FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR Anniversary czy Legend

Jakie TR lepsze
Tomb Raider Legend
38%
 38%  [ 83 ]
Tomb Raider Anniversary
61%
 61%  [ 134 ]
Voted : 217
Total Votes: 217

Author Message
Archelaos 
Nowicjusz


Joined: 04 Apr 2013
Posts: 20
Posted: 04-04-2013, 23:07   

Dwusetny głos :D

Anniversary, na pewno. Za scenariusz, lokacje, przeciwników, w szczególności za rzeczywiste artefakty.
Mały minus za ten paskudny skok w tył. Do tej pory nie wiem jak go robić z sensowną powtarzalnością.
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 05-04-2013, 14:32   

pewnie że Anniversali, szkoda tylko że nie było tam Alistera i Zipa ;( ;d
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 05-06-2013, 16:22   

Zdecydowanie Anniversary. Jest dłuższe, ma ładniejszą grafikę (chociaż akurat to nie wpływa mocno na moje zdanie), nie jest aż tak łatwe jak Legenda. No i, oczywiście, ma lepszy klimat, bez Zipa i Alistera komentujących wszystko. Podobała mi się walka, bo o ile w Legendzie raczej nie korzystałam z uników i tego typu rzeczy (nie wiem czy u was też tak było, ale u mnie przy każdym uniku celowanie szalało i uciekało od celu), to w Anniversary walka wydawała mi się bardziej dynamiczna, strzał w głowę też przypadł mi do gustu, choć na początku w ogóle sobie z nim nie radziłam :/ W Legendzie według mnie było za mało grobowców i podobnych miejsc, "miejski" poziom w Japonii niezbyt mi się spodobał, a walka przede wszystkim z uzbrojonymi w karabiny ludźmi... To już w ogóle nie było w moim typie. Fabuła w Anniversary też wydawała mi się ciekawsza. Legendę zrobili za krotką, za prostą i za mało klimatyczną.
_________________
See you in Hell.
 
 
Kasiula1611 
Student



Joined: 16 Feb 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Posted: 07-06-2013, 00:00   

Zdecydowanie Anniversary. Jestem zwolenniczką klasycznego Tomb Raider'a, klimat który panował w Legendzie był miejscami wyjęty z filmu akcji, co mi się bardzo nie podobało. Nie było tej tajemniczości grobowców i trzeba było czasem zabijać najemników co minutę przez co nie można się było skupić na podziwianiu gry. Trochę dziwnie to brzmi, ale lubię się wczuwać w grę i zachwycać się jej klimatem. (nie grafiką)
_________________

 
 
 
hawker 
Nowicjusz


Joined: 08 Oct 2013
Posts: 5
Posted: 08-10-2013, 15:27   

Wolałem jednak TRL. Gra przeplatana filmem którą przyjemnie się grało i oglądało. W TRA brakuje fabuły, a za bardzo czuć schemat. Kolejne poziomy były praktycznie identyczne, różniły się tylko stylistyką. Co by nie mówić, zachowanie nawet przygłupich postaci wirtualnych jest bardziej nieprzewidywalne niż system pułapek, zamków i zagadek z których każda kolejna jest skonstruowana identycznie do poprzedniej.

Poza tym, ja wolę strzelać do ludzi niż do zwierząt.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 15-12-2013, 20:35   

Wolę Anniversary. Według mnie ma lepszy klimat i jest po prostu lepiej zrobiony. Do tego przypomina TR1, którego bardzo lubię. W TRA podobało mi się też to, że Lara ma na sobie swój klasyczny strój. Uważam, że wygląda w nim najlepiej ;) Również zrobiły na mnie wrażenie lokacje, które świetnie zostały odwzrorowane z jedynki. Walka z bossami bardzo pomysłowa.

Legendę też lubię, ale jednak mniej :p Uważam, że jest mało klimatyczna. Głównie dlatego, że często zjawiali się najemnicy, którzy zabijali klimat. Wolę jak Lara jest osamotniona. Plusy tej gry to Zip i Alister, którzy urozmaicali rozgrywkę i jazda motorem przez pustynię, śnieg i oczywiście ta na dachu budynku w Japonii :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 03-01-2014, 22:06   

Mam ogromny sentyment do Anniversary,gdyż była to moja pierwsza część w jaką zagrałam :) .Tomb Raider Legend również lubię,gdyż podobają mi się tam lokacje (tj.Anglia,Japonia i Nepal) .Nie pasuje mi : krótkość gry oraz łatwe ,,zagadki" ; wąż morski :fire: .Strasznie lubię za to jazdę na motorze :P .Anniverasry jest trudniejsze ( dobrze) oraz ciekawsze fabularnie.Z racji tego,że jestem lamą nie zawsze idzie mi walka z bossami (np. centaury i T-Rex) .W Tomb Raider Anniversary bardziej podoba mi się także Croft Manor.Jest bardziej rozbudowane.Przynajmniej tak mi się wydaję. ;) Nie ogarniam też często adreanaliny ale to też usprawiedliwiam moją lamą lvl hard :p
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 09:10   

Anniversary, Anniversary i jeszcze raz Anniversary, szczególnie dzięki Egiptowi. No cóż.. Legenda była taka wręcz prymitywna, łatwa.
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 15-08-2014, 12:35   

Zdecydowanie Tomb Raider Anniversary, klimat klasycznego TR. A Tomb Raider Legend mógł być lepiej zrobiony. :tak:
_________________
"Zatem dlaczego pozostajesz na tej wyspie? Przybyłeś tu na wakacje i spodobały ci się widoki?" - Ojciec Patrick
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo