FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najlepsza Lara

Jaka Lara jest najlepsza?
Lara FMV TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR2
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR3
3%
 3%  [ 6 ]
Young Lara FMV TR4/5
2%
 2%  [ 4 ]
Lara FMV TR4/5
3%
 3%  [ 6 ]
Lara in-game TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara in-game TR2
3%
 3%  [ 7 ]
Lara in-game TR3
1%
 1%  [ 3 ]
Lara in-game TR4/5
6%
 6%  [ 11 ]
Lara in-game TRAOD
20%
 20%  [ 36 ]
Lara in-game TRL
16%
 16%  [ 29 ]
Lara in-game TRA
9%
 9%  [ 17 ]
Lara in-game TRU
28%
 28%  [ 50 ]
Inna...
1%
 1%  [ 3 ]
Lara z Guardian of Light
0%
 0%  [ 0 ]
Lara - Tomb Raider 2013
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 178
Total Votes: 178

Author Message
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 08-09-2008, 19:57   Najlepsza Lara

Nyo, tu wybieramy ulubioną wersję Lary FMV/in-game oraz piszemy dlaczego :)

Tutaj jest lista:

Lara FMV:
Lara TR1 | Lara TR2 | Lara TR3 | Lara TR4/5 | Young Lara TR4/5

Lara in-game:
Lara TR1 | Lara TR2 | Lara TR3 | Young Lara TR4/5 | Lara TR4/5 | Lara TRAOD | Lara TRL | Lara TRA | Lara TRU

Tu są tylko te Lary z gier/FMV, jeśli lubicie szczególnie jakąś z komiksów/artów czy bozia wie czego, to też je dawajcie :)

Ja z powyżej podanych kocham, wielbię, ubóstwiam Larę z AoD, jest u mnie na pierwszym miejscu, ten jej wyraz twarzy, te oczy, które na wszystko patrzą z pogardą... Aah... Ten mhrok.
Nie podałem tego tutaj, ale strasznie podoba mi się Lara z bety AoD, ma tam taki sexy wygląd:
Lara AoD Beta
Na pierwszy rzut oka wygląda jak ta finalna, jednak ma parę szczegółów, które ją wyróżniają, np. włosy nie wyglądają już jak napakowane żelem, okularki na nosku i taki słit blask bijący od niej.

Aaah...

Zaraz po niej jest Lara Underworld, ponieważ też tu czuć pewien mrok, a model wygląda wyjątkowo ślicznie
Na końcu Lara z TR4 FMV, bo ma taką krągłą buźkę :p

Jeśli taki temat już był(a nie znalazłem żadnego poza modelkami), to można wywalić.
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 08-09-2008, 20:14   

Jeśli chodzi o gry, to Lara Tr3. Ale takim absolutnym ideałem Lary, IMO najbardziej pasującym do tej postaci jest Croft z komiksów M. Turnera ( http://www.lara.skleporio...es/turner03.jpg ) i A. Parka ( http://www.lara.skleporio...ages/park08.jpg ) dlatego w ankiecie zaznaczylem "inna".
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 08-09-2008, 21:22   

Zdecydowanie Lara z TAOD. Ma bardzo ładną twarz (mhroczną, jak to ktoś określił :P ) i ciekawe stroje.
Lary z TR 1-5 są strasznie kanciaste (wiem, to było tyle lat temu, ale prawda jest taka, że najpiękniejsze nie są).
Na drugim miejscu Lara z TRU. Wygląda bardzo realistycznie, jest dopracowana, widać każdy szczegół, itp.
Trzecie miejsce Lara z TRL. Podobnie jak ta z TRU wygląda realistycznie i ogólnie fajnie się prezentuje :D
To chyba tyle, dziękuję :)
 
 
 
Niko47 
Student



Joined: 01 Aug 2008
Posts: 92
Location: Polska :-)
Posted: 08-09-2008, 21:32   

Legend- jest świetna. Ta z Anniversary na drugim miejscu. Mhroczna Lara jakoś nie przypadła mi do gustu, a o starszych mam takie same zdanie, jak poprzedniczka.
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 08-09-2008, 23:02   

Zdecydowanie Lara z TRU; jak dla mnie jest to złoty środek pomiędzy wyglądem panny Croft w classicach, a w grach ze stajni Crystal Dynamics.

P.S. Czemu nie dałeś do ankiety Lary z TRA i TRU we wstawkach FMV?
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 09-09-2008, 14:02   

kluz_kaa, ponieważ chodziło mi tylko o te, które są "zawarte" w grze, te oryginalne :p Ale jeśli chcecie, to mogę( a przynajmniej spróbuję namówić adminów) powiększyć ankietę
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 09-09-2008, 17:50   

Yyy... chyba była już taka ankieta... tak mi się wydaje.

Wybrałem INNA
http://psyckoz.info/dotcl...ary_trailer.jpg
to jest najfajniejsza, najładniejsza i najLarowsza Lara jaką miałem okazję widzieć przez 10 lat mojego zamiłowania do serii :)
_________________
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 09-09-2008, 23:18   

Na pierwszym miejscu Lara z Legend. Najładniej wygląda. Na drugim miejscu Lara z Anniversary. Obie wersje wyglądają realistycznie. Na trzecie miejsce dałam Larę z TAOD. Tutaj widać ogromną różnicę w porównaniu do klasycznych części, Lara zdecydowanie wyładniała. Ale w Legend i Anniversary po prostu cudo.
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 10-09-2008, 00:58   

Ja tam najbardziej lubię Larę z fmv-TR3, mimo że nie jest tak realistyczna jak ta z nowych części to właśnie ona najbardziej mi zapadła w pamięci.
Lara z TRA i TRU tez jest ładna ale mimo to wole właśnie tą klasyczną... Jeśli bym miał wskazać taką która jest według mnie najmniej "atrakcyjna" była by to Lara z TR4 i TR5 gdyż kojarzy mi się z UFO xD ma jakieś takie nie naturalne ciało i do tego ta jajowata głowa z dużymi oczami i ustami hehe...
_________________
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 10-09-2008, 22:10   

Nie tak dawno temu mój głos padłby na tą z TRA... jednak od 2 dni bardzo spodobała mi się lara z TRu i na nią oddałem głos(szczerze to więcej niż dwa dni, bo odkąd zobaczyłem 2 częśc pamiętnika)... :)
_________________

 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 10-09-2008, 22:37   

Ja mam sentyment do Lary ze starych części :) . Dla mnie była ładna, chociaż z leksza kanciasta. Być może wyjdę teraz na dzieciucha :P , ale zawsze podobał mi się warkocz Lary. Nie miałam wtedy specjalnie takich gier, w których można było podziwiać dłuższe włosy u postaci komputerowej. Już w późniejszym wieku zainteresował mnie sam charakter Lary - jak nauczyłam się angielskiego :P - i też właśnie najbardziej odpowiadał mi ten kształt jaki nadali Larze Core Design (no może oprócz anioła ciemności).
Nie mogłam się zdecydować na którą Larę zagłosować, więc dałam tą z TR4 - ponieważ to mój ulubiony TR :)
_________________

 
 
 
Adula 
Nowicjusz


Joined: 01 Feb 2008
Posts: 12
Location: Croft Manor
Posted: 24-09-2008, 17:22   

moim zdaniem najlepsza jest Lara z Tomb Raider Underworld. Jest najdokładniej dopracowana (bo to najnowsza wersja) chociaż Tomb Raider IV też jest dobra grafika. Nie mówię o pierwszych dwóch grach Tomb Raider. niedługo, za jakieś 5 lat Tomb Raider Underworld być może będzie już w kioskach za 10 zł !!! więc nie będę kupować grę za 300 zł jak za 5 lat albo krócej można kupić TRU za 10 zł. W trójce nie za bardzo grafika jest dobra ale czasem są złe efekty. O TR IV mówiłam a w TR V jest bardzo dobra grafika tylko szkoda że postacie podczas filmików nie ruszają ustami. Chyba że jest na odwrót bo dawno w TR V nie grałam ani nie oglądałam na youtube.pl. TR Angels of darkness jest dobra bardzo dobra grafika, Lara jest bardziej realistyczna umie nowe umiejętności sportowe m.in: skradać się i tłuc pistoletem, przeskakiwać przez płotki itp., chodzić po rynnach... itd. W legendzie proste że jest dobra grafika bo należy do 3-trójki najlepszych gier TR.Anniversary ma najlepszą grafikę bo jest najlepsza ;) :pozdro:
_________________
Żyj chwilą
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 24-09-2008, 18:37   

Quote:
Anniversary ma najlepszą grafikę bo jest najlepsza

Wg. mnie TRAOD jest najlepsze, ale grafika nie jest najlepsza, więc myślę, że to nie na tym polega.

Poza tym w tym temacie mówi się o Larze, a nie o tym, jaki TR ma najlepszą grafikę i dlaczego najnowszy.

(chyba, że czegoś nie zrozumiałem z posta powyżej)

Nie chcę cię wyprowadzać z błędu, ale w TRC na filmikach postacie poruszają ustami.
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 24-09-2008, 18:48   

Adula wrote:
niedługo, za jakieś 5 lat Tomb Raider Underworld być może będzie już w kioskach za 10 zł !!!

Od czasu premiery choćby Legendy, nie było mowy o sprzedaży jej w kioskach za 10zł. W punktach z gazetami, można kupić gry, które albo są do tego przeznaczone, albo mają średni budżet. Nie ma mowy o tym, żeby tytuł, którego produkcja kosztowała firmę kilka milionów euro/dolarów/funtów, był dostępny za 10 zł w kiosku, w dodatku 5 lat po premierze.

Adula wrote:
więc nie będę kupować grę za 300 z

Kupiłaś kiedykolwiek grę za 300zł? Jeśli tak, to płyta musiała być ze szczerego złota.

Adula wrote:
W trójce nie za bardzo grafika jest dobra ale czasem są złe efekty.

Nie rozumiem co piszesz :szok:

Adula wrote:
O TR IV mówiłam a w TR V jest bardzo dobra grafika tylko szkoda że postacie podczas filmików nie ruszają ustami.

A w ogóle grałaś w tą grę, czy oglądałaś na youtube?

Adula wrote:
Anniversary ma najlepszą grafikę bo jest najlepsza

I tak masło jest najlepsze, bo jest maślane!

I tak jak już napisał wcześniej pmkkoch, to nie jest temat, do debatowania o jakości grafiki w poszczególnych częściach.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
misiu_w_kapeluszu 
Student



Joined: 14 Sep 2008
Posts: 77
Location: Gorzów Wlkp.
Posted: 24-09-2008, 22:08   

Oczywiście Lara z TRAOD, najlepiej się prezentuje. Chociaż z wielu względów nie zagrałbym w tę część TR (gł. powody: nie jest to Classic Tomb Raider; napęd - czyli wszystko to na co składa się marszobieg, sprint i chód - jest tragiczny :P ).
Tak poza tym piękna Lara :)
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-09-2008, 16:54   

Jak na razie prowadzą Lara z TRAOD i TRU, i się nie dziwię, to są chyba najładniejsze Lary i w dodatku są stosunkowo do siebie podobne, Lara z TRU ma bardziej podobny kształt twarzy do tej z TRAOD, w dodatku obie są mroczne, co jest miłą odmianą po TR4/5 gdzie Lara mówiła słodkim głosikiem, albo TRL i TRA, gdzie WSZYSTKO było słodkie. :)

http://img224.imageshack....screen10bo3.jpg TRAOD
http://www.laracroft.pl/tr8/pix/rnd009.jpg lub http://www.laracroft.pl/tr8/pix/rnd008.jpg TRU

Podobieństwo jakoweś jest.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 25-09-2008, 17:48   

Madziula wrote:
Lary z TR 1-5 są strasznie kanciaste

Zgadzam się że są kanciaste ale ta z TR4 ładnie się prezentowała :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-09-2008, 17:52   

Łukasz, racja, tej z TR4 do twarzy było z kanciastością, jakoś ta twarz była najładniejsza z klasyków, nie była już piłką, jak w TR1-3, ale też nie była wydłużona i zepsuta, jak w TR5(było widać zielony pusty obszar na nosie Lary).
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 25-09-2008, 18:03   

Łukasz wrote:
Madziula napisał/a:
Lary z TR 1-5 są strasznie kanciaste

Zgadzam się że są kanciaste ale ta z TR4 ładnie się prezentowała

Przecie były one wydane przed 2000 rokiem. Jeśli uważacie że była kanciasta to raczej spójrzcie na filmiki bo tam akurat kanciasta nie jest. I w tym wypadku TR4 też podoba mi się najbardziej
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 25-09-2008, 18:17   

Szymon_Trent wrote:
Przecie były one wydane przed 2000 rokiem.


To nie jest istotne kiedy została wydana gra, ale jeśli mam oceniać wygląd Lary, to grafikę też biorę pod uwagę, a jaka była w TR1-5 każdy wie. IMO Lara zarówno na filmikach, jak i w grze wyglądała nienaturalnie.

I żeby ktoś sobie nie pomyślał, że w grze liczy się dla mnie tylko grafika. Nie. Jeśli miałabym oceniać całokształt to zdecydowanie na pierwszym miejscu jest u mnie TR1 ;)
 
 
 
Bastet 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2008
Posts: 11
Location: Dolny Śląsk
Posted: 15-10-2008, 01:55   

Zdecydowanie Lara z Underworld.

Model jest dopracowany z dokładnością, wygląda znacznie lepiej w porównaniu do poprzedniej części, ale.. wciąż mam sentyment do wyglądu Lary ze starszych części gry, ponieważ klasyczny strój czy warkocz, jest nie tylko jej znakiem rozpoznawczym, ale od lat posiada swój niepowtarzalny urok.
_________________
Ludzie boją sie czasu, czas boi się piramid.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 15-10-2008, 10:52   

A ja tam lubię każdą Larę. Nie bardzo można porównywać modele z TR1-6 do tego co stworzyli Crystalsi. Wiecie każda Lara była taka na ile pozwalały możliwości graficzne czasów gdy powstała.
Z klasycznych wizerunków najbardziej lubię ten z TR4 może dlatego że to moja ukochana część TR-a.
A co do najnowszych części to najbardziej realistyczna jest wiadomo że ta ostatnia z TRU. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 27-10-2008, 14:09   

Jest tylko jedna Lara Croft :P Ale ja nie mogę wprost wybrać tej jedynej.
Każda miała coś w sobie. Najbardziej w pamięci zapadła mi Lara z TR1 wraz ze swymi "piramidami". Jej twarz z filmików kojarzyła mi się z Egiptem i ogólnie z całą historią o Scion'ie. Z nowych TR bez wątpienia wybieram Anniversary - być może ma to związek z jedynką, nie wiem. To tyle na miesiąc przed premierą TRU. Być może ta Lara przebije wszystkie.
_________________
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 23-11-2008, 14:43   

Najlepsza jest i zawsze będzie Lara z TR1. Ideał, i choćby nie wiem co - nic lepszego Crystalsi nie stworzą. 2 imho najlepsze rendery w całej historii serii:
LARA 1
LARA 2
Marzy mi się TR nowej generacji z trochę bardziej kreskówkową grafiką i dokładnie taką Larą jak na powyższych renderach + dłuuuugi warkocz :mrgreen2: .Można to było zrobić przy okazji TRA, ale gdzie tam... teraz wszystko musi wyglądać najmożliwiej realistycznie (i słabo).
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 20-01-2009, 21:37   

bro myślę dokładnie o tym samym. Nie jestem przyzwyczajony do next gen'owej grafiki i chyba dlatego za każdym razem czuję niedosyt po grze w nowe TR'y. W TRU nie mam na czym skupić wzroku. Proste, przejrzyste i jasne tekstury w klasykach tworzyły wyjątkowy świat i jestem przekonany, że CD już nigdy nie uchwyci np. klimatu Egiptu z TR4.
Po grze w Anniversary nawet nie zorientowałem się, że byliśmy w Egipcie :mrgreen2: a przed premierą TRU pomyślałem: "Może w końcu zrobią Egipt" :mrgreen2:
Wracając do tematu, po premierze TRU pozostaje przy swojej poprzedniej opinii. Lara Croft z klasyków jest najlepsza. Croft z TRU niczym mnie nie zaskoczyła, a wręcz zawiodła. Już bardziej podobał mi się jej sobowtór, głównie za sprawą dłuuugiego warkocza i dzikiego spojrzenia... a miało być tak pięknie :/
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo