FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
..::Lara at the Movies::..
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 06-07-2004, 22:44   

Tak, z łopatą już sobie poradziłam, ale ta lina nadal stanowi problem. Potrzebne jest przejść na drugą stronę, czy znajduje się tam coś nieistotnego do ukończenia tego levelu?
Jak narazie, zdążyłam dojść do takiego zielonego trupa z japą w brzuchu.
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 06-07-2004, 22:55   

Przez liny (są dwie) musisz przejść, bez tego nie da rady.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 06-07-2004, 23:19   

Grzeko wrote:
Po wejściu na linę (cały czas trzymaj Ctrl) idź do przodu dwa kroki i zatrzymaj się żeby Lara złapała równowagę. I znów dwa kroki do przodu, zatrzymaj się itd. itd. aż do końca.

Ale ja nie mogę nawet jednego kroku do przodu zrobić, bo od razu gdy wchodzę na linę, Lara traci równowagę i odchyla się w prawo. Wciskam strzałkę w lewo i wtedy Lara się blokuje, aż nie puszczę kursora i nie spadnie.
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 06-07-2004, 23:37   

Wejdź na linę i trzymaj tylko Ctrl. Po chwili (2-3 sek) wciśnij kursor.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 07-07-2004, 10:04   

Acha, dzięki Grzeko, będę próbować. Mam nadzieję, że z tą drugą liną nie będzie takich problemów...
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 08-07-2004, 20:44   

Ja utknęłam na poziomie Blair Witch Project. Mam badyl. Znalazłam go koło wywróconego wozu w czymś w rodzaju ciemnej jaskini na początku levelu. Myślę, że to pochodnia i że trzeba ją podpalić. Ale nie ma ognia. :?: Poza tym na końcu "jasknii" jest nasyp ziemny. Da się na niego wskoczyć? Coś za nim jest. Niestety wciąż próbuję tam wskoczyć i wciąż sie zsuwam.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 08-07-2004, 22:37   

Musisz wskoczyć w miejsce oznaczone strzałką dalej znajdziesz podpalone drzewo
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 09-07-2004, 20:23   

Zapal flarę i zrób screena jeszcze raz. Nic nie widać :mrgreen: Ale dzięki za dobre chęci.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-07-2004, 22:09   

To jest po przeciwnej stronie od miejsca, gdzie znalazłaś pochodnię. Musisz podejść blisko i wskoczyć. Dalej jest palące się drzewo, odpal od niego pochodnię.
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 10-07-2004, 13:01   

Ostatnio nie grałam. Tłumaczyłam komiksy. To znaczy ,że to nie jest w tje jakby jaskinii?
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 10-07-2004, 13:17   

Której jaskinii? Drzewo nie jest w żadnej jaskinii. Poprostu zasłania je ściana i dlatego go nie widać. Ale jak wskoczysz tam, gdzie zrobiłam strzałkę, to zobaczysz drzewko :)
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 11-07-2004, 22:54   

Czy ktoś już pokonał tego wrednego ducha pod ołtarzem? Nie wiem, co tam trzeba zrobić. On mnie spala i nie mogę się zgasić.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 12-07-2004, 01:39   

Wystarczy że sobie poskaczesz i nic ci nie zrobi następnie opuść się na dół :> Swoją drogą to ciekawe zakończenie :> :551:
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 12-07-2004, 14:52   

Opuściłam sie na dół. Jestem na samym dole pod ołatrzem, tam gdzie wpada niebieskawy promień. NIe wiem, co dalej. Pewnie górą, ale on mnie spala zanim zdążę skoczyć :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
gabi
Guest
Posted: 01-09-2004, 19:12   piraci z karaibów

PIRACI Z .. mam problem.Po zdobyciu zielonych masek i otworzeniu drzwi jestem w jaskini z wodospadem.Sądzę że pod wodospadem jest przejście,ale próby dostania się tam są nieudane.W wodzie znajduje się butla której nie mogę wziąś.Proszę o wskazówkę.
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 01-09-2004, 22:04   

butli nie mozna wziasc. Musisz probowac az do skutku doskoczyc do tego otworu za wodospadem, tak, zeby złapac się krawiędzi. Nie jest to najłątwiejsze, ale to jedyna droga :-)
 
 
gabi
Guest
Posted: 01-09-2004, 22:39   piraci z karaibów

bro-dzięki za szybki odzew.Wiedząc że to jedyna droga jakby łatwiej wykonać trudne ewolucje.Poradziłam sobie idę dalej.DZIĘKI
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 01-09-2004, 23:02   

Ja mam problem z duchem w Blair_withProject i z pniem w dziurze pod ołtarzem. Duch mnie spala zanim zdążę dobrze wymierzyć skok, a pień i tak mnie zabija.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
gabi
Guest
Posted: 08-09-2004, 01:19   Blair-with Project

Frodo-może jest to już poza tobą ,jeśli nie to:Musisz dostać się na samą górę.Najtrudniejszy jest pierwszy stopień,następne pokonać łatwiej.Będąc w ruchu nie będziesz zbyt narażona na ogień.Korzystaj często acz umiejętnie z zapisu gry.Charles miał rację ;ciekawe zakończenie.
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 08-09-2004, 16:24   

Miałam problem z tym pniem, zabiłaj mnie. Już dawno nie grałam w tą grę, na razie przechodzę po raz n-ty TR2. Co znaczy: "dostań się na samą górę". Tak w ogóle można jakoś wykiwać ducha? Charles twierdził, że kiedyś wysłał go ponad mgłę i duch już nie wrócił.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
gabi
Guest
Posted: 08-09-2004, 22:33   

Frodo-hobbitek-Kiedy uwalniasz pień nie czekaj aż spadnie,tylko odskocz w bok,a pień otworzy ci drogę na dół.Tam będziesz miała stopnie na górę.Nie znam sposobu wykiwania ducha, mogłam robić tylko uniki.


MACPHISTO
Zarejestruj się - będziesz mogła w pełni wykorzystywać to forum :) Jako gość masz ograniczony dostęp do zasobów
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 11-09-2004, 23:35   

Z pniakiem już sobie poradziłam. Pozostał problem tego choler**** ducha! Jestem już prawie na samej górze, a on mnie spala, gdy podciągam się wyżej! I to za każdym razem! Nie wiem, już co mam robić... Co właściwie trzeba zrobić na górze? Może zdąże to zrobić paląc się? :roll:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
gabi
Guest
Posted: 12-09-2004, 01:26   

Frodo hobbitek - Na samej górze drewniana bramka wcześniej zamknięta teraz stoi otworem.Tam znajduje się zbiornik z wodą. Kiedy się zanurzysz duch zniknie.Robiąc uniki i będąc w ruchu nie pozwól, aby duch uderzył w ciebie ogniem.Powodzenia.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-09-2004, 09:16   

Najlepiej często zapisywać, co każdy stopień. Ja też miałam ten problem, ale sobie poradziłam. Nawet jeśli stoisz na stopniach powinnaś się ruszać. Gdy już jesteś na górze podbiegnij do stopnia, ale nie podciągaj się tylko odskocz do tyłu. Rób tak aż nie wyczujesz dobrego momentu. Niewiem czy zdążysz do wody jeśli będziesz się palić. Ale jak masz pod dostatkiem apteczek, to napewno. W końcu to wcale nie jest daleko.
_________________
Miow.
 
 
 
gabi
Guest
Posted: 13-09-2004, 20:35   Alfred Hitchcock's Psycho

Alfred Hitchcok's Psycho-Jestem na placu gdzie znajduje sie hotel.Posiadam Blade Piece . przestawiłam skrzynie przez co podniosły mi się kamienie na tarasie.Jest tam dżwignia,ale ja nie mogę się tam dostać.Na drzewie też jest dzwignia dla mnie nieosiągalna.Może przez kamienie po prawej stronie od budowli głównej.Proszę o podpowiedz.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo