FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Czy korzystacie z solucji w trakcie gry? ;))

TRAOD przeszłem/-am ...
Samodzielnie ;))
30%
 30%  [ 41 ]
Niekiedy podpierałem/-am się solucją
60%
 60%  [ 81 ]
Nie dałbym/-ałabym sobie wogóle rady, gdyby nie solucje ;]
8%
 8%  [ 12 ]
Voted : 134
Total Votes: 134

Author Message
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 17-03-2007, 11:10   

ja patrze do solucji jak juz "nigdy" nic nie wymysle (tak sobie mysle ze nigdzie sie nie da nic zrobic) ale tak w ogole to heheh jak zaczelam grac w aod to juz w pierwszym poziomie... :P
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 17-03-2007, 11:13   

Gdy przechodziłam TRAOD musiałam z czasem skorzystać do solucji gdyż np. nie wiedziałam co dalej zrobić w etapie "Sala Pór Roku" , gdy się przejdzie wszystkie próby ^^ :P
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
Eckhard 
Student



Joined: 04 Mar 2007
Posts: 78
Location: Wimbledon
Posted: 17-03-2007, 13:58   

Ja jak korzystam z solucji to najbardziej lubię te "filmikowe". TU jest link jakby ktoś chciał: http://www.youtube.com/results?search_query=TRAOD

K@t:
Zamierzasz pisać o tym w każdym możliwym temacie ?
_________________
So tell me everything must always equal two,
Or nothing else is true,
And I'll believe you,
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 17-03-2007, 22:56   

Wiemy wiemy. Ja filmikowatymi solucjami się podpieralem w TR3 w tej misji z Kajajkiem. (Chodziłem od wodospadu do wodospadu i nic nie kumałem) Co do tego rodzaju solucji to uywałem ich w Le Serpent rouge. A twój post Eckhardt to chyba już gdzieś widziałem
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 25-04-2007, 12:44   

Ja w galeriach Luwru korzystam z solucji. Jestem do tego zmuszona bo zrobilam cos inaczej (zle) i juz nie moge tam wrocic zeby to naprawic :\ . Bede musiala caly etap przejsc od nowa :\ .Ta gra to istna masakra. No tak sie zniechecilam ze szok :fire: .
 
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 27-04-2007, 19:45   

Eckhard wrote:
Hehe xD Ja TRAoD nie przeszedłem całego prawdę mówiąc ale doszedłem sam aż do La Serpent Rogue!!! :-P Ale zaznaczyłem że korzystam z solucji czasami :690:

Ja TRAoD przeszłam samodzielnie, przynajmniej do Boaz, bo jej nie przeszłam. Znudziło mi się przy niej tańczyć. I porzuciłam to.

Poza tym 1-3 też przeszłam samodzielnie. W 4 i 5 nie ukończyłam gdy, ale w 4 bodajrze 1 zasięgnęłam porady, do momentu do którego doszłam, a w 5 też 1.
_________________


 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 14-06-2007, 09:37   

Szkoda tylko, że usunięto niektóre video solucje.
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 15-06-2007, 08:22   

Endżel był w miarę łatwy, chociaż kiedy przechodziłam getto to szlag mnie trafiał. Tym razem obyło się bez żadnej solucji, bo w sumie do czego? Żadnych trudniejszych zagadek (oprócz tej z czerwonym duchem). Boaz załatwiłam w dwa dni (chociaż ruchy Kurta denerwowały mnie strasznie).

W sumie z solucji nie korzystam, pierwsze - bo to zmniejsza radość z gry, ewentualnie z wygranej nad samą sobą, drugie - większość raiderów przechodziłam, kiedy nie miałam jeszcze internetu i nie miałam jak.

Potem się dziwić że gram w jedną grę parę miesięcy. :-P
_________________
Unholy
 
 
Hay xD 
Student



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 85
Posted: 12-07-2007, 14:42   

A ja przeszłam TRAOD zupełnie samodzielnie -- Bo niestety kiedy znalazłam w sobie wene twórczą na włączenie jakiejkolwiek gierki ^^, odcieli mi dostęp do neta :aaa: Nie wiem dlaczego, ale kilka miesięcy wcześniej wkurzyłam się na tego ducha :619: i postanowiłam już więcej nie włanczać tej części : PP Ale jednak cosik mi się przestawiło, więc włączyłam i udało mi się przejść do kolejnego poziomu. Później w Oblężonych galeriach, gierka coraz bardziej mi się podobała i "Wena" jakoś sama przyszła :P :P Gierka zajęła mi 2 tygodnie :) Pozdro dla wszystkich :* :*
_________________
''My name is Claire Bennet...
I don't know why
I don't know how
But I can't be hurt yet... ''

 
 
 
Martynka 
Nowicjusz


Joined: 25 Jul 2007
Posts: 7
Posted: 26-07-2007, 17:09   

A ja traod przechodziłam bez solucji do momentu paru pozimów mój brat strasznie drżał o kompa gra wciąż sie wyłańczała to PSUJE komputer. Zasypiam myśląc zagrać w tomb raider angel of darknes.Szkoda.
 
 
cindrella 
Nowicjusz



Joined: 25 Jul 2007
Posts: 15
Location: z 4 ścian
Posted: 26-07-2007, 17:14   

ehhh ja tez uzywalam czesto solucji:axe: ale do czasu :619: pozniej stwierdzilam ze to bez sensu i gralam sama wiec pol gry gralam sama a to pierwsze pol z pomocami mojego wujka :690: :matrix: :evilbat:
_________________
I am a little bit of loneliness a little bit of disregard
Handful of complaints but I can’t help the fact that everybody can see
these scars
:evilbat:
 
 
 
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 30-07-2007, 14:16   

JA czasami zerkałem do solucji ale tylko po to by zobaczyć co mnie czeka dalej.
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 30-07-2007, 15:16   

kraju92, ale to trochę bez sensu. Gra ma zaskakiwać, a solucja, tym bardziej oglądana tylko po to, by "zerknąć" zubaża ją nie tylko o element zaskoczenia.
_________________
Unholy
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 30-07-2007, 17:50   

al-Kahinat wrote:
Gra ma zaskakiwać, a solucja, tym bardziej oglądana tylko po to, by "zerknąć" zubaża ją nie tylko o element zaskoczenia.


Dokładnie, ja staram się grać bez korzystania z solucji. Chyba że naprawdę stwierdzę już że nic zupełnie nie wymyślę więc wtedy sięgam po pomoc.
Grając jednak bez żadnych pomocy typu solucja, kody itp. gra się zdecydowanie lepiej, i zawsze jest ten moment zaskoczenia :)
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 30-07-2007, 18:51   

Dobra. Przyznaję się- korzystałam z solucji podczas gry w AoD! :690: Raz [może dwa :-P ] np. kiedy trzeba było klocki [skrzynki jak kto woli] w Strahovie poustawiać no i przy słynnym Red Ghost'cie. Ogólnie jestem przeciwniczką korzystania z podpowiedzi i zgadzam się z al-Kahinat. Moja siostra na ten przykład ;) większość przygodówek przechodzi uprzednio przeczytawszy solucję! :aaa: Uważam, że to psucie sobie zabawy..

Natomiast co do tipsów [cheat'ów]- po ukończonej grze- czemu nie? Niektóre gry jak np. AoE: Rise of Rome miały prześmieszne kody, które warto zobaczyć. Największą przyjemność jednak miałam wpisując kody do BloodRayne- klawisze wystukują wtedy taki fajny rytm. Nieźle to sobie twórcy gry przemyśleli :)
_________________
....
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 30-07-2007, 20:04   

Surreygirl wrote:
korzystałam z solucji podczas gry w AoD!


Nie!! Po Tobie bym się tego nie spodziewała, przyznam szczerze. ^^
_________________
Unholy
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 30-07-2007, 20:16   

al-Kahinat wrote:
Nie!! Po Tobie bym się tego nie spodziewała, przyznam szczerze. ^^


Psieplasiam al-Kahinat :-P ale czasem samo tak wychodzi, że człowiek już nie może niczego wymyślić sam i... bach!... sięga po solucję! Czasem w domu rozpisuję konkurs na Najlepszego Gracza w Domu- wygrywa ten, kto wymyśli rozwiązanie zagadki :690: Mam siostrę i brata, którzy zawsze obecni są przy grze w którą gram, więc solucja to rzadkość- taka rodzinna rozrywka :-P Ale nie uciekam od solucji jak diabeł od wody święconej- wspieram się nią w ostatecznej ostateczności! Słowo harcerza! :690:
_________________
....
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 01-08-2007, 15:04   

Ja kiedyś ciągle grzebałem w solucjach do każdej gry :P Nie czekałem do szczególnie trudnego momentu :D Nawet w HP1/2/3/4 grałem z solucją xD

Ale już od niedawna gram bez :D Princa całego przeszedłem i tylko dwa czy trzy razy zajrzałem do solucji ^^ przeważnie to był ten sam moment :P PoP: Warrior Within gram już w ogóle bez solucji ^^

Tomby jednak jeszcze nie przechodziłem bez solucji... ehh... :(
 
 
Coca_Cola 
Nowicjusz



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 1
Location: z Urana
Posted: 18-09-2007, 19:05   

Witam wszystkich serdecznie!!

Co do solucji, przyznaje się szczerze bez bicia, że korzystałam nie raz, nie dwa z pomocy. Są momenty kiedy staram się, myślę, wymyślam wszystkie możliwe sposoby, trace w końcu cierpliwość [ a nie mam jej za dużej ] i szukam rozwiązania w solucji. Najczęściej okazuje się potem, że ta "trudna zagadka" była banalna, a ja wymyślałam niestworzone rzeczy.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 19-09-2007, 20:19   

ogolnie to nie korzystam w ogole z solucji..
ale raz zajrzalem do solucji TR:AOD.. aby zobaczyc jak zabic tego ducha głupiego :P
i praktycznie zamiast cos odkryc nwoego.. to sie upewniłem ze dobrze kombinuje i msuze probowac dalej :P

:pozdro: :wotr:
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 12-10-2007, 17:24   

Ja patrzę do solucji tylko wtedy kiedy nie mogę czegość przejść a jeśli umiem coś zrobić, wiem co robić to nie zaglądam do solucji. Ale czasami kiedy nie mogę czegość przejść wolę pogłówkować ;-)
 
 
Skrzatynka 
Student



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 48
Location: Szczecin
Posted: 09-12-2007, 23:04   

powiem tak , ja z solucji staram się nie korzystać chociaż czasami są trudne momenty (lub ja jestem taka bezmyślna :-P hi hi) .w angel of darkness tylko raz korzystałam z solucji gorzej z 1 2 3 4 lub 5 ;) . Co do legendy była tak łatwa że nie korzystałam z solucji ani razu xD . O anniversary się nie wypowiadam bo niestety nie mogę przejść t-rexa bo nie umiem zrobić uniku ale to już inna historia :-P
 
 
Lady Dora 
Nowicjusz



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 6
Posted: 23-12-2007, 17:14   

O mi się zdarzyło zajrzeć do solucji przy AoD, pierwszy raz wymiękłam przy Czerwonym Duchu, drugi przy Boaz. I faktycznie przy Boaz to było mało przydatne ;( , nie uwazam natomiast, że z solucji korzystają tylko eee...mało inteligentne osoby, jak to gdzieś powyżej wyczytać można... :head: myślę, że to z inteligencją nie ma dużo wspólnego, czasem jest to np.niecierpliwość albo :censored: sprzęt :> a przeczytanie opisu nie sprawia,że się już zaliczyło dany lewelek :czubek: A przy okazji, żeby odkryć solucję, też trzeba trochę inteligencji :nana:
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 23-12-2007, 19:04   

U mnie to było tam że jak doszłam do Lombardu Rennesa z misją od Louisa Boucharda, to weszłam sobie na TRPL i luknęłam w solucję. Zobaczyłam, że zaraz będę miała ten piękny strój :D I to tyle jeśli chodzi o moją solucję w sumie...
 
 
Monia 
Student



Joined: 21 Apr 2007
Posts: 49
Location: Łódź
Posted: 29-12-2007, 23:20   

zaznaczyłam drugą odpowiedź ;) parę razy zaglądałam do solucji gdy chodziło się Kurtisem, ponieważ nienawidzę mutantów i chciałam wiedzieć kiedy coś na mnie wyskoczy :P
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo