bardziej rozległymi etapami :p

Zresztą takie petycje i tak nic nie dadzą :p Jak chcecie podpisywać, to lepiej coś mądrzejszego :P O np to:

http://www.petycje.pl/pet...?petycjeid=1209 :P
_________________
 
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 31-05-2006, 14:56   

NIE! NIE MA MOWY O KONTYNUACJI AOD! :gupek: :censored: wystarczy jedna porażka Tomb Raider i więcej nam nie trzeba! NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. Ja chę Tomb Raidera, a nie jakiejś zwykłej gry akcji. Fabuła może i była ciekawa, ale przecież zaczęli nową historię w Legend, która dla mnie jest ciekawsza, 100 RAZY LEPSZA. Jeżeli już, to może niech tylko we wspomnieniach Lary pojawi się jakaś wzmianka o tym co działo się po zniszczeniu sleepera. Ale wątpię aby było to jakoś sensowanie i ładnie powiązane w TR8 razem z Legendą.. :609:
Popieram, Aod nie był Tomb Raiderem, ale mimo to lubię tę grę :P
Mogę podpisac się pod petycją w sprawie kontynuacji Legendy (która i tak będzie kontynuowana), ale nie Aod :D
 
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 31-05-2006, 14:58   

e_g wrote:
A ja chce mhroczny khryminał z elementami sensacji :P Nie musi być koniecznie jakas psychodelia,ale miło wspominam akcje w luwrze xD Więc jakby kontynuacja miałą więcej takich akcji było by genialnie. Bo ile można grobowcami żyć? :p

Popieram. Co by nie było nadal uważam, że to najlepszy Tomb Raider.

Cinek wrote:
Zresztą takie petycje i tak nic nie dadzą :p Jak chcecie podpisywać, to lepiej coś mądrzejszego :P O np to:

http://www.petycje.pl/pet...?petycjeid=1209 :P

A czy myślisz, że to coś da. Tamtejszy rząd uważa, że ma zbyt duzy przyrost tych zwierząt i jak nie będzie chciał skończyć z wyrzynaniem tych niewinnym stworzeń to i żadna petycja nie pomoże. Na decyzję można czekać latami, a niewinne foki będą ginąć.
Co prawda jest to petycja w słusznej sprawie.
_________________


 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 31-05-2006, 15:02   

TAOD nie był aż taki zły, nawet go lubiłam, ale zgadzam się też, że był za mało Tomb Raiderowy. Legend i jego fabuła mi się podoba i powinno wyjść więcej taki części, z tym że bardziej urozmaiconych. Tak w ogóle, to ja nawet nie wiem, co tu w TAOD można kontynuować! Wszyscy źli goście zginęli, Sleeper został zniszczony, Lara została oczyszczona z zarzutów morderstwa Von Croy'a... Tylko Kurtis przepadł i nie wiadomo, co się z nim stało. Ale dla mnie może to równie dobrze pozostać tajemnicą, nie wszystko musi być wyjaśnione, bo byłoby nudno ;) I chociaż TAOD lubiłam jako grę (aczkolwiek traktuję ją trochę osobno), to petycji nie podpiszę.
_________________
Miow.
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 31-05-2006, 16:42   

Ja popieram petycję. :P Kontynuacja AoD to dobry pomysł. :P Gdyby ją tylko dobrze zrobiono i rozreklamowany napewno odniesie sukces. :P
Quote:
Quote:
A ja chce mhroczny khryminał z elementami sensacji :P Nie musi być koniecznie jakas psychodelia,ale miło wspominam akcje w luwrze xD Więc jakby kontynuacja miałą więcej takich akcji było by genialnie. Bo ile można grobowcami żyć? :p

Popieram. Co by nie było nadal uważam, że to najlepszy Tomb Raider.

Ja też tak uważam. TAoD był najlepszy i konieczna jest kontynuacja. :D
 
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 31-05-2006, 17:16   

Quote:
Ja też tak uważam. TAoD był najlepszy i konieczna jest kontynuacja.


TAoD był dobry, ale na pewno nie najlepszy. Niech się lepiej przyłożą do tego, żeby kontynuacja Legend była dłuższa, a nie zajmuja takimi pierdółkami jak AoD- lubie te część m. in. za to, że jest to pewna odskocznia od klasycznych TR, ale nie chce kontynuacji- chocby dlatego, że zaczęli świetną historię w TRL i to ją powinni kontynuować.
Quote:

Tak w ogóle, to ja nawet nie wiem, co tu w TAOD można kontynuować!


Chyba jedynie wątek, że Kurtis niby przeżył, ale tak to by chyba musieli wymyślić coś nowego- a jesli AoD2 oznacza powrót Trenta to dziękuje bardzo: ŚLIMAKOM MÓWIMY NIE :640: :640:
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 31-05-2006, 17:55   

Sequel "TR:AoD" to w sumie nie głupi pomysł. :> Mam pewien sentyment do tego tytułu bo to mój pierwszy Tomb Raider i od TR6 wszystko sie zaczeło... Gra ma ciekawy klimat i jest pewna odskocznią od typowych gier z tej serii. Kontyuałacja mogłaby sie pojawić i naprawić dobre imie TR6. Uważam jednak że nie jest to też konieczne, bardziej wolę by dalej tworzono dalsze losy Lary z TR7.... gra po prostu lepsza i ciekawsza :690: :pozdro:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 31-05-2006, 17:58   

Kamcia wrote:
Ja popieram petycję. :P Kontynuacja AoD to dobry pomysł. :P Gdyby ją tylko dobrze zrobiono i rozreklamowany napewno odniesie sukces. :P


Wybacz, ale TAOD też był cholernie PRZEreklamowany i okazał się klapą. To samo się tyczy Pana Trenta - upchnięty na siłe. Jak dla mnie cała ta pseudo-mroczna trylogia zakonczyła się na TAOD i mam nadzieje, ze juz nikt nie bedzie probowal jej kontynuować...

Boone wrote:
Gra ma ciekawy klimat i jest pewna odskocznią od typowych gier z tej serii.
- i wlasnie w tym problem. Gdybym chciał odskocznie od typowej serii to bym po prostu zagrał w coś innego. Ja w ogole nie rozumiem, dla czego przy produkcji TAOD Core wyszło z załozenia, ze juz nie chcemy starego traidera :|
_________________
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 31-05-2006, 20:39   

Kontynuacja TAOD ?Jestem sercem, dusza i wszystkim innym za tym pomysłem. Ładna Lara musi powrócić.
Quote:
NIE! NIE MA MOWY O KONTYNUACJI AOD! wystarczy jedna porażka Tomb Raider i więcej nam nie trzeba! NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE.

A kto powiedział, że wymyślający petycję chce kolejną porażkę ?
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 31-05-2006, 23:00   

Ładna Lara ? Lara z TAOD jest OKROPNA ! Wygląda jak by była na kacu albo jakichs prochach. Poza tym jest biała jak ściana, ona sama wygląda jak jakaś zjawa :| Zero kobiecości, zero "tego czegoś", charakterystycznego błysku w oku. Lara jest jakas taka pusta jak plastkiowa lalka...
_________________
 
 
Powerfull_GIRL 
Student



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 94
Location: KingdomOfDreams
Posted: 01-06-2006, 08:13   

Dalsza cześć AOD jestem jak najbardziej ZA :) . AOD różnił sie od poprzednich tomb raiderów ale nie był zły. Ja osobiście polubilam tego TR i uważam go za mojego ulubionego. Ten klimat, zbrobnia, nawet Kurtis nie był najgorszy tylko żeby go bardziej dopracowali.

KONTYNUACJA MILE WIDZIANA :-P
_________________
I will never give up
" If you give up your dream
and everything else,
will end right here!!!"
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 01-06-2006, 08:51   

Ja osobiście uważam że dalszy ciąg TR:AoD mógłby być :) Pod warunkiem że byłby robiony przez Crystal Dynamic. Niestety mam prawdopodobnie złą wiadomość dla ludzi którzy chcieliby AoD2 :/

Quote:
Eidos Official - Angel of Darkness was an awful, awful game and we are quite ashamed to have it in our library. There won't ever be a sequel of any sort.


Równie dobrze może być to żart jakiegoś antyfana ;( Ważne jednak by sie nie poddawać :) Ludzi którzy chcą następną część Anioła, proszeni są przez mnie do wypełnienia ankiety ;) Trzeba to jakoś wspomóc nie :?: :pozdro:
K@t wrote:
Ładna Lara ? Lara z TAOD jest OKROPNA !
Rzecz względna :p
K@t wrote:
Lara jest jakas taka pusta jak plastkiowa lalka...
phehehe :hehe: Spójrz najpierw na Larę z Legend i sie lepiej zastanów co jest plastikowe :P
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-06-2006, 12:07   

Quote:
Pod warunkiem że byłby robiony przez Crystal Dynamic.


O tym chyba można zapomnieć. Brzmi bardzo mało realistycznie ;) Crystalsi najpierw wyciągają serię TR z dołka po TAOD, a potem tworzą sequel Anioła? Nie bardzo mi się to widzi ;)

Quote:
Eidos Official - Angel of Darkness was an awful, awful game


Quote:
Równie dobrze może być to żart jakiegoś antyfana


To info to pewnie z TRF? Masz może linka? Może to i być od Eidosa, ale myślę, że oni przybrali by raczej "awful" w inne słowa ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 01-06-2006, 12:22   

fanfan100 wrote:
Eidos Official - Angel of Darkness was an awful, awful game and we are quite ashamed to have it in our library. There won't ever be a sequel of any sort.


Wątpie, żeby jakikolwiek wydawca oficjalnie przyznał się do tego, że ich gra jest słaba... tym bardziej w tak dosadny sposób :P Zamiast poświęcać czas na kontynuacje najgorszej części serii, niech zabiorą się za TR8, czy remake TR1.
_________________
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 01-06-2006, 12:32   

Kasia Trent wrote:
To info to pewnie z TRF? Masz może linka? Może to i być od Eidosa, ale myślę, że oni przybrali by raczej "awful" w inne słowa ;)

Też mi sie tak wydaje :) To nie jest z TRF tylko z post kogoś w petycji, więc tym bardziej jest to nie wiarygodne ;)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-06-2006, 13:40   

" phehehe :hehe: Spójrz najpierw na Larę z Legend i sie lepiej zastanów co jest plastikowe :P " - wlasnie gram wTRL i jestem w nowej Larze zakochany :P Ma fajny charakterek i jest po prostu ładna.
_________________
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 01-06-2006, 14:39   

Ja tam lubie AOD ale raczej nie jestem za podpisywaniem tej petycji, która i tak moim zdaniem nic nie da. Bo Eidos się zainetersuje ta ankieta i wznowieniem części, która prawie zabrała serie TR na samo dno. To się raczej nie sprawdzi.

Fakt, że AOD miał znakomitą fabułe, klimacik sensacyjności, monstra itp. ale brakowało Tomb Raiderowego czaru. Czyli tego wszystkiego co jest w Legend: grobowce, pułapki, stare budowle... Fakt w AOD były grobowce ze znakomitym klimatem, mroczne z kościotrupami, dziwnymi ornamentami itp. i to jest duzy plus gry ale niestety było tego za mało... Lecz chętnie do tego wracam. :)

A co do wygladu Lary w AOD przyznaje, że jest ona bardzo piękna ale w Legend jest o wiele piękniejsza. Poza wyglądam chodzi także o charakter. Zamiast zimnej, ironicznej, mrocznej, wolę ją weselszą, żartującą, cieplejszą, pełną uroku i kobiecości ale nie mniej groźną. Bo według mnie taka powinna byc Lara. :)

Fanek -> pamiętam, że kiedys tez podpisywałes jakąś petycją o kontynuacji jakieś gry. Dało to coś?
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 01-06-2006, 15:37   

Frik wrote:
Fanek -> pamiętam, że kiedys tez podpisywałes jakąś petycją o kontynuacji jakieś gry. Dało to coś?


No właśnie dało dużo :) Nie tyle ile chcieliśmy wszyscy ale skłoniło to twórcę tamtej gry do zastanowienia się nad kontynuacją. I gdyby tylko miał środki i wolną rękę z chcęcią zrobił by squel'a tylko że mu Ubi Soft nie pozwalało. Ale to inna historia.

K@t wrote:
wlasnie gram wTRL i jestem w nowej Larze zakochany :P Ma fajny charakterek i jest po prostu ładna.


Fakt pozostaje jednak faktem że lara ( jak i inne postacie) w niej ma simowate ruchy a w trybie NG wygląda jak lalka Barbie :P ( te wszystkie mieniące się, cukierowate tekstury bleee :fuj: )
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo