FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Legend- sekrety
Autor Wiadomość
lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2009, 17:46   

złotych sekretów bez pomocy solucji to bym nigdzie nie znalazł;(

Cytat:
Większy problem miałam z próbami czasu, nadal nie mogę przejść tej w kazachstanie bo tylko ona mi została...

o dziwo też miałem z tym problem;( wszystkie przeszedłem za 1 razem, ale z tym miałem kłopot;(

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2009, 19:55   

Zawsze jak kończę ten pościg i dochodzę do sali gdzie 1 raz widzimy żywą Amande to zostają mi jakieś 3-4 minuty, jak dla mnie przejście tego w tym czasie jest fizycznie nie możliwe, no chyba że na jakichś speed hackach czy coś. Gdyby dali z 7 minut więcej może i bym się wyrobiła a tak to nawet nie próbuję bo wiem ze nie zdarzę...

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2009, 20:15   

ten "pościg" to masakra;) ale nie trzeba uruchamiać elektryczności aby dostać się do sali z Amandą i tym stworzeniem, da się przeskoczyć od razu na platformę! tylko dzięki temu przeszedłem ;P :pozdro: i sorry za offtop

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 10-08-2009, 09:04 ]
Dzięgi? Mój słownik wysiada.

l@r@ croft 
Praktykant

Wysłany: 11-08-2009, 13:08   

Teraz gram w TRL na xboxie i brakuje mi złotej nagrody w Kazachstanie.Wiem gdzie ona jest , ale niestety nie wiem czy to wina Pada czy co, ale nie mogę wepchnąć tej platformy na górę.Cały czas naciskam przycisk , żeby to pchało , ale nic z tego nie wychodzi ;/ A jak już niewiele brakuje to trzymam RT i jakby mi się coś blokowało i nic sie nie dzieje ;/ Najwidoczniej będę miała do końca 99% gry ;) heh.
A co do Time Triali to nie ma co narzekać. Czas na przejście danego poziomu dali w sam raz :)
Jedynie co mi się nie podobało w sekretach to ich rozmieszczenie i ilość. W większości były one widoczne od razu , a mogliby sobie zadać trochę więcej trudu ;)

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 15-08-2009, 20:38   

Brązowe nagrody leżą praktycznie obok siebie, ogólnie z ukrywaniem nagród mogliby się bardziej wysilić. Ktoś napisał że jedyny problem mogłyby sprawiać złote nagrody, tu się zgodzą chociaż nie do końca bo wcale nie było trudne ich odnalezienie. Trzeba było tylko rozgryźć tok myślenia twórców i trochę się rozejrzeć a nie gnać na oślep. Z tokiem myślenia mam namyśli to, że gdybyśmy projektowali dany lvl i ukrywali nagrody gdzie my byśmy to zrobili, nie zawsze to skutkuje bo możemy mieć inny pogląd. To cała tajemnica i pic tego wszystkiego, jak dla mnie.

PrincessPoLcio 
Nowicjusz

Wysłany: 09-09-2009, 18:56   

Wiecie gdzie jest złota nagroda w Peru :??: :) :hehe:

Pomocy
Help
SoS

uciu999 
Podróżnik

Wysłany: 09-09-2009, 19:08   

Tutaj masz film, w którym przedstawiono drogę do złotej nagrody: http://www.youtube.com/watch?v=fkjeKmxt-40

Na filmiku jej nie ma, bo ktoś zdobył ją wcześniej, ale normalnie znajduję się pod figurą kota (?).

Denerith 
Nowicjusz

Wysłany: 10-09-2009, 16:36   

No cóż, ja tam nie miałam żadnych problemów z przejściem Time Triali, oraz zebraniem wszystkich sekretów. Niestety miałam teraz formata, i wszystko się usunęło >.O A oczywiście nie chce mi się grać znów i łazić tu i tam, by pozbierać głupawe figurki. Może kiedy indziej... Zawsze myślałam, zę nie zrobię ostatniego poziomu jako Time Triala (Boliwia - Powrót), a jednak okazał się chyba najprostszy, oprócz Boliwii oczywiście ;)

Szalona101 
Praktykant

Wysłany: 11-09-2009, 15:32   

A właśnie mi się też ostatnio przez save'y cała gra zepsuła ;/ Mam teraz całą od nowa i mi się nie chce grać. To wkurzające tak chodzić z levelu do levelu i pokonywać tych wszystkich bossów skoro i tak już się przeszło całą grę -.-

[ Komentarz dodany przez: Integral: 11-09-2009, 15:55 ]
To nie graj...?

Angelina ;D 
Nowicjusz

Wysłany: 19-09-2009, 17:19   

Hej ;] Wie ktos gdzie jest zlota nagroda w kazachstanie ?? Szukalam w wielu miejscach i nie znalazlam :( Z gory dzieki ;)

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 19-09-2009, 17:29   

Tak, wiemy.

Możesz to przeczytać TUTAJ.

Możesz też obejrzeć TU.

Witamy na forum i zachęcamy do odrobiny kreatywności w używaniu wszelkiego rodzaju wyszukiwarek :p

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 20-09-2009, 13:06   

Szalona101 napisał/a:
A właśnie mi się też ostatnio przez save'y cała gra zepsuła ;/ Mam teraz całą od nowa i mi się nie chce grać. To wkurzające tak chodzić z levelu do levelu i pokonywać tych wszystkich bossów skoro i tak już się przeszło całą grę -.-

Czemu? Ja TRL przeszłam ponad 20 razy chyba nawet 27, i nie widze nic wkurzającego w ponownym przechodzeniu gry to nawet całkiem przyjemne. Jeszcze zalezy w jakich sytuacjach. W starych bywało ze szlag trafiał jak się nie zapisało gry i zginęło, ta myśl ze trzeba wszystko od nowa zaczynać, czy jak się doszlo, gdzieś bardzo daleko i zabrakło apteczek i wszystko od nowa trzeba <w sumie są jeszcze kody> ale jak kto woli.
Ale przejśc sobie grę np 2 raz zawsze jest fajnie ;D

Angelina ;D 
Nowicjusz

Wysłany: 20-09-2009, 20:23   

Sory ze znowu o to pytam, ale gdzie jest zlota nagroda w Anglii ?? :D

[ Komentarz dodany przez: e_g: 21-09-2009, 15:05 ]
Korzystaj z google lub z głównej strony WoTRu.

Szalona101 
Praktykant

Wysłany: 20-09-2009, 20:29   

Sas_, wiem ale ja też już z dwadzieścia-ileś razy przechodziłam Legendę i już mnie to trochę nudzi. :D Ale lubię se przechodzić różne levele w różnych strojach i podmienionymi teksturami (no i z kodami ;-) )

Angelina ;D , TU masz link do złotej nagrody w Anglii

Mam nadzieje że pomogłam :P

PrincessPoLcio 
Nowicjusz

Wysłany: 13-10-2009, 20:22   

Może mi ktoś podać wszystkie ubania do odblokowania w TRL

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 13-10-2009, 20:28   

Chodzi ci o wygląd strojów? http://www.laracroft.pl/tr7/dress.htm

K.C.T.R 
Nowicjusz

Wysłany: 16-10-2009, 12:48   

A ja bym prosiła was o wszystkie nagrody ;P .Jakieś 50 % mam,ale co chwila karta pamięci mi się psuję.

P.S-Gram na PS2, chciałabym taki spis,jeśli można rzecz jasna :)

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 16-10-2009, 15:05   

Ja już kiedyś podawałam adres strony http://www.gamefaqs.com/c...ave/920215.html
Masz tam save'y 100% choć nie wiem czy będą ok do twojej wersji konsoli.

Nik@ 
Nowicjusz

Wysłany: 22-02-2010, 16:55   

Cześć,mam kłopot.Jestem w Kazachstanie,i wszystko wiem ,z tą złotą nagrodą,jak ją zdobyć,itak dalej.Tylko jak korzystam z tej maszynki ,żeby przesunąć tą kładkę,to ciągnę ja tą maszyną i ok.Tylko jak jest podwyższenie ,to pcham tym wynalazkiem Tesli i nie chce wejść.I tu :fire: jest kłopot znową nagrodą.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 22-02-2010, 18:19   

Nik@, zawsze warto przejrzeć choć ostatnią stronę tematu w którym się dopisujemy. Odpowiedź na twoje pytanie padała na tej stronie już. ;)
Ale w skrócie to musisz na przemian i dość szybko odpychać i przyciągać tę kładkę w okolicy tego problematycznego momentu. Chodzi o to aby kładka się rozhuśtała i wówczas kolejne odepchnięcie sprawi że przeskoczy.
Wygląda że się nie da zrobić ale odrobina uporu i uda się. :)

Carter 
Nowicjusz

Wysłany: 24-03-2010, 14:47   

W posiadłości Croftów nie mogę zdobyć nagród w siłowni. Korzystam z solucji, ale tam napisano gdzie one są, a nie jak je zdobyć. Te drążki są koszmarne i ciężko się domyślić, z których skorzystać, żeby dostać prezenty. Help me!!! ;(

[ Komentarz dodany przez: Integral: 24-03-2010, 15:07 ]
Myślimy, myślimy i nie zrażamy się początkowymi bólami głowy. Do skutku!

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 29-03-2010, 13:24   

Carter, tutaj masz filmik z nagrodami na sali gimnastycznej http://www.youtube.com/watch?v=q3S6oQzyjaE

A jeśli twój post znika to nie pisz go powtórnie w takiej samej formie -zazwyczaj posty nie znikają same a są usuwane z jakiegoś powodu - w twoim przypadku krótki post albo bez ważnych informacji. :) Albo zupełnie nie na temat itp itd.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 29-03-2010, 15:03 ]
Usunięte ponownie, z uwagi na krótki staż przymknę oko :p

Danio500 
Praktykant

Wysłany: 26-12-2010, 17:05   

nie wiem gdzie napisać i czy to już było, więc tu napiszę...
zauważył ktoś, że w Boliwii - powrót na tych skrzynkach jest napis Natla?

K@t 
Spectre

Wysłany: 26-12-2010, 17:31   

Tak, zauważyło to jakieś kilkadziesiąt tysięcy osób, które na wszelkich możliwych forach wróżyły powrót Natli w kontynuacji TRL. Oko masz dobre, ale refleks już nie :D

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2011, 11:46   

Sekrety zazwyczaj nie są trudne, najgorsze są próby czasu, nigdy mi się nie powodzą. Najtrudniej było zdobyć nagrodę (złotą) w Kazachstanie, ale to nie jest łatwy poziom. :narka:

Odpowiedz do tematu