FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider - Forgotten Remnants
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-09-2014, 22:02   

Tzn. ja mówiłem o krótkim filmowym teaserze ;) Nawet kilkanaście sekund zmontowanego gameplayu by wystarczyło, żeby nas rozpasać :p
_________________
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 19-09-2014, 02:48   

K@t, no to za twoją radą, poniżej skromny teaser trailer mojego levelu. ;) Wybaczcie raczej kiepską jakość, ale miałem problemy z wydajnością, a chciałem żeby filmik był w miarę płynny.

Teaser Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=IaHDttvZ17k

Całość nie zaskakuje raczej pomysłowością przy montażu, ale przynajmniej coś jest. Niestety ostatecznie skorzystałem z Movie Makera. :p
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-09-2014, 08:38   

Jakość jest w porządku :) . Prezentuje się super, jeszcze lepiej niż na screenach. Wprawdzie po ostatniej powtórce AoD muzyka z niego już mi wychodzi uszami, ale i tak czekam :mrgreen: .
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 19-09-2014, 19:50   

Muzyka i dźwięki z AOD plus mocarny klimacik. Już nie mogę się doczekać. Dawno nie było niczego solidnego w mhrocznych klimatach więc czekam z utęstknieniem aż obwieścisz magiczne słowo: "KONIEC" i będzie można zrobić download :D

Brawo za oświetlenie baj de łei i tekstury - świetna robota :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 20-09-2014, 00:15   

Miły trailer, lubię duszną atmosferę kopalni. Lokacja w katedrze bardzo ładnie oświetlona, promienie światła dodają uroku. :)
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 23-09-2014, 14:42   

Wielkie dzięki, naprawdę fajnie jest wiedzieć, że robota nie poszła na marne i że komuś się podoba.
K@t, w grze staram się korzystać w większości z utworów, które nie były wykorzystane w grze lub były wyłącznie w cutscenkach. Może więc nie będzie tak strasznie.

krtomb, dzięki. :D Tekstury to w większości edity z gier takich jak World of Warcraft, Wiedźmin, Gothic, Harry Potter i oczywiście TRAOD. Ale jest też kilka moich własnych.

Maati, duszna atmosfera kopalni to zasługa użytkownika Roli z sami-wiecie-jakiego-forum, autora Tomb Raider Revelations. Gdyby mi nie pokazał swojej mgły z dema IV części to pewnie dalej by bym używał tej domyślnej, która była brzydka i ogólnie tragiczna. :p
 
 
Cannibal 
Nowicjusz



Joined: 30 Sep 2014
Posts: 17
Posted: 10-10-2014, 12:46   

WOW :O Robi wrażenie ! Na pewno zagram ! Mam nadzieję, że uda Ci się to dokończyć i nie zawiesisz projektu w trakcie : ) Jesteś ku końcowi ?? Ile jest przewidzianych levelów ?
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 15-10-2014, 00:13   

Projekt nie będzie zawieszony. ;) Będą dwa levele i oba są już grywalne. Z powodu studiów prace trochę spowolniły, ale naprawiłem już najgorsze bugi i poprawiłem kilka detali. Wciąż jeszcze nie dodałem dokumentów, ale zrobię to pewnie za kilka dni.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 03-11-2014, 19:12   

Pisałem gdzieś chyba, że w październiku będzie premiera. No niestety nie wyszło to, choć custom już jest ukończony. Miałem dwóch testerów, jednakże jeden z nich nie mógł w pełni przetestować levelu z własnych powodów, dlatego też piszę tutaj z pytaniem:
Chciałby ktoś przetestować? ;)
Ogólnie potrzebuję kogoś z talentem do psucia, znajdywania bugów i jako takim gustem estetycznym, żeby wyłapał wszystkie niedociągnięcia i rzucił tu i tam radą co by można poprawić. Dobrze by było jakby miał już jakieś doświadczenie w testowaniu leveli i żeby miał czas na testowanie. Ostrzegam tylko, że to mój pierwszy level, więc gameplay może nie być odkrywczy.
 
 
Cannibal 
Nowicjusz



Joined: 30 Sep 2014
Posts: 17
Posted: 04-11-2014, 11:53   

Jako artysta oraz student Wyższej Szkoły Artystycznej, który jest uczulony i ma obsesje na punkcie walorów estetycznych - zgłaszam swoją osobę ;)
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 04-11-2014, 18:56   

Jatesz jatesz - do dziś znajduję nowe bugi w starych Tombach nie wspominając o nowszych częściach, a jestem ciekaw Twojego customu. Chętnie pomogę bo brak mi czegoś do pogrania i do psucia :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 04-11-2014, 20:29   

Ok, dwóch testerów w zupełności wystarczy, dzięki. Sprawdźcie PW. ;)
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 08-11-2014, 13:22   



Na koniec chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie przy produkcji powyższego custom levelu. Bez was level ten nigdy by nie powstał. ;) Z tego forum dziękuję również Cannibal i krtomb za pomoc w usuwaniu bugów i wiele rad co do poprawienia szaty graficznej. Życzę wszystkim miłego grania i mam nadzieję, że gra się spodoba. :p
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 08-11-2014, 18:02   


Śledziłem ten projekt odkąd powstał ten temat i właśnie skończyłem grać. Kawał porządnej roboty. Polecam wszystkim, to 1,5 godziny naprawdę świetnej zabawy. Piękna grafika, ciekawy gameplay i wspaniała atmosfera. Świetnym pomysłem było dodanie dokumentów do poczytania. Bardzo spodobały mi się obie lokacje, mają niezwykły urok. Troszkę tylko zwiększyłbym poziom trudności :p
Wielkie brawa dla pmkkocha, naprawdę masz talent :) Liczę, że jeszcze kiedyś stworzysz jakiś custom w podobnym klimacie :P

Miałem tylko jeden drobny bug:[spoiler:49b1c96b4e]Po wczytaniu gry podczas walki z ostatnim bossem zniknął konik, a rycerz lewitował w powietrzu :p [/spoiler:49b1c96b4e]
_________________

 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 08-11-2014, 23:10   

Świetnie jest widzieć jak podszlifowałeś grę :P

Ja co prawda też miałem dwa bugi w ostatecznej wersji z jeźdźcem na końcu. Raz po tym jak go zrzuciłem z konia po jakimś czasie nagle od nowa na niego wsiadł po czym nie mogłem już mu nic zrobić a za drugim razem w ogóle stracił mną zainteresowanie gdy trochę postrzelałem i ciągle obracał się do mnie stroną z tarczą, ale wiem że takie same bugi wyskakiwały w wersji TR4 więc nie jest to Twoja wina tylko ogólnie Core nie dopieściło wszystkiego. Poza tym udało mi się przeskoczyć barierkę w kopalni zamiast doskoczyć do dźwigni ale to nie psuje niczego w grze więc nieważne. Poza tym miodzio - dźwięki, wizualnie - zamek super :D Love, Love, Love - warto było czekać :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 09-11-2014, 09:07   

Ładnie wygląda, ale po 10 ciu minutach gry wyłączyłem. Nie ze względu na nudę, absolutnie nie (jeszcze nie zdążyłem niczego zobaczyć, tak naprawdę :p ). Po prostu ostatnio grałem dużo w AoD (mody z dodatkowymi animacjami, PS2 etc) i mam kompletnie dość motywu głównego i ogólnie ścieżek dźwiękowych do AoD - przejadły mi się niemiłosiernie i chwilowo reaguję na nie niemal alergicznie.
Poczekam kilka tygodni :)
_________________
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 09-11-2014, 18:56   

Dziękuję za komentarze i cieszę się, że level się podobał. A co do ciebie menkur, to ja mam nadzieję, że ci się szybko odmieni w takim razie i w końcu zagrasz w mój level. ;)

Nie minęły dwa dni a już ktoś sobie rozebrał mój projekt i wziął z niego kilka rzeczy. Spodziewałem się, że tak będzie, dlatego też... Ułatwię dostęp do zasobów. Poniżej link do wszystkich obiektów, tekstur jak i dźwięków użytych w w/w customie. Pamiętajcie tylko o creditsach! :p

Forgotten Remnants - zasoby


(kliknij obrazek)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 10-11-2014, 08:57   

Spóźnione gratulacje, pmkk :) Mam masakrycznie zawalone tygodnie ostatnio, więc level postaram się odpalić dopiero dzisiaj.
_________________
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 10-11-2014, 14:50   

Ja jak do tej pory przeszłam pierwszy lvl i strasznie mi się spodobał, więc za chwilę zabieram się za resztę :P Kawał dobrej roboty pmkkoch :)
_________________
 
 
 
Podróżnik 
Praktykant



Joined: 18 Nov 2008
Posts: 104
Posted: 10-11-2014, 19:44   

Przeszedłem sobie dzisiaj. Jak to ze mną bywa musiałem kilka razy się zaciąć w błahych momentach. :P Nie lubię leveli kopalnianych i muszę tu pochwalić, bo naprawdę przyjemnie mi się grało i wczułem się w klimat. Świetnie ci to wyszło i chwała za to. W ogóle grałeś kiedyś w Crocka? Te kryształy strasznie mi się kojarzyły z tamtejszymi. :P Odnośnie drugiego levelu, tutaj jakoś klimat mnie nie chwycił. Pierwszy podobał mi się znacznie bardziej. ;) Gratuluję ukończenia projektu, przyjemnie się grało i trzymam kciuki za kontynuację przygody z LE. ;)
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 10-11-2014, 19:54   

Również skończyłam dzisiaj ten custom i muszę przyznać że grało się bardzo przyjemnie. Całość zajęła mi nieco ponad 1,5 h. Niestety przegapiłam gdzieś połowę sekretów, chociaż wydawało mi się, że grałam dosyć uważnie :P Tak więc niewykluczone, że za jakiś czas znowu się za niego zabiorę i postaram się zebrać resztę :)
Podróżnik wrote:
Jak to ze mną bywa musiałem kilka razy się zaciąć w błahych momentach. :P
Miałam dokładnie tak samo :D
_________________
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 10-11-2014, 22:35   

Mi się też zdarzyło :p W kopalni przy skrzyni, która była potrzebna na dole bo nie wiedziałem że to coś było dźwignią myślałem że był to jakiś element konstrukcji z którego w cutscence wychodził promień podnoszący klapę :hehe:
Drugim miejscem była końcowa sala. Po zabiciu bosa obleciałem cały level w poszukiwaniu slota :P Przechodziłem koło niego kilkukrotnie i go nie widziałem :swirek:

Co do sekretów, również słabo. W pierwszym levelu znalazłem chyba ze 3 :p w drugim 5/6 tak że mam powód by jeszcze raz zagrać :)
Recenzję napisałem w odpowiednim dziale więc tylko pogratuluję udanego debiutu :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-11-2014, 11:51   

Można doskoczyć do tej liny? Bo próbuję już od godziny w różnych konfiguracjach i głupieję ;) .

_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 11-11-2014, 11:53   

K@t wrote:
Można doskoczyć do tej liny? Bo próbuję już od godziny w różnych konfiguracjach i głupieję ;)


Nie da się. Szukaj innej drogi powrotnej.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-11-2014, 12:18   

Powrotnej? :D To ja w ogóle coś spieprzyłem, bo dostałem się do tego miejsca skacząc z liny u góry (tej, którą przesuwałem korzystając z obrotowej wajchy) i lądując na płaskim kawałku terenu.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo