FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiona część TR

Którą część Tomb Raidera lubisz najbardziej?
Tomb Raider 1
9%
 9%  [ 30 ]
Tomb Raider 2
23%
 23%  [ 77 ]
Tomb Raider 3
14%
 14%  [ 48 ]
Tomb Raider 4
22%
 22%  [ 76 ]
Tomb Raider 5
9%
 9%  [ 31 ]
Tomb Raider 6
18%
 18%  [ 60 ]
Tomb Raider Legend
0%
 0%  [ 2 ]
Tomb Raider Anniversary
0%
 0%  [ 2 ]
Tomb Raider Underworld
0%
 0%  [ 1 ]
Tomb Raider 2013
1%
 1%  [ 5 ]
Voted : 282
Total Votes: 332

Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-12-2003, 16:17   Ulubiona część TR

W tym topicu napiszcie którą część Tomb Raidera (gry) lubicie najbardziej i uzasadnijcie. Możecie również zagłosować w ankiecie. Przypominam, że tworzyć ankiety i głosowac mgą tylko zarejestrowani.

Moją ulubioną częścią jest TR 4: Last Revelation

czemu?
bo:

:569:

1)> to moja pierwsza częśc, jaką przeszedłem
2)> jest w niej Egipt, Piramidy
3)> ma najciekawszą fabułę, zaraz po T6
4)> w tej częscie jest mój ulubiony level, desert railroad :)
5)> gra jest bardzo długa i trudna :)
6)> jest mała Lara i Kambodża :P
7)> ma niesamowity klimat, nawiązuje do jedynki

po TR4 w kolejności mam:
TR6, TR2, TR 1, TR3 i TR5
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 24-12-2003, 16:23   

Ja najbardziej lubie TR2 - moja pierwsza część. Dalej musiałbym się zastanowić, ale TR4 też stoi bardzo wysoko. Kiedyś miałem taki ranking, w tej chwili już wszystkie TR'y stoją u mnie na jednakowym poziomie... uwielbiam je :D
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 24-12-2003, 16:44   

Ja kocham TR3 za ten wspaniały nastrój,który buduje,a po zatym jest jednym z trudniejszych Tombów.Później TR2(mój pierwszy TR),TR1,AOD,TR4,TR5 :595:
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 24-12-2003, 21:38   

No więc... :mrgreen: Pisałam to już gdzieś (wiadomo gdzie... :P ), więc na pewno coś pokręcę... :P Ale wydaje mi się, że to było tak:

1. TR3
2. TAOD
3. TR4
4. TR2
5. TR5 i TR1

A tak w ogóle, to mi i tak się ta kolejność zmienia, bo cały czas przechodzę od nowa TR-y i co chwilę zmieniam o nich zdanie... :mrgreen:
 
 
Mamba 
Nowicjusz


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 10
Posted: 25-12-2003, 12:32   

Ja najbardziej lubie TR3 ( chociaż zaczynałam od TR2 ) uważam, że ta część jest najlepsza ( każdy może mieć inne zdanie ) co do innych TR-ków to też są spoko, ale ta część rządzi :guns:
_________________
Ludzie boją się czasu.. czas boi się piramid
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 25-12-2003, 15:33   

Mi się TR3 podoba dlatego, że jest dość urozmaicony... :) Lara często ma inne ciuszki (ale to ważne... :P ), zmieniają się lokacje... Fabuła taka sobie, ale ogólnie TR3 jest fajny... :mrgreen:
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 25-12-2003, 15:58   

Z ankiety wynika ,że dużo osób lubi Tr3 i AOD a one zostały uznane za najsłabsze części :628:
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 25-12-2003, 16:07   

Nie wiem kto je uznał za najgorsze części... :P Deczko się pomylił, albo patrzymy na te gry w innych niż Ten Ktoś kategoriach... :P Troszkę innych...
 
 
Cman 
Praktykant



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 133
Location: D-ca
Posted: 27-12-2003, 20:50   

Ja najbardziej lubie Tomb Raider 3. Najlepszy klimat, fajne FMV, szczegolnie ten, po Thames Warf :lol:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-12-2003, 16:42   

na TR 6 jeszcze nikt nie głosował...

fani trójki się znaleźli ;) to zawsze była moja najgorsza częśc.. aż do czasu. Teraz ją bardzo lubię. Za muzyke, za urozmaicone lokacje, za fabułę. jest na pewno lepsza niż jedynka.

a czwórki to Wy nie lubicie? :p

a możeteraz ranking najgorszych częci? którą wspominacie najgorzej?
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 28-12-2003, 16:51   

Nie lubię tylko Unfinished Business i Golden Maska. Pozostałe są genialne.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 28-12-2003, 16:52   

AOD przywitał mnie pięknym komunikatem ,że mój komputer jest za słaby i trzeba było wymieńić kartę graficzną :?
Póżniej w trakcie gry okazało się ,że Lara nie ma cienia , w Luwrze podłoga jest matowa , a podczas grania Kurtisem gra mnie wywalała, w filmikach i podczas gry części Lary się wydłóżały a do tego gra jest okropnie krótka :cry:
Wiem o tym przkręcie Eido$a ale co Core robiło przez ten cały czas :?
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-12-2003, 17:05   

za goldami to ja też nie przepadam... ale TR 3 gold jest dobry :)

Tr6 też mnie przywitało podobnym komunikatem, ale u kuzyna jbyło ślicznie i bardzo mi się podobalo :)

nie przepadam też za graniem w TR na GB.. no chyba, żę jest to druga częśc, dwójka jest extra :p
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 28-12-2003, 17:49   

TR3 Gold jest genialny. Jedny Gold, którego uznałbym za dobrą samodzielną grę (ale do tegomógłby być ciut dłuższy :P ).

Co do AOD - u mnie od samego początku działa cacy. Cienie są, podłoga w Luwrze odbija resztę sal... cycuś po prostu... czasem są oczywiście buraki, ale wiadomo jaka jest sytuacja i na to mogę przymknąć oko, tym bardziej, że u mnie naprawdę jest ich niewiele.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 28-12-2003, 17:52   

Dziwne jest to ,że taka podłoga jet tylko w Luwrze dalej już jest normalna i obiekty się w niej odbijają :? ,żal mi najbardziej cienia Lary :(
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 29-12-2003, 11:12   

Grzeko > naprawdę masz szczęście, że Ci działą cacy.. bo innym nie :cry:

TR3 gold jest dobry, ale przydałyby się w nim jakieś filmiki... z dialogami.. a ich nie ma :(
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 29-12-2003, 13:28   

Goldy mają to do siebie, że nie ma filmików ani nic. Są nastawionę na kasę, ale akurat Lost Artefact jest warty tych 99 zeta które mnie kosztował. Za niego mógłbym nawet zapłacić jak za pełnego TR.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 29-12-2003, 21:05   

Moim ulubionym TR jest TR1. Ma wg mnie najlepszy klimat, a z patchem 3D grafika nie jest wcale taka brzydka. Niestety nie działa z Windowsem XP :( . Najciekawsza fabuła jest w TAOD, szkoda tylko, że ta gra jest taka niedopracowana. Miałam to samo, co Charles. Musiałam wymieniać kartę graficzną (i tak miałam zamiar to zrobić). Niestety mam problem z wodą. W zależności od ustawienia kamery widzę albo półprzezroczystą powierzchnię odbijającą najbliższe otoczenia albo czarną plamę. Pod wodą wszystko jest ok. To niby szczegół, ale strasznie wkurza, bo czasem mam wrażenie, że Lara skacze do smoły :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 30-12-2003, 10:30   

Moja przygoda z TR zaczęła się od dema TR1, ale pierwszą częścią, jaką przeszłam (po wielu trudach, wysiłkach, mekach i traumatycznych próbach) był TRC. Nie powiem, lubię tę grę, ale:
- błędy błędy błędy błędy błędy !!!!!! :505: koszmar, w wieżowcu kilkakrotnie cały level musiałam zaczynać od początku!!!! :507:
- grafika była slaba. To znaczy moja karta graficzna była za słaba nawet jak na archaiczną grafike Tomb Raidera

W międzyczasie trochę w TR4 pogralam, ale mi się nie spodobało, mimo iż jestem fanatyczką egiptologii ;) :p

Potem przyszedł czas na TR2. Kolejne próby i męki, połroczna przerwa spowodowana chorobą morską (levele na statku... bleeeee... :563: ). Ale inne lokacje, jak np. Mur Chiński (właśnie bym przez przypadek napisała MMur :rofl: ), Wenecja, Tybet (szczególnie klasztor, bo kaktakumby...eee... yeti...ja casami strachliwa jestem... dawno przez grę takich schizów nie miałam...) i potem wszystko do końca (z Floating Islands na czele) bardzo mi się podobały. TR2 był jedna z moich ulubionych części, ale do czasu :p

Potem znowu trochę w TR4 i 1 próbowałam... ale bez większych rewelacji.

No i przyszedł czas na TR2 GOLD. Mówcie sobie co chcecie - dla mnie jest to zaraz po TR3 najlepsza część. Śliczne levele, a Nightmare in Vegas, to ja bym mogła 1000 razy przechodzić. Całego GOLDA zreszta też.

Kolejną częścią, za której molestowanie się wzięłam, był TR3. Miłość od pierwszego wejrzenia. Po prostu cudo - kocham tę część!!! :579: :579: :579: Indie - nie lubię takich klimatów świątynno-lesnych, ale po prostu tam było tak slicznie... :579: takie ładne otoczenie :579: aaaaach... :579: Nevada...ojjjj.... Nevada. Moja tombraiderowa miłość życiowa. Kocham takie klimaty i jakby cały TR był w scenerii wojskowej... marzenie... po prostu cudo... :579: Londyn. Mroczno - i dobrze. Aldwych rules. Ale wszystkie levele strasznie mi się podobały. Też jedno z lepszych miejsc w TR. Jeżeli TAOD jest w podobnym klimacie, to ja chcę TR6!!!! Pacyfik. Hehe, bałam się dinusiów, ale okazaly się być milusie. Też bardzo mi się podobały te levele. Antarktyda....brrr.... byłaby poważnym konkurentem dla Nevady, ale te mutnanty... Niezle schizy potem przez nie mialam. Ale i tak super :mrgreen: Readumując: TR3 RLZ 4EVER!!!!!!! :hop:

No i teraz właśnie planuję ostatecznie rozprawić się z TR1. Ale okazało się, że mam z Larapacku sold out :fire: A poza tym, to nie mam czasu. Może w wakacje. No i TAODa bym chciała przejść... I tylu opowieści się o TR3 GOLD nasłuchałam, że chciałabym jakoś zdobyć tę część..... :(
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-12-2003, 13:03   

Frodo > w xp TR1 działa. Musisz albo zainstalować Glidosa albo taki programik do instalacji... albo zainstaluj drugi system, 98 :) Będziesz miała dwa

Dzięki Pati za tak wyczerpujące wspomnienia :) Jesteś jedną z tych, co znają TR od początku.. od demka TR1.. ja się o tym dowiedziałęm pół roku po premierze TR4 .. :oops:
_________________
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 30-12-2003, 13:10   

Cez, nie tak do końca. Pisalam już kiedyś o tym na TRPL. Pierwszy raz zetknęłam się z TR właśnie grając w demo jedynki. Ale pierwszą częścią, jaką przeszłam w calości był dopiero TR5. Ze mną i TR to była taka miłość od drugiego wejrzenia ;)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-12-2003, 13:11   

za mna dokląsdnie tak samo :) od drugiego wejrzenia. Najpierw zobaczylęm i odstawiłem TR3.. potem zakochałem sie w TR4 :)
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 31-12-2003, 15:27   

Kobieta zmienną jest i teraz moim ulubionym TR jest TR4. Może dlatego, że z nową kartą tak czy siak nie będzie mi chodził patch 3D w TR1, a ta grafika do pięknych nie należy. Cez, skąd mogę wziąć to coś, dzięki czemu TR1 działa pod XP?
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 31-12-2003, 16:17   

Ano Glidosa top możesz mieć ode mnie.. a ten instalator jest chyba na TR Chronicles.. mogę kiedyś poszukać jak cchesz, albo zapytaj Grzeka :p
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 31-12-2003, 19:02   

Cez :arrow: No daj tego Glidosa i wyślij mi mailem obstrukcję do niego :wink:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo