FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wakacje
Author Message
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 23-06-2007, 01:17   Wakacje

No, w końcu są... Moje od jakichś 2-3 tygodni, bo dziś tylko formalnosć:) Zakładam ten topic, bo jakoś tak niema gdzie napisać jakie kto ma plany na wakacje, etc...
Ehem, ja w tym roku wakacje będę mieć wyjatkowo obfitujace w przeżycia... Od 2 lipca zaczynam wykopaliska w Staragardzie Szcz. Doczekać się nie mogę, choć masakrycznie się boję, że mi się jednak nie spodoba i moje plany legną w gruzach... Oprócz tego, już za rok matura (lalala) i tzreba pracować ile wlezie, żeby jak najlepiej wyszło... Jak się nie mylę Powell w TR Movie powiedział kiedyś "moja niewiedza mnie przytłacza" czy coś takeigo... W każdym razie, to są bardo dobre słowa jak dla mnie... Poza tym wsyztskim, planuję założyć z kumpelą (zarażoną wirusem TR od emnie:)) nasz tor przeszkód w terenie... Jeszcze nie wiemy gdzie, ale ziemia mała nie ejst:)
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 23-06-2007, 11:14   Re: Wakacje

Aggusska wrote:
No, w końcu są... Jak się nie mylę Powell w TR Movie powiedział kiedyś "moja niewiedza mnie przytłacza"


"Bawi mnie moja niewiedza" - chyba tak to było dokładnie :) Jak widać niektórzy już mają wakacje od dobrych tygodni, inni zaś od kilku dni, a jeszcze inni nie mają ich wcale :D Ja dopiero zaczynam sesje :/ sporo egzaminów jeszcze przede mną więc o wakacjach narazie nie ma mowy :/ i tak do połowy lipca.... jakoś będzie !! Później się odbije te wszystkie stresy :P jakimś wyjazdem he he.....
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 23-06-2007, 11:17   

U mnie nic. Chyba całe wakacje przed kompem :D XD
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
april 
Praktykant



Joined: 25 Mar 2007
Posts: 111
Location: z Wrocławia
Posted: 23-06-2007, 22:11   

Ja miesiąc nad Bałtykiem (kolonia + wyjazd z rodzinką), jak zwykle 2 tygodnie u babci, no a reszta przed komputerem ;) Zrobię wielką rewolucję, czyli porządki na dysku :-P I mam plan- przejść w końcu TR2, który na razie został zniweczony (plan) przez premierę TRA.
_________________

 
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 23-06-2007, 23:03   

Hmm... a ja mam wakacje od przedwczoraj i chyba pojadę sobie na mazurki... a potem do internetu :)
Albo pojadę w jakieś zacisze i będę prowadził testy na jaką odległość działa mój moduł Wi-Fi na otwartym terenie :) :pozdro:
 
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 24-06-2007, 10:24   

Ech, a ja znowu do Sharm El Shejk (nie wiem jak to się dokładnie pisze) w Egipcie. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda ten bar, to centrum handlowe i hotel gdzie wybuchły bomby. I pomyśleć, że byłam w tych miejscach i wyjechałam niespełna 2 tyg. przed atakiem terrorystów... No cóż mam nadzieję, że mi żaden zamach się nie przydarzy :) . I nie mogę się doczekać pływania z delfinami! :690:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-06-2007, 10:36   

A ja na wakacje, po rocznej przerwie, wracam do Polski :) Tylko na miesiac, reszte musze niestety spedzic w Anglii :/ Planuje jakis wyjazd z kuzynka, moze nad morze. Ogolnie mowiac - kicha :)
_________________
Miow.
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 24-06-2007, 11:40   

Kasiu,a kiedy ty będziesz w polsce?Będziesz w Poznaniu?można by urządzić jakiś post-zlotowy zlot dla spóźnialskiej tylko dla tych na miejscu :p
_________________
 
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 24-06-2007, 13:05   

A czemu akurat w Poznaniu :638:
Chętnie wpadnę, ale do Poznania mam dość daleko... Chociaż, czemu nie :638: ;)
 
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 24-06-2007, 13:16   

He, a ja zamieżam te wakacj po prostu przespać, jastem już stary i zmęczony, co prawda dostełem kilka propozycji, ale olewam :)
Postamawiam w tym roku większość czasu spędzić w domu
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-06-2007, 12:46   

e_g wrote:
Kasiu,a kiedy ty będziesz w polsce?Będziesz w Poznaniu?można by urządzić jakiś post-zlotowy zlot dla spóźnialskiej tylko dla tych na miejscu :p


Bede od 28 czerwca do 28 lipca, z tym, ze od 4-16 wyjezdzam nad morze ze znajomymi, tak wiec moze jakos pod koniec lipca sie spotkamy? :D e_g, bylabym wdzieczna za numer na pw, jesli bys mogl, to bede do Ciebie dryndac juz w Polsce :D

:pozdro:
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 25-06-2007, 13:16   

Kasia, gdzie nad morzem? Polecam Gdynie - tu jest ślicznie,jest co robić no i... sa ładni faceci jeśli to zalicza się do twoich kryteriów :P
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-06-2007, 13:17   

Eee.. Ustka :690: A faceci, no wiesz, zawsze mozna popatrzec, ale swojego juz mam ;) Cciii... :p
_________________
Miow.
 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 26-06-2007, 09:56   

Ja mam wakacje za 3 dni :P ale moja niewiedza wcale aż tak bardzo mnie nie bawi bo nie mam pojęcia co robic będe (poza graniem w TR1,TRA i TRL ^^). Planujemy z koleżanką wybrać się na pielgrzymkę pieszą no ale powiedzmy że jak na razie to jest 55% szans. Może jakas pracka dla zabicia czasu ....no coś trzeba będzie kombinować bo nuda moze okazac się zabójcza chociaz skoro tak sypiemy cytatami to w ksiazce na podstawie filmu TRM1 był tekst że "inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi" totez moja inteligencja zostanie wystawiona na próbę xD
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Aurelie 
Praktykant



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 127
Location: Łódź
Posted: 26-06-2007, 17:02   

Ja jak narazie do 13 lipca jestem w Łodzi i nic nie robie :D Później na miesiąc jade odpocząć do Żarek Letnisko w okolicach Częstochowy [nikt pewnie nie wie gdzie to jest]. W połowie sierpnia powrót do Łodzi a od września przygotowania do matury :D
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 26-06-2007, 19:01   

Quote:
Później na miesiąc jade odpocząć do Żarek Letnisko w okolicach Częstochowy [nikt pewnie nie wie gdzie to jest].

A ja wiem, ja wiem! :D Ja od Żarek wolę Zawady (też niedaleko Częstochowy). :P

Ja na razie planów na wakacje jako takich nie mam. :P Znaczy, będę robić to co zwykle: czytać, grać i włóczyć się po dworze. :P Zobaczymy jeszcze co wyniknie z tych wakacji. ;)
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 26-06-2007, 19:36   

Mam pytanie:
Czy znacie jakąś firmę organizującą obozy w miare tanie(do 1200 zł) w granicach Polski, nie nad morzem żeby się jeszcze zapisać w okolicach trójmiasta?
Bede wdzieczna :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-06-2007, 19:43   

Oferta wygląda na interesującą :) - KLYK!
_________________
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 26-06-2007, 20:10   

Ja wyjeżdżam nad morze na 2 tygodnie xD . I bardzo się cieszę, bo uwielbiam morze :) . Jak się uda to jeszcze przed tym wyjazdem wybieram się z naszą klasową paczką i moim chłopakiem do Wisły... Ale narazie nie wiem czy dojdzie do skutku. Przez resztę wakacji hmm.... raczej będe się nudzić. Kupię sobie w końcu TRA, trochę pogram, może będą jakieś ciekawe imprezy w mieście... Zobaczymy:)
_________________

 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-06-2007, 10:39   

Aurelie wrote:
Ja jak narazie do 13 lipca jestem w Łodzi i nic nie robie :D Później na miesiąc jade odpocząć do Żarek Letnisko w okolicach Częstochowy [nikt pewnie nie wie gdzie to jest]. W połowie sierpnia powrót do Łodzi a od września przygotowania do matury :D


Hehe, ja jade do Lodzi, odwiedzic kolezanke :) Moze na siebie wpadniemy przypadkiem :P
 
 
 
JohnyzLampy 
Podróżnik



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 271
Location: Litzmannstadt
Posted: 27-06-2007, 23:05   

Ja jeszcze nie wiem czy gdzieś pojade, jakoś nie planowałem nic, więc nie mam pojęcia co będzie w te wakacje. Napewno dużą cześć spędze aktywnie fizycznie, a to nie za sprawą wycieczek górskich czy pływania morskiego a dzięki macie do DDR którą kupuje w następnym tygodniu xD Przynajmniej załapie jakiegoś skilla przez październikowym Asuconem XII :-P
_________________
[spoiler:a9cf471ddb]za późno :P [/spoiler:a9cf471ddb]

 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 27-06-2007, 23:15   

A ja 19 czerwca wróciłam z wakacji xD w Egipcie ;]

Miałam teraz jechać nad morze na obóz sportowy ale nie jade bo nie ma miejsc ;(
I w Lipcu będę chyba siedziała w domu :(
W sierpniu jadę nad Morze nasze piękne Bałtyckie xD

I jak narazie takie mam plany xD
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 30-06-2007, 20:01   

Jeśli seryjnie byłaś w Egiocie (nie wiem jak odczytywać ;) ), to ja Ci zazdroszczę! Było warto? Maż przyjaci.ółki mojej mamy jeździ do Egiptu na zmianę z Indiami... Eh, jak ja bym tak chciała!
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 01-07-2007, 14:12   

Aggusska wrote:
Jeśli seryjnie byłaś w Egiocie (nie wiem jak odczytywać ;) ), to ja Ci zazdroszczę! Było warto? Maż przyjaci.ółki mojej mamy jeździ do Egiptu na zmianę z Indiami... Eh, jak ja bym tak chciała!


Było warto ;] Kocham ten kraj... Polecam ;]
Napewno zaniedługo polecisz tam ;] Życie przed tobą ;]
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 02-07-2007, 17:15   

Ah, moj pierwszy dzień na wykopaliaskach! Było wspaniale, ludzie sympatyczni, luzikowi kierownicy... Jest ok! Prawdę mówiąc myslałam, że bedzie gorzej,a jest wspaniale! Prawdę mówiąc całą byłam umorusana ziemią, bałam się, ze nie dua mi się wyprostwoać (kopanie:)) ale... Da się przeżyć... Nie znaleźliśmy jeszcze może nic specjalnego, bo dopeiro odgarniamy warstwę z PRL-u, ale jak dojdziemy do kulturowej to będzie świetnie! Bo tak w ogóle to szukamy pozostałosci po starym kalsztorze z chyba XIIw. jak się nie mylę... Nawet przerwy mamy! (to chyba nie jest zbytnio fofftopic, nie? W sumie, jakby nie było robię to an wakacjach) :)
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo