FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najgorsze momenty
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-11-2004, 23:07   Najgorsze momenty

Wiadomo, że podczas gry zawsze znajdzie się jakiś makabryczny moment :lol: Czasem straszny, czasem cholery idzie dostać i brak już sił :lol: Zdarzało się, że grając w TR już miałam się poddać :lol: Najczęsciej odechciewa mi się grać jak gdzieś utknę i nie wiem co robić :wink: Ale jeżeli miałabym wybrać najgorszy moment z TR, to byłaby to chyba walka z Willardem :/ Bleh, to jest odrażające :/ Albo czasem cholery dostaję jak nie moge wskoczyć na linę w TR4, w Katakumbach :wink: Ale największa paranoja, to mnie bierze w Opera House w TR2 :/ Jakoś nie lubię tego poziomu :/ Tak samo jak Floating Islands... Łeb boli od tej oczojebnej zieleni :?
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 25-11-2004, 12:16   

Najgorszy moment? Ze wszystkich TR? hmmm... no nie wiem... Willard? W sumie wkurzający koleś, ale czy najgorszy? Seth w Last Revelation w sumie nie jest jakimś szczególnym niebezpieczeństwem... Najgrosze momenty to chyba 1) gdy android w TR5 wpadnie w dziurę w podłodze co oznacza, że game over (ale to w sumie niezamierzony efekt ;) ) 2) Willard ewentualnie może być 3) Boaz i duch mimow szystko mnie wkurzyły :p 4) cały TR1Gold bo trzeba wytrzymać czterolevelowy pokaz nudy jaką da radę wpleść w tą grę :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 25-11-2004, 17:31   

Najgorsze momenty sa wtedy, gdy sie zamotam w jakims, jak sie pozniej okazuje, banalnym miejscu. Zajrze w kazdy kacik, nalatam sie jak glupia i nie wiem co dalej. Wtedy potrafie odlozyc gre do momentu, gdy np. leze sobie juz w lozeczku, za chwile powinnam zasnac i nagle :idea: iluminacja :idea: .Siadam wtedy od razu do kompa i sprawdzam czy pomysl wypali, bo inaczej chodziloby mi to po glowie i mialabym problemy z zasnieciem. :roll:
Opera House -> myslalam, ze szlag mnie tam trafi. Do tego solucja byla chyba jeszcze bardziej zakrecona niz sam level. Na dodatek nie mialam ani jednej flary, wiec odnalezienie dzwigni czy jakiegos przejscia wciemnym miejscu graniczylo z cudem. Musialam trzelac z pistolcow :guns: , zeby oswieltic sobie co nieco. Takie niby stroboskopy.
TR4 raz sie tak wkurzylam ze stwierdzilam ze juz nigdy w te czesc nie zagram. A wszystko z powodu liny na ktorej nie moglam przeskoczyc na druga strone. I jeszcze to wielkie rogato-kopytne cous na dole biegalo i walilo czyms w ziemie. Podejrzewam ze byl to pierwszy z bugow jakie mnie jeszcze pozniej spotkaly w tej grze. Jakby nie patrzec lina byla zdecydowanie za krotka. A KYSZ! A KYSZ!
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-11-2004, 20:38   

Tak, zgodzę się, Opera House to najbardziej męczący level za wszystkich TR :/ Jak mam to przechodzić, to jestem chora :/ Może i jest ładny, ale nie przypadł mi do gustu szczególnie. Z pozoru nic trudnego, ale można się tam nieźle zamotać :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 25-11-2004, 20:45   

A ja lubię poziom The Opera House z TR2 (bardziej od leveli we wraku). Bardzo mi się podobają liczne pułapki.
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-11-2004, 21:46   

Ja wrak lubię śrdednio, ale ogólnie bardzo mi się podoba, tylko czasem ciężko się gra :lol: Ale ogólnie kojarzy mi się w komiksem TR/Witchblade, więc spox :mrgreen: Najgorszy moment we wraku, to początek poziomu The Deck :/
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 25-11-2004, 22:45   

Wrak jest w wielu miejscach bardzo pogmatwany. Chociaż trzeba przyznać, że niewiele jest gier w których można znajdować się na dnie oceanu gdzie nie ma wody, albo pociągnięcie dźwigni osusza pomieszczenie. Precz z prawami fizyki :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-11-2004, 23:15   

No właśnie np. właśnie w The Deck mi się miesza :/ To jest wielka jakinia, tak :?: Podwodna :?: :shock: Nic już niewiem :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 26-11-2004, 18:18   

Pamiętam jeszcze z czasów PSX kiedy najgorszym momentem w TR2 był dla mnie Barkhang Monastry, a dokładniej walka na małym placyku z kolumnami gdzie trzeba było naparzać się najpierw z kilkoma mnichami, a po przesunięciu dźwigni koło drzwi - z uzbrojonymi kolesiami. Z pozoru nic trudnego - ale wtedy nie miałem już żadnej apteczki :) . Byłem kompletnie zdesperowany i na jakieś dwa tygodnie musiałem porzucić granie by poszukać jakiejś gazety z kodami (to było 6 lat temu - nie miałem kompa, nie mówiąc już o internecie). W efekcie musiałem przejść Tomb'a na cheatach :| . Na szczęście gdy stałem się już posiadaczem PC mogłem ponownie przejść dwójkę. Tym razem wynik był lepszy - zero problemów, zero cheatów, zgromadzilem nawet pod koniec potężne zapasy amunicji :mrgreen: .
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 28-11-2004, 18:25   

Kasiu, akcja poziomu The Deck dzieje się w jaskini, w którą wbił się statek (a raczej wrak) i na części statku. To jest pod wodą.
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 28-11-2004, 19:13   

No to o tym mówię, Mek :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 30-11-2004, 22:20   

Dotychczas najgorszy moment dla mnie to.. :>
Hmm.. Kończe powoli TR4 więc to było może... :>
W sumie to niewiem.. ale jakoś w TR4 nienawidze tych byków, np. w Guardian of Semerkhet. Wtedy mnie to gówno goniło i mnie to baaaardzo denerwowało :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 30-11-2004, 22:46   

Co do Guardian of Semerkhet - jeden z moich ulubionych leveli w TR4 :mrgreen: Niby krótki, ale i tak bardzo go lubię. Ma coś w sobie :)
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 01-12-2004, 16:56   

A ja właśnie przeciwnie :> Ten byk mnie naprawde wkurzył :> A poza tym to już tak dobrze go nie pamiętam :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-12-2004, 16:59   

Mi się z tego poziomu najbardziej podoba sala z tą makietą :> A byk wcale aż taki zły nie jest :> Chociaż czasem wkurzający :P Ale i tak najbardziej z TR4 nie lubię tych latających chrząszczy :/
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 01-12-2004, 17:08   

A ja skarabeuszy... te flying shits da się zabić a skarabeuszy nie :/ :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-12-2004, 17:19   

Jak możesz nie lubić skarabueuszy? ;( Są takie śliczne :>
A co do skarabeuszy w TR, to jak ma się pod sobą przepaść do wystarczy odskoczyć na drugą stronę. Jak przelezą, to jeszcze raz i tak można się ich pozbyć. Ale taki przypadek zdarza się tylko o ile pamiętam w Underneath the Sphinx. Poza tym jak już wyjdą skarabeusze, to zawsze gdzieś w pobliżu znajdzie sią jakieś miejsce, gdzie można się ewentualnie schować czy uciec, więc co za problem? :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 01-12-2004, 17:23   

Eh.. ważne że są wkurzające :> A faktycznie taki przypadek z przepaścią znalazł się dla mnie tylko jeden :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 01-12-2004, 19:21   

Ja musiałem przejść Guardian of Semerkhet za pomocą kodu, bo inaczej się nie dało. Po prostu na samym początku, w miejscu, gdzie skakało się po platformach między ostrzami, gra zrobiła mi niespodziankę - drzwi na drugiej platformie stały otworem, ale nie można było przez nie przejść, bo zamiast nich powstała z niewiadomych przyczyn niewidzialna ściana :( . Czuję się jakoś tak mimo wszystko nie fair w stosunku do gry, bo nie zaliczyłem etapu w pełni. Damn bugs :mad:
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-12-2004, 19:23   

Czyli co :?: Skoczyłeś o poziom? :?:
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 01-12-2004, 19:26   

Niestety :oops: . Ale nie miałem wyjścia, jeżeli chciałem grać dalej.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 01-12-2004, 19:29   

Mi po Guardian of semerkhet wyłaczała się gra... Ale potem zajrzałem na pewną stronkę... okazało się że trzeba wyłączyć jedną opcję :) Potem już było good. Obecnie kończe TR4 :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-12-2004, 19:33   

Jaunty wrote:
Niestety :oops: . Ale nie miałem wyjścia, jeżeli chciałem grać dalej.


I tak wiele nie przegapiłeś, bo level jest ogólnie króciutki :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 01-12-2004, 19:48   

Ale chodzi o sam fakt oszustwa, którego się dopuściłem. Mam nadzieję, że gdy następnym razem będę przechodził TR4 ten głupi błąd się nie powtórzy. Gra zawiodła mimo patcha :( .
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-12-2004, 19:59   

No, wiem jak to jest. Ja też nie lubię używać solucji, trainerów itd, bo to już nie daje takiej satysfakcji z gry :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo