FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
..::GRY::..
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-12-2004, 21:48   ..::GRY::..

Czyli topic ogólnie o grach, wszelkiego typu. Może zacznę od pytania:

W co ostatnio graliście :?: ( Oczywiście pomijając TR )

Ja osobiście przeszłam ostatnio Freedom Fighters (fajne, ale trochę przesadzone ;) ) no i pogrywałam w HL :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 11-12-2004, 21:53   

Ja ostatnio grałem w sapera, ale poległem :p Kolega ostatnio wygrał na expercie :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-12-2004, 22:00   

O shit :shock: To niezły farciarz z niego :p Ja tam nawet trzy razy nie zdąrzę kliknąć i już się nadźgnę na jakąś minę ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 12-12-2004, 00:18   

Ja ostatnio rypię w zabójczo krawe, bestialskie, okultystyczne, kontrowersyjne Mah Jong :) . A tak na serio to ostatnio dużo grałem w Diablo II (+ nieco na battle.net, ale z polakami grać nie można, bo to straszne chamy :) ) i Vice City. Żadnych nowych gierek nie mam, bo mój blaszak jest na nie za stary :( .
_________________

 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 12-12-2004, 00:36   

Ja nie mam nowych gierek bo jakoś nie mam na nie ochoty... może niedługo się za coś zabiorę, ale właściwie to nawet nie chce mi się w nic grać :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-12-2004, 09:27   

J mam ochotę zagrać w kolejnego Prince of Persia :) Pierwszy był świetny, nie było rzeczy, która by mi się w tej grze nie podobała. Ciekawa jestem jaka jest następna część, ale nie sądzę, żeby to było coś lepszego od Piasków Czasu, bo tego nie da rady przebić :roll: A największym plusem Piasków była fabuła. Boże, nie mogę o tym pisać, bo się rozpłaczę :placz: Przeżywałam tę grę przez tydzień, nie mogłam się pogodzić z końcem :cry: A żadko kiedy mi się to zdarza.
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 12-12-2004, 12:10   

Dawno temu uwielbiałem pogrywać w Resident Evil, zwłaszcza w dwójkę i trójkę. Jedynkę miałem tylko na Playstation i to wersję niemiecką, ale postaram się załatwić kiedyś PC-tówkę. Kupienie nowego oryginału jest chyba niemożliwe, pozostaje Allegro. Teraz wyszło tyle części na różne platformy, że nawet się nie orientuję ile ich jest :) .
_________________

 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 12-12-2004, 12:45   

Też niestety nie mogę zagrać w nic nowego, bo sprzęt za słaby, ale planuję modernizację po swiętach. A w międzyczasie odświeżam sobie stare tytuły, przechodzę po kolei wszystkie TR, Resident Evil 2 też sobie ostatnio zapuściłem (w jedynkę grałem u kolegi na PS), poza tym grywam w stare ale odświeżone przez fanów gierki np. Duke Nukem 3D, Doom i Doom2.
Jaunty -> grasz może w Kyodai Mahjonnga :?: To chyba najlepsza gra tego typu.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 12-12-2004, 12:52   

Zgadłeś :) . Trafiłem na niego w CDA i od tego czasu tak sobie w niego czasem pogrywam. To zadziwiające jak rozbudowana technicznie może być gra o tak prostych zasadach, nieprawdaż :) ?
_________________

 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 12-12-2004, 13:20   

Tak, całkiem przyjemnie się w to gra, ja najbardziej lubię Solitaire i Clicks. Rywalizujemy z żoną, kto uzyska lepszy wynik, ale nasze rezultaty są już takie wyśrubowane, że rzadko kiedy udaje się wpisać na Highscore. :lol:
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 12-12-2004, 18:33   

Ja ostatnio grywam w TR :) A moje ulubione gry to Half-life, Deus Ex i Operation Flashpoint :) Kasiu... A dlaczego już nie grasz w HL? :> :>:>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-12-2004, 18:35   

Quote:
Kasiu... A dlaczego już nie grasz w HL?


Mała przerwa :lol: Wrócę do HL... kiedyś :p
_________________
Miow.
 
 
 
AluCard
Guest
Posted: 26-12-2004, 01:02   

Hmm.....Witam czy przypatkiem ktoś nie grał w Soul Reaver 2 :-) ???? :?: :?: :?:
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 27-12-2004, 14:53   

Ja grałem tylko w demko, fajne było. Jak znajdę kiedyś trochę czasu to załatwię sobie i przejdę jedynkę. Była nawet ponad rok temu w CDA, ale ja jestem gapa i nie kupiłem tego numeru :( . Jeden kumpel chciał mi ją nawet oddać, bo mu się nie podobała, ale okazało się, że ją zgubił :( . I klops! Może da się ją jakoś kupić w jakimś SoldOut, albo Super$eller.
_________________

 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 27-12-2004, 19:31   

Mnie znowu wzięło na Unreal Tournament :> Gram w to teraz sobie i nawet że ma to już pare lat to bardzo mi się podoba :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 27-12-2004, 21:23   

Założyłem topic specjalnie dla Fallout i zero reakcji. Jestem szczerze zaskoczony. Naprawdę nikt spośród forumowiczów nie grał w żadną część tej gry :shock: ? Jeżeli nie to naprawdę polecam, sama dwójka bije na głowę przyjemności z grania we wszystkie części Tomba na raz.
_________________

 
 
 
AluCard
Guest
Posted: 27-12-2004, 23:24   

....Ja grałem w Fallout :mrgreen: i najbardziej podobała mi się 2 cześć :lol: .... ale co do Soul Reaver to jedynkę przeszedłem, a w dwójce zatrzymałem się w komnacie krwi :| i nie wiem co zrobić :? ..... pomocy .....
 
 
AluCard
Guest
Posted: 28-12-2004, 02:14   

...Męczyłem się do 02.00 godziny, przeszedłem komnatę krwi :mrgreen: i pozostałe plansze także :twisted: ...... nie wiem czy się cieszyć czy płakać, zakończenie gry Soul Reaver 2 mnie nie satysfakcjonuje :? .... hm....jest smutny (tak jak zakończenie 4części TR) ..... kupa ...... to mi się nie podoba .... ale gra jest super polecam wszystkim ......
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 28-12-2004, 12:18   

AluCard -> Zarejestruj się :)

Ja dzisiaj bedę miała Syberię, więc snowu nie odrwę nosa od kompa :lol: Ale powiedziałam sobie - NIGDY WIĘCEJ SOLUCJI! :evil: Grając w dwójkę skorzystałam z solucji jakieś 3 razy (nie mam silnej woli :( ) i jestem strasznie na siebie zła! :twisted: Gdybym nie korzystała z solucji, miałambym potem większą satysfakcję z tego, że zrobiłam coś sama. I dłużej przechodziłabym grę. więc już NIGDY więcej korzystania z SOLUCJI! :evil:
_________________
Miow.
 
 
 
AluCard
Guest
Posted: 28-12-2004, 13:34   

....Aha....ale to korzystałaś z SOLUCJI :619: .... a ja właśnie nie korzystałem grając w SR2, nie lubię iść na łatwiznę :wink: ..... jestem z siebie dumny :-d ...... ale musze się przyznać że podczas namiętnego grania w TR4 skorzystałem i bardzo żałuje ... ale co mam zrobić ....

....POLECAM.....Soul Reaver 2....... naprawdę was pochłonie głębią duszy i ścieżką krwi


.............. :evilbat: ...............
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 28-12-2004, 13:37   

No skorzystałam... Ale nie tak, że czytałam gdzie iść itp. przez pół gry, tylko jak utknęłam, to tylko przeczytałam jedno zdanie, żeby się jakoś ruszyć. I tak jestem zła na siebie :/
_________________
Miow.
 
 
 
AluCard
Guest
Posted: 28-12-2004, 16:05   

....hm......każdemu mogą zdarzyć się chwile słabości :mrgreen: .... ale co tam, najważniejsza jest radość i zabawa :mrgreen: z tego co się robi i w co gra :-d :mrgreen: ..... a jakie polecacie gry na odprzężenie świątecznych stresów :?: :?: :wink: :lol:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 28-12-2004, 16:29   

Ja proponuję jakąś przygodówkę. Ale to też zależy jaki typ gier lubisz, a jaki nie. Ja teraz zaczynam Syberię, bo skończyłam dzisiaj TR2 ze wszystkimi sekretami :mrgreen: Ale jest jeden problem :/ Coś mi się z grafą kopie :/ Np. w Syberii, gdy kończę rozmowę, przechodzę z menu do jakiś innych opcji itp. to ekran robi się cały w palecie kolorów :/ Wszystko robi się nagle czerwono fioletowe :/ To strasznie denerwuje :/ Co mam z tym shitem zrobić :?: :? Nie mam tego tylko w Syberii. W Post Mortem i w TAOD, w Boaz Returns jest to samo :/ Ale wcześniej tego nie było...


AluCard -> Czemu piszesz jako gość? :p Zarejestruj się :p
_________________
Miow.
 
 
 
AluCard
Guest
Posted: 28-12-2004, 21:45   

....Kasia Trent.. -> ..to może być spowodowane przez sterowniki do karty graficznej lub "robalali" w systemie....kiedy ostatnio "formatowałaś" lub "reinstalowałaś" system :?: :?: :?: ......także miałem z tym problem i po formatowaniu było już dobrze :lol: .....a dlaczego gość hm.....bo jak na razie nie chce mi się zarejestrować się ..... tyle tam wypełniania itp.... :wink: .....a gość to niezależny uczestnik rozmowy, przychodzi kiedy chce i pisze co chce :wink: :mrgreen: ...... TR2 ze wszystkimi sekretami jestem pełen podziwu :wink: jak będę miał problem z odnalezieniem sekretu to wiem do kogo się zwrócić

....TR2 ze wszystkimi sekretami jestem pełen podziwu :wink: jak będę miał problem z odnalezieniem sekretu to wiem do kogo się zwrócić :mrgreen: , w TR2 nie odkryłem wszystkich sekretów, TR3 i TR4 odkryłem wszystkie :mrgreen: ..... a TR3 posiadała jako jedyna dodatkowy level po odkryciu wszystkich sekretów :mrgreen: ....nie wiem jak tam w TR2.....
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 28-12-2004, 21:54   

Ja jak narazie zebrałam wszystkie w TR2, TR2Gold i TR5 :)
Co do tej grafy... problem już z głowy, to były stery jednak :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo