FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodnik? A czemu nie częściej?

WoTR powinien być odświeżany:
Tak jak teraz - regularnie raz w tygodniu
0%
 0%  [ 0 ]
Za każdym razem gdy tylko pojawi się jakaś informacja (czyli jak TRPL, TombNews i inne serwisy)
100%
 100%  [ 4 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 18-02-2004, 14:33   Tygodnik? A czemu nie częściej?

Ostatnio (niespodziewanie) troszkę zaczęło się dziać w TR światku. Prawdopodobnie to tylko chwilowy stan, aby zainteresowanie tytułem nie spadło jeszcze bardziej. Jak zapewne zauważlyliście, pomimo tego, że WoTR jest tygodnikiem, często jest najszybszy w Polsce i znajduje się w światowej czołówce zamieszczając newsy 'z ostatniej chwili' i zdobywając wyłączność na pewne informacje. W związku z tym wraca stare pytanie - dlaczego tylko tygodnik? Po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że najwyższy czas zadać to pytanie publicznie. Zapraszam do udziału w ankiecie i z góry zaznaczam, że wyniki do niczego redakcji WoTR nie zobowiązują :P

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 18-02-2004, 16:09   

ja już od dawna jestem za tym, by to był dziennik :) tylko to zależy od tego czy Grzeko miałby czas.. ale chyba miałby :)

teraz newsy na siłę sie nie pojawiają :p po prostu stacja TVN postanowiła emitowąć Movie 1 .. a na zachodzie będzie ksiażka i gra java.. to miło, żę nadal sie coś dzieje.. no i ten Movie 3!! :)

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 20-02-2004, 19:07   

Ok, stało się... zobaczymy co z tego wyjdzie :P

Cman 
Praktykant

Wysłany: 21-02-2004, 08:38   

A co mi tam, niech juz sobie bedzuie ten dziennik :D Masz moje Blogoslawienstwo :D

Pati 
Praktykant

Wysłany: 26-02-2004, 12:27   

No w sumie... ważne, zeby było wszystko na czas i aktualne, a nie to, co sie ostatnio na TRPL dzieje :/

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 06-04-2004, 23:28   

Dziennik ---> dzięki temu stronka bije na głowę TRPL :-) Da się dorzucić komentarze? (tzn. coś takiego jak na Stopklatce - komentuj, drukuj, wyślij newsa znajomemu).

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 07-04-2004, 09:46   

W sumie to niezły pomysł, popracuję nad tym :)

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 07-04-2004, 14:21   

Dziennik - weźmy to dosłownie. To bardzo dobry pomysł,ale czy newsy ze świata TR są codzienne?? Chodzi o to,że jednak codziennie nie będzie świeżego. Ale pod względem właśnie newsów, WoTR (to wiecie napewno :P ) wyprzedza TRPL. A tak niedosłownie to jest jak jest.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 07-04-2004, 15:23   

No oczywiście, dlatego staram się jaknajmniej mówić na to 'dziennik' (hłe, hłe... tak jak w bannerze - "teraz codziennie", ups :P ) bo może się okazać, że przez miesiąc nie pojawi się nic nowego ale może być też tak, że będzie po 5 newsów dziennie.

Co do opcji komentarzy - zastanawiam się jednak czy to aż tak potrzebne... od komentowania w końcu jest forum...

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 07-04-2004, 22:55   

Słusznie. Ale możnaby dorzucić np. wyślij znajomemu. To bardzo przydatna funkcja, jeśli chce się kogoś powiadomić o jakiejś sensacji :)

Cman 
Praktykant

Wysłany: 08-04-2004, 14:24   

Grzeko napisał/a:
(...)Co do opcji komentarzy - zastanawiam się jednak czy to aż tak potrzebne... od komentowania w końcu jest forum...

A ja Ci mowilem: zrob strone w PHP...Jak chcesz to moge Ci cos pomoc, w koncu LCL juz sie nie zajmuje :D Ja Ci proponuje Grzeko, zebys zrobil strone w PHP, na poczatku w systemie JPortal, tak jak moje BFME Center...A zreszta, jak bedziesz chcial jakies mojej sugestii, to na GG :D

A można bardziej po polsku? :lol: <- --by Frodo

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 09-04-2004, 17:19   

SLIDERS PL też mam w prostym php... dziękli temu np menu wszędzie jest takie samo i banner... inaczej bawiłbym sie z tym :roll:

polecam Grzeko php :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 10-04-2004, 19:36   

A ja w wakacje zrobię stronę o Hidalgo. Tylko jeszcze nie wiem jak :lol: Może zapiszę się na lekcje do Ceza :lol:

Cman 
Praktykant

Wysłany: 10-04-2004, 20:57   

Zrob sobie w JPortalu strone, nawet niezly jest :) Tylko to jest system php, to najlepiej zaloz sobie na lycosie :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 10-04-2004, 21:55   

Ludzie!! O czym Wy do mnie rozmawiacie???? Jakieś php... :o Podajcie mi nazwę programu, w którym można robić strony, bo jak na razie umiem robić tylko w Wordzie i i tak wszystko się pie**** :lol: Mam coś takiego jak Microsoft Power Point i Front Page. Power Point to chyba do prezentacji, a ten drugi to nie wiem :lol:

Cman 
Praktykant

Wysłany: 12-04-2004, 19:32   

W Wordzie tez mozesz robic strony w php, ale sama nowego systemu php, nie umniejszajac Twoim zdolnosciom raczej nie napiszesz, wiec skorzystaj z gotowego, na przyklad JPortal ;)
Ja tez jak i wiele innych osob, korzystam z gotowego :D

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-04-2004, 09:37   

może niektóreych to zdziwi... ale Sliders PL powstała od początku do końca we Front Page.. niby taki prosty programik, a strona mi chyba nieźle wyszła :P a i proste php da sie wykorzystać :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 13-04-2004, 15:39   

A co to jest php :lol: ? To ja już wolę chyba robić we Front Page albo w Wordzie, jeśli się da. Zrobiłam już sporą bazę danych off-line (czy jak to się zwie :wink: ) o filmach :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi