FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SCREENY Z PRAC
Autor Wiadomość
pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 26-11-2006, 14:03   

Eh dalej mówie że wasze levele są boskie... :P

Aż mnie wzięło na zrobienie mojego leveliku z textur Angkor Wat :)

Jeszczetylko fabuła ;]

darekch 
See you in Valhalla

Wysłany: 26-11-2006, 14:52   

Peet >> Bardzo ciekawie się zapowiada Twój level! ;) Zgodzę się z Integral i powiem, że drugi jest szczególnie ekscytujący. Na pierwszym zaś widać nieco otoczenia, które wygląda naprawdę miło. :)

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 26-11-2006, 15:03   

Peet - rzeczywiscie twoj level wyglada fajnie, ładnie wycieniowales basen. Podoba mi siem :)

http://leditor.prv.pl/

PaweŁIndyK 
Podróżnik

Wysłany: 27-11-2006, 14:19   

K@t napisał/a:
Tak, niech też usuną Dinozaury, Natle, Sciona i w ogóle niech Lara najlepiej dostanie w rękę pędzelek, dłuto i jedzie odkopywać urny z okresu minojskiego...

K@t nie jestes lepszy...... ;) widze ze tu nikt nie moze wyrazic swojej opinii... ale niechce sie klucic..nikomu docinac itd. :) ale wiem ze wczesniej chodzilo ci o mnie... (,,co poniektórzy'') :-P :) i tak wszystkich lubie na tym forum...

K@t 
Spectre

Wysłany: 27-11-2006, 14:54   

Ja nie chcę niczego sugerować, ale odnoszę wrażenie, że wy z ADR'em jesteście troszkę przewrażliwieni oO

Poza tym chyba Ci sie temat trzasnął :p - i mówię to bez złośliwości.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 27-11-2006, 15:28   

PaweŁIndyK -> > Lara ze starego engine w postaci tej z Legendy w Twoim wykonaniu wygląda... COOL !! :matrix: Mam takie pytanie: nigdy nie bawiłem się edytorem z piątki... łatwo tam się przerabia wygląd Lary? Chodzi mi zmianę co niektórych kształtów i nakłądanie nowych tekstur

K@t 
Spectre

Wysłany: 27-11-2006, 15:39   

1. Room Editor jest do TR 4, a nie do TR 5.
2. W Room Editorze NIE ROBI się nowego modelu Lary, do tego służą inne specjalne programy.
3. Paweł nie wykonał sam modelu Lary, tylko go ściągnął z neta :p Legendowych Lar jest pełno chociażby tu : www.trsearch.org

PaweŁIndyK 
Podróżnik

Wysłany: 27-11-2006, 16:04   

K@t ma racje ta lara jest sciagnieta z www.laraslevelbase.org... ale ruda lara juz nie jest dostepna (sciaglolem ją juz dawno), teraz mozna pobrac lare tylko w brazowych wlosach.
kiedys udalo mi sie potexturowac obiekt ale nieciekawie mi to wyszlo.... wole robic levele...

macie pomysl na jakas nazwe?? niewiem co wymyslic.... moge wam powiedziec ze lara szuka takiego artefaktu jak w tr3 od UFO... tylko ze czerwonego :-P

,,MY'' Z ADR'em? :609:

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 27-11-2006, 18:36   

nie rozumiesz?? ADR i ty jesteście podobni pod względem wrażliwości, Integral sobie dla żartów coś powiedziała i ty już wybuchasz, ADR ciągle pisał w temacie K@ta, K@t na niego nakrzyczał i już on jest na niego obrażony, choć to on nie pisał w odpowiednim temacie :P

Innym słowem, wy oboje wzniecacie kłótnie z byle czego

(Bez urazy ADR ale taka jest prawda, chociaż dziś pokazałeś jaki ty wrażliwy :P
Wzniecił kłótnie bo chciałem wpierw dokończyć rodzine i wyłączyć grę niż ją zostawić i od razu mu pomógł :P )

ADR 
Podróżnik

Wysłany: 27-11-2006, 19:29   

pmmooch, nie przesadzaj, ja nie jestem wrazliwy, tylko mialem ostatnio kilka problemów z edytorem, i nie tylko, i poprostu czasami sie denerwuję, ale to nieznaczy ze tak będzie zawsze :) jeśli cie urazilem pommkoch to sory..

:)

A niedlugo zapodam screenki mojego leveliku :)

:690:

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 27-11-2006, 19:41   

:P

A teraz to sie chyba na mnie obraziłeś xD
A poza tymto jeśli masz problemy z edytorem to pisz albo go wywal do kosza i sie zajmij działającym :P Room Editor ma tyle wad(nie wadów) że trudno z nim cokolwiek robić...

Mi na przykład jak zbyt długo kręcę pokojem to on zaczyna cały czas nim kręcić co mnie wpienia -_-'

PS - Koniec Offtopicu!!

PS2 - Naprawde ładne screeny Indyku :P

PS3 - A co do tego obrażalstwa to sie dowiedziałem od nieznajomego źródła xD
ADR powiedz, czy to prawda że się obraziłeś?? ;)

Grindy 
Obieżyświat

Wysłany: 27-11-2006, 19:50   

Słuchajcie, ja mam propozycję; załatwiajcie sobie takie sprawy na privie, co? :)

PaweŁIndyK 
Podróżnik

Wysłany: 27-11-2006, 21:19   

Tez was przepraszam.... ja juz tak mam... strasznie szybko sie denerwoje (ale nic z tym nie zrobie... ja juz taki jestem...) ;) jak znowu zaczne si do kogos pluć to niezwracajcie na to uwagi :-P ale nienawidze jak ktos robi ze mnie glubka publicznie... I TO JEST KONIEC OFF TOPICU... mysle ze juz bedzie wszystko ok xD

Integral 
Archeolog

Wysłany: 27-11-2006, 23:41   

Glubka raczej nikt nie robi (są tu tacy zdolni??). Chyba, że tak się denerwójesz i piszesz, będziemy w takim razie niezwracać (a przynajmniej się starać).

Zawsze chciałam tworzyć w RE :D Jedyne co mi się udało to jakaś kombinacja wielkich i pustych pokoi z kilkoma dźwigniami i podwodnym korytarzem, hehe :p . Jakiś ten RE mało uprzejmy dla mnie :]

..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik

Wysłany: 28-11-2006, 17:31   

Mam pytanko:

Czy ktos z was bedzie na tyle mily i pomógłby mi stworzyć obrazek "Load" do mojego levelu (chodzi o obrazek z logiem, Latą, i nazwą levelu (cos w stylu jak zrobila Marta )(nie takie samo oczywiście)

mogę zaplacić jak bedzie taka koniecznosć :) bo ja niestety jestem zupelnie zielony jesli chodzi o zabawe z Photoshopem ;(

PaweŁIndyK 
Podróżnik

Wysłany: 29-11-2006, 21:49   

HOLERA!!! wlanczam sobie spokojnie level edytor xD texturuje...... wstawiam obiekty..... ,,wszystko gra'' no i chce wyprubowac moj level..... a tu do h... niema dzwiekow.....! lara przechodzi przez wszystkie obiekty......... jak podskocze do gory to zaczyna latac..... !!!!!!!!!!! jak wczesniej prubowalem grac to wszystko bylo ok!!!!!!!!! ;( :fire: :fire: :fire:
mialem juz trzy levele!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaa!!!!!!!! wrrrr!!!!! :buu: :klnie: nie robie go!!!
to nie na moje nerwy!!!!

a tu co zachowalo sie z mojego trzeciego levelu:
http://img158.imageshack....mbraiderkh5.jpg
http://img377.imageshack....braider2mh2.jpg

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 30-11-2006, 18:14   

Hmm... Zawsze możesz poprobowac z Dxtre3D :) ma mniej opcji chyba ale można nim zrobić levelisko :P

PS - Jeśli ci nie pasuje jednak to zainstaluj na nowo z kittenwar.com na Xp'ka...

PaweŁIndyK 
Podróżnik

Wysłany: 09-12-2006, 14:04   

i tak jak mowilem ja sie nie poddaje robie nowy level:
a oto screen

Podróżnik

Wysłany: 16-12-2006, 20:30   

to niżej to screen z edytorowej boliwii
(niestety scina mi kompa i przez pomylke wysłalem zleego posta i teraz sa dwa pod sobą (sorki))

Podróżnik

Wysłany: 16-12-2006, 20:30   

http://www.tombraiderforu...t=76894&page=25

Serek 
Praktykant

Wysłany: 17-12-2006, 10:27   

Ja tam nic nie robiłem przy RE. Nic nie umiem :P . Ale mam pomysł dla takich talentów jak Peet, czy PawełIndyk :D . Może zrobilibyście odnowionego TR1? Albo chociaż pierwszy level, żeby zobaczyć jak wyjdzie? Pomyślcie... XD

kamilszy 
Podróżnik

Wysłany: 17-12-2006, 10:50   

Serek, widzę, że nie tylko edytor jest ci obcy, ale customy też :hehe: http://www.trle.net/revie...es.php?lid=1553

Podróżnik

Wysłany: 17-12-2006, 14:56   

Ja kiedys miałem taki zamiar Serek.
ale nie chciało mi potem czytac mi textur, zdenerwowałem sie zostawiłem ten projekt
Miało wyglądać tak:
http://img347.imageshack.us/img347/7611/1qf5.jpg
http://img347.imageshack.us/img347/3103/2yg8.jpg
to miał być początek

Serek 
Praktykant

Wysłany: 20-12-2006, 15:14   

Wygląda znakomicie! Naprawdę bardzo bym chciał, żebyś to kontynuował! Rewelacyjny efekt! XD

PS. A jak w ogóle otwierać te levele?

Podróżnik

Wysłany: 20-12-2006, 16:16   

Bez pezrsady Serek, to wcale niejest takie piękne ;)

Odpowiedz do tematu