FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Witamy na Forum WoTR!
Author Message
Kharupira 
Nowicjusz



Joined: 10 Aug 2016
Posts: 7
Posted: 10-08-2016, 20:52   

Cześć cześć ^^
Imię moje niech pozostanie w ukryciu, bo skrytą osóbką jestem...
Ale Tomb Raiderem interesuję się od 1997 roku... epoka starych pudełkowych odsłon to moje najlepsze czasy z tą serią. Do tej pory nic dla mnie nie pobije klasyków, zwłaszcza Last Revelation i Chronicles :)
Widzę, że forum rusza się raczej powoli ostatnio, ale i tak będzie miło pogadać o mojej ulubionej serii gier ^^
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 10-08-2016, 21:48   

Witamy, witamy :)

Skoro jesteś fanką tak długo, to jakim cudem do tej pory nie trafiłaś na Forum WoTR? :D

Kharupira wrote:
Widzę, że forum rusza się raczej powoli ostatnio


Tia, wszyscy zwiali na FB ;)
_________________
 
 
Kharupira 
Nowicjusz



Joined: 10 Aug 2016
Posts: 7
Posted: 13-08-2016, 08:49   

Dzięki, Cez!

Nie przepadam za forami :D To praktycznie drugie forum na którym się zarejestrowałam w ciągu 15 lat online. Ale stronę śledzę od czasu, kiedy powstała ^^

FB. Po co to diabelstwo istnieje :D
 
 
Szpadel 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2016
Posts: 17
Posted: 26-12-2016, 21:23   

To mój pierwszy post tutaj, więc na początek wypada powiedzień - a dzień dobry, wieczór wszystkim :D (zależy kiedy to czytacie).

Zaskoczę wszystkich, ale... jestem fanem Tomb Raider i Lary Croft*.
Pierwszą Larę i jej przygody poznałem na PSX u kuzyna. Grała cała rodzina i wszyscy "lizali" ściany, żeby znaleźć ukryte przejścia czy dźwignie. Każdy dostawał pada, a cała reszta czyniła dysputę na temat tego, gdzie należy się teraz udać. Ach... Wspomnienia. Później było różnie, a to na PC wpadała taka część i grałem trochę ja, a trochę rodzeństwo. Później przerwa i miłość do panny Croft zardzewiała, ale gdy tylko ujrzałem pudełko w sklepie, a na nim patrzącą z okładki Larą z "LEGEND", przemawiała ona do mnie: "przygoda tu i teraz!"... i zabrała na przygodę. Miłość na nowo odżyła. Teraz odświeżam sobie wszystkie TRy (aktualnie jestem na The Last Revelation).

Tak ogólnie to jestem graczem i jest to moje główne hobby, które ewoluowało na rożne sposoby. Możliwe, że spotkaliśmy się na Fanpageu WOTR czy w dziale z tekstami.

Mam nadzieje poznać wielu fanów i dowiedzieć się tego, co jeszcze nie zostało przeze mnie odkryte.


*Larysy Zagrody
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 28-12-2016, 10:26   

Witaj na forum, baw się dobrze! Czytaj stare tematy, zadawaj pytania. Szczególnie polecam temat o tajemnicach Angel of Darkness - tam rozgryzane są takie zagadki, że byłoby to świetnym materiałem na kolejny film action-adventure :) Możliwe, że z Zagrodą w roli głównej.
_________________
 
 
Szpadel 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2016
Posts: 17
Posted: 28-12-2016, 16:05   

Menkaure wrote:
Witaj na forum, baw się dobrze! Czytaj stare tematy, zadawaj pytania. Szczególnie polecam temat o tajemnicach Angel of Darkness - tam rozgryzane są takie zagadki, że byłoby to świetnym materiałem na kolejny film action-adventure :) Możliwe, że z Zagrodą w roli głównej.


OOO!! To idę czytać. Dzięki :D
 
 
Shady-Yo 
Nowicjusz



Joined: 21 Jun 2016
Posts: 23
Posted: 28-12-2016, 17:43   

Szpadel wrote:
To mój pierwszy post tutaj, więc na początek wypada powiedzień - a dzień dobry, wieczór wszystkim :D (zależy kiedy to czytacie).

Zaskoczę wszystkich, ale... jestem fanem Tomb Raider i Lary Croft*.
Pierwszą Larę i jej przygody poznałem na PSX u kuzyna. Grała cała rodzina i wszyscy "lizali" ściany, żeby znaleźć ukryte przejścia czy dźwignie. Każdy dostawał pada, a cała reszta czyniła dysputę na temat tego, gdzie należy się teraz udać. Ach... Wspomnienia. Później było różnie, a to na PC wpadała taka część i grałem trochę ja, a trochę rodzeństwo. Później przerwa i miłość do panny Croft zardzewiała, ale gdy tylko ujrzałem pudełko w sklepie, a na nim patrzącą z okładki Larą z "LEGEND", przemawiała ona do mnie: "przygoda tu i teraz!"... i zabrała na przygodę. Miłość na nowo odżyła. Teraz odświeżam sobie wszystkie TRy (aktualnie jestem na The Last Revelation).

Tak ogólnie to jestem graczem i jest to moje główne hobby, które ewoluowało na rożne sposoby. Możliwe, że spotkaliśmy się na Fanpageu WOTR czy w dziale z tekstami.

Mam nadzieje poznać wielu fanów i dowiedzieć się tego, co jeszcze nie zostało przeze mnie odkryte.


*Larysy Zagrody


Witaj! :) I piona bo też jestem aktualnie na TR4 i też odświeżam wszystko po kolei :) To znaczy nigdy nie grałem w nic po czwórce (poza TR z 2013 roku).
_________________
Ukończone:
I 8/10 | Unfinished Business 8/10 | II 9/10 | II: Golden Mask 7/10 | III 10/10 | III: The Lost Artifact 9/10 | IV 10/10 | V 6/10 | Angel of Darkness 5/10 | Legend 9/10

Aktualnie gram w:
Anniversary
 
 
Szpadel 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2016
Posts: 17
Posted: 02-01-2017, 15:03   

Shady-Yo wrote:
Szpadel wrote:
To mój pierwszy post tutaj, więc na początek wypada powiedzień - a dzień dobry, wieczór wszystkim :D (zależy kiedy to czytacie).

Zaskoczę wszystkich, ale... jestem fanem Tomb Raider i Lary Croft*.
Pierwszą Larę i jej przygody poznałem na PSX u kuzyna. Grała cała rodzina i wszyscy "lizali" ściany, żeby znaleźć ukryte przejścia czy dźwignie. Każdy dostawał pada, a cała reszta czyniła dysputę na temat tego, gdzie należy się teraz udać. Ach... Wspomnienia. Później było różnie, a to na PC wpadała taka część i grałem trochę ja, a trochę rodzeństwo. Później przerwa i miłość do panny Croft zardzewiała, ale gdy tylko ujrzałem pudełko w sklepie, a na nim patrzącą z okładki Larą z "LEGEND", przemawiała ona do mnie: "przygoda tu i teraz!"... i zabrała na przygodę. Miłość na nowo odżyła. Teraz odświeżam sobie wszystkie TRy (aktualnie jestem na The Last Revelation).

Tak ogólnie to jestem graczem i jest to moje główne hobby, które ewoluowało na rożne sposoby. Możliwe, że spotkaliśmy się na Fanpageu WOTR czy w dziale z tekstami.

Mam nadzieje poznać wielu fanów i dowiedzieć się tego, co jeszcze nie zostało przeze mnie odkryte.


*Larysy Zagrody


Witaj! :) I piona bo też jestem aktualnie na TR4 i też odświeżam wszystko po kolei :) To znaczy nigdy nie grałem w nic po czwórce (poza TR z 2013 roku).


Siemka! O, to czekam na wrażenia :D
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo