FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Angel of Darkness > wady i zalety
Autor Wiadomość
Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-02-2004, 11:57   Angel of Darkness > wady i zalety

Wreszcie się doczekałem :) Koleżanka, która ma lepszy komputer ode mnie, zaproponowała mi grę w TR6 :) :mrgreen:

Jestem bardzo szczęścliwy bo coniektórzy wiedzą,. że przeszedłęm tylko 1/3 tej gry. Nie będę grałna wyścigi... ale liczęna to, że uda mi sie za pewnien czas ukończyć tę grę.

i będę mógł nareszcie opisać swoje wrażenie bazująć na całości, a nie na wycinku, co mi zarzucały niektóre osoby.

A co do zalet i wad.. może opiszę zalety, bo po dodaniu patchy tych wad jest strasznie mało :) już nie ma problemów ze schodami, autosavey są bez błędów, amunicja schodzi po jednym a nie po dwa naboje.. jest duużo, duużo lepiej niz było

mnie kolejny raz zachwyciła:

fabuła >> jest naprawdę bombowa
skradanie > super pomysł!
walka wręcz >> bomba > Lara powinna to potrafić juz w poprzednich częściach. nie raz przez to zapominam , że jak nie mam broni to nic nie szkodzi bo moge dać komuś z buciora :P

dialogi > po prostu niesamowite, że teraz mozna sobiesamemu wybierać niektóre odpowiedzi

grafika >> super , super i jeszcze raz super. gdy sie patrzy z bliska na twarz Lary to nie razi ona brzydota, co zdarzało sie w poprzednich częściach, wreszcie model Lary jest doskonały :P

zaczynam sie przyzwyczjać do nowych ruchów. wkurza trochę to, że lara nie możę strzelać i skakać równocześnie.. i żę jak cche sie pobiec , to ona musi sie rozpędzić... ale myślę, żę to jest bardziej realistyczne.. pokażcie mi jakiegoś zawodowego strzelca, który bez problemów trafiłby w cel, skacząć np. do tyłu.. absurd... widac, żę core chcieli dodać trochę realizu... tylko to RPG jest kretyńskie

"teraz mam silnijesze nogi", " ni emoge tego zrobić, bo mam za słąbe ręce " >> komiczne wręcz :D

wiem, że mam wyjątkowo szybki refleks, bo opinie na temat gry byly juz dawnoooo.. ale skoro ja to dopiero teraz przechodże, to teraz będę pisął o wrażeniach w trakcie dalszej wędrówki Lary po Paryżu i Pradze.

aha. NIE PISAĆ TU O FABULE, o zakończeniu, NIC! Dam bana temu kto mi tu spoilery będzie wypisywał ;) :P

i na koniec o TR7.. tak sobie myslę, że jak sie pojawią pierwsze screeny... to będzie prawdziwy szął w światku TR :) jesli grafika będzie lepsza od TR6, a pewnie będzie.. to będę w siódmym niebie :) teraz jestem w szóstnym kiedy patrzę na TR6 ;)

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2004, 15:04   

Wybacz, ale przesadzasz :P . Gra nawet po dodaniu patchy ma wiele błędów, ale jest taki programik, dzięki któremu można je wszystkie usunąć :D .
Walka wręcz jest fajna, ale przy przeciwniku z bronią jest mało użyteczna :P .
Grafika nie jest taka wspaniała,fakt lepsza od poprzednich TR, ale widziałem gry z lepszą.Wszystko to mogę wybaczyć, ale długość gry jest śmieszna. Fabuła jest ciekawa, ale nie wykorzystano jej w pełni i są w niej drobne błędy.A Lara czasami zachowuje się jak nie Lara :? .

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 13-02-2004, 16:02   

Walka wręcz czasami się przydaje... np. jak zabraknie amunicji to w zasadzie tylko to pozostaje :) . Jeśli chodzi o grafikę to TR raczej nigdy (poza początkami serii) nie powalał, ale trzymał dobry poziom, i tak samo jest teraz.

Przejście AOD zajęło mi więcej czasu niż np. Chronicles, bo to właśnie TR5 jest najłatwiejszy i przez to najkrótszy.

Cezar, wiesz w 15 levelu jest takie fajne... [ciach :D ] :P ;)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-02-2004, 17:18   

Charles napisał/a:
Wybacz, ale przesadzasz :P .

nie nie przesadzam :roll: wiem co mówię, moze po prostu u Ciebien jest żle... z tego co zauwarzyłęm, to na dobrych komputerach nie ma błędów, więc moze po prostu na słabszych są nadal bugi w grafice

Charles napisał/a:
Gra nawet po dodaniu patchy ma wiele błędów, ale jest taki programik, dzięki któremu można je wszystkie usunąć :D .

a jaki to program? dodaj/usuń programy ? :mrgreen:

Charles napisał/a:
Walka wręcz jest fajna, ale przy przeciwniku z bronią jest mało użyteczna :P .Grafika nie jest taka wspaniała,fakt lepsza od poprzednich TR, ale widziałem gry z lepszą.Wszystko to mogę wybaczyć, ale długość gry jest śmieszna. Fabuła jest ciekawa, ale nie wykorzystano jej w pełni i są w niej drobne błędy.A Lara czasami zachowuje się jak nie Lara :? .

mi sie udało pobic przeciwnika z bronią :P

grafika dla mnie jest wspaniała.. ja nie gram w inne gry i nie obchodzi mnie czy są grafiki ładniejsze. dla mnie ważne jest to, że grafika z TR6 jest dla mnie bajeczna.

co do długości gry.. szybko sie przechodzi to fakt.. :|

już nie mogę sie doczekać tego 15 levelu :mrgreen:

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2004, 17:22   

Nawet na bardzo dobrych komupterach są błędy a link do tego prgogramu jest w temacie dual pistki :P Skąd Lara znała Karela skoro go nigdy nie widziała :P

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-02-2004, 17:24   

chodzi o trainera? przecież to nie usuwa błędów...

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2004, 17:27   

To jest coś innego usuwa błędy,można przeskoczyć do innego poziomu a Kurtis wyciąga swoje ostrze :P

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 13-02-2004, 19:06   

Może i wyciąga,ale nic nim nie robi. Przynajmiej w moim przypadku bo nic nie robiłam.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 13-02-2004, 22:22   

Ja już mówiłem gdzieś o tym - na moim kompie (czyżby jakaś magiczna konfiguracja?) bugów jest naprawdę bardzo niewiele, gra nigdy nie wyskoczyła mi do Windowsa a filmiki odtwarzały się od samego początku bez problemów...

Ten level 15 to żart ;) Nawet z pamięci nie wiem co to za level :D :D:D

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-02-2004, 23:50   

Grzeko napisał/a:
Ja już mówiłem gdzieś o tym - na moim kompie (czyżby jakaś magiczna konfiguracja?) bugów jest naprawdę bardzo niewiele, gra nigdy nie wyskoczyła mi do Windowsa a filmiki odtwarzały się od samego początku bez problemów...

Ten level 15 to żart ;) Nawet z pamięci nie wiem co to za level :D :D:D

wiem, wiem, że to żart :mrgreen:

to ci u których ja gram chyba też mają magiczną konfigurację :P albo nie doszedłęm do bugów... jakbym je spotkał.. na pewno o nich wspomnę.. wiem np. że Pierre w cefe metro sie rozłożył na czynniki pierwsze :lol:

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 14-02-2004, 20:21   

A ja wiem, jaki to level :P to jeden z żywiołów

EDIT BY GRZEKO
Jak bym sprawdził to też bym wiedział :D :D:D

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 29-03-2004, 14:53   

Nie wiem gdzie to zapisać,ale dobra. Niech będzie tu. Na różnych obrazkach,filmikach widziałam jak Lara skacze w jakiś nietypowy sposób. Wymachiwała rękami (bardzo :P ) , i w jakieś inne sposoby. Ale nie wiem jak na klawiaturze to zrobić. To już jest załamka. Widać co innego a nie da się tego zrobić... :? . Czy może ktoś wie jak to zrobić?? Aha i jeszcze jedno,przy okazji,jak ktoś ma ten program do AoD, ten z kittenwar.com i wie czy można walczyć Kurtisa chirurgiem??

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 30-03-2004, 20:41   

Nie bójcie się podawać linki do czegokolwiek! My nie jesteśmy TRPL. Jeśli ktoś zna ciekawy program, który usuwa błęgy z gry, to niech od razu podaje link! Ja Kurtisa uwielbiam i kiedy doszłam do levelów z nim, wkurzyłam się, że nie można rzucać xenodyskiem (sorki, wolę to określenie ;-) .

EDIT BY GRZEKO
Bez przesady z tym czegokolwiek... z resztą, wszystko reguluje... Regulamin (ale niespodzianka :P )

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 30-03-2004, 21:38   

Można,można,tylko trzeba wiedziec jak...ten program (w temacie 'dual pistki' jest opisany) pozwala na to,tyle,że on go tylko wyciąga...niby coś robi ale kto wie. Próbowałam,ale nic.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 03-04-2004, 23:10   

Ja mam ten program. Potem skasuję, na razie się bawię. Jest fajnie, można się do woli nabawić broniami i Lara wygląda jak ze starego dobrego TR (dwa pistolsy). Niestety, kiedy już właczę program, nie mogę go wyłączyć i trzeba robić restart kompa :D W Święta się trochę pobawię :D Muszę znowu dość do leveli z Kurtisem i pożucać sobie chirurgiem. :lol:

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 04-04-2004, 16:33   

Ale jak się nim rzuca?? Ja nie mogę,czy ktoś to pamięta i udzieli mi tej informacji?

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 10-04-2004, 21:27   

Nim się nie rzuca :P Chyba, że masz program od dual pistktów. Tam PODOBNO można. Nie wiem, jeszcze nie doszłam do tych leveli :P

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 10-04-2004, 21:35   

No właśnie o ten program mi chodzi. Mam go,ale nie przejrzałam go całego.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 10-04-2004, 21:39   

Nie wiem..może na Chronicles jest jakiś opis...nie miałąm czasu poszukać.

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 10-04-2004, 23:03   

Można zaatakować tym ostrzem, ale jak go użyjesz to Kurtis zaczyna wariować i tracisz nad nim kontrolę mnie wyrzuca do Windowsa :( .

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 11-04-2004, 15:38   

No dobra,ale jak walczyłam z Boaz to nic nim nie zrobił. A mnie nie wyrzuca,może coś nie tak.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 13-04-2004, 15:32   

Valkiria, Ty masz to ostrze?? Jeśli tak, napisz jak to wygląda.

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 13-04-2004, 15:55   

Dokładnie nie widać, ale jest to koło z tak zwanymi strzami :P . Poprostu chirurg, nic specjalnego. A Kurtis nim tylko wymachuje w ręku.

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 13-04-2004, 19:08   

Potrafi też rzucić :P

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 13-04-2004, 21:17   

Niby jak?? Mi nie chciał. Nic z nim nie robił.

Odpowiedz do tematu