FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Filmy, seriale
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-06-2012, 23:44   

ninti wrote:
Za to Joffreya po prostu nie trawię na ekranie i myślę że jakies 25% tego to również zasługa mordy aktora który go gra .

Ta morda grała także w ostatnim Batmanie chłopca, który był świadkiem poczynania nietoperka. Tam był dla odmiany bardzo sympatyczny.

Młody jest utalentowany ;) .

Fanie, że Ci się podoba :mrgreen:
_________________
; p ; >>
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 11-06-2012, 01:06   

Ja właśnie uporałem się z finałem drugiego sezonu :D :D Podobał mi się jeszcze bardziej niż pierwszy, już gwiżdżę na wierność książce, jest zarąbiście :p
Co do postaci to mam różne uczucia:
[spoiler:ce725e2b47]
Sansa - cały czas wydawało mi się, że ona jednak ma trochę oleju w głowie ale trzyma łeb nisko, jednak odcinki 9 i 10 tylko uświadczyły mnie w przekonaniu, że ona nie udaje swojej głupoty, tylko naprawdę taka jest :[
Arya - jedyna postać żeńska, która lubię :D te małe kroki ku zemście z jej strony są niesamowite, rozkoszne było jej obcowanie ze starym Lannisterów, było to jak igranie z ogniem :D
Cersei - co za samica psa, po prostu jak widzi się jej blond łeb ma się ochotę go stawić w ogniu, jedyny moment z nią jaki I truly enjoyed to moment, kiedy razem z innymi kurami oczekiwała na wynik bitwy, po upiciu się wydobyła się z niej cała gorycz, która jak dotąd jedynie przelewała się przez małe pęknięcia w skorupie suki jaką tworzy, a tak to było widać jak bardzo nienawidzi swej sytuacji, z jej niedoli tylko czerpać przyjemność, nie lubię jej postaci ale lubię obserwować co po prostu robi :p
Jamie - dupek i tyle, był mi poprzednio obojętny, ale teraz jest tylko zwykłym dupkiem, nie wiem czym tu się zachwycać :roll:
Tyrion - nie pamiętam za dobrze 1 sezonu, ale czy naprawdę on przed byciem hand of the king był tak lekceważony? Dlaczego tak bardzo się go szmaci w momencie, gdy grał kluczową rolę w bronieniu Kings' Landing? Jego ojciec aż tak go nienawidzi, czy co? :o rozumiem, że mając cudowne dzieci typu Cersei i Jamie to trzeba na kimś wyładować swą złość za kiepskie plemniki, no ale...
Joffrey - typ postaci, która prędzej czy później musi umrzeć :p pewnie w momencie jak jego głowa potoczy się po dywanie to fani dostaną zbiorowego orgazmu :p trudno się dziwić.

To tyle co mi przychodzi do głowy, cały męski pomiot Starkowy mi osobiście wisi, chłopcy jakoś nie są w stanie przykuć uwagi :p Może małżeństwo po kryjomu, but still...

W ogóle Stannis, Stannis, zastanawia mnie co wyczaruje z tą małpą w czerwonym.

W ogóle Daenerys, ona jest nienaturalnie piękna, takich ludzi powinno zamykać się w rezerwatach by inni nie popełniali samobójstw patrząc w lustro :p No i oddanie jej Ser Jorah jest takie cute, z jego strony jest jakaś miłość, ale bardzo platoniczna.

no, to tyle, poszło se parę zombie, niech spieprzają ludzie na południe i liczą, że słońce przygrzeje :p
[/spoiler:ce725e2b47]
_________________
 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 11-06-2012, 10:07   

e_g,
[spoiler:39314b7584]
e_g wrote:
jednak odcinki 9 i 10 tylko uświadczyły mnie w przekonaniu, że ona nie udaje swojej głupoty, tylko naprawdę taka jest :[

No właśnie ja wprost przeciwnie, nie widzialeś, jak się śmiała, kiedy okazało się, ze nie będzie żoną Dżofa?! Nie lubię jej, ale wydaje mi się, że może nas zaskoczyć.

e_g wrote:
W ogóle Daenerys, ona jest nienaturalnie piękna, takich ludzi powinno zamykać się w rezerwatach by inni nie popełniali samobójstw patrząc w lustro :p No i oddanie jej Ser Jorah jest takie cute, z jego strony jest jakaś miłość, ale bardzo platoniczna.

W filmie jest zjawiskowa, ale przejrzałam kilka jej fot i już tak nie zachwyca - także spokojnie - każdy z nas w odpowiedniej charakteryzacji może być nienaturalnie piękny :D . Co do Joraha - no mnie sie wydaje ze nie do końca jest tak platonicznie, myślę że tu może się coś dziać...
(możliwe ze głupoty gadam i ktoś kto czytał bedzie sie smiejać :P , no ale cóż - ja nie czytałam więc domysły se snuć moge)[/spoiler:39314b7584]
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 11-06-2012, 17:38   

ninti,
[spoiler:2043211733] To, że się śmiała to nic nie znaczy, oczywiste było to, że nie chce mieć nic wspólnego z mordercą swojego ojca, każda głupia pynda by raczej takie coś zrozumiała, ale miała okazje uciec z zamku i wrócić do matki i tego NIE zrobiła, a teraz tylko ryzykuje, że Jamie wróci do zamku i oleje układ z Kat, grożąc starej Starkowej, że dziabnie jej córeczkę (przy okazji może też blefować, że zrobi coś też drugiej, bo w końcu oni nie wiedzą co się dzieje z Aryą).

A aktorka grająca Daenerys to i tak jakiś ewenement, nawet na innych zdjęciach :p Też myślę, że z Jorahem mogło by się coś rozwinąć, ale to jedynie oparte na stosunku postaci, bo kto wie co się w książkach stało... muszę je kupić :D [/spoiler:2043211733]
_________________
 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 14-06-2012, 18:27   

O czym c'mon ^^^ War/Games of Thrones ? wlasnie ktos to oglada bo nie wiem czy zaczac ? :)
Dzis Paul W S Anderson wydal trailer do mojego ulubionego filmu :D
http://www.youtube.com/wa...YPPzsKg5U94wJrA
Wyglada prze zajebiscie :jumper:
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 14-06-2012, 19:02   

Dopiero co Ninti pisała i e_g, Fibi, ja i prawie Kikon o tym pisaliśmy, że zdecydowanie tak, warto oglądać Game of Thrones.
_________________
; p ; >>
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 15-06-2012, 12:52   

Bardziej bym powiedziała że zdecydowanie warto czytać książki ASoIaF, bo to jedna z najlepszych serii jakie kiedykolwiek powstały, ale jak to nie wchodzi w grę to polecam pierwszy sezon GoT :p Drugiego sezonu nie lubię, bo twórcy z nieuzasadnionych powodów robią zmiany w fabule które są potem gorsze od oryginału (może im się wydaje że wiedzą lepiej od Martina jak pisać jego książki) ale nieksiążkowcom się podoba.
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 15-06-2012, 13:37   

Ej właśnie,

[spoiler:dcedc67205]Czy w książce też Daenerys traci smoki w Quarth? Obiło mi się o uszy, że to pewna nieścisłość. Jesli tak jest faktycznie, to już zupełnie nie wiem, po co to zrobili :D [/spoiler:dcedc67205]
_________________
; p ; >>
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 15-06-2012, 13:41   

[spoiler:681316e614]
Prawdopodobnie żeby jakoś przedłużyć jej pobyt w jednym miejscu, taka prawda, że w Quarth do niczego nie doszło a jej wątek prawie się nie poruszył do przodu :p Taki filler troche [/spoiler:681316e614]
_________________
 
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 15-06-2012, 13:51   

Integral wrote:
Ej właśnie,

[spoiler:291588d2e6]Czy w książce też Daenerys traci smoki w Quarth? Obiło mi się o uszy, że to pewna nieścisłość. Jesli tak jest faktycznie, to już zupełnie nie wiem, po co to zrobili :D[/spoiler:291588d2e6]


[spoiler:291588d2e6]To jest nieścisłością, ale tu akurat serialowcy mają rację - w książce trochę bez sensu jest, że w Qarth prawie nikt Dany nie próbował odebrać smoków przemocą (pamiętam jeden skrytobójczy atak ale to trochę mało). Można poczynić pewne wygibasy logiczne żeby to wytłumaczyć, ale lepiej żeby ktoś ją po prostu zaatakował :p

Większą nieścisłością jest House of the Undying, który w dużym stopniu zdefiniował Dany w przyszłych książkach. W ogóle serial mocno miesza w postaciach usuwając kluczowe wydarzenia w ich rozwoju, np. cały wątek Arii bardziej przypomina wakacyjny obóz a nie horror który przeszła w książkach, poza tym ona już w drugiej części zaczęła zabijać żeby przetrwać... Tutaj jest po prostu uroczą chłopaczycą.[/spoiler:291588d2e6]
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 15-06-2012, 14:24   

[spoiler:4398f3be28]
No nie wiem, szastanie nazwiskami "zabij tego, zabij tamtego" to dość bezwzględne jak na dziewczynkę, już widać po niej, że zdaje sobie sprawę, że musi dojść do celu po trupach :p Ale dzieci zabijające ludzi to dość szokujący obraz jak na TV, dlatego musieli chyba to utemperować i pewnie poczekają, aż stanie się trochę starsza.

W ogóle scena w House of the Undying gdzie smoki Daenerys zjarały tego warlocka podczas gdy ona dumnie wypinała cycki to chyba była najbardziej tandetna scena, którą kiedykolwiek widziałem :p Czuć było, że to ogromnie ważny moment dla jej postaci, ale był tak po prostu chujowo zrobiony, że witki opadają. W ogóle nie czuć siły Daenerys jak dotąd...
[/spoiler:4398f3be28]
_________________
 
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 15-06-2012, 14:45   

e_g wrote:
[spoiler:8f265e6a68]
No nie wiem, szastanie nazwiskami "zabij tego, zabij tamtego" to dość bezwzględne jak na dziewczynkę, już widać po niej, że zdaje sobie sprawę, że musi dojść do celu po trupach :p Ale dzieci zabijające ludzi to dość szokujący obraz jak na TV, dlatego musieli chyba to utemperować i pewnie poczekają, aż stanie się trochę starsza.[/spoiler:8f265e6a68]


[spoiler:8f265e6a68]Dzieci zabijające ludzi to szokujący obraz niezależnie od medium i jeśli twórcy bali się takich wątków to moim zdaniem nie powinni się brać za filmowanie ASOIAF. Zresztą nie jestem pewna czy tu chodzi o temperowanie 'szoku' - w pierwszym sezonie np. Arya zabiła inne dziecko, a Daenerys (też nieletnia) została zgwałcona w scenie która jest nawet bardziej drastyczna niż ta książkowa (chociaż pominęli to że Tyrion też wziął udział w gangbangu Tyshy) - wydaje mi się, że sukcesywne wybielanie postaci (w tym Tyriona), świata i fabuły to celowy zabieg serialowców którzy nie chcą uszkodzić ich popularności. Częścią 'urody' książek jest to, że bezlitośnie wyrywają czytelnika ze strefy komfortu, ale z tego co widzę definicją 'dla dorosłych' wg HBO są gołe kutasy i bezsensowne sceny burdelowe, nie trudne wątki fabularne.[/spoiler:8f265e6a68]

Quote:
[spoiler:8f265e6a68]W ogóle scena w House of the Undying gdzie smoki Daenerys zjarały tego warlocka podczas gdy ona dumnie wypinała cycki to chyba była najbardziej tandetna scena, którą kiedykolwiek widziałem :p Czuć było, że to ogromnie ważny moment dla jej postaci, ale był tak po prostu chujowo zrobiony, że witki opadają. W ogóle nie czuć siły Daenerys jak dotąd...
[/spoiler:8f265e6a68]


[spoiler:8f265e6a68]Żeńska wersja Viserysa :( To nawet nie jest głupi pomysł na rozwój jej postaci (książkowa Daenerys do tej pory balansuje pomiędzy siłą a obłąkaniem), ale problem z serialem polega na tym, że chyba nie o to scenarzystom chodziło.[/spoiler:8f265e6a68]
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 15-06-2012, 16:46   

Kika wrote:
[spoiler:8484d0262e] Arya zabiła inne dziecko, a Daenerys (też nieletnia) została zgwałcona w scenie która jest nawet bardziej drastyczna niż ta książkowa (chociaż pominęli to że Tyrion też wziął udział w gangbangu Tyshy)[/spoiler:8484d0262e]

[spoiler:8484d0262e]Rozumiem, że ten gwałt na Daenerys to przez Khala?

I jaka Tysha? Nie kojarzę postaci...[/spoiler:8484d0262e]
_________________
; p ; >>
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 15-06-2012, 17:57   

Integral wrote:
Kika wrote:
[spoiler:61ff6bbf36] Arya zabiła inne dziecko, a Daenerys (też nieletnia) została zgwałcona w scenie która jest nawet bardziej drastyczna niż ta książkowa (chociaż pominęli to że Tyrion też wziął udział w gangbangu Tyshy)[/spoiler:61ff6bbf36]

[spoiler:61ff6bbf36]Rozumiem, że ten gwałt na Daenerys to przez Khala?

I jaka Tysha? Nie kojarzę postaci...[/spoiler:61ff6bbf36]


Pierwsze pytanie: tak, drugie: Tysha to była 'żona' Tyriona.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 15-06-2012, 18:38 ]
Aa ok, dzięki ;)
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 11-10-2012, 23:55   

Właśnie obejrzałem po raz drugi 'Prometeusza'. Nie chce się zanadto rozpisywać ale cholernie mi się podobał, cholernie. Nic dodać nic ująć. Fantastyczna pożywka dla wyobraźni, bardzo twórcza. :)
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 06-01-2013, 18:36   

Sorry za OffTopic, ale Boszzz... Cez, jestem przerażony Twoim myśleniem :!: :D Czytam ostatnie dwie strony i faktycznie, brzmi to jak faszystkowski zapęd i ignorancja z TWOJEJ strony! Zakazać możliwości wyboru oglądania z dubbingiem, bo psuje dzieło, a Ci co go dubbingują i oglądają go popełniają zbrodnię? To jak by zakazać wybierania przez facetów otyłych kobiet, bo psują wizerunek pięknego ciała kobiet, a grubaski nazywać kimś kompletnie nienormalnym? :P Cez jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu skarpetki śmierdzą. To JEST gust, tyle, że inny - nie ma dobrych i złych gustów. :)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 06-01-2013, 21:30 ]
Owszem, powinno sie zakazac robienia dubbingu, ktory niszczy dzieło :p Nie widze w tej opinii niczego faszystowskiego. Zbrodnia jest zrobienie dubbingu oraz chwalenie go skoro wyszedł fatalnie. Smiem twierdzic, ze ignorantem jest wlasnie niejaki Łukasz, ktory ignoruje wszelkie argumenty przeciwno dubbingowi, do znudzenia powtarzajac ze to cos zajebistego! :D
_________________
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 06-01-2013, 23:32   

Rob3rt wrote:
Zakazać możliwości wyboru oglądania z dubbingiem, bo psuje dzieło, a Ci co go dubbingują i oglądają go popełniają zbrodnię? To jak by zakazać wybierania przez facetów otyłych kobiet, bo psują wizerunek pięknego ciała kobiet, a grubaski nazywać kimś kompletnie nienormalnym?

Dobre porównanie. Ja też jestem ciekawy co skłania Ceza do wypisywania takich głupot, bo bzdurą jest twierdzenie, że powinno się zakazać robienia dubbingów do filmów. Chyba nie wie, że są osoby, które cenią nasz polski dubbing i ja do nich należę. Już od dłuższego czasu interesuję się polskim dubbingiem i wiem, że nie jest wcale łatwy do zrobienia. Dlatego powinno się doceniać pracę aktorów, którzy ślęczą nad wykonaniem dubbingu. Cieszę się, że coraz częściej dają wybór w kinach między dubbingiem a napisami, bo dzięki temu każdy wybierze co mu pasuje. A ten kto narzeka to zupełnie bezpodstawnie, bo jak pisałem wcześniej w kinach jest wybór. Jak ktoś nie lubi dubbingu wybierze napisy. Proste :!:

[ Komentarz dodany przez: Cez: 07-01-2013, 01:16 ]
:gupek:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-01-2013, 06:15   

Ok, LoTR LoTRem, Hobbit Hobbitem, ale przeginacie już Panowie. Dyskusję możecie kontynuować tu, chyba że ktoś chce założyć osobny temat poświęcony "problemowi" - nic nie stoi na przeszkodzie. Postów Ceza przenieść nie mogę, więc resztę zostawiłem gdzie była:
http://www.tombraiderforu...efc94e86#142123
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 07-01-2013, 18:48   

TUTAJ jest ciekawy film o pracy lektora. Nie jest to zwykłe klepanie tekstu, ważna jest intonacja i wiele innych czynników. Wolę lektorów od dubbingu ale nie lubię np. głosu Knapika. Kojarzy mi się z polsatem i ze Światem wg Bundych i z filmami na vhs :p Lektorzy to nie tylko ci co tłumaczą filmy to są wszyscy Ci których głosy znamy a samych nie widzimy np prezenterzy radiowi i audiobukowcy ;)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 07-01-2013, 22:03   

Ja też nie lubię Knapika. Jego głos w filmach jest po prostu dziwny przez co nie da się zapomnieć, że ogląda się film z lektorem. Ja najbardziej z lektorów lubię Gudowskiego i Brzostyńskiego. Oni mają najlepsze głosy i nadają się do zawodu lektora. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak dla mnie najlepszy jest dubbing
_________________
Witaj Guest
 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 02-03-2013, 22:12   

Wlasnie bylem w kinie na H&G The Witch Hunters i polecam goraco. Film ma nawet fajna fabule, ktora jest troche przewidywalna ale przyjemna. Radzil bym isc na seans po ang z napisami poniewaz glos Gemmy jest powalajacy. CGI jest b.dob zrobione a i nie mamy taniego setu tylko prawdziwe otoczenia takie jak lasy, wodospady itp. Film jest troche hmmmm... brutalny bo na krwi to oni nie oszczedzali, i postacie szczegolnie brat z siostra maja jezyk cietej riposty. Film 8.9/10 jedynie co mnie denerwowalo to ze byl krotki i za malo straszny :P POLECAM ^_^
_________________
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 02-03-2013, 22:26   

Hmmm. Ja też byłem, jakoś zaraz po premierze. Ale pamiętam że w filmie było wiele tandetnych scen jak np. pierwsze wejście G&H 'jako dorosłych'. [spoiler:77917b5ab4]Ponadto z początku Gretel wydawała się naprawdę silną kobietą a przez większość filmu rzucali nią jak workiem ziemniaków...[/spoiler:77917b5ab4] Ja oceniam na 6.5/10.
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 02-03-2013, 23:24   

[spoiler:50a0f7c5e4] Nie zauwazyles jak oni zabijali normalne wiedzmy be problemu ? pozniej to byly same Grand Witches ktore byly duzo silniejsze, dlatego ona mogla sie wydawac slaba. Jestem tylko ciekawy dlaczego ona pozniej nie uzywala swoich magicznych mocy przecie Gretel byla biala wiedzma. [/spoiler:50a0f7c5e4]
_________________
 
 
v1per80 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 353
Posted: 31-03-2013, 22:01   

Integral wrote:
v1per80 wrote:
Integralna, nadal ten Castiel wszystko myli :E

Ale to już nie jest Castiel, to Misha Collins :D Cas ma tylko jeden outfit, najwyraźniej anioły się nie eksploatują, a ich krawaty są nie do zdarcia :brwi: .
W ogóle gdzie jesteś w Supernatural, regularnie oglądasz?

Aktualnie na odcinku 8x16. Nie wiem czy to najnowszy jaki był bo nie sprawdzałem, ale chyba tak. Oglądam głównie dlatego, że skoro robię to od ośmiu lat to już bez sensu przerywać.
_________________
I5 9600K@5Ghz+Noctua NH-D14+TT,Asus Z390 TUF Pro Gaming,16GB Ram Fury HyperX DDR4 16GB 3466MHz CL19@18,HDD 2.75TB+SSD Samsung Evo 970 500GB+850 250GB,Gigabyte Eagle OC GF RTX 3060Ti ,Projektor Benq W1700 4K HDR10,Chieftec Nitro 88+SPS-850C 850W,Net 300MB
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 31-03-2013, 22:16   

Najnowszy jest 8x18, wyszedł w tę środę ;)

Ja oglądam głównie dlatego, że lubię, bardzo. Zaczęłam od pierwszego sezonu gdzieś w grudniu i 2 mies. później byłam na bieżąco ;)
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo