FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend - Przed Premierą, cz. 2
Author Message
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 04-04-2006, 20:23   

Mmmmm z pewnych źródeł informacji wiem że to w pełnej wersji nadal występuje. I nie wiem dlaczego ? Ty, na początku do wodospadu nie miałem tych zamazań i napisałem że działa ale na pierwszej linie znów to zauważyłem. Jednak te sterowniki nie rozwiązują tego problemu.
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 04-04-2006, 22:03   

no niewiem czy wiecie :P ale sa nowe lokacje na www.tombraider.com hiehie... moze ktos bedzie chetny i przetłumaczy:?: bo ja jestem za bardzo zdolny na trakie tłumaczenia :P
 
 
 
BB 
Student



Joined: 25 Aug 2005
Posts: 46
Posted: 04-04-2006, 22:48   

gdzie sa te nowe lokacje?? :?: ja nie widze nic nowego..

ps.nie musicie odpisywac ;P juz sobie poradzilem z ta polka nad drzwiami :mrgreen:
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 05-04-2006, 09:03   

Quote:
Kolejne demo TR7 trafia do obiegu, tym razem na nextgenową konsolę Xbox 360. Demo będzie dostępne do pobrania z Marketplace dzisiaj wieczorem ("wieczorem" prawdopodobnie dla Wielkiej Brytanii) za darmo - jako bonus dostępne będą też ekskluzywny trailer, 6 theme setów (5 z Larą, 1 z Karimą Adebibe) oraz 5 zestawów z obrazkami. O ile demo jest jednak dostępne za darmo, o tyle za dodatki trzeba będzie zapłacić punktami MS. Tymczasem do oficjalnej europejskiej premiery pozostały trzy dni.


news w strony traider.pl

eh... za trzy dni juz wszyscy doistana w swoje łapki TR:L hehe... a ja moze skoncze pobierac :P no ale jak myslicie?? te dodatki beda spoilerami?? ;>
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-04-2006, 09:37   

"Jako bonus dostępne będą też ekskluzywny trailer, 6 theme setów (5 z Larą, 1 z Karimą Adebibe) oraz 5 zestawów z obrazkami. O ile demo jest jednak dostępne za darmo, o tyle za dodatki trzeba będzie zapłacić punktami MS." -

Slawciun, ale demo i wszystkie dodatki to są na Xboxa dostepne, co Ty chcesz sciągac niby ? :p
Chyba, ze źle zrozumiałem.
_________________
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 05-04-2006, 09:54   

no filmiki napewno beda gdzies do sciagniecia :P hehe... przeciez mamy juz kilka filmików z XBOX 360 :)
tak wogole to na tym XBOX 360 to jest wspaniały klimat gry :D ta grafa..i muzyka lepiej brzmi (albo mi sie tak zdaje:P)
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 05-04-2006, 18:53   

Grajac w demo zaczynam dostrzegac coraz wiecej bledow. Lara wtapia sie w co 5 teksture, co chwile mozna napotkac niewidzialne sciany (jak ktos juz to ujal), strzelanie do cegiel i do skrzynek np. wyglada strasznie nienaturalnie a Lara plywajac wyglada jakby sie topila. Jest oczywiscie masa plusow, chyba nawet te pozytywy przewazaja.. no ale te bledy :roll: same w sobie odstraszaja. Jasne,ze TR jest z natury gra odciagnieta od rzeczywistosci, i nie do konca realna - to w sumie jest w niej najlepsze. Jednak na tle pozostalych czesci, nawet troche AoD, gra zaczyna prezentowac sie miernie :roll: Nie mozna juz swobodnie zwiedzac okolicy, probowac czy tu, czy tam mozna wejsc. Wszysko jest jakby z gory narzucone - isc do przodu, nic nie dotykać. Powrot do korzeni - super, ale chyba nie do konca. Uwazam, ze za cene nowych animacji, ruchów Lary oraz grafiki tracimy TO COS.. co mnie np. tak to Tomb Raidera przyciagalo.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-04-2006, 20:11   

Ja również dopowiem że jest masę bugów ! W pełnej wersji z tego co wiem nie jest zauważalny bug z kitka, wyglada to tak jakby warkocz zssuwal sie po ramieniu Lary ;) A nie przez nią przenikał:) Dalej czasem Larze wtapiają się nogi w jakieś kamienie, i np w jednym pomieszczeniu gdzie na wyższej kondygnacji była lina, na poziomie dolnym przelatywała on przez sufit ;| No właśnie straszne też są niewidzialne ściany :/ Z tego co wiem to w Peru jest ich kilka :/
Ale ten tego nie jest to aż takie fatalne i gra nie traci za wiele przez te bugi ;) Tomb Raider przyciąga Larą, wspaniałą panią archeolog, Croft Manor obfitym w tajemnice, wspaniałą fabułą oraz historią i wspaniała zabawą ! Grywalność to to na co stawiają Crystalsi przecież !
Dalej miało być przechodzenie czegość na różne sposoby nie ? Ja tego nie zauważyłem, z teg co pamietam to miało być w Ghanie z tym wodospadem coś, a tak to chyba nic nie ma :/

SPOILER :D -> I jeśli dobrze zrozumiałem to w Japoni będzie Norton Streetfighter, ale to nie pewne ;) :P
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 05-04-2006, 21:58   

ale przeciez w kazdej grze sa jakies bugi :) a te w TR:L juz sa lepsze niz te z AOD :) tzn. chozi mi o to ze sa mniej widoczne niz w AOD :P hehe :)
tak wogle to było demo...a w pełnej wersji przeciez (podobno) sa poparwione niektore bugi :)
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-04-2006, 23:56   

A i ten teges ten spoiler to jednak fałszywe, to inny motor :P Mała pomyłka, ale rozwija prędkość 100 km per hour w 3 sekundy ponoć :P
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 06-04-2006, 14:13   

hehe...zobaczcie sobie na http://www.tombraiderforu...ead.php?t=57921
juz wynaleziono programik do edytowania strojów :P ... mozna go wyprobowac nawet na demie :) hehe...
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 06-04-2006, 15:50   

slawciun wrote:
hehe...zobaczcie sobie na http://www.tombraiderforu...ead.php?t=57921
juz wynaleziono programik do edytowania strojów :P ... mozna go wyprobowac nawet na demie :) hehe...


Ej a działa komuś to:?::?::?:
Bo ja nie wiem jak to zrobić aby działało :/ :!: :!::!::!::!::!:
Niech ktoś napisze instrukcję:!::!::!::!::!::!::!::!:
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 06-04-2006, 16:09   

Quote:
Ej a działa komuś to:?:
Bo ja nie wiem jak to zrobić aby działało
Niech ktoś napisze instrukcję

no działa :P
wlasnie sam kombinuje jak sie zmienia kolor ubranka :P
a działa..i na dowod masz screeny :P
http://img384.imageshack....age=lara0ct.jpg
http://img80.imageshack.u...ge=lara28yx.jpg
http://img80.imageshack.u...ge=lara32zr.jpg
te screeny sa z http://www.tombraiderforu...ead.php?t=57921 :)
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 06-04-2006, 18:23   

slawciun wrote:
Quote:
Ej a działa komuś to:?:
Bo ja nie wiem jak to zrobić aby działało
Niech ktoś napisze instrukcję

no działa :P
wlasnie sam kombinuje jak sie zmienia kolor ubranka :P
a działa..i na dowod masz screeny :P
http://img384.imageshack....age=lara0ct.jpg
http://img80.imageshack.u...ge=lara28yx.jpg
http://img80.imageshack.u...ge=lara32zr.jpg
te screeny sa z http://www.tombraiderforu...ead.php?t=57921 :)


To wiem,że działa bo widziałam :P
Ale mógłby dać ktoś instrukcję....
Proszę ;)
Bo ja już kombinuje jakieś DDS brrr...
Nie mam programu,który to odbiera :/
Nie no pomóżcie :/
I jak to potem nadpisać :/
HELP
 
 
Kamil croft 
Na wygnaniu


Joined: 02 Feb 2006
Posts: 122
Posted: 07-04-2006, 06:29   

Mi też nie działa tylko jest okienko i jak w cos klikam to nie moge wejsc w folder trl napiszczie instrukcje PROSZĘ HELP
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 07-04-2006, 09:04   

Rozpakować program, odpalić, kliknąć OPEN, wskazać folder gdzie zainstalowaliśmy demo. Program zacznie mielić i wczytywać nazwy wszystkich tekstur, pojawiają się one w tym podłużnym okienku, u mnie jest ich 2509. Potem można wypakować daną teksturę (Extract), zmienić ją jakimś programem graficznym i zamienić (Replace). Ale ja się tym nie bawię bo jestem cienki w grafice.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 07-04-2006, 12:51   

Zebius wrote:
A ja próbowałem zarówno 84.22 z linku Benusia jak i najnowsze beta 84.25 i wciąż są te cienie przy włączonym Depth of Field, chyba jednak trzeba poczekać na jeszcze nowsze sterowniki. A może po prostu jest to poprawione w pełnej wersji?

To wina sterowników ;) Jeśli masz kartę Nvidii to zainstaluj forceware 77.77 to rozwiąże twój problem. Sprawdzałem i wszystko fajnie wygląda tylko z tym efektem spadło ok. 10fps. No cuż za ładną grafikę trzeba płacić :P
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
benuś 
Student


Joined: 19 Mar 2006
Posts: 49
Posted: 07-04-2006, 13:09   

http://wiadomosci.onet.pl/1302325,69,item.html Co powiecie o tym ?:)
_________________
AMD 3000@4200+,1.5 GB Ram,Epox 9NPA7I NForce 4,HDD 160GB (2x80 Caviar JB),Geforce 7900GT Galaxy/Kocham Crafty Crash Crack
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 07-04-2006, 13:13   

P@wel wrote:
To wina sterowników ;) Jeśli masz kartę Nvidii to zainstaluj forceware 77.77 to rozwiąże twój problem. Sprawdzałem i wszystko fajnie wygląda tylko z tym efektem spadło ok. 10fps. No cuż za ładną grafikę trzeba płacić :P


Ja jednak wolę poczekać na nowsze stery, tym bardziej że tak szybko fulla TRL nie bedę miał (prawdopodobnie dopiero w sierpniu na urodziny). Ale dobrze wiedzieć, że to tylko problem w sterownikach :)

Mają dzisiaj wypuścić patcha NextGen do dema. Ciekawe czy dotrzymają obietnicy?
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 07-04-2006, 13:15   

Heh właśnie to przeczytałem na tweaq :lol: Dla mnie bomba ja tam bym chciał studiować :P A żeby nie było to czytaliście newsa a traider.pl :?:

Świat TR dzisiaj rano obiegła elektryzująca, lecz jak się okazało - nieprawdziwa wieść. Sensacyjny news na jednym z serwisów donosił, jakoby premiera Tomb Raider Legend na XBoxa w USA miała zostać przesunięta. Wszystko z powodu nagiej piersi (!) która była widoczna, na zripowanym przez fanów zestawie tekstur z gry. Fakt ten miał rzekomo zszokować cenzorów. Eidos całego zajścia narazie nie skomentował... Jak widać wyobraźnia rozpiera niektórych fanów i starają sobie oni umilić czas oczekiwania na TRL. Przypominamy, że Tomb Raider Legend dzisiaj powinien trafić na półki sklepowe.
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Kamil croft 
Na wygnaniu


Joined: 02 Feb 2006
Posts: 122
Posted: 07-04-2006, 19:56   

Ej msm problem z tym programem.Otóz jak klikam open i to wszystko to pojawia mi sie jakies pliki.Klikam to co napisał Zebius ale jak klikam w gre to nie pojawia mi sie lara w innym ubranku!!Mówił on że jakis porgram graficzne jest potrzebny a skad mam go wytrzsasnac.HELP ME!!

Możecie dac mi linki do ciekawych programów graficznych
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 07-04-2006, 21:36   

Zebius wrote:
Rozpakować program, odpalić, kliknąć OPEN, wskazać folder gdzie zainstalowaliśmy demo. Program zacznie mielić i wczytywać nazwy wszystkich tekstur, pojawiają się one w tym podłużnym okienku, u mnie jest ich 2509. Potem można wypakować daną teksturę (Extract), zmienić ją jakimś programem graficznym i zamienić (Replace). Ale ja się tym nie bawię bo jestem cienki w grafice.


Do tego sam doszedłem Zeibus jednak mam problem :) próbuje to otworzyć w jakimś programie graficznym np. paint, adesign, ale nie da sie :/ Prubowałem zmieniać rozszeżenia pliku na graficzne jednak to też nic nie daje. Mógłbyś mi pomóc :?: Jeśli umiesz oczywiście :roll:
 
 
anka 
Student



Joined: 04 Jan 2006
Posts: 71
Location: chicago
Posted: 07-04-2006, 22:39   

Nie wiem, czy ktos o tym juz nie pisal, ale na chronicles jest juz dostepna pelna soucja do Legend. :mrgreen:
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 08-04-2006, 00:52   

fanfan100 wrote:
Do tego sam doszedłem Zeibus jednak mam problem :) próbuje to otworzyć w jakimś programie graficznym np. paint, adesign, ale nie da sie :/ Prubowałem zmieniać rozszeżenia pliku na graficzne jednak to też nic nie daje. Mógłbyś mi pomóc :?: Jeśli umiesz oczywiście :roll:


TUTAJ jest parę programików i wtyczek do programów graficznych z obsługą formatu dds. Sam plik dds możesz obejrzeć np. darmowym programem IrfanView, którym można też przekonwertować taki plik do innego formatu, np. bmp czy jpg. Tylko że potem nie zapiszesz z powrotem jako dds, chyba że masz jakiś zaawansowany program graficzny.
Podejrzewam, że jeśli chce się edytować pliki dds bezpośrednio to potrzebny będzie Photoshop, a jest to program bardzo drogi. Może jest jakiś trial albo coś? Nic więcej nie wiem, nigdy nie zajmowałem się grafiką.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 08-04-2006, 08:17   

A to se damy jeszcze do tematu przed premierią :P -> http://www.tombraiderchro...dtv_movies.html
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo