FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mroczna Lara to dobry pomysł czy pomyłka??

Co sądzisz o nowej Larze ?
Jest świetna
55%
 55%  [ 151 ]
Jest dobra ale ....
29%
 29%  [ 79 ]
Jest kiepska
3%
 3%  [ 10 ]
To nie Lara
11%
 11%  [ 32 ]
Głosowań: 254
Wszystkich Głosów: 272

Autor Wiadomość
Black 
Nowicjusz

Wysłany: 19-08-2008, 16:39   

oyamka masz rację. Ta panienka z TRL jest ładniutka ale to nie jest "prawdziwa Lara". To raczej typ urody lalki barbie :D Dlatego ta część tTR podoba mi się najbardziej ( ale oczwiście wszystko może się zmienić :D nie mogę się doczekać TRU!!!)

black_cat 
Nowicjusz

Wysłany: 29-08-2008, 12:35   

Mi sie podoba Lara, pasuje do tej czesci gry , do jej fabuly :) gdyby taki model lary mialby wystepowac np w legendzie bylby to calkowity nie wypal ,wiec jak dla mnie do klimaciku angel of darkness jej wyglad idealnie sie komponuje :)

alexmax.5 
Nowicjusz

Wysłany: 30-08-2008, 18:36   

black_cat ma racje . Lara w Angel of Darkness pasuje lecz to słaba gra ( Przepraszam ale muszę to powiedzieć ) :( :( .Ale naprawde mi się spodobała :)
PS : Kiedyś mówiłem że to słaba gra ale jak w nią 2 raz gram to jest fajna :) .

oyamka 
Student

Wysłany: 30-08-2008, 18:49   

Alexmax sam sobie zaprzeczasz :P piszesz "to słaba gra" a zaraz pod tym "kiedyś twierdziłem, że to słaba gra ale teraz jest fajna". Trochę to dziwnie wygląda. (Wiem, czepiam się :mrgreen2: )
Zgadzam się, że Aniołek Ciemności nie pasowałaby do Legendy, ale Legenda ma po prostu sielankową fabułę. Przykro mi, ale wg mnie TRL przypomina bajeczkę, a nie Tomb Raidera z prawdziwego zdarzenia. I właśnie dlatego Lara z TRAOD tam nie pasuje. A szkoda, bo mroczna Lara to jedna z moich ulubionych kobiecych postaci komputerowych (i nie chodzi mi tylko o TR).

alexmax.5 
Nowicjusz

Wysłany: 30-08-2008, 19:04   

oyamka To ironia A TRAOD to naprawdę słaba gra . A więc TRL to hit Tomb Raidera a TRAOD to najsłabsza część Tomb Raidera . I tu twoja racja oyamka TRAOD to bajeczka tylko że dla dorosłych w poruwnaniu do TRL a fabuła jest mroczna i dlatego jest ten wątek ale przypomnijmy o TR1 i TR2 to dobiero hity i te najnowsze czyli TRA i TRL reamake sie udał lecz trochę słabszy ;) ale narazie muszę kończć :narka:

oyamka 
Student

Wysłany: 30-08-2008, 19:51   

Wiesz, wszystko kwestią gustu. Dla większości TRAOD to słaba gra, dla mnie jedna z najlepszych. Dla większości TRL to świetna gra, dla mnie nie. I nie ma się o co kłócić ;) jednym się podoba to innym tamto, prosta sprawa :)
:offtopic:

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 31-08-2008, 12:50   

Zgadzam się z Oyamką, TRAOD wg. mnie jest świetną grą, bo wreszcie odskoczyli od ciągłego szablonu "tu grobowiec, tam grobowiec, a tutaj zawalimy Larę" i dodali coś nowego. Do tego chcieli zrobić grę mroczniejszą, bardziej klimatyczną, niż kiedykolwiek, żeby fabuła pasowała pod całą resztę, w starszych TR'ach jakoś tego nie zauważyłem w tak... hmm... dobitny sposób.

oyamka napisał/a:
TRL przypomina bajeczkę

Zgadzam się, znowu, TRL jest przesłodzone, a Lara już nie przypomina twardej kobity, teraz to lalka Barbie, która zamiast używać mózgu, szminki :>

Wg. mnie TRAOD wcale takie krótkie nie jest, wydaje mi się, że o wiele krótsze jest właśnie owe TRL.

alexmax.5 napisał/a:
remake się udał lecz trochę słabszy

A wg. mnie właśnie remake się najlepiej udał kryształkom :p

alexmax.5 napisał/a:
To ironia

Gdzie? :p
(to było pytanie retoryczne, nie trzeba odpowiadać)

alexmax.5 
Nowicjusz

Wysłany: 31-08-2008, 13:03   

Wiecie co, naprawdę jesteście smieszni zobaczcie jakie ma oceny TRAOD w CD-ACTION i innych magazynach a gra jest nie dorobiona :( przykro mi

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 31-08-2008, 13:38   

Sam jesteś śmieszny, cidiakszony i inne pisma ci 100% prawdy nie powiedzą, wszystko zależy od recenzenta. Najnowszy Alone in the Dark zbiera strasznie żałosne oceny (gorsze niż TRAOD nawet) a znam ludzi, którzy tą grę ubóstwiają i co? Nie sądzę by byli śmieszni, wszystko zależy od kwestii gustu. Nevertheless, TRAOD to gra dobra fabularnie, mimo, że technicznie utyka.
I niech jaśnie jedenastoletnia mość nie kozaczy więcej, gdyż forum bywa takie, że za niewyparzony język kara czerwoną wstęgą.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 31-08-2008, 15:57   

alexmax.5 wybacz, ale my nie będziemy zmieniać zdania, by przypasować Waszej Lordowskiej Mości :)
Nie podoba się TRAOD? No to nie, tu jest temat o AoD, gdzie piszą ludzie, którzy tą grę lubią, więc nie wiem, czego się spodziewałeś po napisaniu swojej wiadomości. :p

PS - Znam lekarstwo na błędy, Firefox. Zażywaj zawsze, kiedy wchodzisz na to forum :)

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 31-08-2008, 16:03 ]
Cytat:
tu jest temat o AoD, gdzie piszą ludzie, którzy tą grę lubią

Chyba jednak nie do końca na tym to polega.

oyamka 
Student

Wysłany: 31-08-2008, 18:03   

Tak czy owak po co się kłócić? Alexmaxowi się TRAOD nie podobał, ma prawo wyrażać własne zdanie, nam się podobał więc też mamy prawo o tym pisać.
Alex w swoim poście piszesz coś na temat recenzji TRAOD w CD Action. Bez urazy ale dla mnie to zabrzmiało tak jakbyś przeczytał recenzję, która ocenia grę bardzo źle więc sam stwierdziłeś, że skoro tak piszą to na pewno tak jest. Ale recenzje wbrew pozorom wcale nie są obiektywne :)
A tak na marginesie to trochę zboczyliśmy z tematu tymi kłótniami i proponowałabym do niego jednak wrócić ;)

alexmax.5 
Nowicjusz

Wysłany: 31-08-2008, 21:06   

Sam w to grałem więc po co miałem stwierdzać jak recenzenci a wogóle kiedyś twierdziłem że to świetna gra uważałem nawet że to "arcydzieło" lecz niestety gra nawet wiesza się na najlepszych PC ów i mi się to stało lecz nie zmieniam tematu .

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 31-08-2008, 21:10   

Cytat:
Sam w to grałem więc po co miałem stwierdzać jak recenzenci a wogóle kiedyś twierdziłem że to świetna gra uważałem nawet że to "arcydzieło" lecz niestety gra nawet wiesza się na najlepszych PC ów i mi się to stało lecz nie zmieniam tematu .

Co proszę? Widzisz w tym jakiś sens? Z resztą, czego można wymagać od 11-latka? :szok:

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 01-09-2008, 14:27   

alexmax.5, co z tego, że CD-Action źle oceniło grę? Pisząc, że jesteśmy śmieszni, sam ośmieszasz siebie, bo nam się gra podoba - jest zabugowana, ale my na to nie patrzymy. To nasze zdanie na temat AOD, gra może Ci się nie podobać - uszanujemy to, ale nie obrażaj nas z tego powodu, że my tą grę lubimy. I sam sobie zaprzeczasz - uważasz, że gra jest słaba, ale jest fajna? :gupek: Cytuję:

Cytat:
Lara w Angel of Darkness pasuje lecz to słaba gra (...)Ale naprawde mi się spodobała :)
PS : Kiedyś mówiłem że to słaba gra ale jak w nią 2 raz gram to jest fajna :)
.

:gupek:
Żeby nie robić off topicu, to Lara z AOD podoba mi się, jak i jej wygląd, jak i charakter. Ma niewypażoną buzię :> , fajnie się ubiera... A ta z Legendy też nie jest zła, Larze dodali trochę człowieczeństwa, teraz nie jest terminatorem i zabija wszystko co się rusza (hm... nie wszystko, ale wiecie :) ), ale trochę tego człowieczeństwa za dużo, bo to takie nie Larowe... :mrgreen2: Obydwie Lary są fajne, nie mogę ocenić która mi się bardziej podoba, bo obie są przecież fajne (kurde, powtarzam ciągle fajne, fajne, fajne xd)

alexmax.5 
Nowicjusz

Wysłany: 01-09-2008, 16:09   

Ja chcę ci powiedzeć że Lara z AOD jest lepsza bo chociaż nie ma makijażu :) a mi to strasznie się nie podoba, jaki archeolog chodził na wykopaliska z makijażem ;) a co do tego nie czepiajcie się
PS : Niech się wam podoba ja wam nie zabieram przyjemności tylko mówię .

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 01-09-2008, 18:28   

alexmax.5, to ty się nas zacząłeś czepiać, że lubimy tą grę, ale dalej nie ma sensu tej sprzeczki prowadzić.

I faktyczne, nie wiem po co malować się do dżungli czy gdzieś tam, ale przeciez to gra, Crystalsi chcą, żeby główny bohater był piękny i idealny, to przyciąga niektórych ludzi do kupna gry : ) Lara z AOD ma makijaż, np. mocną kredkę do oczu i szminkę, ale Core tak jak pisałem wyżej o kryształkach, chce aby główny bohater był po prostu ładny :mrgreen2:

:pozdro:

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 01-09-2008, 18:34   

Ja pi3rdole, skończcie już, obaj.

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 24-11-2008, 02:51   

fabuła TRAOD bardzo mi sie spodobała tylko troszke gorzej jest ze sterowaniem, znowu zacząłem w nią grać, a jeśli chodzi o recenzje ja je zawsze czytam, tylko z tego względu czy dany recenzent miał racje w sumie AOD nie jest zła odsłoną serii tylko troszke niedopracowaną a to juz inny temat :pozdro:

Spoiler:

p.s. doppelganger z TRU jest do tej Lary z AOD strasznie podony no nie???

[ Komentarz dodany przez: e_g: 24-11-2008, 15:29 ]
Nieoznaczony spoiler - warn

Amanda Evert 
Praktykant

Wysłany: 29-11-2008, 15:30   

ŁukaszMuział napisał/a:
fabuła TRAOD bardzo mi sie spodobała tylko troszke gorzej jest ze sterowaniem, znowu zacząłem w nią grać, a jeśli chodzi o recenzje ja je zawsze czytam, tylko z tego względu czy dany recenzent miał racje w sumie AOD nie jest zła odsłoną serii tylko troszke niedopracowaną a to juz inny temat :pozdro:

Spoiler:

p.s. doppelganger z TRU jest do tej Lary z AOD strasznie podony no nie???

[ Komentarz dodany przez: e_g: 24-11-2008, 15:29 ]
Nieoznaczony spoiler - warn

co do spoilera
Spoiler:
zgadzam się taka mroczna

Mi Lara z AOD bardziej 'przypasowała'.Jest taka śliczna :) W ogóle mi się podoba,ale najfjaniejsza była jak oglądala swoje czarwone od krwi łapska<HAHA>
No tak ale w legendzie chodziłam tylko w stroju 'goth'.'Sentiment'

x*kinga*x 
Praktykant

Wysłany: 03-12-2008, 19:28   

Sama nie wiem... Gdyby nie bugi w Angel of Darkness to byłoby całkiem całkiem... Jednak od mrocznej Lary wolę chyba tą z Legendy i Underworld. Według mnie to jest prawdziwa Lara, zwiedzająca świątynie i grobowce. Ale ja szanuję też zdanie innych i nie mam zamiaru się kłócić jeśli ktoś uważa inaczej :)

yahoo 
Student

Wysłany: 06-12-2008, 22:21   

Może wyjmę temat, ale...

Gra jest słaba. Nie tylko dlatego, że nie przypomina starego dobrego Tomb Raidera (co udało się zrobić Legend, nie wiem czy Underworld), Lara nie ma swoich 2 pistoletów świetnych, gada z jakimiś ludźmi. Mało skoków. Jak na grę "kryminalną" oceniłbym to dzieło jakoś 5/10. Są też małe problemy ze sterowaniem, trzeba wyliczać kroki. Gorsza to była chyba tylko 5-tka :fire:

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 06-12-2008, 23:35   

yahoo może się nie zgodzisz ale jak wiesz to są wydarzenia po Legend i Anniversary i dla kogoś może sieę ta gra wydawać "nijaka" według mnie CD zasługuje na wielki szacun, że podjęło się stworzenia tej gry, bo gdyby nie oni Lara byłaby dzisiaj "pogrzebana" jak te stare grobowce, no i może ma jakieś te błędy itp, zresztą nawet najlepszym zdarzają się wpadki, mamy farta, że możemy "powyginć śmiało ciało obecnej Lary" bo napewno, dzisiaj bys się irytował grając Larą z Core... ale cóż, możesz się ze mna nie zgodzić ale są gusta i guściki,
w moim odczuciu jest super,mimo licznych i rażących błędów, że CD ekschumowali pannę Croft, ale podkreślam, że to moja opinia, nie musisz się ze mna z tym zgadzać :pozdro:

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 07-12-2008, 13:57   

Małe sprostowanie. The Angel of Darkness dzieje się przed Legend. Jedynie masz rację z drugą grą. AOD dzieje się po Anniversary(czyli remake'u jedynki), ale oczywiście kilka lat później.

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 07-12-2008, 14:35   

Ja to w ogóle słyszałam, że według życiorysu Legendowo-Anniversarjowo-Underworldowego-itakdalej, AOD się wcale nie działo :p
Ale nic sobie uciąć nie dam.

Littlelady91 
Student

Wysłany: 07-12-2008, 20:12   

Jak dla mnie to Lara zawsze byla troche mroczna. Nie ze wzgledu na wyglad lecz ze wzgledu na charakter. Przyznam jednak, ze taki mroczny wyglad dodal jej jeszcze wiekszego pazura :) Tak wyglada znacznie ciekawiej :)

Odpowiedz do tematu