FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider - przed premierą
Author Message
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-03-2013, 11:24   

Cez wrote:
No to mamy odpowiedz na pytanie czy na płycie Xboxa zmiescilaby sie druga ściezka z dubbingiem. Zmiescilaby sie. Bo i w polskiej edycji sa dwie. Ale zamiast angielskich i polskich glosow mamy polski i rosyjski Z niewiadomego mi powodu zamiast dwoch wersji: polsko-angielskiej i rosyjsko-angielskiej zrobiono rosyjska-polska W efekcie mamy na Xboxie najgorsze polskie wydanie spośród 3 platform.

No proszę. A ciekawa jestem czy w pozostałych wersjach jest też dodatkowo j. rosyjski?
Mnie to akurat polska wersja powiewa ale za polskie napisy to nie obraziłabym się.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-03-2013, 12:12   

Asyenna wrote:
No proszę. A ciekawa jestem czy w pozostałych wersjach jest też dodatkowo j. rosyjski?
Mnie to akurat polska wersja powiewa ale za polskie napisy to nie obraziłabym się.


Polski i rosyjski jezyk sa tylko wlasnie w wydaniu polsko-rosyjskim. Nigdzie indziej. Ale na Steamie bedzie mozna włączyc polskie napisy majac nawet wydanie brytyjskie. PC-owcy są w najlepszej sytuacji.

Za moment na WoTR pojawi sie obszerne podsumowanie tych roznych wersji jezykowych.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-03-2013, 12:47   

Chodziło mi czy w wersji na PC i na PS3 też jest rosyjski dubbing.
Z twojej wypowiedzi wnioskuję że tak.
W sumie to ciekawe czemu dajmy na to przez XBL nie można by pobrać polskiej/angielskiej wersji językowej. Pewnie MS ma to jak zwykle gdzieś.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-03-2013, 13:14   

Quote:
Chodziło mi czy w wersji na PC i na PS3 też jest rosyjski dubbing.
Z twojej wypowiedzi wnioskuję że tak.


Rosyjski jest na pewno obecny w polskim wydaniu gry na Xboxa i PS3. Czy równiez rosyjski jest obecny na fizycznym nosniku na PC, tego nie wiadomo (raczej nie, bo na okładce nie ma flagi rosyjskiej). Wiadomo, że i tak poprzez Steam będzie się dało sciagnac kazda wersję.

Asyenna wrote:
W sumie to ciekawe czemu dajmy na to przez XBL nie można by pobrać polskiej/angielskiej wersji językowej. Pewnie MS ma to jak zwykle gdzieś.


No niestety... wg mnie Cenega powinna zabiegac o takiego patcha, skoro dali sobie wcisnąc wydanie polsko-rosyjskie w przypadku Xboxa...
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-03-2013, 13:25   

Cez wrote:
No niestety... wg mnie Cenega powinna zabiegac o takiego patcha, skoro dali sobie wcisnąc wydanie polsko-rosyjskie w przypadku Xboxa...

A tu masz zupełną rację. Dubbing jest taką opcją, że powinna być możliwość wyboru czy się chce go czy nie. Napisy zawsze można wyłączyć a tu opcji brak. Szkoda.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
TheZaack500 
Praktykant



Joined: 08 May 2012
Posts: 102
Location: Wioska
Posted: 02-03-2013, 15:34   

http://www.youtube.com/watch?v=Fs6IhpZCu1Q

Soundtrack z najnowszego trailer'a ; )
_________________
"The extraordinary is in what we do... not who we are"
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 02-03-2013, 16:35   

Nie wiem czy faktycznie Cenega postara się o polski dubbing do pobrania z XBL, ale nie ukrywam, że byłoby fajnie ;)
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-03-2013, 18:14   

Menkaure >> nam chodzilo by udostepnili właśnie angielski dubbing do polskiego wydania xD
_________________
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 02-03-2013, 18:53   

A ja mam w takim razie pytanie, czy kod na Zestaw podróżnika zawarty w edycji przedpremierowej zakupionej w Empiku, wejdzie do gry z edycji kolekcjonerskiej?
I jeszcze jedno, czy jeśli grę w wersji podstawowej zamówię w poniedziałek, to dostanę jeszcze kody na te DLC? ;-)
 
 
 
iamawake 
Nowicjusz



Joined: 31 Jan 2011
Posts: 22
Posted: 02-03-2013, 19:03   

Witajcie. Mam pytanie.
Czy aktywacja gry, ktora ma sie odbyc na steamie bedzie mozliwa juz po polnocy, z poniedzialku na wtorek? Wiecie, Wtorek to juz minuta po "dwunastej" :)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-03-2013, 19:20   

Alexiss wrote:
A ja mam w takim razie pytanie, czy kod na Zestaw podróżnika zawarty w edycji przedpremierowej zakupionej w Empiku, wejdzie do gry z edycji kolekcjonerskiej?


Pewnie, że tak. Te wszelkie kody są kompatybilne.

Alexiss wrote:
I jeszcze jedno, czy jeśli grę w wersji podstawowej zamówię w poniedziałek, to dostanę jeszcze kody na te DLC?


Powinnaś dostać. Poniedziałek to ostatni dzień na złożenie preordera.

iamawake wrote:
Czy aktywacja gry, ktora ma sie odbyc na steamie bedzie mozliwa juz po polnocy, z poniedzialku na wtorek?


Od osób, które grały już w różne gry na Steamie wiemy, że to nie nastąpi od razu o północy, a raczej najszybciej o 1, 2 w nocy polskiego czasu.
_________________
 
 
iamawake 
Nowicjusz



Joined: 31 Jan 2011
Posts: 22
Posted: 02-03-2013, 20:10   

Quote:
a raczej najszybciej o 1, 2 w nocy polskiego czasu.

Dobrze wiedziec, w kazdym razie, dobrze,ze bedzie mozna odpalic gre w nocy. No, przynajmniej mam taka nadzieje,ze sie uda :)
 
 
System32 
Student



Joined: 16 Mar 2011
Posts: 77
Posted: 02-03-2013, 20:19   

Robiłem dzisiaj przegląd sklepów ale nie znalazłem jeszcze Tomb Raidera (Empik, Media Expert, Tesco :hehe: ). Może i dobrze, będzie lepsza satysfakcja uruchomienia gry w dniu premiery.

Wiecie może, jak muve wyślą TR? Wyślą w dniu premiery czy aby przyszło w dniu premiery?
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 02-03-2013, 20:24   

System32, jak już będą w tych sklepach to pewnie w poniedziałek lub wtorek, liczę, ze w Media markcie lub Realu będzie w ten wtorek bo mam zamiar jechać
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 02-03-2013, 20:25   

System32 wrote:
Wiecie może, jak muve wyślą TR? Wyślą w dniu premiery czy aby przyszło w dniu premiery?

Część jest już wysłana, część osób już je ma w domach. Drugą partię wysyłają w poniedziałek z gwarancją pisemną otrzymania paczki we wtorek 5-go marca.
_________________
 
 
Liriam 
Nowicjusz



Joined: 02 Mar 2013
Posts: 11
Location: Białystok
Posted: 02-03-2013, 20:27   

Są osoby, które już dziś otrzymały swoje gry od muve. Moja przyjdzie do mnie w poniedziałek. Raczej starają się by gra była już w Twoich rękach w dniu premiery :) .
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 02-03-2013, 23:33   

A tak w ogóle to ktoś z tąd oprócz Ceza dostał dziś TR9? :)
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-03-2013, 08:45   

Sądzę, że ktoś nie trzymałby tego w tajemnicy wtedy :D
_________________
 
 
Boullet 
Nowicjusz


Joined: 03 Mar 2013
Posts: 1
Posted: 03-03-2013, 18:31   

Wie ktoś może czy w Saturnie będzie dostępna gierka w dniu premiery?
Chciałbym po prostu uniknąć zbędnego rozczarowania ;( .
 
 
stqn 
Student


Joined: 01 Mar 2013
Posts: 33
Posted: 03-03-2013, 19:04   

Ha! Mam. Dzisiaj, w niedzielę, po 17 kurier dostarczył do paczkomatu obok. Zamawiałem w piątek po południu.
 
 
Martitta 
Nowicjusz



Joined: 07 Apr 2007
Posts: 8
Location: P-Ń
Posted: 03-03-2013, 19:22   

Hej, orientujecie się może, czy można gdzieś jeszcze dostać edycję limitowaną PL na PS3?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
 
 
System32 
Student



Joined: 16 Mar 2011
Posts: 77
Posted: 03-03-2013, 20:32   

stqn wrote:
Ha! Mam. Dzisiaj, w niedzielę, po 17 kurier dostarczył do paczkomatu obok. Zamawiałem w piątek po południu.


Ja zamówiłem dzisiaj (muve) i mam nadzieję, że w piątek już dostanę grę do ręki ^^

Edit:

Sorki mialem na mysli wtorek - dzien premiery
 
 
v1per80 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 353
Posted: 04-03-2013, 08:07   

Z racji, że to już któraś pm z rzędu podaję najlepszego wg mnie klienta VPN
http://www.flyvpn.com/Fly...ml#.UTRGJTcUjK0
Najlepiej z listy wybrać Hongkong. Po wejściu w link sami powinniście już wiedzieć co macie dalej robić, ale jak coś to pisać :) Pamiętajcie tylko by zastosować to tylko do aktywacji gry i pierwszego uruchomienia. Potem aż do premiery odpalać grę w trybie offline (cały steam), a następnie w czasie premiery odinstalować klienta :)
_________________
I5 9600K@5Ghz+Noctua NH-D14+TT,Asus Z390 TUF Pro Gaming,16GB Ram Fury HyperX DDR4 16GB 3466MHz CL19@18,HDD 2.75TB+SSD Samsung Evo 970 500GB+850 250GB,Gigabyte Eagle OC GF RTX 3060Ti ,Projektor Benq W1700 4K HDR10,Chieftec Nitro 88+SPS-850C 850W,Net 300MB
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 04-03-2013, 09:20   

Chyba się nie pobawię - ciągle komunikaty o błędzie - długie jak nie wiem co... Smuteczek... Hongkong mnie nie chce :/
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 04-03-2013, 09:22   

krtomb - I tak o tej godzinie byś nie pograł :P Po 13 próbuj dopiero. A i ja też błędy ciągle mam. Teraz wywala błąd z połączeniem. Jakieś sterowniki nie chciały się zainstalować.
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo