FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Prawo jazdy
Author Message
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 28-02-2013, 19:47   

Pozwólcie, że odgrzebię temat ;)

Ja dokładnie tydzień temu zdawałem egzamin na prawko. Po ciężkim wysiłku w końcu się udało. Zdałem za trzecim razem ;) Kiedy podchodziłem po raz pierwszy do egzaminu, najbardziej się stresowałem. Jeszcze musiałem długo czekać, a to nic przyjemnego. Kiedy przyszła moja kolej to dość szybko skończyłem egzamin, bo oblałem już na placyku. Zrobiłem 2 błędy i egzaminator mi podziękował. Aż sam się zdziwiłem, że nie zaliczyłem placyku, bo podczas nauki jazdy wychodził mi dobrze. Jednak stres zrobił swoje :roll: Przy drugim podejściu nie musiałem długo czekać, gdyż ludzie przede mną szybko pooblewali :P Mniej się stresowałem i było trochę lepiej, bo wyjechałem na miasto, ale i tak nie zdałem, bo na skrzyżowaniu ściąłem zakręt. Na szczęście za trzecim razem w końcu się udało. Starałem się opanować stres i dzięki temu wynik egzaminu był pozytywny :) Co prawda zrobiłem jeden błąd, bo na rondzie nie dałem zjazdowego i egzaminator zwrócił mi uwagę, ale jeden błąd jest dopuszczalny. Teraz czekam na dokument ;-)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 28-02-2013, 20:38   

Ja też zdałem za 3cim. Na drugi termin czekałem ponad 1,5 miesiąca, na trzeci 2,5. Po*ebało ich.
Tak się stresowałem, że nie spałem całą noc i zwróciłem śniadanie :/ Zauważyłem, że starają się ulewać, bo boją się o małą ilość chętnych (w związku z nową, masakryczną teorią). Czekałem ponad godzinę na moją kolej i jako drugi w ogóle wyjechałem z placu, wcześniej z 20-30 osób oblało :o To jest tragedia co ci egzaminatorzy wyczyniają, mój darł się na mnie twierdząc, że mi się nogi trzęsą i ON nie czuje się bezpiecznie jako pasażer :D :D I tak całą drogę, ponad 45 minut, nie dałem się wyprowadzić z równowagi.
W pewnym momencie jakaś dziewczyna wyskoczyła na czerwonym na pasy, zatrzymałem się i dałem jej dojść, bo była już na środku jezdni (wbiegła z lewej strony). Tak w końcu trzeba. A egzaminator w krzyk, że nie powinienem był się zatrzymywać i że ta widocznie chce zostać potrącona o_O
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 01-03-2013, 19:27   

bobonton2 wrote:
W pewnym momencie jakaś dziewczyna wyskoczyła na czerwonym na pasy, zatrzymałem się i dałem jej dojść, bo była już na środku jezdni (wbiegła z lewej strony). Tak w końcu trzeba. A egzaminator w krzyk, że nie powinienem był się zatrzymywać i że ta widocznie chce zostać potrącona


Od czego w końcu są wycieraczki w samochodzie, nie?

Masakra.
 
 
Lilijka 
Nowicjusz



Joined: 26 Jan 2011
Posts: 19
Posted: 01-03-2013, 22:14   

Czyżby cała Polska zdawała egzamin na prawko ? :D Wszyscy znajomi albo są po albo w trakcie. Często gadają o tym co, jak, a ja siedzę jak głupia i słucham, bo ciężko się włączyć do rozmowy, jeśli nie mam na ten temat nic do powiedzenia. Sama kiedyś się za to zabiorę, ja tylko znajdę fundusze. Najpierw jednak będę musiała poćwiczyć trochę pod okiem taty aby nie było żadnych ofiar :p No i muszę przyznać, że dostaję czasem gęsiej skórki, jak słyszę o niektórych egzaminatorach - nie mam pojęcia, jak uda mi się zdać, jeśli ktoś stale będzie wywierał na mnie presję.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 02-03-2013, 01:37   

Współczuję osobom, które będą musieli zdawać testy na nowych zasadach. Podobno nowa teoria jest makabryczna i zdają ją nieliczne osoby. Ponadto nowe prawo jazdy będzie tylko na 15 lat. Cieszę się, że załapałem się jeszcze na stare zasady. Dzięki temu nie muszę zdawać trudniejszej teorii no i prawo jazdy będę miał na zawsze.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 02-03-2013, 22:32   

Ja też się cieszę ze już mam to wszystko za sobą :) w sierpniu będzie już roczek...
Heh, Do tych co zdali niedawno: nie róbcie tego błędu co ja.. Kupcie sobie jakieś tanie autko i ruszajcie w drogę kiedy tylko możecie.. Z czasem wszystko się zapomina, i strach przed jazdą wzrasta.
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 03-03-2013, 11:44   

lechu1235, ja bym do tego dodał, żeby na początku przez jakiś okres jeździć z kimś u boku kto ma już długo prawo jazdy - np. z rodzicem. Bo nauki, naukami, a jazda na co dzień wygląda zupełnie inaczej - zaraz po odebraniu prawka, podczas jazdy łatwo się zapomnieć, a jeżdżąc samemu nikt Ci uwagi nie zwróci :)
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo