FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pojazdy w TR
Author Message
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 27-05-2007, 17:33   

Jeep w TR 4 był super pomysłem :D w sumie motor tez nie gorszy !! w sumie dla mnie nie przyjął się quickbike (ten w TR3) :/
 
 
Visek 
Student



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 85
Location: Near Wrocław
Posted: 22-06-2007, 20:19   

Najlepszy byl Propulsion w TR 3 :D Szczegolnie zabijanie z niego nurkow i aligotra :pozdro:
Gorzej jak wioslo gdzies utknelo ;)
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 25-06-2007, 13:09   

... troszkę odskoczę od tematu: pamiętam jak kupiłem Tomb Raider III - w drodze do domu czytałem instrukcję... a pamiętacie jak tam opisane były pojazdy? Tak, tak: zamiast Quad napisane było "Rower"... "Bike"... czy jakoś tak :P no i wiecie - napaliłem się na dwukołowca na pedała :) Ale było rozczarowanie...
_________________
 
 
 
M@rcin 
Nowicjusz



Joined: 25 Jun 2007
Posts: 25
Location: Poznań
Posted: 25-06-2007, 15:02   

Dla mnie najlepszym pojazdem jest skuter śnieżny,bo nie musialem tych twardzieli zalatwiac bronia tylko ich potrącić :)
 
 
Visek 
Student



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 85
Location: Near Wrocław
Posted: 25-06-2007, 23:34   

M@rcin wrote:
Dla mnie najlepszym pojazdem jest skuter śnieżny,bo nie musialem tych twardzieli zalatwiac bronia tylko ich potrącić :)


Taki efekt daje nie tylko skuter śnieżny :)
Chyba że TR 2 - to tak.
 
 
M@rcin 
Nowicjusz



Joined: 25 Jun 2007
Posts: 25
Location: Poznań
Posted: 26-06-2007, 09:44   

Ja przygodę z TR rozpoczęlem niedawno,wiec nie znam wszystkich pojazdów,które potrafią uśmiercać :) Kiedyś gralem w TR5 na PlayStation(chociaz wolalbym zagrac w te gre na PC, :-P ),a tam chyba żadanego pojazdu zabijajacego nie bylo, teraz gram w mojego drugiego TR-w częśc 2. Chciałbym zagrać jeszcze w te najwsześniejsze części,ale nie weim jak je dostać(są w jakiś archiwalnych nr gazet komputerowych,ale nie mam pojęcie gdzie mozna je dostac,wiec bede musial chyba po przejsciu TR2 kupic sobie narazie jedna z częsci: TRL, TRAOD i TRA xD
Może polecicie,która jest najlepsza :638:
 
 
lady croft 13 
Student



Joined: 01 Nov 2006
Posts: 35
Location: Boliwia
Posted: 26-06-2007, 09:58   

Mnie najbardziej podobały się części TRA i TRAOD.Według mnie są to lepsze części niż Tomb Raider Legend.TRL nic nie wniosła do gry a tamte jak najbardziej... xD Każda ma swoje plusy i minusy ale jeśli chcesz oryginalną to
Tomb Raider Angel Of Darkness jest dużo tańsza o ile mi wiadomo kosztuje okolo 15 zł a Tomb Raider Anniversaty kosztuje okolo stówy.Napewno lepsza grafika jest w TRA ale w Tomb Raider AOD lepszy jest pomysł na grę.... :matrix:
Moim skromnym zdaniem lepsza jest TRAOD :pozdro:
_________________
Z Larą Croft przez życie iść
 
 
Visek 
Student



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 85
Location: Near Wrocław
Posted: 26-06-2007, 10:01   

M@rcin wrote:
Ja przygodę z TR rozpoczęlem niedawno,wiec nie znam wszystkich pojazdów,które potrafią uśmiercać :) Kiedyś gralem w TR5 na PlayStation(chociaz wolalbym zagrac w te gre na PC, :-P ),a tam chyba żadanego pojazdu zabijajacego nie bylo, teraz gram w mojego drugiego TR-w częśc 2. Chciałbym zagrać jeszcze w te najwsześniejsze części,ale nie weim jak je dostać(są w jakiś archiwalnych nr gazet komputerowych,ale nie mam pojęcie gdzie mozna je dostac,wiec bede musial chyba po przejsciu TR2 kupic sobie narazie jedna z częsci: TRL, TRAOD i TRA xD
Może polecicie,która jest najlepsza :638:

Niestety w TR5 nie ma zadnego typu pojazdu :/ A jesli chcesz kupic ktoras z tej trojki TRL TRAOD TRA to nie polecam AOD. :D TRA dopiero jutro kupuje, a w TRL szczegolnie urzekla mnie dynamika i sterowanie (Gralem na PS2)
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 26-06-2007, 10:16   

M@rcin, w kwestii zakupu starszych części Tomb Raidera polecam Allegro. Sama tam właśnie zakupiłam TR3 wraz Goldem. :)
Natomiast co do wyboru pomiędzy TRA, TRL i TR AOD to dla mnie najlepszą częścią jest TRA. Klimat pierwszego TR w nowej szacie graficznej. TRL to taki zabijacz czasu -prosta, wymagająca myślenia gra -jak dla mnie był to wersja demonstracyjna możliwości Crystal Dynamics. A co do AOD to pomysł był dobry ale wykonanie zawiodło i wyszło to co wyszło. Nic specjalnego. Jeżeli podobał ci sie klimat wcześniejszych TR -grobowce, zaginione świątynie itp. to powinieneś wiedzieć że AOD jest bardzo miejski i lokacji takich jak w dawnych TR raczej wiele nie uświadczysz.

Ale ale żeby nie było offtopu dodam że bardzo lubię pojazdy z TR4 -jeepa i motor. Dobrze się nimi sterowało i poziomy z ich wykorzystaniem były bardzo ciekawe. Niestety poziomy z motoerm w TRL były poprostu nudne. Powtarzające się w kółko sekwencje i widoki, ci sami wrogowie. Nuda. Jedyna rzecz która mi się podobała to wjazd motorem na pociąg.

Skuter śnieżny z TR2 też bardzo lubię -można było fajnie wrogów likwidować.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
JackAssia 
Nowicjusz


Joined: 25 Jun 2007
Posts: 9
Location: Wlkp
Posted: 26-06-2007, 10:21   

Jedyny(nestety :P ) pojazd na ktorym do tej pory miałam okazje sie przejechac to jeep w TR4 :matrix: Jest super, a do tego jest w świetnym poziomie, z beduinami :) Uwielbiam ten poziom.
A wychodząc trochę poza temat, to mam pytanie: ile kosztuje anniversary??
 
 
 
Zee 
Student



Joined: 12 May 2007
Posts: 78
Posted: 26-06-2007, 10:59   

Uwielbiam skuter śneżny z TR2 zwłaszcza z działkiem :619: Jeep z super muzyką to też cudo xD Poza tym quadem i motorówką też fajnie się zapierniczało :690: W motorze z TR4 irytował mnie ten kosz :/ Kajaka ani tego podwodnego skuterka w TR3 jeszcze nie nie miałam okazji używać, więc póki co się nie wypowiem. Natomiast najbardziej irytującym pojazdem jest wagonik! Ile razy to już się wywaliłam na zakręcie? Niestety przez to przerwałam grę. Ale wrócę do tego :>
P.S. spytam o coś co mnie gryzie już od dawna. A mianowicie w TR2Gold w poziomie The Cold War przy takim głębokim dole z leopardami, stał w takiej wnęce skuter śnieżny (taki szaro-beżowy). Ja się pytam - do czego on miał służyć? Bo jedyne co to umiałam tylko spaść nim w ten dół i się zabić. Nic więcej.
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 26-06-2007, 11:25   

Oczywiście, że się używało "szaro-beżowego" skutera śnieżnego (SnoCat inaczej ;) ). Nie trzeba było wcale lądować w dole. SnoCat, jak również te czerwone lekkie skutery z TR2 w przeciwieństwie do tych ciężkich z działkami miały "dopał", w postaci klawisza ctrl, który pozwalał pokonywać nawet bardzo wielkie przepaście.
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Visek 
Student



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 85
Location: Near Wrocław
Posted: 26-06-2007, 11:51   

Asyenna wrote:
Niestety poziomy z motoerm w TRL były poprostu nudne. Powtarzające się w kółko sekwencje i widoki, ci sami wrogowie. Nuda. Jedyna rzecz która mi się podobała to wjazd motorem na pociąg.

Skuter śnieżny z TR2 też bardzo lubię -można było fajnie wrogów likwidować.


Popieram, szczegolnie dostawalem szalu jak zobaczylem ze 2 raz z rzedu trzeba obok pociagu jechac i powtarzac te sama sekwencje :D
 
 
orrrz 
Nowicjusz



Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7
Location: Zewsinaśląsku
Posted: 12-07-2007, 11:17   

ja też sie zaciollem ze skuterem w TR II gold.
Ale osobiście wole łódke.MIODZIO.

P.S:Frodo_hobbitek, o co chodzi z tą mocą i moim nickiem?
_________________
Ja Yetti.nie dla psa kiełbasa , gupie boty.
 
 
Cane Rhodes 
Nowicjusz



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 15
Posted: 30-07-2007, 10:18   

Według mnie najleszym pojazdami jakim przyszło mi kierować w Tomb Raiderach były to Jeep i Quad. Na samym trengu quadowym w posiadłości Lary poświęciłem pare dobrych chwil bo tak mi się podobała jazda tym cackiem. :690: :pozdro:
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 31-07-2007, 01:06   

Pamiętam jak bardzo się zajarałem wsiadając do Motorówki w TR2 :619:
To była nowość i oczywiście cudo :690:
Powtarzałem Venice do znudzenia :P :P
Później pora było się wziąść za poważne przejście gry - i według mojego mózgu jak kończyć gre to tylko na kodach - ale miałem wtedy 6 lat i jeszcze nie bardzo umiałem grać...
Ale zimny Tybet tak mi sie spodobał że doszedłem do jazdy Skuterkiem - też się po podniecałem i dalej kody :P
Jakimś Cudem udało mi się doczłapać do lev. River of Ganges - jednak znów za trudne i odpuściłem :P :P
Już wolałem w CM porozbijać się o ściany :P :P

Moim ulubiony pojazdem został Samochód w TR4
Ach tempo akcji i Ta muzyka :matrix:
Nic nie przebije tego levelu, tego pojazdu i tej muzyki :690:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 01-08-2007, 17:45   

Mi się podobał kajaczek,quaad,ten taki niby motorek z TR 4,skuter...
Ehh...wszystkie były fajne :P
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Cane Rhodes 
Nowicjusz



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 15
Posted: 01-08-2007, 20:58   

Avi_Versicolor, Dokładnie masz racje. TR mógłby istnieć bez pojazdów ale są one miłym smaczkiem :)
 
 
pazurek13 
Nowicjusz



Joined: 27 Nov 2006
Posts: 18
Location: spod Rzeszowa
Posted: 22-08-2007, 22:03   

Strasznie lubie jeepa w TR4. te levele powtarzalam sama nie wiem ile razy :) lubie sterować tym autkiem :) ciekawe przeżycia :)
_________________
Ze mną to jest tak, jak czytasz książkę i nie możesz zrozumieć jej podwójnego sensu...
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 12-10-2007, 21:33   

Fajnie sie przejezdza motorkiem przeciwnikow. CHyba najbardziej lubie jezdzic na motorze... Musze pozyczyc od kolezanki TR3 jak tam sie zasuwa kajakiem. Pozatym poajzdy sa bardzo fajnym urozmaiceniem gry i mam nadzieje, ze w najnowszym tomb raiderze bedzie ich troche.
_________________
:O
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 08-03-2008, 22:22   

Moja ulubiona bryka to Jeep w Tomb Raider IV. Niebieski, wygodny i prosty w sterowaniu :) Trzeba szczególnie uważać na te pułapki w KV5. Nie lubię jak się moje brum brum rozpitala na drobne kawałeczki :D Też lubię motorek w Tomb Raider Legend, chociaż nie cierpię strzelać jeżdżąc na nim - no ale cóż, jakoś grę trzeba przejść..... ;)
 
 
Bastet 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2008
Posts: 11
Location: Dolny Śląsk
Posted: 09-03-2008, 11:19   

Kajak jest jednym z ciekawszych pojazdów pojawiających się w serii Tomb Raider, przypadł mi do gustu podobnie jak czterokołowce, ale moim faworytem jest jeep z czwartej części gry.
_________________
Ludzie boją sie czasu, czas boi się piramid.
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 16-03-2008, 20:43   

Moim ulubionym pojazdem jest wagonik kolejowy w Tomb Raider III :) Trochę przypomina mi to teleturniej "hugo" :D a drugim jest kajak. Szkoda tylko, że spływy nie były ciekawsze. Mam wrażenie, że pomysł nie został do końca wykorzystany.
_________________
 
 
klauduchaa 
Nowicjusz



Joined: 25 May 2008
Posts: 24
Location: Toruń
Posted: 03-06-2008, 22:58   

Kajak - ciekawy pomysł, jednak ciężko się sterowało.
Quad - według mnie, najlepszy pojazd. Można było nim parę trików, od wszystkiego się odbijał. :P
Motor - także super. Chociaż ciężko się obracało kamerę.
Jeep - hmm. Nie mam nic przeciwko. :P
Wagonik - ciekawy. ;)

A dalej już nie pamiętam. :D
 
 
aleksandra2209 
Nowicjusz


Joined: 28 Jan 2009
Posts: 1
Posted: 30-01-2009, 14:11   

Najlepsza jest motorówka xD

Ale quad też jest super ; D tylko dalej mam problem jak z niego zejść :D
pamięta :jumper: ktoś?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo