FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy korzystacie z solucji w trakcie gry? ;))

TRAOD przeszłem/-am ...
Samodzielnie ;))
30%
 30%  [ 41 ]
Niekiedy podpierałem/-am się solucją
60%
 60%  [ 81 ]
Nie dałbym/-ałabym sobie wogóle rady, gdyby nie solucje ;]
8%
 8%  [ 12 ]
Głosowań: 134
Wszystkich Głosów: 134

Autor Wiadomość
KK 
Student

Wysłany: 17-03-2007, 11:10   

ja patrze do solucji jak juz "nigdy" nic nie wymysle (tak sobie mysle ze nigdzie sie nie da nic zrobic) ale tak w ogole to heheh jak zaczelam grac w aod to juz w pierwszym poziomie... :P

Diana Trent 
Student

Wysłany: 17-03-2007, 11:13   

Gdy przechodziłam TRAOD musiałam z czasem skorzystać do solucji gdyż np. nie wiedziałam co dalej zrobić w etapie "Sala Pór Roku" , gdy się przejdzie wszystkie próby ^^ :P

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine

Eckhard 
Student

Wysłany: 17-03-2007, 13:58   

Ja jak korzystam z solucji to najbardziej lubię te "filmikowe". TU jest link jakby ktoś chciał: http://www.youtube.com/results?search_query=TRAOD

K@t:
Zamierzasz pisać o tym w każdym możliwym temacie ?
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 17-03-2007, 22:56   

Wiemy wiemy. Ja filmikowatymi solucjami się podpieralem w TR3 w tej misji z Kajajkiem. (Chodziłem od wodospadu do wodospadu i nic nie kumałem) Co do tego rodzaju solucji to uywałem ich w Le Serpent rouge. A twój post Eckhardt to chyba już gdzieś widziałem

Lareczka 
Praktykant

Wysłany: 25-04-2007, 12:44   

Ja w galeriach Luwru korzystam z solucji. Jestem do tego zmuszona bo zrobilam cos inaczej (zle) i juz nie moge tam wrocic zeby to naprawic :\ . Bede musiala caly etap przejsc od nowa :\ .Ta gra to istna masakra. No tak sie zniechecilam ze szok :fire: .

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 27-04-2007, 19:45   

Eckhard napisał/a:
Hehe xD Ja TRAoD nie przeszedłem całego prawdę mówiąc ale doszedłem sam aż do La Serpent Rogue!!! :-P Ale zaznaczyłem że korzystam z solucji czasami :690:

Ja TRAoD przeszłam samodzielnie, przynajmniej do Boaz, bo jej nie przeszłam. Znudziło mi się przy niej tańczyć. I porzuciłam to.

Poza tym 1-3 też przeszłam samodzielnie. W 4 i 5 nie ukończyłam gdy, ale w 4 bodajrze 1 zasięgnęłam porady, do momentu do którego doszłam, a w 5 też 1.

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 14-06-2007, 09:37   

Szkoda tylko, że usunięto niektóre video solucje.

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 15-06-2007, 08:22   

Endżel był w miarę łatwy, chociaż kiedy przechodziłam getto to szlag mnie trafiał. Tym razem obyło się bez żadnej solucji, bo w sumie do czego? Żadnych trudniejszych zagadek (oprócz tej z czerwonym duchem). Boaz załatwiłam w dwa dni (chociaż ruchy Kurta denerwowały mnie strasznie).

W sumie z solucji nie korzystam, pierwsze - bo to zmniejsza radość z gry, ewentualnie z wygranej nad samą sobą, drugie - większość raiderów przechodziłam, kiedy nie miałam jeszcze internetu i nie miałam jak.

Potem się dziwić że gram w jedną grę parę miesięcy. :-P

Hay xD 
Student

Wysłany: 12-07-2007, 14:42   

A ja przeszłam TRAOD zupełnie samodzielnie -- Bo niestety kiedy znalazłam w sobie wene twórczą na włączenie jakiejkolwiek gierki ^^, odcieli mi dostęp do neta :aaa: Nie wiem dlaczego, ale kilka miesięcy wcześniej wkurzyłam się na tego ducha :619: i postanowiłam już więcej nie włanczać tej części : PP Ale jednak cosik mi się przestawiło, więc włączyłam i udało mi się przejść do kolejnego poziomu. Później w Oblężonych galeriach, gierka coraz bardziej mi się podobała i "Wena" jakoś sama przyszła :P :P Gierka zajęła mi 2 tygodnie :) Pozdro dla wszystkich :* :*
But I can't be hurt yet... ''

Martynka 
Nowicjusz

Wysłany: 26-07-2007, 17:09   

A ja traod przechodziłam bez solucji do momentu paru pozimów mój brat strasznie drżał o kompa gra wciąż sie wyłańczała to PSUJE komputer. Zasypiam myśląc zagrać w tomb raider angel of darknes.Szkoda.

cindrella 
Nowicjusz

Wysłany: 26-07-2007, 17:14   

ehhh ja tez uzywalam czesto solucji:axe: ale do czasu :619: pozniej stwierdzilam ze to bez sensu i gralam sama wiec pol gry gralam sama a to pierwsze pol z pomocami mojego wujka :690: :matrix: :evilbat:
:evilbat:

kraju92 
Student

Wysłany: 30-07-2007, 14:16   

JA czasami zerkałem do solucji ale tylko po to by zobaczyć co mnie czeka dalej.

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 30-07-2007, 15:16   

kraju92, ale to trochę bez sensu. Gra ma zaskakiwać, a solucja, tym bardziej oglądana tylko po to, by "zerknąć" zubaża ją nie tylko o element zaskoczenia.

Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 30-07-2007, 17:50   

al-Kahinat napisał/a:
Gra ma zaskakiwać, a solucja, tym bardziej oglądana tylko po to, by "zerknąć" zubaża ją nie tylko o element zaskoczenia.

Dokładnie, ja staram się grać bez korzystania z solucji. Chyba że naprawdę stwierdzę już że nic zupełnie nie wymyślę więc wtedy sięgam po pomoc.
Grając jednak bez żadnych pomocy typu solucja, kody itp. gra się zdecydowanie lepiej, i zawsze jest ten moment zaskoczenia :)

Surreygirl 
Student

Wysłany: 30-07-2007, 18:51   

Dobra. Przyznaję się- korzystałam z solucji podczas gry w AoD! :690: Raz [może dwa :-P ] np. kiedy trzeba było klocki [skrzynki jak kto woli] w Strahovie poustawiać no i przy słynnym Red Ghost'cie. Ogólnie jestem przeciwniczką korzystania z podpowiedzi i zgadzam się z al-Kahinat. Moja siostra na ten przykład ;) większość przygodówek przechodzi uprzednio przeczytawszy solucję! :aaa: Uważam, że to psucie sobie zabawy..

Natomiast co do tipsów [cheat'ów]- po ukończonej grze- czemu nie? Niektóre gry jak np. AoE: Rise of Rome miały prześmieszne kody, które warto zobaczyć. Największą przyjemność jednak miałam wpisując kody do BloodRayne- klawisze wystukują wtedy taki fajny rytm. Nieźle to sobie twórcy gry przemyśleli :)

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 30-07-2007, 20:04   

Surreygirl napisał/a:
korzystałam z solucji podczas gry w AoD!

Nie!! Po Tobie bym się tego nie spodziewała, przyznam szczerze. ^^

Surreygirl 
Student

Wysłany: 30-07-2007, 20:16   

al-Kahinat napisał/a:
Nie!! Po Tobie bym się tego nie spodziewała, przyznam szczerze. ^^

Psieplasiam al-Kahinat :-P ale czasem samo tak wychodzi, że człowiek już nie może niczego wymyślić sam i... bach!... sięga po solucję! Czasem w domu rozpisuję konkurs na Najlepszego Gracza w Domu- wygrywa ten, kto wymyśli rozwiązanie zagadki :690: Mam siostrę i brata, którzy zawsze obecni są przy grze w którą gram, więc solucja to rzadkość- taka rodzinna rozrywka :-P Ale nie uciekam od solucji jak diabeł od wody święconej- wspieram się nią w ostatecznej ostateczności! Słowo harcerza! :690:

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 01-08-2007, 15:04   

Ja kiedyś ciągle grzebałem w solucjach do każdej gry :P Nie czekałem do szczególnie trudnego momentu :D Nawet w HP1/2/3/4 grałem z solucją xD

Ale już od niedawna gram bez :D Princa całego przeszedłem i tylko dwa czy trzy razy zajrzałem do solucji ^^ przeważnie to był ten sam moment :P PoP: Warrior Within gram już w ogóle bez solucji ^^

Tomby jednak jeszcze nie przechodziłem bez solucji... ehh... :(

Coca_Cola 
Nowicjusz

Wysłany: 18-09-2007, 19:05   

Witam wszystkich serdecznie!!

Co do solucji, przyznaje się szczerze bez bicia, że korzystałam nie raz, nie dwa z pomocy. Są momenty kiedy staram się, myślę, wymyślam wszystkie możliwe sposoby, trace w końcu cierpliwość [ a nie mam jej za dużej ] i szukam rozwiązania w solucji. Najczęściej okazuje się potem, że ta "trudna zagadka" była banalna, a ja wymyślałam niestworzone rzeczy.

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 19-09-2007, 20:19   

ogolnie to nie korzystam w ogole z solucji..
ale raz zajrzalem do solucji TR:AOD.. aby zobaczyc jak zabic tego ducha głupiego :P
i praktycznie zamiast cos odkryc nwoego.. to sie upewniłem ze dobrze kombinuje i msuze probowac dalej :P

:pozdro: :wotr:

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 12-10-2007, 17:24   

Ja patrzę do solucji tylko wtedy kiedy nie mogę czegość przejść a jeśli umiem coś zrobić, wiem co robić to nie zaglądam do solucji. Ale czasami kiedy nie mogę czegość przejść wolę pogłówkować ;-)

Skrzatynka 
Student

Wysłany: 09-12-2007, 23:04   

powiem tak , ja z solucji staram się nie korzystać chociaż czasami są trudne momenty (lub ja jestem taka bezmyślna :-P hi hi) .w angel of darkness tylko raz korzystałam z solucji gorzej z 1 2 3 4 lub 5 ;) . Co do legendy była tak łatwa że nie korzystałam z solucji ani razu xD . O anniversary się nie wypowiadam bo niestety nie mogę przejść t-rexa bo nie umiem zrobić uniku ale to już inna historia :-P

Lady Dora 
Nowicjusz

Wysłany: 23-12-2007, 17:14   

O mi się zdarzyło zajrzeć do solucji przy AoD, pierwszy raz wymiękłam przy Czerwonym Duchu, drugi przy Boaz. I faktycznie przy Boaz to było mało przydatne ;( , nie uwazam natomiast, że z solucji korzystają tylko eee...mało inteligentne osoby, jak to gdzieś powyżej wyczytać można... :head: myślę, że to z inteligencją nie ma dużo wspólnego, czasem jest to np.niecierpliwość albo :censored: sprzęt :> a przeczytanie opisu nie sprawia,że się już zaliczyło dany lewelek :czubek: A przy okazji, żeby odkryć solucję, też trzeba trochę inteligencji :nana:

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 23-12-2007, 19:04   

U mnie to było tam że jak doszłam do Lombardu Rennesa z misją od Louisa Boucharda, to weszłam sobie na TRPL i luknęłam w solucję. Zobaczyłam, że zaraz będę miała ten piękny strój :D I to tyle jeśli chodzi o moją solucję w sumie...

Monia 
Student

Wysłany: 29-12-2007, 23:20   

zaznaczyłam drugą odpowiedź ;) parę razy zaglądałam do solucji gdy chodziło się Kurtisem, ponieważ nienawidzę mutantów i chciałam wiedzieć kiedy coś na mnie wyskoczy :P

Odpowiedz do tematu