FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider N-Gage
Author Message
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 03-04-2004, 23:03   

Ja nie lubię Nokii :? Nie mogli dać Motorola N-Gage? :lol:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 09-04-2004, 16:58   

mi mówili, że emulator będzie... ale jakoś na razie go nie widać...
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 10-04-2004, 20:57   

Ciekawa jestem, jak miałby wyglądać taki emulator? Bo te do Gameboya są jakieś dziwne :?
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 07-12-2006, 13:57   

Pytanie do ludzi którzy grali w tomb raider na n-gage: czy tak jak w klasycznej wersji na tej konsoli jest dom lary??????? I jeszcze jedno: są tam filmiki albo scenki czy zostało to jakoś zastąpione??? :609:
 
 
 
Ajatar 
Nowicjusz



Joined: 31 May 2005
Posts: 1
Location: Warszawa
Posted: 07-12-2006, 14:19   

Niestety nie ma domu Lary..tak jak i scenki zostały wycięte.
_________________
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 30-06-2007, 08:32   

Hej Hej Hej!!! Ja od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Noki N-Gage oraz oryginalnej gry "Tomb Raider Starring Lara Croft". I z uśmiechem na twarzy powiem, że nie ma to jak włączenie sobie dla relaksu Tomb Raidera w momencie krytycznym (siedząc na kolpie :D ), czy też w wolnych chwilach na magazynie w pracy :)

Lareczka wrote:
Pytanie do ludzi którzy grali w tomb raider na n-gage: czy tak jak w klasycznej wersji na tej konsoli jest dom lary??????? I jeszcze jedno: są tam filmiki albo scenki czy zostało to jakoś zastąpione??? :609:


Ajatar wrote:
Niestety nie ma domu Lary..tak jak i scenki zostały wycięte.


A du*p !!! Dom Lary występuje w Tomb Raider w wersji na N-Gage! A Filmiki niestety są statycznymi obrazkami z opisem...

Grę przerobiono trochę pod styl "Aniła Ciemności", oprawa menu to nie klasyczny pierścień, a zwykłe napisy (w grze inventory jest "pierścieniowe"), a Lara nosi zielone spodenki i czarną koszulkę (ładniej to wygląda :)

Plusem w grze jest to - że to prawie idealna kopia jedynki. Mamy więc sekrety, save w dowolnym momencie (z możliwością ustalenia jego nazwy) i w razie "awarii" baterii - gierka, bez potrzeby save zapamiętuje gdzie ostatnio byliśmy...

Do klawiszy trzeba się jednak przyzwyczaić...
POLECAM WSZYSTKIM !!!
_________________
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 18-08-2007, 12:23   

czy ta gierpojdzie na jakimkolwiek innym telefonie?? I Czy z oki n-gage można korzystać tak jak ze zwyklego telefonu??
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 18-08-2007, 12:27   

Nie, dziala tylko na modelach Nokia N-Gage. Urzadzenie to jest zarówno konsola jak i telefonem, wiec mozna z niego korzystac jak z kazdej innej komórki.

Nie polecam grania w TR1 na N-Gage. Gra jest bez muzyki, jak wersje Sold Out na PC.

Zapraszam na WoTR >> http://www.laracroft.pl/ngage/index.htm
_________________
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 18-08-2007, 13:13   

Cez wrote:
Gra jest bez muzyki, jak wersje Sold Out na PC

Znaczy nie ma muzyki, ale słychać wszystkie kroki itd?/

CEZ:
Tak, zgadza sie.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
siudym 
Nowicjusz



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 24
Location: polska
Posted: 10-12-2007, 19:32   

Tomb Raider na NGAGE dziala praktycznie na KAZYM telefonie z Symbianem. Sam testowalem na 6600 z Symb6, na 6670 z Symb7 i obecnie mam go w 6630 z Symbianem 8.0.

Pierwszy raz ukonczylem na Ngage - sterowanie ok, ukonczylem takze na "typowym" telefonie jak 6670 i powiem, ze DA SIE grac (chodzi o sterowanie na klawiszach).
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 10-12-2007, 20:26   

Cman wrote:
Ja tez gralem w Empiku w TR1 na N-Gage. Nawet fajne :) Grzeko: widze, ze masz Siemensa S35 chyba. Przede mna nic sie nie ukryje :)


Hmmm, też miałam, tylko że C35... :P lubiłąm sapera na tym fonie, lubiłam... :)


No niedawno widziałam N-Gage za 400 i trochę się na niego nastawiłam, ale stwierdziłam, że już mi się nie chce go kupować... przeżyję kilka chwil bez TR... chyba :)
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 11-12-2007, 09:52   

W Tomb Raidera gra się naprawdę wygodnie - prawie jak na PS... i fakt - największym minusem tej wersji jest brak muzyki :( ale wszystkie odgłosy są zgodne z oryginałem...

Nie wiem w jaki sposób odpaliliście Tomb Raider na innych telefonach, skoro gra NIE JEST SYMBIANEM, a oddzielną aplikacją :)

Ja swojego N-Gage kupiłem za... 250zł... wersja pierwsza (nie QD) od kumpla, z kartą pamięci 512mb z futerałem i takie tam...

mam go pół roku i co mogę o nim napisać:
+ jako konsola do gier: świetny! Wygodnie się trzyma, a gry są lepsze niż na GBAdvance - vide Tomb Raider (TR1 z PC, Lara w ciuchach w kolorach takich jak w AoD), Colin McRae Rally 2005 (CMR 2.0 z PC w oprawie i autami z 2005), Fifa 2005 (grafika Fify 1997 z PC, muzyka i składy z Fify 2005), Worms World Party (identyczne z wersją PC)
+ możliwość wgrywania symbianów - więc dochodzą emulatory game boya, Pegasusów, S-NESA, czyli mnóstwo gier :D
+ wgrywanie programów w postaci symbianów - więc jest możliwość oglądania filmów DivX z napisami ! lub podłączenie się do nawigacji GPS !

ten telefon właściwie ma tylko TRZY minusy:
- niewygodne pisanie smsów - tylko prawym kciukiem
- niewygodne prowadzenie rozmowy - wielkie gabaryty telefonu i głośniczek "z boku"
- brak aparatu/kamery... no ale w końcu ten telefon ma już 4 lata... i tak jest wypas - swojego nie sprzedam!!! :D
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo