FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Telefony komórkowe i sieci

Jaka sieć jest twoim zdaniem obecnie najtańsza i najkorzystniejsza?
Plus GSM
30%
 30%  [ 49 ]
Orange
33%
 33%  [ 55 ]
Era
17%
 17%  [ 28 ]
sami swoi
0%
 0%  [ 1 ]
Heyah
10%
 10%  [ 17 ]
Play
7%
 7%  [ 12 ]
Voted : 151
Total Votes: 162

Author Message
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 05-10-2008, 13:55   

ja niedawno zmieniłam moją staruśką Nokię 6103 na Nokię N81 8GB. powiem szczerze, że sprawuje się dosyć dobrze, nawet powyżej moich oczekiwań. fakt, że aparat ma tylko 2 Mpx, ale przynajmniej mogę dużo muzyki na telefon przegrać i na tych cholernych ulotkach mi się nie nudzi :P

[ Komentarz dodany przez: Cez: 05-10-2008, 13:56 ]
To naprawde Ty? :p Witam.

l_c
tak to naprawdę ja, a co, coś nie tak? :P witam
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 06-10-2008, 21:07   

Ja zaczynałem od jakiejś wielkiej cegłowatej Nokii. Tylko nie wiem jaki model bo to tak stare było że chyba archiwa bym musiał przekopać żeby się dowiedzieć :) Teraz mam N6300 i jestem bardzo zadowolony. Bajerów wielkich może nie ma, ale telefonik naprawdę fajny :D
 
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 08-10-2008, 15:32   

Słyszeliście już, że nadchodzi nowa telefonia komórkowa? :hehe:
Mały artykuł:
http://www.mobile-interne...ia-ojca-Rydzyka
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 08-10-2008, 17:04   

Wody głębinowe nie wypaliły to za co innego trzeba się wziąć :hehe: Ale ceni się że to bardzo przedsiębiorczy człowiek. wielu mogłoby się od niego uczyć :)
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 12-10-2008, 17:41   

uciu999 wrote:
Wody głębinowe nie wypaliły to za co innego trzeba się wziąć :hehe: Ale ceni się że to bardzo przedsiębiorczy człowiek. wielu mogłoby się od niego uczyć :)


no musi jakoś przeciez zdobyć kasę na te odwierty geotermalne :p Ale zakładając, że tą jego sieć komórkową beda posiadały tylko mohery.....

z linku ktory jest dwa posty wyżej wrote:
Nowa sieć komórkowa będzie się nazywała: "W rodzinie". Sztandarową usługą mają być darmowe połączenia z antenami Radia Maryja i Telewizji Trwam


...to z mojego punktu widzenia ten jego projekt sukcesu nie odniesie :)
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 04-11-2008, 20:41   

Ja mam komórkę z sieci orange. Uważam, że jest najkorzystniejsza i mało się za nią płaci :) a model to Sony Ericsson. Kiedyś miałem jeszcze nokie ale to były bardzo dawne czasy :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 16-11-2008, 14:54   

Jestem w Era Tak Tak i mam komórkę Nokie 6111 Miałam jeszcze Siemensa ale mi ukradli :( A już całkiem dawno Samsunga z czarno-białym wyświetlaczem :D :pozdro:
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 18-12-2008, 23:32   

Użytkownik sieci Plus GSM od 2002 roku ( z roczną przerwą na Erę Tak Tak w 2003) i dalej siedze w Plusie ;> . Czekam aż jakiś operator z Zachodu ich wchłonie tak jak Ideę wchłoneło ORANGE.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 19-12-2008, 00:12   

Boone wrote:
Czekam aż jakiś operator z Zachodu ich wchłonie tak jak Ideę wchłoneło ORANGE.

Swego czasu krążyła plotka co by Vodafone miała wchłonąć Plusa. Znajoma pracująca w salonie póki nie wyjechała do Anglii wspominała coś, że Plus za szybko w tym okresie się rozwinął (to był przełom 2006/7) i że niby to odwiodło VF od wejścia na nasz rynek.
W sumie bardzo pasowałoby mi, gdyby Vodafone wkroczyła w nasz kraj pełen seksu i biznesu. Mam już telefon w Vodafone GR i ułatwiłoby mi to kontakt z Południem :)

Jestem ostatnio zauroczony telefonem Sony Ericsson W980i. Nie przepadam za telefonami z klapką, a już dosłownie gardzę tymi rozsuwanymi bździągwami (patrz ostatnie Samsungi).
Wracając do SE. W Grecji owy model pojawił się w lipcu 2008. W Polsce go oczywiście jeszcze nie ma i jak się pojawi to zapewne w okolicy wiosny. Podobnie było z SE W810i, którego mam już od dwóch lat i strasznie mnie mierzi... Babina w Plusie zaproponowała mi jakąś Nokię, w których specjalnie nie gustuję za ich klockowatość i aż za proste menu. SE mają w sobie coś nietypowego - telefony są ładne, mają bardzo czytelne softy i są proste w obsłudze. Ich wadą może być stosunkowo szybko psująca się bateria i bardzo słaba wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne (upadki itp) i nie mają jeszcze zaślepek na wyjście na baterie/kabel USB. Trumienkowa Nokia 3310 wciąż jest sprawna, korzystam z niej gdy pada bateria motoroli (sic!) z grecką kartą.
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 20-12-2008, 14:22   

Quote:
czekam aż jakiś operator z Zachodu ich wchłonie tak jak Ideę wchłoneło ORANGE.


Ale to nie było żadne wchłonięcie, tylko rebranding. A właścicelem udziałów Idei Orange był od dawna. Tak samo jak Plus jest Vodafone a Era - T-Mobile. I obie te firmy też rozważają rebranding. Nie będzie to nic innego jak zmiana nazwy :p I pewnie dojdzie do niej stosunkowo niedługo.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 30-12-2008, 22:52   

Mr Macphisto wrote:
I pewnie dojdzie do niej stosunkowo niedługo.

Przecież to oczywiste, choć nie dla każdego, wiecie że w Polsce miała być kiedyś sieć komórkowa Motylek? Pewnie była by taka sławna jak "Sami Swoi" w naszej ankiecie, jedna osoba zagłosowała!
 
 
 
Vougeny 
Student



Joined: 26 Dec 2008
Posts: 74
Posted: 07-01-2009, 15:00   

Korzystam z oferty Orange: Nowy Mix dla Firm. I jestem zawiedziona kosztami owej taryfy. Zdaje się że taniej wychodziło by mi gdybym kupiła zwykłe Orange Go. Tak więc czekam do końca umowy.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 30-01-2009, 20:04   

Zamówiłem sobie na Allegro Samsunga SGH-F300, model od Beyonce.
Czy ma ktoś z nim jakieś doświadczenie?
Bo jeszcze się z nim namacalnie nie spotkałem, tyle co zdjęcia na necie i użytkownika ani jednego również nie znam.

Mój poprzedni telefon to LG ku800 Chocholate, który zmieniam bo poszedł mi port ładowania. W sumie naprawa niedroga 35 zł, ale znudził mi się. Mam trochę kasy, zostało jeszcze z 18'stki więc sobię wybrałem nowy.

Jak ktoś chce sobie zakupić owego LG to: http://allegro.pl/item542...io.html#gallery

No, a to wyżej wymieniany samsung:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 30-01-2009, 20:55   

Można edytować sondy?
Bo jest sieć jeszcze Play, w której jestem i uwaga uwaga... biedronka/bezdomka/pierdolonka :jumper: .
Domyślam się że w biedronka codziennie niskie rozmowy jest najtaniej... niech jeszcze tesco wyjedzie z swoja siecią telefoniczną to już za darmo rozmowy będą.
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 02-02-2009, 14:06   

venturio wrote:
biedronka/bezdomka/pierdolonka


No ale to jest operator wirtualny, których ostatnio trochę wyrosło. Bo jakby ich też liczyć, to masz jeszcze sieć Avon, Snickers, Cyfrowy Polsat i tak dalej.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 02-02-2009, 16:46   

.... oblałem się herbatą, bo zagapiłem się... a raczej zaczytałem w to co napisałaś i nie trafiłem :P .

Wirtualny operator? A cóż to takiego? :D Dzwoni się przez internet?
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 02-02-2009, 17:03   

Nie, to po prostu taki operator, który nie posiada swojej własnej sieci i w związku z tym korzysta z cudzej. Takie na przykład MyAvon wykorzystuje sieć Orange, a wymieniona przez ciebie wyżej TuBiedronka bodajże sieć Ery.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 02-02-2009, 21:43   

Hmm, nie słyszałem o takich pasożytach sieciowych. Na myśl przychodzi mi tylko Heyah bo właśnie korzysta z nadajników ERY. W sumie operator wydaje się dosyć bogaty, a do dziś nie ma własnych nadajników. Taki moje pytanie: sieć "sami swoi" jeszcze istnieje?
_________________
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 02-02-2009, 21:51   

Czy mi się wydaje czy Play też jedzie na Plusie?
A macie jakies informacje o tym Mobil Kingu?
Coś mi się zdaje, że prawdziwych mężczyzn w Polsce nie ma zbyt wielu bo ten przereklamowany operator nie zbyt dobrze się sprzedał. :mrgreen2:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 02-02-2009, 22:46   

Moim zdaniem pierwsze reklamy mobil king'a sprzedały się bardzo dobrze :p i to rzeczywiście by było na tyle bo do dziś nie poznałem szczegółów oferty. Sam posiadam Heyah. Reklamę to oni mają straszną, taką no ja wiem... powielającą negatywne zachowania dzisiejszej młodzieży, czy dzieci Neo... słów mi brakuje. Strona internetowa do bani, tragedia. Za to ofertę mają najlepszą i najprostszą. No może pomijając ostatnie multi pakiety/sms'y/pierdoły. Po wprowadzeniu równej stawki do wszystkich, (już o szczegółach nie mówię bo nie chcę reklamy robić) na nowo uwierzyłem w Heje.
Pamiętacie ten przełom kiedy sieć weszła na rynek? Aż brakowało numerów :P a cena starterów wzrosła z 20 do 30zł :mrgreen2:

PS. Zastanawiał się ktoś co znaczy Heyah?
_________________
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 03-02-2009, 16:44   

hmm.... fibi... o to chodzi... toż to wiedziałem, ale nazwane to było nie po mojemu : ).
Hrithik, z tego co mi wiadomo play też ciągnie od plusa :P .

(Heh, dzięki komuś kto dodał play do sondy... jestem jako jedyny kto używa play w tej sondzie... mój głos to 0% :D .)
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 03-02-2009, 20:29   

O a dla tych co chcieli ajfona:
http://pmg.soup.io/post/1...-w-cz-bluetooth
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 03-02-2009, 20:59   

Cała prawda o cacuszku od Jabłuszka. Miałem okazję pobawić się iPhonem i powiem szczerze, żadna rewelacja. Jak dla mnie to jest przereklamowana zabawka, która służy tylko i wyłącznie do bawienia się aparatem, dotykowym wyświetlaczem i słuchaniem muzyki. Poza tym, pisanie smsów to jedna wielka mordęga i napisanie jednej wiadomości zajęło mi więcej czasu, niż zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami 'telefonu'. Nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia, ale jak dla mnie, to ten aparat nie nadaje się do codziennego użytku.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Mrówczasss 
Student



Joined: 11 Jan 2009
Posts: 71
Posted: 03-02-2009, 21:54   

Miałem styczność z paroma telefonami dotykowymi i muszę stwierdzić, iż iPhone jest najbardziej intuicyjny. Chociażby spośród LG KU990
http://pl.lge.com/prodmod...0&model=NOTHING lub SAMSUNGA OMNIA
http://www.samsung.com/pl...ttext1_SGH-I900
iPhone zdecydowanie się wyróżnia. I owszem ma pełno bajerów nie wiadomo po co, ale tak to już jest z tymi nowościami. Gdybym miał jednak wybierać to stawiam na Jabłuszko.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 23-04-2009, 20:54   

Po tej bolesnej stracie przypominam Samsung f300 po 3 miesiącach, że tak powiem dość dosadnie "pierdolnął" śmiercią naturalną.
Zmieniłem sieć (na Play) i oczywiście zakupiłem nowy telefon.
Pocieszyłem się sprzętem od LG a mianowicie modelem kU990i Viewty.

Tym razem nie Allegro i 100% gwarancja na 2 lata.

ps. Muszę dokupić jeszcze słuchawki bo producenta chyba dotknął kryzys i nie wrzucił ich do zestawu. Orientuje się ktoś może ile mogą kosztować? Nie mówię tu tylko i wyłącznie o oryginalnych, chociaż te balanusją między 25 zł, a 30 zł.

Tak się prezentuje fon:



Oczywiście to druga wersja GaGaphonu, pierwszą był samsung ale zdehł.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo