FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy korzystacie z solucji w trakcie gry? ;))

TRAOD przeszłem/-am ...
Samodzielnie ;))
30%
 30%  [ 41 ]
Niekiedy podpierałem/-am się solucją
60%
 60%  [ 81 ]
Nie dałbym/-ałabym sobie wogóle rady, gdyby nie solucje ;]
8%
 8%  [ 12 ]
Głosowań: 134
Wszystkich Głosów: 134

Autor Wiadomość
Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 17-03-2013, 12:12   

LordJ napisał/a:
Mam pytanie. Jak pokonać Boaz ?? Gdyż Kurtis celuje mi w jeden bombel i nie zmienia celu....

Bo cel trzeba samemu zmieniac :p Klawisz End.

LordJ 
Student

Wysłany: 17-03-2013, 12:20   

AAA dzieki wielkie ;D żyłem w niewiedzy ;D

Pit 52 
Nowicjusz

Wysłany: 17-03-2013, 20:42   

omg... żal mi wszystkich istot które same nie potrafią znaleźć wyjścia z levelu i muszą się karmić solucją co 5 min... wystarczy trochę pobiegać i porozglądać się i czasem ruszyć banią... w TRAOD bez tego trzeciego... macie jakąś satysfakcję po przejściu gry z solucją...? Niczego nie macie... oszczędził bym sobie słów krytyki gdyby to się tyczyło wszystkich TR... jam nie jest doskonały... nie mi osądzać dane... ale kurwa... mówimy o TRAOD... nie o last revelation ani III w której można chwycić stuck'a na niezły kawał czasu... a najzabawniejsze jest to, że często lampiąc się w solucje dodatkowo krzyżujecie sobie drogę i sami dawno byście ukończyli o własnych siłach niż idąc po zawiłym sznurku autora i po jego myśli... raz w życiu potrzebowałem solucji i się tego nie wstydzę... Castlevania II Simon's quest... kto grał... to wie jakie to kurestwo hardcorowe było... bez nintendo power... ni huja :D ajj, zgrzeszyłbym, jeszcze w TR II i III nigdy nie znalazłem wszystkich znajdziek... po dwukrotnym przejściu gry stale z jedna-dwie brakowały, a chciałem odkryć ostatni bonusowy level więc koniec końców skończyło się na solucji... ale 1 przechodzenie gry, naprawdę powinniście przechodzić samodzielnie to będzie wam z tym poprostu lepiej... a teraz odsyłam do refleksji... powyciągać wnioski, przemyśleć swoje postępowanie, ogarnąć się... i życzę miłego grania bez solucji
:pozdro:
ps/ do dzisiaj nie wybaczyłem sobie tego simon questa... nie mam satysfakcji z tej gry... no ale cóż... jestem surowy dla siebie :) całe szczęście niesmak po castlevani zabiła cała masa innych tytułów nawet bardziej hardcorowych które się kończyło bez solucji, tak więc postanowiłem darować sobie życie i tym samym mogę was nawracać młodzi nie spokojni...

Integral 
Archeolog

Wysłany: 18-03-2013, 03:35   

Wow, you must be fun at parties.

Innymi słowy fajnie, że masz spinę w dole pleców, ale to nie znaczy, że ktoś Ci tego zazdrości :) .

Pit 52 
Nowicjusz

Wysłany: 18-03-2013, 09:54   

właśnie udowodniłeś, że zazdrościsz... poza tym tak mi na tym zależy jak na zeszłorocznym śniegu... nie to było celem... i nie dbam czy ktokolwiek zazdrości... kiedyś ludzie sobie radzili bez solucji i było dobrze, a dzisiaj gry proste jak budowa cepa jeszcze solucje potrzebne... analfabetyzm wtórny... i wybacz że naruszyłem twoje ego i twoją dumę :) nie to było celem...

K@t 
Spectre

Wysłany: 18-03-2013, 09:57   

I znowu jej płeć zmieniają :D

Wybacz Pit, ale tekst "udowodniłeś że zazdrościsz" słyszałem po raz ostatni chyba w podstawówce. Taki standardowy frazes, którym ośmiolatki się przerzucają, gdy ktoś nie zgodzi się z ich zdaniem, lub coś wytknie.

Na forum znajdziesz paru hardcorowych graczy, którzy pozjadali zęby na choć jakich hardcorowych tytułach i platformach, a mimo to nie obrażają tych, którzy w grach szukają po prostu przyjemności i relaksu.

Pit 52 
Nowicjusz

Wysłany: 18-03-2013, 10:09   

... nie chce mi się kontynuować tej jałowej pyskówki... nie chciałem nikogo obrażać tylko zasugerować, że przyjemniej się przechodzi o własnych siłach... i to wszystko... a robicie z tego wielkie halo... następna urażona/ny... dobra, zlinczujcie mnie... tylko zróbcie to na poziomie zerówki bo schodzimy coraz niżej... btw... gratuluje promocji do następnej klasy, z tą charyzmą musiałaś być przewodniczącą klasy i mieć jakiegoś dupka w klasie który ciągnął cie za włosy i go nie lubiłaś i musiałem ci go przypomnieć... Scully byłaby dumna....

dobrze... pragnę przeprosić zatem wszystkich dotkniętych moim pierwszym postem.. nie chciałem nikogo obrazić... kurde :) a jeżeli tak to zabrzmiało to brak mi pokory... sorry... się nie powtórzy...
to się bardzo cieszę... dobrze wiedzieć, że jest tu paru wyjadaczy starych dobrych konsol i zajebistych gier... peace...

[ Komentarz dodany przez: Cez: 18-03-2013, 10:31 ]
edytujemy posty!

Integral 
Archeolog

Wysłany: 18-03-2013, 15:56   

A potrafisz jeszcze bez solucji rozpoznawać płcie?

Pit 52 
Nowicjusz

Wysłany: 18-03-2013, 18:15   

no a potrafisz ze solucją pisać na temat?

Integral 
Archeolog

Wysłany: 19-03-2013, 09:16   

Z solucją*

I uwaga z tym pomrukiwaniem, mam łaskotki ;)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 22-11-2013, 17:14   

Jedynie przy Bossach. Zresztą lubię też sobie oglądać filmiki o przejściu gry, Jak i o przejściu gry czytać. :)

Odpowiedz do tematu