FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Amanda Evert & Jacqueline Natla
Author Message
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 23-11-2008, 22:38   Amanda Evert & Jacqueline Natla

Tego tematu nie było. Co sądzicie o nich?
Moim zdaniem Amanda wyładniała, lepiej się ubiera( :P ) i wogóle jest nieźle. Złagodzili jej wygląd przez "usunięcie" tatuaży. Natli lepiej chyba było w długich włosach, ale wreszcie coś zrobili z jej nosem ;) . Fajny "kombinezon".
A co Wy na ich nowe oblicza??
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 24-11-2008, 20:20   

Amanda wygląda lepiej niż w Legendzie. Dobrze, że usunęli jej tatuaże.
Natla też wygląda lepiej, ale jest bardzo wysoka. Oglądając filmik z Natlą, przy Larze wygląda jak jakiś gigant. Natla zawsze była wyższa od Lary, ale nie aż tak.
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 24-11-2008, 20:54   

Weź pod uwagę, że Natla sama w sobie człowiekiem nie jest, zwróć uwagę jak wysoka była w TR1. Jednak trochę zawiódł mnie jej wygląd w TRU, bardzo fajnie w Anniversary wyglądała z długimi paznokciami i włosami, więc szkoda, że i w TRU tak nie jest.

Co do Amandy, to miłe zaskoczenia, jedyne zastrzeżenie, to troszkę za duże usta (mieć usta większe od Lary to szczyt xD )
_________________

 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 24-11-2008, 21:08   

Mnie Natla swoim wizerunkiem przywodzi na myśl film "Constantine" i postać Gabriela - szczególnie jeśli chodzi o ten ubiór - bo skrzydła to akurat niespecjalnie... Tak czy inaczej Amanda - jak dla mnie wygląda dziwnie - co prawda włosy nie wyglądają jak przesadzona ilość żelu, albo uformowany chełm ;D ale brakuje mi tatuaży - szczególnie, że tatuaże były symboliką, która w ruinach w TRU pojawia się nieustannie - więc wielka szkoda. Nie podoba mi się, to, że Natla nie ma już tych superowych, świecących symboli na skórze (bo i jest ubrana), bo były naprawdę świetne... No - skrzydła może i realistyczne, ale niepodobne do tych z Anniversary... Ale za to świetnie animowana i genialnie podłożony głos... Szczególnie gdy krzyczy z wbitym młotem Thora w łeb ;D :jumper:
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Amanda Evert 
Praktykant



Joined: 06 Oct 2008
Posts: 121
Location: Znikąd
Posted: 25-11-2008, 16:47   

krtomb wrote:
Mnie Natla swoim wizerunkiem przywodzi na myśl
moją panią od RELIGII.
A w Amandzie tatuaże mi się podobały.Wolę żeby wyglądała jak black charakter(to były czasy jak Lara wstroju Amandy biegała po Croft Manor i strzelała do Alistera i Zipa z 'Ostrza Śmierci') :mrgreen2:
 
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 28-11-2008, 03:33   

Tonetti wrote:
Amanda wygląda lepiej niż w Legendzie.
w 100% się zgadzam, Natla też fajnie wygląda w tym kombinezonie (swoją drogą ciekawe jak go ubiera? może przez tą dziurę na plecach?? hehe w anniversary wydawała mi sie niska choć wyższa była od Lary, może to przez tą jej suknię, która wtedy miała na sobie :mrgreen2: ) no i przedewszystkim wielki szacun za świetnie podłożone głosy :mrgreen2: :mrgreen2:
_________________

 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 28-11-2008, 13:36   

A moim zdaniem głupio że usuneli tatułaże Amandzie, fajnie z nimi wyglądała i podkreślało to trochę jej charakter. Chociaż własnie pomyślałam że były one wynikiem jej 'przyjaźni' z pupilkiem. No ale mniejsza, zabieg moim zdaniem w ogóle nie zrozumiały.

Zmiana Natli również nie w tą stronę co trzeba, fajny był jej garbaty nos, taki charakterystyczny. W TRA była bardziej demoniczna, a tu, gdyby miała białe skrzydełka to by wyglądała jak aniołek.

Ale, wszystko do przetrawienia, chociaż akurat te dwie postacie troche bardziej ciężkostrawne.
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 28-11-2008, 14:15   

ninti wrote:
głupio że usuneli tatułaże Amandzie
jak dla mnie jej tatuaże były zbyt tęczowe, kolorwe...
ninti wrote:
fajny był jej garbaty nos
z tym się mogę zgodzić, ale reszta jest ok nawet lepiej, w końcu nie jest "kurduplastą" boginka :mrgreen2: :>
_________________

 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 28-11-2008, 14:51   

ŁukaszMuział wrote:
ninti napisał/a:
głupio że usuneli tatułaże Amandzie

jak dla mnie jej tatuaże były zbyt tęczowe, kolorwe...

Tatuaże Amandy były tęczowe i kolorowe?? Aż się zdziwiłam gdy to przeczytałam. No to ja chyba w jakąś inną grę musiałam grać. Ja powiedziałabym że były one wręcz jednokolorowe -w odcieniach szarości, czasem któryś wyglądał jakby był podkolorowany w zależności od światła. Ale tęczy to tam napewno nie było.
Chyba już zapomniałeś jak to wyglądało. :)

Nowej Natli i Amandy nie miałam zamiaru oglądać. Ale o ile się nie mylę to połowicznie mi się to nie udało bo jeden z użytkowników ma Natlę w avatarze.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 28-11-2008, 15:30   

wiesz Asyenna jakoś ja nie widziałem aby Amanda miała szare tatuaże raczej niebiesko-różowo-fioletowo-czerwone wiec określenie,ze są tęczowe jest jak najbardziej na miejscu jakoś nie było to oznaka jej "mrocznego" charakteru.... :> nie twierdzę, że wygladało to głupio ,ale gdyby były jednego koloru moze były by bardziej charakterystyczne... :P jak dla mnie są zbyt "kolorowe" i już...
_________________

 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 29-11-2008, 13:00   

Amanda mnie pozytywnie zaskoczyła. W TRL była strasznie bezbarwna, brzydka i miała te swoje tandetne tatuaże. W TR8 w końcówce waliła takie fajne teksty, że prawie się zakochałem :mrgreen2: . Mimo wszystko mam nadzieję że w TR9 już jej nie ujrzymy, bo chociaż zrobiła się całkiem całkiem to wolałbym nawiązania do postaci z klasyków, ewentualnie jakieś nowe ale nie na poziomie legendowych simów.

Natla trochę rozczarowująca. Wygląda jak wyjęta ze Star Treka, skrzydełka jej poszarzały i w ogóle taka jakaś...

Marzy mi się powrót Von Croya, te Crystalsowe postacie wciąż wyglądają jak simy. Takie przemalowane, przestylizowane i sztuczne.
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 29-11-2008, 14:11   

bro wrote:
Amanda mnie pozytywnie zaskoczyła. W TRL była strasznie bezbarwna, brzydka i miała te swoje tandetne tatuaże.
nie tylko ja je za takie uważam :hehe: :mrgreen2:
_________________

 
 
 
$miki$ 
Nowicjusz



Joined: 29 Oct 2008
Posts: 6
Location: Katowice
Posted: 29-11-2008, 21:57   

No no no, Amanda całkiem nieźle wygląda. Od razu zauważyłem że poruszają się jej włosy (przynajmniej płynniej niż w legendzie). Jeśli chodzi o Natle :> zdziwiło mnie że nie jarają jej się włosy. a tak to miała całkiem gfajny dresik xD
_________________
Co powiesz Lara ??
 
 
 
Pysia35 
Nowicjusz



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 20
Location: Paryskie Getto
Posted: 01-12-2008, 20:32   

O rany Amanda jest nie do poznania! I ma jakieś super moce! :mrgreen2: Natla też jest niezła. I te jej wielkie skrzydła... :P Podobno w grze nie będzie się z nią walczyć. Szkoda, ale to nic. Nawalczyłam już się z nią w TR Anniversary :fire:
_________________
Bez opisu
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 01-12-2008, 20:59   

[spoiler:cbf8a48bf2]Trochę szkoda, że nie było walki Amandy z Natlą. Byłoby ciekawe.[/spoiler:cbf8a48bf2]
 
 
tmerlin 
Praktykant


Joined: 11 Oct 2006
Posts: 147
Location: Szczecin
Posted: 01-12-2008, 21:21   

A ja mam pytanie troche z innnej strony, ale nawiązujące do tematu. Jak pamiętamy z TRA (lub TR1) Natla na poczatku nie miała skrzydeł. Wytworzyła je dopiero na "Atlantydzie". Ciekawe czemu teraz ma z powrotem te skrzydełka? No skórę tez ma inną ;) . Gdyby nie te skrzydełka to niezła była by z niej "laska".

Co do Amandy, fakt, wygląda o niebo lepiej niż w TRL.

Ale najfajniej wygląda chyba sobowtór Lary ;)
_________________
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
<- =MERLIN=->
 
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 01-12-2008, 21:49   

można się zgiodzić z tym, że Doppelganger fajnie się prezentuje, aż wracają wspomnienia gdy się grało w AOD, a nawiązując do tematu, szkoda, że Natli zrobili plastykę nosa ( ciekawe gdzie i za ile...joke), bo mi się podobał był charakterystyczny

jestem ciekawy co powiecie na wizerunki Amandy i Natli świeżo spod mojej ręki ( niedawno wysłałem, ale nie wiem kiedy je umieszczą na stronie)
_________________

 
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 03-12-2008, 11:04   

Amanda i Natla, ehh....... te kobiety.

Amanda bardziej podobała mi się z tatuażami i w bardziej skąpym stroju, wyglądała jak prawdziwa niegrzeczna dziewczynka. Teraz jej aparycja złagodniała, ale wredny charakterek i opryskliwość na szczęście zostały :)
Natla pozostała wyniosła, ale wygląd zmienił się zupełnie. Rysy twarzy łagodniejsze, jakby bardziej ludzkie niż w TRA, a reszta ciała dość "anielska" :P skrzydła mogą być, ale jakieś takie bez wyrazu są. Brak szponów to ewidentna pomyłka :P
[spoiler:59878f5606]I przy okazji Doppelganger - ahh, rewelacja! Naprawdę kojarzy się z mroczną Larą z AOD i bardzo dobrze, bo świetnie tu pasuje. Ta postać to strzał w dziesiątkę.[/spoiler:59878f5606]
 
 
 
scorpia 
Nowicjusz



Joined: 29 Nov 2008
Posts: 22
Location: Wrocław
Posted: 03-12-2008, 12:46   

Jak dla mnie to postać Natli jest już mocno naciągana ileż można wracać ciągle do tego samego (ja Natlę pogrzebałam w 1997r), może w następnej części TR zaliczymy "codowny" powrót szalonego doktorka z TR3 i będziemy szukać dla niego sztyletu Xian :> Postać Amandy jest natomiast jak najbardziej zrozumiała jako kontynuacja Legendy ofkors :)
_________________
I'm sorry, I only play for sport
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 06-12-2008, 09:32   

Jak narazie jeszcze nie spotkałam się z Amandą ani Natlą. Ale dotarłam właśnie do[spoiler:c418450109]rękawicy Thora i spotkałam się z pomocnikami Amandy. Gdy usłyszłam "Pozdrowienia od Amandy Evert" to pomyślałam sobie że coś za małą nauczkę dostała w TRL. [/spoiler:c418450109]
Cóż, mam tylko nadzieję że ten wątek zakończy się w TRU już na dobre. No ileż można wracać do przeszłości. :P
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 06-12-2008, 14:06   

Asyenna wrote:
No ileż można wracać do przeszłości.
przecież grzebanie w przeszłości to Lary praca choć przyznam, że mogliby ich burzliwy "związek" zakończyć hehe
_________________

 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 08-12-2008, 21:12   

Jeszcze wracając do Natli. Na lekcji polskiego, przyszło mi coś do głowy. W ostatniej scenie
[spoiler:f6f7e80ee0]Lara rzuca w Natlę młotem, a ta trafiona wpada do Eltiru[/spoiler:f6f7e80ee0]
Jak dowiadujemy się podczas rozgrywki osoby, które wpadną do niebieskiej mazi, przemieniają się w thralle i stają się strażnikami Valhalli czy innej Xibalby. Więc, kto wie czy może
[spoiler:f6f7e80ee0]Natla nie stanie się najpotężniejszym thrallem i jeszcze o niej usłyszymy w przyszłym TR[/spoiler:f6f7e80ee0].
Co sądzicie?
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Lord Richard 
Student


Joined: 29 Nov 2008
Posts: 31
Posted: 08-12-2008, 21:22   

kluz_kaa, Raczej wątpie by tak się stało. Z dwóch powodów:

1: Bo myślę że to już koniec z serią fabuły od TRL-TRU. Matka Lary wpadła do tej mazi (ba przez Larę) Więc będzie kompletnie nowa fabuła

2: Bo lara gdy spadała do wody nie zamieniała się w Thralla no nie???

To tyle od mnie wypowiedzcie się też na ten temat.
_________________
Bóm.
 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 08-12-2008, 21:44   

Lord Richard wrote:
Bo lara gdy spadała do wody nie zamieniała się w Thralla no nie???

A chciałoby ci się czekać, aż Lara zamieni się w thralla? Skąd wiesz, jak długo ten proces trwa xD Poza tym byłoby to bez sensu, żeby za każdym wpadnięciem miała się zamieniać w thralla i potem gra łaskawie stwierdzi, że jednak w tej postaci to się już świata nie da ratować :P

[spoiler:35286ffa84]Wracając do Natli, to wydaje mi się, że zabiło ją już samo uderzenie młota.. w końcu według mitów to Mjolnir był w stanie zabijać bogów... A jak to jest z wpadaniem zwłok do eitru, to ja nie wiem xD [/spoiler:35286ffa84]
_________________

 
 
maax_87 
Podróżnik



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 541
Location: Szn
Posted: 08-12-2008, 22:18   

swoją drogą to [spoiler:0a46148ce6] lecące gruzy zasłoniły szczegóły końca Natli. Lara rzuca młotem a Natla w bólu i cierpieniu wpada do Eltiru. Poprzednio wpadła do lawy i wyglądała całkiem dobrze, więc kto wie. Z kolei fakt, samo uderzenie młota pozbawia boga życia. Może Lara nie trafiła. [/spoiler:0a46148ce6] Wyobraźnia jest jednak nieograniczona :)
_________________
TR:AtH Fanpage: www.facebook.com/tombraider.horizon
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo