FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Alicia Vikander - nowa filmowa Lara
Author Message
peju 
Student


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 88
Posted: 10-04-2016, 14:56   Alicia Vikander - nowa filmowa Lara



Od jakiegoś czasu krążą ploty jak nie omal pewne potwierdzone info ze nową Lara będzie Daisy Ridley z Gwiezdnych Wojen - Przebudzenie Mocy. Ten news mi się nawet spodobał, zwłaszcza ze Daisy bardzo dobrze zagrała w filmie a postać Rey przechodzi wg mnie podobna metamorfozę co Lara na wyspie Yamatai. I już wydawałoby się ze lepiej być nie mogło, gdy na dniach wyszedł trailer nowych Gwiezdnych Wojen - Rouge One, a w nim Felicity Jones, która prezentuje się (na razie wizualnie) o niebo lepiej od Daisy i wygląda na Larę bez żadnej charakteryzacji:



i prawdziwa Lara:


Co Wy na to ?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 10-04-2016, 22:29   

O nie, uroda Felicity Jones kompletnie mi nie pasuje do Lary, a zwłaszcza jej miny., Idealna to jest właśnie Daisy :)
_________________
 
 
peju 
Student


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 88
Posted: 11-04-2016, 17:01   

Ja rozumiem inny zarzut ktory pojawia sie co do Felicity... ze jest troszeczke za stara na ta role. Ale uroda? Wrzucilem zdjecie porownawcze ze screenem z gry gdzie sa podobne do siebie jak dwie krople wody :)
_________________
@foto_peju
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-04-2016, 17:23   

W ruchu niestety ona wyglada znacznie gorzej. Kompletnie jej twarz i jej miny mi nie pasują do Lary :(
_________________
 
 
andy 
Nowicjusz


Joined: 02 Dec 2012
Posts: 9
Posted: 11-04-2016, 23:22   

A ja zgodzę się z peju. Felicity bardziej przypomina Larę.
Dodatkowo po prostu nie przepadam za Daisy i wolałbym jakąkolwiek inną aktorkę.
 
 
peju 
Student


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 88
Posted: 12-04-2016, 17:45   

Daisy zostala juz wypromowana przez swiatowe media i niemal namaszczona przez marketing do roli Lary, dajac nam podswiadomie znac ze tylko ona sie nadaje i nikt inny. A ja nie lubie tego jak sie na sile kogos wciska i robi wiele szumu o nic. Felicity jeszcze w swojej filmografii nie pokazala co potrafi wiec tu znow decydujace moga okazac sie Gwiezdne Wojny.

https://www.youtube.com/watch?v=fH2FuDV5wPA
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 12-04-2016, 23:31   

Głos Ms Jones i buźka Daisy. Osobno - meh :kawa:
_________________
 
 
andy 
Nowicjusz


Joined: 02 Dec 2012
Posts: 9
Posted: 29-04-2016, 15:29   

No i oficjalnie mamy nową, filmową Larę. Zaczynam wierzyć, że kolejna część przygód pani archeolog jednak powstanie. ;)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-05-2016, 22:07   

Ostatnio obejrzałem Ex Machinę i film naprawdę zrobił na mnie wrażenie, także grająca w tym filmie Alicia Vikander. Z kolei kolejnego dnia zobaczyłem Dziewczynę z portretu i trochę byłem rozczarowany. Alicia za rolę w tym filmie zdobyła w tym roku Oscara, a rola ta jakoś wybitna dla mnie nie była, jak zresztą cały ten film. Trochę przydługi i nudnawy. Zdecydowanie wolę tematykę SF jak w tym pierwszym filmie.

No ale w każdym razie dobrze było zobaczyć cokolwiek z tą aktorką, bo skoro została wybrana do roli Lary, to chciałem się z nią jakoś oswoić ;) Ciężko jej będzie dorównać Angelinie, która dla mnie jest Larą idealną...
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 14-05-2016, 20:46   

Obie te panie nie robią na mnie większego wrażenia ;) Obie są ładne i obie nie pasują do Lary :p Jest mi obojętne, która z nich zagra Larę bo do tej zrestartowanej "nic nie czuję" i na pewno nie pobiegnę tak szybko do kina jak na TR1 i TR2. Liczę tylko na to że nakręcą w miarę dobry film przygodowy z fajnymi, jak na obecne czasy przystało, widokami i efektami ;)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Nana 
Nowicjusz



Joined: 17 May 2016
Posts: 11
Posted: 30-05-2016, 20:09   

joker wrote:
Obie te panie nie robią na mnie większego wrażenia ;) Obie są ładne i obie nie pasują do Lary :p Jest mi obojętne, która z nich zagra Larę bo do tej zrestartowanej "nic nie czuję" i na pewno nie pobiegnę tak szybko do kina jak na TR1 i TR2. Liczę tylko na to że nakręcą w miarę dobry film przygodowy z fajnymi, jak na obecne czasy przystało, widokami i efektami ;)


I podpisuję się pod tym i ja. Angelinę Jolie uważam za genialną aktorkę i jedyny (no, i Croft Manor) plus filmów, a zawsze marzył mi się film TR w wersji komputerowej. "Na szczęście" też już mi nowe gry oznaczane nazwą Tomb Raider są obojętne, więc nie będę specjalnie ubolewać jak coś sknocą... ;)
 
 
mLari 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2016
Posts: 3
Posted: 13-07-2016, 03:28   

Ja również nie wyczekuje ze zniecierpliwieniem tego filmu, ale jeśli miałabym wybierać pomiędzy Daisy Ridley, a Alicią Vikander, to również wybralabym tą drugą panią. Jakoś jej twarz bardziej mi pasuje do Lary, niż twarz Daisy. Ale muszę się przyznać, że nie widziałam żadnego filmu z żadną z pań, więc opinię wydaję na podstawie zdjęć.
Felicity, którą peju wymienił powyżej, bylaby ciekawą kandydatką, nie wiem czy nie najlepszą z tych trzech...
Chociaż mi się tak podobał polski dubbing Lary w wykonaniu Gorczycy, iż sądzę, że to ona powinna zagrać. A co, może niepodobna ? XD :D
_________________
-Are you armed?
-after a fashion, yes. :)
 
 
Kalisto 
Nowicjusz


Joined: 24 Sep 2016
Posts: 14
Location: Rzeszów
Posted: 01-11-2016, 11:37   

Widziałam kilka filmów z Alicją. Potrafi grać różne role. Zawsze jednak jest bardzo skąpa emocjonalnie. Czy to rola czy jej tzw. skandynawski luz. Współczesna Lara jest bardzo wylewna, co wiec Alicja zrobi. Ciekawe czy przyjdzie po poradę do Camili.
_________________
joanna
 
 
Primo3001 
Student



Joined: 20 Oct 2016
Posts: 47
Location: Bydgoszcz
Posted: 02-11-2016, 00:59   

Z wyglądu trochę niepodobna, ale być może oznacza to, że bardziej patrzą na zdolności aktorskie niż na wygląd. Bardzo dobrze. Przypominam, że Alicia Vikander jest aktorką Oscarową, a to chyba coś znaczy :D . Mam jednak pytanie. Ten film będzie opowiadał o... o czym? Będzie to adaptacja Tomb Raidera z 2013 roku opowiadająca o wydarzeniach na Yamatai, czy jakaś nowa opowieść?

Pamiętam pierwsze TR z Angeliną Jolie w roli głównej. O ile filmy ogólnie trzymały się kupy tak główna bohaterka nie przypadła mi do gustu. Nie wiem czy to kwestia tego, że za grą aktorską Angeliny Jolie za bardzo nie przepadam, czy tego, że sama postać Lary mi się nie spodobała. Co ciekawe początkowo myślałem, że to gry powstały na podstawie filmu :D Myląca była Angelina Jolie na okładce którejś z gier i to pewnie dlatego.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-11-2016, 18:08   

Primo3001 wrote:
Będzie to adaptacja Tomb Raidera z 2013 roku opowiadająca o wydarzeniach na Yamatai, czy jakaś nowa opowieść?


W chwili obecnej wszystko wskazuje na to pierwsze.

Primo3001 wrote:
O ile filmy ogólnie trzymały się kupy tak główna bohaterka nie przypadła mi do gustu.


Rany, Ty ze wszystkim na opak :D Mi się podobały i same filmy jak i boska Angelina w roli Lary (dla mnie idealnie zagrała tę postać), ale powszechnie uważa się, że filmy były słabe, ale ratowała je właśnie Angelina.
_________________
 
 
Primo3001 
Student



Joined: 20 Oct 2016
Posts: 47
Location: Bydgoszcz
Posted: 02-11-2016, 18:38   

Hah skoro tak, to rzeczywiście. No ale jak mówiłem może być to sprawka tego, że nie przepadam za samą Angeliną. We wszystkich filmach jakie z nią widziałem ma dokładnie taki sam charakter. Same filmy też uważam za raczej słabe (żeby nie było, że tak zupełnie na opak :D ), ale oprawa audiowizualna była jak na tamte czasy zadowalająca, i do tego był w filmach jakiś sens. Dużo filmów nawet tym nie może się pochwalić. :D
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo