FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mroczna Lara to dobry pomysł czy pomyłka??

Co sądzisz o nowej Larze ?
Jest świetna
55%
 55%  [ 151 ]
Jest dobra ale ....
29%
 29%  [ 79 ]
Jest kiepska
3%
 3%  [ 10 ]
To nie Lara
11%
 11%  [ 32 ]
Głosowań: 254
Wszystkich Głosów: 272

Autor Wiadomość
Charles 
Podróżnik

Wysłany: 14-02-2004, 13:44   Mroczna Lara to dobry pomysł czy pomyłka??

Mi się bardzo podoba nowy styl Lary, ale jest trochę mało do siebie podobna,na 36 lat to ona nie wygląda :P .Mam nadzieję ,że w TR 7 będzie nadal mroczna ale będzie przypominała trochę starą Larę .

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 14-02-2004, 14:26   

Jak dla mnie nowa Lara jest świetna i podoba mi się znacznie bardziej od tej 'starej'... mam nadzieję, że a TR7 będzie taka jak w AOD... w ogóle to fajnie wygląda w nowych ubrankach :P

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 14-02-2004, 14:44   

nareszcie jakiś nowy temat.. gdyby tylko więcej osób zaczęło tu pisąć... :roll:

mi bardzo się podoba nowy wizerunek, pisałem nie raz, że ona wreszciem łądna jest.. kiedyś... nie bardzo

oby crystal nie zmienili tego, co Core zrobili dobrze. Jej nowy model jest na pewno ciekawszy :) i bardziej realityczny, tylko czemu ona mokra nie jest :)

a co do mrocznego wizerunku.. każdy by sie zmienił, gdyby byl zamnięty na pewną śmierć pod ziemią w piramidzie.. i gdyby był oskarżony o zamordowanie bliskiej sobie osoby...

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 14-02-2004, 14:49   

cezar, gdyby nowa, szczegółowa Lara była mokra, to gra musiałaby 'chodzić' ze znaczkiem 18 ;) To jest wyjaśnienie całej zagadki :D

:lol: :lol: :lol: (by Cez)

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 14-02-2004, 17:25   

Nie wiem czy wy też tak macie, ale u mnie kamera najeżdża często w pewne ruchome rejony,jakby twórcy chcieli pokazać,że to się rusza :roll: .Fakt, ale na zdjęciach przed premierą Lara była ubrana w tradycyjny strój.Nowa Lara czasami dziwnie się zachowuje widać ten wypadek to był dla niej szok 8)

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Herew
Gość
Wysłany: 21-02-2004, 16:48   

no jest bardziej sexi i wogule te je oczy :D

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 03-04-2004, 23:32   

Ech, faceci... Myślę, że nowa Lara jest lepsza od starej, ponieważ jest bardziej ludzka. Nie chodzi tylko o wygląd. Także jej charakter jest pełniejszy.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 22-06-2004, 10:15   

Lara jak Lara. Dużo się nie zmianiła. Tyle tylko, że teraz jest bardziej mroczna. Ale w czym to przeszkadza?

Gość

Wysłany: 04-08-2004, 13:28   

Słyszałam, że są komisky top Cow, z nr. 32#, 33# o 34#- o Aniele ciemności,- jak je mogę zdobyć? Czy da się na nie zerknąć, w necie? A może ktoś mi je wyśle? Chciałabym to przeczytać, bardzo- sory ze nie na temat.- co do Lary. Cóż o wiele bardziej wolę ja w tej postaci. A jeansowe ubranko jest suuuper! Też te wojskowe spodnie i kamizelka! I kurt też jest fajny, tylko szkoda, że taki powolny. Ej dowiedziałam się, że on umie pływać, władać ostrzem, biegać sprintem i czarować- znaczy telepatia na muzg wroga, oczywiście miało też być udostępione wiele lokacji i to wszystko byłoby w TRAOD gdyby ekipa z Eidosu miała jeszcze trochę czasu. A szkoda byłoby super miodzio. Wyczytałam to na traider. I można tych żeczy o których wspomniałam samamu zrealizować wgrywając patche i coś tam w grze ustawiając.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 09-08-2004, 22:48   

Te komiksy, o którym mówisz można zamówić w Amazon, ale cena jest dość wygórowana. Poza tym rysunki są raczej marne. Co do fabuły, to nie wiem, jeszcze nie miałam czasu przeczytać.

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 13-08-2004, 08:51   

Właściwie to w niczym nie przeszkadza to, że Lara jest mroczna ;) , ale w końcu to już nie ta sama Lara. Za szybko chodzi :p .

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 13-08-2004, 13:33   

"Za szybko chodzi"? Wybacz, ale nie łapię, o co Tobie chodzi. Lara zaczyna poruszać się szybciej dopiero, gdy gdzieś w połowie gry nauczy się biegać sprintem.

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 13-08-2004, 16:07   

Nie no, bez zartow. Gdzie ona rusza sie szybciej? Bo ja rozumiem, ze nie masz na mysli sprintu, ale ogolne zachowanie Lary? Jesli tak, to tym bardziej mnie zaskoczyles. Przeciez Lara rusza sie jak mucha w smole - zanim sie zdecyduje pobiec, bierze jakis rozbieg, po schodach wskakuje jak rachityczka, obraca sie tez nie za szybko ... YYY?

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 13-08-2004, 16:21   

Chodzło mi o to, że za szybko się np. przekręca i trudno ją ustawić dobrze. A przekręcanie to też chodzenie :D . Obraca się zbyt szybko. Chodzić to rzeczywiście, chodzi wolno.

EDITED BY MEKCAL
To za szybkie przekręcanie jest zwłaszcza, wtedy kiedy Lara stoi na schodach i nie można jej precyzyjnie ustawić, np. do skoku.

MR MACPHISTO
Kolejny fenomen mojego AOD - ja takich problemów nie miałem (albo po prostu ich nie pamiętam)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 14-08-2004, 11:56   

Grzeko, może od razu wgrałeś patcha? Łatka skutecznie likwiduje problemy ze schodami. A widzieliście może jak Lara trzymając "shotguna" w rzeczywistości nic nie ma w rękach i zabija wrogów powietrzem? :mrgreen: (do tego byl pierwszy patch).

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 14-08-2004, 13:40   

Ja tego niestety nie widziałem ;) . To w TAOD jest "shotgun" czy coś bardzo do niego podobnego? Sądząc po cudzysłowiu znaczy, że coś bardzo podobnego :) .

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 14-08-2004, 15:06   

Cudzysłów ma oznaczać, że nie ma tam żadnego shotguna, tzn. Lara trzyma coś w rękach, ale tego czegoś nie widać - i strzela powietrzem. PO wgraniu patcha widać dubeltówkę.

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 14-08-2004, 16:58   

Już rozumiem, Frodo. Myślałem, że Lara trzyma coś co przypomina shotguna. Bo w TAOD nie ma shotguna.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 15-08-2004, 13:58   

Moją ulubioną bronią w TAOD jest pistolet na elektrowstrząsy. :mrgreen:

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 15-08-2004, 19:20   

A ja w TAOD właściwie broni nie znam :D . Jak się skończą naboje do jednej to wtedy zaczynam drugą strzelać i tak dalej :) .

EDIT BY MEKCAL
Ale nie offtopikujmy.

SECOND EDIT BY MEKCAL
I dodałem Cię do mojej listy znajomych GG :) .

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 15-08-2004, 21:26   

To co jest najbardziej wkurzające w TAOD to dziwne "liczniki" naboi. Serie i strzały. Po co to komu? A na bronie też wielkiej uwagi nie zwracam. Przy okazji - Kurtis jest naprawdę zdolny - żeby samemu zmontować pistolecik. Mały, ale przydatny :mrgreen:

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 16-08-2004, 18:45   

A jeszcze to, że podzielili te naboje na te magazynki sprawia, że trudno jest odczytać ile naboi ma Lara. Mi osobiście powiedział o tym dziwnym liczniku kolega.

PS. Jestem teraz dostępny na gg, ty też jak widzę

Akagi 
Praktykant

Wysłany: 23-01-2005, 18:23   

Uważam że nowa Lara jest świetna, ale to nie Lara. :!: Wolałam chyba starą. :roll: . Mam nadzieje że w TR7 wróci dawna Lara.
Cuz you will hate yourself in the end(...)

Meteorka 
Nowicjusz

Wysłany: 12-02-2005, 14:04   

Dla mnie mroczna jest super :twisted:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 12-02-2005, 14:07   

Meteorka -> Pisz trochę więcej i dłuższe posty :)

Dla mnie Lara z TR4 i TR5 jest idealna. Ale to też zależy od fabuły. W TAOD jest mroczna, więc mamy mroczną Larę. Do poprzednich TR taka Lara nie sądze, żeby pasowała... :roll:

Odpowiedz do tematu