FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najgorsza gra :P
Author Message
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 26-12-2007, 20:47   

Dla mnie najgorszą grą w jaką grałem była "Eksminator" Strzelałeś z jakiegoś tam działka do takich robali co jest cholernie nudne. Gra tylko dla tych co lubią tego typu gry ale nikomu jej nie polecam. Jeśli ktoś patrzy na gry z punktu graficznego to muszę pochwalić gra ma przyzwoitą grafikę ale to się nie liczy w grach...
A poza tą grą to wszystkie wyścigówy, i te wszystkie sportowe (np. Fifa albo te Skoki Narciarskie) oraz niektóre strzelanki (typu Queack [czy jakoś tak]) Nom to tyle :pozdro:
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 05-01-2008, 13:07   

Shadowgrounds :fire:
Odpaliłam grę,gdyż w recenzji napisano,że jest nieco podobna do Aliens Shooter...Sądze,że początek całkowicie zgapiony...Dobra...przejdźmy do gry.Grać to się wogóle nie da.Wogóle to wszystko jakieś głupie zrobili.Celownik na przykład macie na środku ekranu i nie możecie go przesuwać - trzeba latać jak głupek we wszystkie stony świata...:/ .Sterowanie też pozostawia wiele do życzenia.Jeśli więc mieliście zamiar zagrać w tą grę ( a była na płycie CDA w numerze z zapowiedzią TRU) to odradzam.Lepiej zabawcie się z Kronikami Riddicka ;)
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 05-01-2008, 13:29   

Omg... No to:

Quake - Ledwo co włączyłem, od razu wyłączyłem, obrzydliwa grafika, którą jeszcze bardziej oszpecała moja karta graficzna. Poza tym takie gry mnie nudzą.

Harry Potter i Czara Ognia - Omg... Widok z góry jak w grach 2D, do tego grafika gorsza niż w poprzednich częściach... Zero łażenia po Hogwarcie, postacie już nie nosiły swoich szkolnych mundurków tylko jakieś stary łachy... Czary podzielone na grupy w denny sposób, mogli zrobić jak w HP na GBA, że czar sie samemu wybiera, pozmieniane na nowo nazwy większości czarów.

Samochodówki i Strzelanki - Praktycznie zero myślenia... -_-"
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 05-01-2008, 14:06   

Samochodówki - w dzisiejszych samochodówkach właśnie potrzeba myśleć, a zwłaszcza znać jako tako fizykę i mechanikę, by dobrze wejść w zakręt i w ogóle
Strzelanki - to samo, mimo że większość to odstresowywacze to pojawiają się mądre momenty.
Quake - klasyka, czegoś sie spodziewał z gry która ma więcej niż 10 lat? Na swoje lata była hitem.

Bez stereotypów :|
_________________
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 05-01-2008, 14:15   

Nie pamiętam gier które by mi się nie podobały bo zwykle dobieram je strannie wedle potrzeby i zainteresowania jedyne czego nie lubiłem nigdy to Gry Strategiczne. Nudne, monotonne, bez akcji, ciągnące się miesiącami :nietak: Do ukończenia gry może życia nie starczyć :hihi:
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-01-2008, 14:27   

Quote:
Gry Strategiczne. Nudne, monotonne, bez akcji, ciągnące się miesiącami

Śmiem się nie zgodzić :p
Chociaż z drugiej strony sam wolę RTSy, a nie przepadam za turowymi.
Ostatnio odświeżyłem sobie pierwszego Red Alerta, moja pierwsza gra PC :mrgreen:
_________________
 
 
Yans 
Podróżnik



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 288
Location: Z ziemi
Posted: 05-01-2008, 16:43   

Ja moze wymienie najnudniejszą gre w jaką przyszło mi zagrac . Kieeedys jeszcze
na PSX (1) grałem w Trashit , grało sie takim małym ludkiem co chodził z młotkiem i rozwalał jakies klocki , budował jakies pojazdy (?) strącał statki UFO (cos w tym stylu ) ,
co kolejke mozna było kupic sobie super extra kosmiczny młot , co kolejke bardziej
kosmiczny , tyle ze na następną kolejke okazywał sie zbyt słaby i daremny i nigdy niebyło satysfakcji ze ma sie młot np. z kolcami .
Druga nudna gra to Black & White , nigdy nieumiałem przejsc pierwszej kolejki tak mnie nudziła . Pozatym nielubie Diablo i strategi turowych i nie przepadam za przygodówkami i za sztrzelankami w typie Serious Sam czy Quake .
_________________

 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 05-01-2008, 17:10   

Yans wrote:
Druga nudna gra to Black & White

Aaa bluznisz :D moze faktycznie B&W wydaje sie nudny (trudny?) na poczatku jak nie masz pojecia o co w tym chodzi. Mi kilka wskazowek dala znajoma, troche poczytalam i sie wkrecilam niesamowicie.
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 05-01-2008, 18:36   

Najgorsza gra....... hmmm?? Chyba takiej niema, ale nielubie grać w strategie.... dle mnie to są normalnie flaki z olejem :( Ja muszę mieć duzo akcji, konkretną fabułę, itp.... jedyna stretagia w kturą udało mi się zagrać to Age of Empires II.
Acha: i niekumam ludzi ktuzy uzaleznili się od tak według mnie kaszaniastej gry, jaką jest "Tibjia" jak mozna mieć takią obsesję na punkcie tej gry... jeśli ludzie wydają grubą kase zeby kupić wyższe poziamy w grze to dlamnie jest tu coś nie halo....
 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 10-03-2008, 22:17   

Pierwszą grę jaką dostałam był właśnie ,,Tomb Raider''. Jest to dla mnie wspaniała gra. A jeśli miałabym wymienić tą, która mi nie przypadła do gustu, byłaby to raczej jakaś wyścigówka. Zawsze miałam problemy ze sterowaniem. Potem to się zmieniło gdy zagrałam w ,,Drivera'' chodź też było ciężko :) Teraz mogę powiedzieć szczerze, że najgorsza gra moim zdaniem, jaka się pojawiła to: ,,Toca''. Po prostu okropieństwo ;( Niby to się podoba chłopcom, nawet niektórym dziewczyną - ale ja nie znoszę :) Drugie miejsce zajmują skoki narciarskie [syf] a brązowy medal otrzymuje ,,Rayman'' haha :) Tego to nie skomentuję bo nie chce dostać warna. No to by było na tyle, reszta gier ujdzie :p
 
 
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 11-03-2008, 15:58   

Paula: szczerze to ci się dziwię. Jak można nie lubić Raymana? To jedna z najpopularniejszych a co za tym idzie, najfajniejszych gier paltformowo - zręcznościowych. Co do innych wymienionych przez ciebie gier - zgadzam się :) Każda kolejna wyścigówka to dla mnie DUPA, a im ich więcej tym coraz bardziej mi się nie podobają :)
PS. Już się tu wypowiadałem :) :):)
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 11-03-2008, 16:00   

Ja od Raymana wolę Crasha :)
Wszystkie części....

Quote:
Co do innych wymienionych przez ciebie gier - zgadzam się :) Każda kolejna wyścigówka to dla mnie DUPA, a im ich więcej tym coraz bardziej mi się nie podobają :)


Tu ja się zgodzę, do dziś nie mogę przęłknąć tych godzin kiedy mój starszy zajmował Pleyaka żeby zagrać w Grand Turismo
A ja dra czy nie rad, musiałem to oglądać...
Sam nigdy też nie dotknąłem NFS czy CMR
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
JohnyzLampy 
Podróżnik



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 271
Location: Litzmannstadt
Posted: 11-03-2008, 16:08   

Tony wrote:
Paula: szczerze to ci się dziwię. Jak można nie lubić Raymana? To jedna z najpopularniejszych a co za tym idzie, najfajniejszych gier paltformowo - zręcznościowych.

A ja się nie dziwie, dla mnie "pisofszit" głupkowata gierka i tyle. I nie powiedziałbym, że jest tak popularna jak mówisz. Wspomniany Crash jest postokroć bardziej znany no i oczywiście lepszą grą :P

Gran Turismo to konsolowa potęga w samochodówkach :P choć ból spowodowany niemocą pogrania w swoje gry nie jest przyjemny :)
_________________
[spoiler:a9cf471ddb]za późno :P [/spoiler:a9cf471ddb]

 
 
Yans 
Podróżnik



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 288
Location: Z ziemi
Posted: 11-03-2008, 20:41   

Hrithik_Roshan wrote:
Ja od Raymana wolę Crasha


TAK Crash wymiata . To jest moja ulubiona platformówka :)

Ja lubie wyscigi ale wole te w których wiekszą role odgrywa jezdzenie a nie majstrowanie w opcjach . Takie wyscigi jak Driver (wiem to nie dokonca wyscigi ) i Destruction Derby .

Hrithik_Roshan wrote:
Sam nigdy też nie dotknąłem NFS czy CMR


Nie ?? Hmm . To dziwny jesteś . Nie grasz w wysciegi , słuchasz zaspół Łzy ,
lubisz Bolywood , masz dziwne avatary... dziwny jestes .
_________________

 
 
Godbluff 
Praktykant



Joined: 07 Feb 2008
Posts: 145
Location: W-ch
Posted: 11-03-2008, 21:20   

http://www.youtube.com/watch?v=rmhdaOiI2zs

tutaj chyba nie ma wątpliwości co do jakości tej gry...
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 11-03-2008, 21:35   

Godbluff wrote:
Nie ?? Hmm . To dziwny jesteś . Nie grasz w wysciegi , słuchasz zaspół Łzy ,
lubisz Bolywood , masz dziwne avatary... dziwny jestes .


A Ty zdaje się jesteś nie tolerancyjny. Swoją drogą nie wiem co jest dziwnego w "nie graniu w wyścigi", ja tez nie gram i inni również... i co o mnie powiesz że też jestem dziwny bo lubię co innego?? :p :>

[ Komentarz dodany przez: Integral: Wto Mar 11, 2008 21:50 ]
Przeniesione z "The best of", gdzie powyższe Godbluff cytował za Yansem.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 11-03-2008, 22:50   

:offtopic:

To sie ubawiłem...
przypomina mi sie piosenka Łez dokładnie z Dema "Mówią mi, że jestem nienormalna"

Quote:
Nie ?? Hmm . To dziwny jesteś . Nie grasz w wysciegi , słuchasz zaspół Łzy ,
lubisz Bolywood , masz dziwne avatary... dziwny jestes .


Kurczę zapomniałeś dodać : masz dziwne opisy, lubisz tego samego, cykasz dziwne foty i w ogóle dziwne, że żyjesz... jeszcze. :mrgreen2:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
*Underworld* 
Nowicjusz



Joined: 26 Apr 2008
Posts: 8
Posted: 26-04-2008, 13:51   

Jak dla mnie to najgorszą grą jest The sims2.
Kiedyś byłam ich fanką a teraz wiem ,że wydałam kasę w błoto :fire:
Chociaż widze tu pare osóbek z SC.
_________________

 
 
Angelika 
Student



Joined: 14 Apr 2008
Posts: 32
Posted: 09-05-2008, 20:07   

Moim zdaniem najorsze są gry dla dzieci jak np.kurka w kosmosie czy przygody superżaby... Moja koleżanka z klasy jak kiedyś do mnie przeszła to grała w jakieś gierki dla dzidziusiów.Również są okropna gry na internecie,nie dość,że przewańia po chińsku,to takie monotonne,że aż żal patrzeć...To tylko moje zdanie
Za to absolutnie się nie zgadzam,że Sims2 są najgorsze moim zdaniem są świetne...
 
 
klauduchaa 
Nowicjusz



Joined: 25 May 2008
Posts: 24
Location: Toruń
Posted: 12-06-2008, 15:09   

Jak dla mnie to najgorsze są gry: ''strzelaninki'', typu Call of Duty, SWAT. Po co one tak w ogóle są? Uważam, że są bez sensu. Strzela się do wszystkiego co się rusza. ;)
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 12-06-2008, 15:53   

klauduchaa, no to strzeliłaś kulą w płot. Ktoś tu nie ma najmniejszego pojęcia o tych grach.
Call of Duty to gra FPS (pewno każdy FPS to dla ciebie strzelanka) w której gracz wciela się w żołnierza który ma do spełnienia różnorakie misje.
SWAT to z kolei gra w której gracz wciela się w policjanta z zespołu SWAT który ma na celu walkę z przestępczością i nie tylko.
I w jednej i drugiej grze trzeba jak najbardziej myśleć więc nie ma to strzelania do wszystkiego co się rusza bo to nie ten typ gry.
Co prawda nie grałam w te gry ale uważam że jeśli się chce o czymś pisać to trzeba mieć o tym choć minimalne pojęcie żeby potem takich bzdur nie wypisywać.

EDIT:
Hej, K@t cóż za zgranie w czasie i wypowiedzich. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-06-2008, 15:54   

Quote:
Jak dla mnie to najgorsze są gry: ''strzelaninki'', typu Call of Duty, SWAT


Ty to sama jesteś "strzelaninka".
Nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz pojęcia (tym bardziej, że SWAT to generalnie gra taktyczna).

Btw, fajnie, że narzekasz na "strzelanie do wszystkiego co się rusza", grając jednocześnie w Bloodrayne :p

EDIT

Hej, Asy :D
_________________
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 23-07-2008, 23:08   

Najgorsza gra? Movie studio boss. Kosztowała jakieś... 10 złotych? Tworzenie filmów ograniczało się do wybrania gatunków i obsady (która zresztą nie miała twarzy) a potem się czekało ileś tam czasu i film gotowy Oo W nic gorszego nie grałam w życiu. Nie dałabym teraz za to złamanego grosza, szczególnie przy takiej konkurencji jak The Movies.
_________________
Dostałam questa od guru bagien.
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 24-07-2008, 10:07   

Nie lubię Loki. Tak mówili, że to drugie Diablo. Nic gorzej sformułowanego. Nawet starsza grafika Diablo jest lepsza od tego badziewia. Tylko pieniądze nie potrzebnie wydałam. Sama plansza i potworki do tłuczenia w łeb. Gdyby wciągło mnie od początku to coś to napewno bym przeszła ale odepchnęła mnie ta gra jednak jego brakiem od razu. Ogólnie rzecz biorąc to nie podobało mi się.
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 28-07-2008, 09:13   

*Underworld* wrote:
Jak dla mnie to najgorszą grą jest The sims2.
Kiedyś byłam ich fanką a teraz wiem ,że wydałam kasę w błoto :fire:


pfff, dla mnie to jedna z najlepszych gier! zbieram dodatki do gry, i mam zamiar kupić
najnowszy, ale żeby nie było off-topicu to najbardziej nie lubię GTA 1, straszna grafika,
nudne misje, no nie wiem jak w to można grać, koszmar <33333

Za to uwielbiam GTA IV i San Andreas, ale nie piszę, bo off-topic! ;)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo