FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Anniversary - wydanie polskie

Jeśli wersja standard TRA będzie kosztowała 99,99 zł, to za porządną wersję kolekcjonerską mogę dopłacić:
do 10 zł
10%
 10%  [ 5 ]
od 11 do 20 zł
19%
 19%  [ 9 ]
od 21 do 40 zł
43%
 43%  [ 20 ]
powyżej 41 zł
26%
 26%  [ 12 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 03-07-2007, 18:35   

Ar2r, jak na mój gust to Iraq byłaby bardziej zadowolona gdyby dostała w swoje ręce TR8 w formie TR Legend 2. Iraq powiedz wprost że poprostu uwielbiasz TRL i TRA mniej ci podchodzi. ;) Tak przynajmniej wynika z twojego postu.

K@t 
Spectre

Wysłany: 03-07-2007, 19:20   

Chryste, toż to jeden wielki LOL xD
Nie no, ja wiem, że każdy może mieć swoje zdanie i w ogóle, ale to to parodia jest jakaś :p

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 03-07-2007, 20:17   

Ja rozumiem Iraq. Poprostu Zip miał fajne teksty i wprowadzał elementy humorystyczne do gry. Sympatyczna postać którą można polubić. Nie mniej do TRA Zip alister i masa komputerów nie pasuje. To by popsuło cały mityczny klimat. W TRA Lara musi być odosobniona. Jej wyprawa nie jest turystyczną rozrywką tylko poważnym zagłębianiem sie w historię i mity. Dlatego absolutnie nie powinno tam być ludzi. Dwuch gamoni od Natli wzupełności wystarczy. Co do warkocza to rzecz gustu, ale wypadało żeby jednak w remakeu miała warkocz (który jest swoistego rodzaju symbolem pani archeolog pomijając piersi ;) ), a nie kucyk.

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 03-07-2007, 21:11   

Wszytkie rzeczy, które wymieniła Iraq, nie pasują do tej części. W końcu to remake i twórcy się tego trzymali. Chociaż ja chętnie dowaliłabym jakiemuś typowi, tutaj jak wiemy, Lara została tego pozbawiona w zupełności.
Druga sprawa - Warkocz. Lara bez warkocza to nie Lara. Jak dla mnie jest jeszcze za krótki.
Nie można porównywać Lary z TR1 z Larą z Legend. Te części dzieli jednak kilka lat więc nic dziwnego, że się zmieniła.

iraq 
Podróżnik

Wysłany: 09-07-2007, 22:34   

jak już pisałam np. zipa mi brakowało, ale oczywiście rozumiem, że on nie mógł tu być, bo to remake, ale uwierzcie mi jak człowiek ma cichego kompa jest sam w chałupie i musi się droczyć z o 1.00 w nocy z zagadkami to czaasem mu brakuje tych pisków i jęków zipa.

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 10-07-2007, 09:18   

A ja chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkich tych, którzy narzekali na kilkudniowe opóźnienie w dostawie TRA (chociaż mieli rację, tego nie neguję) - mi po raptem jednym dniu wysiadł twardy dysk, a w wyniku upośledzonej wymiany gwarancyjnej czekałem na nowy aż do wczoraj, czyli 3 tygodnie, toteż gdy większość już zaczyna zapominać, co to TRA, bądź przechodzi go już po raz 10, i to z zamkniętymi oczami, Hemulen dopiero poznaje Pałac Midasa :D

Wiedzcie więc, że niektórzy mieli gorzej :)

Jack Daniels 
Student

Wysłany: 12-07-2007, 20:19   

Ile kosztuje TR: A EK w Media markt? Słyszałem, że 129 zł, o całe 30 zł mniej niż w Empiku, czy to prawda?

W W W . M Y S P A C E . C O M / T H E R I B
>>>>M O J A M U Z Y K A<<<<

fanshit 
Podróżnik

Wysłany: 12-07-2007, 21:24   

Dzisiaj dostałam edycję kolekcjonerską, ale mam pytanie odnośnie normalnego wydania, mianowicie jak wygląda pudełko, tak samo jak wydanie Legendy? Bo niby EK jest fajnie okraszona, ale szkoda, że opakowanie z fajną grafiką Lary jest jedynie z cienkiego kartoniku. -___-
Que venir por mi !

Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 12-07-2007, 21:29   

Jack Daniels napisał/a:
Ile kosztuje TR: A EK w Media markt? Słyszałem, że 129 zł, o całe 30 zł mniej niż w Empiku, czy to prawda?

U mnie w Media Markt nawet nie maja podstawki co jest wręcz śmieszne ! W zasadzie nawet nigdzie nie doszukałem się wersji kolekcjonerskiej :/ Ale z tego co wiem - tak ma kosztować 129 zł bo niedawno rozmawiałem z obsługą MM :) Bynajmniej ma być tak w Lublinie, a w twoim mieście nie mam pojęcia, ale myślę że taka sama będzie cena bądz podobna !!

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 13-07-2007, 08:57   

fanshit napisał/a:
Bo niby EK jest fajnie okraszona, ale szkoda, że opakowanie z fajną grafiką Lary jest jedynie z cienkiego kartoniku. -___-

Tylko edycja kolekcjonerska jest w digipacku, zwykłą zapakowano w plastikowe pudełko (takie jak np. w Legendzie).

Jack Daniels 
Student

Wysłany: 13-07-2007, 13:20   

Zamówiłem TR:A EK nową z allegro za bagatela 80zł :) , zobaczymy tylko czy to nie żadna ściema...

W W W . M Y S P A C E . C O M / T H E R I B
>>>>M O J A M U Z Y K A<<<<

kamcia89 
Student

Wysłany: 15-08-2007, 13:07   

ooo właśnie napisz jakie wrażenia...i czy wszystko dziala :pozdro: czekam na odpowiedz

Seraphiel 
Praktykant

Wysłany: 16-08-2007, 09:24   

A ja nadal ubolewam nad drobnym mankamentem wersji podstawowej... No bo kto wpadł na to, żeby dwie piękne grafiki z TRA umieścić na WEWNĘTRZNEJ stronie kartonowego pudełka?! I nijak nie idzie się do nich dostać ;(

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 16-08-2007, 13:01   

Idzie się do nich dostać :)
Po prostu trzeba je delikatnie wyciągnąć. Ja już tak mam, bardzo ładne na biurko.
Wyciąganie zleciłam mamie(plastyk z zamiłowania) ale gwarantuje DA SIĘ!

kraju92 
Student

Wysłany: 18-08-2007, 15:49   

Czy w polskim wydaniu kolekcjonerskim TR Anniversary, ten film który jest na dodatkowej płycie on jest z polskimi napisami, albo lektorem, czy jest w wersji oryginalnej czyli angielskiej?

K@t 
Spectre

Wysłany: 18-08-2007, 16:14   

Wersja angielska z polskimi napisami. Ale jest możliwość wyboru kilku wersji językowych.

andy89 
Nowicjusz

Wysłany: 27-08-2007, 18:53   

Czy w polskim wydaniu TRA jest możliwość wyboru napisów angielskich i niemieckich? Dzięki.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 27-08-2007, 20:01   

andy89, co prawda zmianą jezyka przy okazji napisów się nie bawiłam ale z tego co pisze w instrukcji do TRA wynika że napisy są po: angielsku, niemiecku, francusku, włosku, hiszpańsku i polsku. Dodatkowo można wybrać sobie język w grze (dubbing) -angielski, francuski, niemiecki, włoski lub hiszpański. :)

andy89 
Nowicjusz

Wysłany: 27-08-2007, 20:16   

dzięki za odpowiedź! :)

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 28-08-2007, 12:01   

Dziwne, ja byłam przekonana, że w polskiej wersji TRA mamy do wyboru jedynie język polski i czeski. ;)

EDIT: Co prawda w instrukcji jest napisane co innego....

K@t 
Spectre

Wysłany: 28-08-2007, 12:17   

W grze mamy TYLKO polski. Wybór czeskiego kończy się zabawnymi błędami w napisach (możliwe, że wybór tego języka już przy instalacji załatwi sprawę). W dodatku nie da się wyłączyć napisów polskich.
Reszta wymienionych wersji językowych jest dostępna tylko na bonusowym DVD.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 28-08-2007, 12:22   

K@t, no jak powiedziałam nie bawiłam się w zmiany języków ani napisów. ale wcale mnie to nie dziwi że w instrukcji jest napisane jedno a w rzeczywistości jest drugie -cóż że tak zacytuję Ani mru mru :"chłit markietingowy" :P
K@t napisał/a:
Reszta wymienionych wersji językowych jest dostępna tylko na bonusowym DVD.

cóż nie wnikam, jednak chciałabym zauważyć że w instrukcji nie pisze że dotyczy to płyty bonusowej, której w zwykłym wydaniu i tak się nie uświadczy.
Cóż papier jest cierpliwy i wszystko zniesie. Pozdrowienia dla Cenegi za rzetelne informacje w instrukcji. ;)

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 28-08-2007, 13:47   

Wydanie PL mi się podobało, ale dziwi mnie ,Dziecięcie Atlantydy"...

Yuna 
Student

Wysłany: 28-08-2007, 16:59   

Z tym "dziecięciem" to porażka na całej linii... Takiego słowa nawet w j. polskim nie ma:/.

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 28-08-2007, 17:45   

Już było nie raz zauważone, że w mianowniku pada DZIECIĘ, a dopiero w innych przypadkach DZIECIĘCIE. Aczkolwiek zgadzam się - trzeba było zostać przy nazwie oryginalnej.

Odpowiedz do tematu