FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co myślicie o młodej Larze?
Author Message
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 30-12-2007, 15:03   

Wtajemniczony, Avalon to zaświaty, ale proszę, cię żebyś takie pytania zadawał w innych tematach.

A co do ubioru Lary- to przecież nie jest powiedzianer, że ma zieloną i koniec. Może ma więcej takich bluzeczek??? Np.: zielonych i niebieskich???

[ Komentarz dodany przez: Integral: Nie Gru 30, 2007 16:47 ]
:knife: WIKIPEDIA!!!
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 30-12-2007, 20:43   

:offtopic:

[spoiler:9a3fa434b8]Avalon - celtycki raj lub kraina zmarłych (wyspa na mitycznym Oceanie Zachodnim), zwana inaczej Ziemią Kobiet, Wyspą Jabłek lub Wyspą Jabłoni. Trwa tam nieustanna wiosna, panuje nienaruszalny pokój, choroby nie mają dostępu do jej brzegów, a ziemia jest tak urodzajna, że szczęśliwcy, którzy dotarli do Avalonu, nie muszą troszczyć się o jej uprawianie, gdyż sama dostarcza wszystkich potrzebnych warzyw i owoców. Ci, którzy zasłużyli na pośmiertny żywot wieczny, przebywają tam, zażywając rozkoszy stołu i łoża.

Jednak jeśli Integral chodziło o ciuszki Lary, to tego nie znalazłem :( Może jest gdzieś na Larapedia[/spoiler:9a3fa434b8]

Poza tym, to coś Lara musiałaby być jakaś roztrzepana, gdyby raz miała niebieski, raz zielony, a potem znowu niebieski ;D
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 30-12-2007, 21:12   

Bardzo dziękuję Ci pmkkoch za te widomości. :offtopic:

Ciekawe jakby było gdyby Lara przez pół tego samego levlu miała jakiś kolor a przez drugie pół inny. :jumper:
A co do ogólnego ubioru to wiadome że Lara ma kilka takich samych rzeczy: w rezydencji Croftów grająć w stroju "Legend" Lara ma takie czarne tudzież "glany" a takie same są obok łóżka i przy szafce z ciuchami.
Myślicie że może zrobią jeszcze gry wracające do dzieciństwa Lary :??:
_________________

 
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 30-12-2007, 21:18   

Może i zrobią powrót do młodej Lary tak jak w TR7, ale Wtajemniczony, nie licz na to, że w TR8 (Underworld), bo twórcy powiedzieli, że w grze nie będzie żadnego poziomu "z przeszłości".

:pozdro:
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
charmed00345 
Nowicjusz



Joined: 10 Jan 2008
Posts: 24
Posted: 10-01-2008, 22:20   Wygląd

Ja myśle że młodsza Lara wygląda jak ta starsza @ :>

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 10-01-2008, 22:40 ]
Dłuższe posty.
_________________
Tomb Raider Underworld
- PC - 109,90 PLN
- Xbox360 - 239,90 PLN
- PS3 - 239,90 PLN
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 12-01-2008, 19:13   

charmed00345, no bo tak jest :P Ja już nie raz mówiła, że nie pokwapili się o zmazanie makijażu na przykład. Ale to chyba moja ulubiona jej wersja w TRL mimo wszystko. Jak chodzi o młodą Larę wolę tą z klasyków, mimo, że miała biust za duży jak na 16 lat (żadne kompleksy, po prostu moje zdanie :p ) xD
 
 
Kurt 
Student



Joined: 15 Jan 2006
Posts: 46
Location: Łódź
Posted: 13-01-2008, 16:44   

Ooj tak, duże piersi młodej 16letniej Lary w Irlandii i w Egipcie ,to była przyjemność dla oka ;) Trochę niewyważone, ale widać ,że nasza bohaterka była szybko przyspieszona genetycznie. Skoro 16letnia dziewczyna nie bała się małych "duszków" i skakała na linie ,to i może mieć duże piersi, nie ?:P
_________________
 
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 17-01-2008, 20:08   

Kurt wrote:
Skoro 16letnia dziewczyna nie bała się małych "duszków" i skakała na linie ,to i może mieć duże piersi, nie ?:P


Może, tylko pytanie, czy inne nie mogą? :p

[ Komentarz dodany przez: Integral: Czw Sty 17, 2008 20:17 ]
:D :D :D Wracać do tematu, ale już :D
 
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 18-01-2008, 23:48   

Była odważna. Jak już mowa o tym to ja powiem, ze fajnie sie grało w tym momencie, tak dziwnie. Inna atmosfera była, bez techniki, łącznosci. Przez mgłe. I Adrenalinka :) . Lubie Peru, ale pozniej drugi raz mi sie nie chce tam wchodzic - juz w czasie rzeczywistym, tak to określe.
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 18-01-2008, 23:54   

Quote:
Co myślicie o młodej Larze (tej, którą w Legend mieliśmy okazję grać w Peru. Miejscu dawnej tragedii)?


O tej godzinie to ja już nie myślę, ale w TRL Corftówka wcale nie była taka młoda.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Kuba93 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2008
Posts: 16
Posted: 17-02-2008, 13:14   

Mlodą Larcią grało sie extra :cool: swietnie wygladała i ta atmosfera :) super ! i bardzo fajnie wyglada Legendowa Lara w tym starym stroju ! szkoda ze tylko taka chwilke gralismy mlodą Lara :) To ze podoba nam sie Lara w starych ciuchach to chyba sentyment do starych czesci :)

aaa i nalane z tym ze w 1 2 3 miala niebieska bluzke a tam ma zieloną!! a Wy chodziliscie 10 lat w takich samych rzeczach ? przeciesz mogła miec inne bluzki :) heh
:pozdro:
 
 
Wer_archeology 
Praktykant



Joined: 29 Jan 2007
Posts: 156
Posted: 17-02-2008, 18:37   

Kuba93 wrote:
a Wy chodziliscie 10 lat w takich samych rzeczach ? przeciesz mogła miec inne bluzki

Kuba93 wrote:
To ze podoba nam sie Lara w starych ciuchach to chyba sentyment do starych czesci

No i właśnie dla tego sentymentu Crystalsi postanowili zostawić Larze starego ciucha. Żeby sobie gracze przypomnieli prawdziwną Larę po nieudanym AOD ;)
 
 
Kuba93 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2008
Posts: 16
Posted: 17-02-2008, 20:21   

No tak :) powiem wam ze ta Lara z Legędy pasuje :) jest taka fajna i ładna:) w Anniversary wyglada na znacznie młodsza a tu jest taka w sam raz , nowy stroj jej pasuje. A jak zobaczyłem tą mlodą Lare to sie zakochałem :) )
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 23-02-2008, 16:56   

Moim zdaniem Lara z "Legędy" wygląda na jakieś 30 lat,ona ma kase a operacja plastyczna robi wszystko! Nie no żartuje,wygląda na 30 lat hmmm.... może na 29 xD Ale wszystko za sprawą tony makijażu,to przecież w stylu lalki Barbie a nie Lary ;) Lecz w "Anniversary" wygląda nawet jakby miała z 19/22 lata!! Ładny kostium,świetny warkocz. A tak wogóle to przecież miało pasować do staraj lary xD !!

Heheheheee... powiem troszkę na temat Underworld.Na Screenach wygląda troszkę jak z Legendy ale można powiedzieć że nie ma makijażu,ona go nie ma! Ale w grze pewnie będzie wyglądała 150 razy inaczej niż na pod tuszowanych screenach ! Przecież tak było przed premierą Legrndy, pokazywali nie wiadomo jak ładną Larę a potem było widać sam makijaż,nie powiem żeby oczy i się nie podobały!
Modów proszę o nie komętowanie,głupie komętowanie!! :jumper:
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 23-02-2008, 18:32   

Gdzie ty widziałeś tony makijażu, bo ja nigdzie. Zresztą i w Legend i w Anniversary i w Underworld, dziewczyna prezentuje się znakomicie i wcale nie widać na niej makijażu.

[ Komentarz dodany przez: Integral: Sob Lut 23, 2008 20:37 ]
Nie wiem czemu, ale ten post mnie przeraża.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 23-02-2008, 22:58 ]
I feel a disturbance in the force, Luke :o
 
 
Pinka 
Student



Joined: 30 Dec 2007
Posts: 54
Posted: 12-03-2008, 19:10   

Granie młodą Larą było w prost super, tylko szkoda, że bardzo krótko nią graliśmy ;( W ogóle klimat, jej strój, uciekanie przed "zwierzakiem" i inne momenty: the best :mrgreen2: .

Młoda Lara screen by me :D .
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 16-03-2008, 09:16   

Mloda Lara jak dla mnie to glownie plusy. Przede wszystkim, klasyczny stroj, warkocz zamiast kucyka i czerwone flary. Grajac w ta retrospekcje w Paraiso, gracz Tomb Raider'a przypomina sobie inne czesci serii, gdzie Lara glownie wlasnie tak wygladala. Jedynym minusem jest brak czegos, co przyciaga wzrok chyba kazdej osoby na uda Miss Croft... tak, mam na mysli kabury z nierozlacznymi pistoletami. Ogolnie Lara przedstawiona w genialny sposob, aczkolwiek bez kabur i pistoletow czulam lekki niedosyt.
 
 
Ocieks 
Nowicjusz



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 19
Location: Croft Manor
Posted: 24-03-2008, 15:41   

Po pierwsze powiem ze to dobry pomysl z tym wspomnieniem Lary jako czesc poziomu :D Ale mloda Lara okazala sie naprawde odwazna, w ostatnim momencie gdy Amanda i Lara probowaly uciec przed zalaniem sie sali Lara nie uciekla gdy Amande przygniótl kamien.
_________________
for
 
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 24-06-2008, 15:16   

Moim zdaniem młoda Lara w TRL to bardzo dobry pomysł :) Fajnie , że umieścili i przedstawili to wszystko co się wtedy wydarzyło z Amandą.
Jedynie co mi przeszkadzało to to, że mogliby lepiej młodą Larę wykonać.. najbardziej chodzi mi o twarz , bo można powiedzieć,że jest taka sama jak dorosła Lara. Jedynie co zmienili w młodej to dodanie warkocza i strój.
:pozdro:
 
 
 
Niko47 
Student



Joined: 01 Aug 2008
Posts: 92
Location: Polska :-)
Posted: 10-08-2008, 23:09   

Zgadzam się z poprzedniczką. W sumie, to poza strojem, nie zauważyłem żadnych zmian (warkocz, no może). Ale to pewnie dlatego, że jako facet nie zawracam sobie głowy takimi "detalami", jak fryzura ;) Więc o ile w kwesti fabularnej umieszczenie poziomu z młoda Larą jest jak najbardziej OK, to pod względem wykonania to klapa :( Widac Lara musi mieć jakieś świetne kosmetyki, bo przez kilka lat twarz nie zmieniła sie jej ani odrobinę ;)
 
 
 
marrrcin 
Praktykant



Joined: 01 Mar 2008
Posts: 142
Location: Underworld
Posted: 14-08-2008, 14:15   

Na next genie widac bardziej różnice pomiędzy młodą a starszą Larą. Młoda ma zupełnie inne oczy niż starsza. Albo to u mnie na kompie tak tylko widac.
:pozdro:
_________________
Oczy są zwierciadłem duszy. Mówią o człowieku więcej, niż on sam chciałby o sobie powiedzieć.
 
 
Niko47 
Student



Joined: 01 Aug 2008
Posts: 92
Location: Polska :-)
Posted: 14-08-2008, 14:39   

Muszę Ci wierzyc na słowo, bo na moim "wypasionym" kompie tryb Next- gen nie chce sie włączyć :( Ale na szczęście szykuje się upgrade, więc mam nadzieję, że sie to zmieni :) :pozdro:
 
 
 
Missy 
Student


Joined: 17 Aug 2008
Posts: 35
Posted: 18-08-2008, 15:38   

Mi się podobała.
Ale szkoda, że nie miała dłuższego warkocza...

Taki mały :offtopic: Fajne były te ciuchy " Klasyczne " , " klasyczne szare" .
_________________
The Bioluminesence Of The Night..
 
 
Vaughn 
Praktykant


Joined: 23 Aug 2008
Posts: 103
Posted: 25-08-2008, 22:48   

Bardzo fajnie grało się młodą Larą.Fajnie że miała warkocz i klasyczny strój(przypomniały mi się stare tomby).marrrcin masz racje młodsza Lara ma zupełnie ciemne oczy a starsza bardziej piwne w next genie ja też zwróciłem na to uwage
_________________
Świat zobaczyć w ziarenku piasku,
Niebo w dzikiej roślinie
Nieskończoność uchwycić w ręku
A wieczność w godzinie-William Blake,Wróżby Niewinności
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 29-08-2008, 14:09   

Ja myśle że Lara jak była młoda to zbyt wiele przeszła .
Napierw mama Lary potem tata no i ona sama by zgineła,ale w koncu to tylko gra:)
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo