FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co myślicie o forum? (pochwały, skargi)

Forum WoTR jest:
świetne
49%
 49%  [ 42 ]
dobre
28%
 28%  [ 24 ]
takie sobie
8%
 8%  [ 7 ]
okropne
5%
 5%  [ 5 ]
w tej chwili trudno powiedzieć
8%
 8%  [ 7 ]
Voted : 54
Total Votes: 85

Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 29-01-2007, 16:48   

Widzę, że doprowadziłem Wikę na skraj załamania...
Ja usunąłem temat o głosach. Usunąłem go wraz z paroma innymi inteligentnymi tematami Szymona Trenta więc nawet nie starałem się wgłębiać w jego przekaz.
Doceniam waszą inwencję i pomysłowość ale zakładanie nowych tematów i ankiet do co raz to dziwniejszych problemów jest plagą w tamtym dziale. Co drugi temat to "ulubiony level w tr", "ulubiona broń w tr", "ulubiony wróg w tr", etc. etc. etc.
Wszystko by było okej, gdyby nie to, że te tematy to typowa wylęgarnia spamu i jednozdaniowych postów. Nie moja wina, że niektórzy nie potrafią wydusić z siebie więcej niż "quadbike jest gites".
Jesli tak bardzo chciałaś wypowiedzieć się o "głosach Lary" to spokojnie mogłaś napisać posta w temacie "Najulubieńsza Lara" (kolejny przykład :p ).
Tak więc bardzo proszę, aby przed założeniem nowego tematu zastanowić się kilka razy, żeby potem nie mieć pretensji.

PS.
Jeszcze jedno Wika - te screeny z TRL to żadna parodia, a już na pewno nie śmieszna. Mnóstwo identycznych jest w temacie screeny z TR, więc jeśli chcesz to możesz je wrzucić tam.
_________________
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 29-01-2007, 17:32   

Kosz na forum jest zbędny. Chyba, że komus zależy na wyciąganiu brudów, bo mu brakuje argumentów w dyskusji.

Jeśli chodzi o te głosy Lary - może i nie ma takiego tematu, ale zapeniam Cię Wika, że ta sprawa niejednokrotnie była maglowana.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 29-01-2007, 18:41   

Rob3rt ja bym spytała, czy masz jakieś inne propozycje poza bolącym tematem "którą opcję wybrać" (swoją drogą zmartwię Cię, tam mało kto się udzielił :D ) i koszem na forum. Twoje slogany brzmią doprawdy kusząco, wiadomo, że może być lepiej.
Może konkretniejsze propozycje?

A no i o szacunku w wypowiedzi nie wspomnę, jeśli sam masz rozmówcę w d* (a przynajmniej tak się wyrażasz, to jest forum i nie spodziewaj się, że ktoś będzie czytał Twe intencje z mimiki), to spodziewaj się przynajmniej tego samego :D

Pozdrawiam
_________________
; p ; >>
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 29-01-2007, 19:14   

Rob3rt wrote:
No! W porównaniu do "którą opcję wybieracie: 1 czy 2", ten temat sens miał... :fire:

Długo będziesz jeszcze o tym gadał? Tak cię to boli że ktoś od czasu do czasu da jakiś temat żart, dla rozluźnienia napięcia? Powaga powoduje impotencję i skrócenie penisa do wymiarów 2cm więc naprawdę polecam więcej dystansu do świata? Boli cię jakiś twoim zdaniem nieśmieszny temat z debilną ankietą? Omiń i idź dalej. Ja w historii tego forum dałem ze trzy takie tematy, średnio 1 na półtora roku i nikt się o to mnie nie czepiał, każdy traktował to jako zabawę. Człowieku, czy ty naprawdę masz w sobie tyle kompleksów że wszystko dookoła Cię boli i wkurwia? Wrzuć na luz. Piszesz że cie ludzie nie lubią... A jak mają Cię lubić jak wciąż napinasz się jak kulturysta z zatwardzeniem. Zmień swoje podejście - a ludzie zmienią swój stosunek do ciebie.
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 29-01-2007, 20:28   

Igi^MBE wrote:
A jak mają Cię lubić jak wciąż napinasz się jak kulturysta z zatwardzeniem.


LOL o mało nie spadłem z krzesła :D
Luz men , spoko moko , peace, spoko luz dwa trabanty ! :D A w sumie macie rację z tym koszem, kobieta ino zmienna jest więc i ja też już sądzę iż taka zagroda na zbłąkane topici jest niepotrzebna :)
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 11-02-2007, 17:35   

Jeżeli ktoś będzie chciał się wypowiedzieć, zapraszam do założenia drugiej części topicu. Ta część zostaje zamknięta z okazji osiągnięcia pułapu 50 stron ;)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 09-12-2007, 23:13 ]
Druga czesc ;)

http://www.tombraiderforu...topic.php?t=923
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo