FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mroczna Lara to dobry pomysł czy pomyłka??

Co sądzisz o nowej Larze ?
Jest świetna
55%
 55%  [ 151 ]
Jest dobra ale ....
29%
 29%  [ 79 ]
Jest kiepska
3%
 3%  [ 10 ]
To nie Lara
11%
 11%  [ 32 ]
Głosowań: 254
Wszystkich Głosów: 272

Autor Wiadomość
GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2011, 12:10   

HarryCruise napisał/a:
Poza tym, miało cię nie być od wczoraj, więc co tu jeszcze robisz?
Jeszcze przed wyjściem postanowiłem napisać.
HarryCruise napisał/a:
Nie wiem czy zauważyłeś takie dwa znaczki " przy słowie zabiła. Tak, nie lubię Lary, dlatego piszę, że NIE JEST słodką idiotką.

Ale to by znaczyło, że uważasz, że w innych wersjach jest słodką idiotką, a w innym temacie napisałeś, że wygląda jak Barbie. No to chyba jej nie lubisz.

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 09-08-2011, 12:19   

GeBeT napisał/a:
Ale to by znaczyło, że uważasz, że w innych wersjach jest słodką idiotką, a w innym temacie napisałeś, że wygląda jak Barbie. No to chyba jej nie lubisz.

Hłe hłe hłe. Rozumiem, że fakt bycia fanem Tomb Raidera zobowiązuje do ślepego zachwycania się podrzucanym nam produktem? Jeśli Lara wygląda jak baloniasta cebula z długimi nogami, to mam się ślinić na jej widok tylko dlatego, że z łaski twórców dostąpiłem zaszczytu grania w kolejnego Tomb Raidera? Ogarnij się, to ja broniłem Lary ze starych części, a ty legendowego pustaczka nazywając starą Larę kartonem, więc trochę mniej hipokryzji kolego.

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2011, 12:24   

HarryCruise napisał/a:
GeBeT napisał/a:

Hłe hłe hłe. Rozumiem, że fakt bycia fanem Tomb Raidera zobowiązuje do ślepego zachwycania się podrzucanym nam produktem? Jeśli Lara wygląda jak baloniasta cebula z długimi nogami, to mam się ślinić na jej widok tylko dlatego, że z łaski twórców dostąpiłem zaszczytu grania w kolejnego Tomb Raidera? Ogarnij się, to ja broniłem Lary ze starych części, a ty legendowego pustaczka nazywając starą Larę kartonem, więc trochę mniej hipokryzji kolego.

Trochę masz w tym racji. Być może za bardzo się nią zachwycam, ale jestem fanem TR , właśnie dlatego, że lubię tę grę i główną postać. Ale z jakiej łaski twórców i jaki zaszczyt, przecież sam sobie kupiłem tego Tomb Raider'a, nie gram za niczyjm propozycją, pozwoleniem itp...

Ksandarus 
Praktykant

Wysłany: 22-08-2011, 11:39   

Jeśli chodzi o jej wygląd, to dla mnie wygląda co najmniej dziwnie. Lara ma takie kwadratowe: usta, oczy i nos oraz opływową twarz. Wygląda to dziwnie, bo wydaje mi się jakby czegoś zabrakło. Takie minimum elementów i kształt jej głowy niemalże jajo, gdyby nie broda. Jej uszy to już kompletny koszmar! Już lepiej jakby je zasłonili, albo wcale ich by nie było. Mimo wszystko nie wygląda źle :P

ermitrudefay123 
Student

Wysłany: 22-08-2011, 18:39   

Ksandarus napisał/a:
Jeśli chodzi o jej wygląd, to dla mnie wygląda co najmniej dziwnie. Lara ma takie kwadratowe: usta, oczy i nos oraz opływową twarz. Wygląda to dziwnie, bo wydaje mi się jakby czegoś zabrakło. Takie minimum elementów i kształt jej głowy niemalże jajo, gdyby nie broda. Jej uszy to już kompletny koszmar! Już lepiej jakby je zasłonili, albo wcale ich by nie było. Mimo wszystko nie wygląda źle :P

O.O ciekawe, jakim cudem mieli zrobić jej wszystko ,,niekwadratowe", kiedy nie było takich możliwości graficznych.

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-08-2011, 19:05   

Były, były. Już modele postaci z Silent Hill 2 chociażby (rok 2001, a nie 2003 jak w wypadku AoD) biją jakością te z Anioła. Wprawdzie jakość animacji w AoD jest świetna, ale faktem pozostaje, że model Lary szczegółami nie grzeszył.

LadyShadow 
Nowicjusz

Wysłany: 10-04-2012, 19:42   

Się dziwicie się jak Core miało mało czasu! :P Ta gra mogłaby być o WIELE ciekawsza gdyby nie pieprzony (tfu!) Eidos...

Mnie się mroczna Lara cholernie podoba! Odsłona AoDa wzmocniła jej charakter :P To chyba jeden z nielicznych Tombów w których Lara wyglądała jak solidna, mroczna i seksowna babka! Mogłaby nawet więcej kląć... :mrgreen2: To bardzo do niej pasuje! :D

http://www.youtube.com/user/croftingsmile

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 10-04-2012, 19:58   

Mroczna Lara jest...taka sobie :P O ile nie znoszę jej wizerunku z LegĘdy, to takie trochę przegięcie w drugą stronę też do niej nie pasuje. Lara powinna być "niczym to światło na horyzoncie, niczym wskazanie drogi błądzącym" ^^

A zresztą Core mi podpadło Aniołem Ciemności, gdyby nie Kurtis... :p

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 30-06-2012, 00:48   

Według mnie Lara w tej grze jest dobra, ale nie przypomina Lary ze wcześniejszych części. Wygląd ma trochę inny, czyli bardziej mroczny :> Charakter zresztą też. Miałem wrażenie, że nieraz dziwnie się zachowuje. Mimo wszystko uważam, że twórcy dobrze wykreowali główną bohaterkę :) Więc poważniejszego zastrzeżenia co do wyglądu jak i również charakteru nie mam, lecz uważam, że w dalszych częściach Lara jest już trochę inna. Według mnie widać było, że twórcy bardziej się postarali co do wizerunku Lary. Z części na część było coraz lepiej, więc mam nadzieję, że w najnowszej odsłonie też tak będzie ;)

Co jest Gość ;)

DarkCynder 
Student

Wysłany: 10-07-2013, 01:51   

JAKA MROCZNA O.O JAKA MROCZNA!?!?! O.O

Ja nie zauważyłam ani grama mroczności u Lary... Mroczna była fabuła. Lara była jedynie... nie wiem no zszokowana? Po przeżyciach w zawalonej świątyni? (ale ja coś pokręciłam :gupek: )

Jedynie co jest mroczne, to ta przeróbka- zdjęcie(bynajmniej to nie pojawia się w grze:

http://tombraidergirl.com/pics/tr6/wall026.jpg

PS jestem nowa na forum... Hejo :D

Azaelia 
Student

Wysłany: 10-07-2013, 11:37   

Zgadzam się z DarkCynder, jaka "mroczna Lara"? To, że inaczej wyglądała i miała trochę zmieniony charakter nie oznacza od razu, że była "mroczna" :) Lara z AoD była nawet w porządku, gdyby twórcy się postarali (mieli więcej czasu) mogłoby wyjść jeszcze lepiej.

DarkCynder 
Student

Wysłany: 11-09-2013, 21:14   

,,Przybieżeli do Croft Manor weczterech
tem zarzygali dywan naczterech
Chwała alkoholowi: Wódce!Spirytusowi
A pokój wiruje.

Trent polewa, Fletcher pije,Zip leży
Do kieliszka już pijany się szczerzy…
Chwała alkoholowi: Wódce,Spirytusowi
a potem – pod płotem!''

Piękna pieśń nie? xD

Jeśli ktoś wie co znaczy mrok, zgodzi się ze mną i Azaelią.
Mrok jest według mnie stanem umysłu, nie wyglądem.
Lara miała może ciemniejszy makijaż, to wszystko.
jeśli chcecie mroczną osobę, to polecam to:

http://www.youtube.com/watch?v=L8TNkeHk3Fo

To jest i psychiczne i mroczne.
A Tr nie jest taki w żadnej części ;p

pozdro

Natla123 
Student

Wysłany: 11-09-2013, 21:19   

złodziejka tekstów z Tomb Raider: Night Club ;__;

no dobra co do TR sie ma trailer Alice?:p wystarczyło by gdyby dali Larze czarny płaszczyk, jak na szkicach :hehe:

Azaelia 
Student

Wysłany: 12-09-2013, 16:20   

O, Alice, jedna z moich ulubionych gier ;)
A wracając do tematu - zgadzam się z DarkCynder, to, czy ktoś jest "mroczny" nie zależy od wyglądu, ba, nie ma z wyglądem nic wspólnego. Trailer Alice jest tu dobrym przykładem, bo bohaterka tej gry (jak zresztą cała gra) była mroczna i psychiczna. Większość rzeczy była tam w pewnym sensie odzwierciedleniem stanu umysłu bohaterki.
TR oczywiście ma swój klimat, ale mrocznym bym go nie nazwała. Nazywać Larę mroczną ze względu na styl ubierania się czy makijaż to trochę tak, jakby założyć czarne ubrania, pomalować twarz jak członkowie zespołów grających black metal i powiedzieć "jeej, teraz jestem taki mroczny", a wewnętrznie być całkiem normalną osobą. Takie moje krótkie przemyślenia.
A co do pieśni - rzeczywiście piękna, chyba zacznę ją sobie podśpiewywać na poprawę humoru :D

Natla123 
Student

Wysłany: 12-09-2013, 21:55   

ale Alice nie tyle co jest mroczna co ma schizofrenie ;__;

Azaelia 
Student

Wysłany: 13-09-2013, 15:08   

Mimo wszystko to do niej lepiej pasuje określenie "mroczna" :)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 11-11-2013, 09:41   

Mi ten jeansowy komplecik się bardzo podobał, jego spodnie wydłużały nogi Lary i miały na kieszonkach "wzorki". Jej fryzurka też fajna, super kolor włosów :tak: . Szkoda tylko, że w następnych częściach nie ma już rudego ( czy też blado czerwonego) warkocza. A zresztą w ogóle Lara nie ma warkocza ( z wyjątkiem Anniversary :!!: ).

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 03-02-2014, 20:47   

Dla mnie ona jest świetna! Sam jej styl mi się podoba, jej charakter, w niektórych momentach miała taki niewyparzony język :) Super, po prostu super, chociaż i tak, musiała taka być gdyż samo Angel of Darkness jest takie mroczne i wgl., a ja raczej nie widzę Lary w zielonej koszulce i krótkich spodenkach w niektórych momentach.. :p

Przemo 
Student

Wysłany: 07-02-2014, 14:37   

Według mnie to mroczna Lara to dobry pomysł. Podoba mi się jej kurtka i spodnie jeansowe. Ma w sobie mocny charakter i wizerunek. Ma niezły makijaż. Jest harda. Uważam, że to dobry sposób na odświeżenie serii Tomb Raidera. Ta seria utrzymuje mroczny klimat.

QiO 
Nowicjusz

Wysłany: 17-02-2014, 22:19   

Mi się mroczna Lara bardzo podobała. Nie przeszedłem co prawda całego TRAOD, ale tyle, ile ugrałem utrzymało mnie w przeświadczeniu, że to naprawdę dobra gra. Muszę jednak przyznać, że w moje ręce wpadła już trochę po wydaniu Tomb Raider Ultimate Edition, więc ominęło mnie wiele problemów związanych z bugami i tymi wszystkimi innymi dramatami, o których słyszałem, że miały miejsce niedługo po przemierze. Został tylko problem niewczytujących się od czasu do czasu tekstur, ale jakoś udało mi się to przeżyć.
Sama nowa Lara, jak i cały świat gry, jaki udało mi się zobaczyć bardzo mi się spodobał. Lubię takie klimaty i naprawdę szkoda, że Crystal Dynamics nie podłapało tego nurtu. Ciuchy i makijaż Lary z AOD naprawdę jej pasują a gra stała się jak dla mnie przez to nieco doroślejsza, może i troszkę emo. ale myślę, że na dłuższą metę wyszło to Larze na dobre. Szkoda, że Eidos odebrał Core Design prawa do serii, bo chętnie bym zobaczył, jaki był ich dalszy pomysł na Larę.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 17-04-2014, 12:23   

QiO napisał/a:
Mi się mroczna Lara bardzo podobała.

Fajny warkoczyk, no co nie? Przykre, że Lara później już go nie miała. A Lara z tej części ładnie wychodzi na artach :) .

Odpowiedz do tematu