FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BLOODRAYNE
Autor Wiadomość
Charles 
Podróżnik

Wysłany: 12-07-2004, 13:30   

Ja wolę ciąć nazistów tak ładnie tracą głowę dla Rayne :> Mam nadzieję że TR 7 zmiecie z powierzchni ziemi Bloodrayne bo ta gra zaczyna przejmować role TR :|

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 12-07-2004, 15:42   

Oby tak było.
W tym CD-Action, gdzie dali Bloodrayne, napisali tak:

"To, co potrafi ta krótkowłosa, choć długozębna, pani - bije wszystko, co do tej pory pokazały Larwa Kroft, Rinn czy Kate Archer razem wzięte."

Baaaaaardzo się zdenerwowałam jak to przeczytałam :evil: Miałam ochotę kogoś zabić. :502: Szkoda tylko, że pod tekstem nikt się nie podpisał... :> Może nie chciał mieć wrogów :> A wśród nich mnie! Oczywiście, że Rayne jest świetna, to się zgadzam, ale to nieupoważnia, żeby tak obrażać Larę!!!!!!

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 13-07-2004, 18:47   

Nie powinno się stawiać Lary prz Rayne bo to dwie różne postaci :> Lara pokonuje przeszkody bez różnych mocy :>Daje jeden obrazek z komiksu CDA :>

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 09-10-2004, 08:39   

No bo mnie szlag trafi! :evil: Instaluję Bloodrayne, wszystko idzie ok, wkładam drugą płytkę, instaluje się jeszcze przez jakieś 20 s, a potem komp się wyłącza! Tak samo Mafia! Jest już prawie całe zainstalowane, a pod koniec się zawiesza! :evil:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 28-05-2005, 15:38   

Pełną wersję Bloodrayne dostałem kiedyś od redakcji CDA jako rekompensata za lipną wersję TR3 ( taki gift dostali zresztą wszyscy, którzy reklamowali Tomba ). Parę miechów temu nie miałem jeszcze kompa, który byłby przystosowany do odpalenia gry z dhampirzycą w roli głównej, ale po ostaniej modernizacji postanowiłem wreszcie sprawdzić co to za produkt wcisnęli mi ci bandyci z Wrocławia ;) . No i odpaliłem... i się zdziwiłem :) . Nie sądziłem bowiem, że będzie to aż tak fajna gierka ! Już od pierwszej sesji z Bloodrayne wciągnęło mnie na kilka godzin. Klimat gry jest dość mroczny, grafika bardzo dobra, a przyjemność z rżnięcia przeciwników wręcz nieopisana :P . Czasem jest jednak trochę ciężko, gdy zdarza się natknąć na pluton żołnierzy. Po kilku kulach enegria spada, Rayne musi więc obskoczyć kilku gości żeby sobie possać :P :P . A sołdaty są dość jurne, więc nierzadko zdarza im się wystrzelić w trakcie :P :P :P . Generalnie jestem tą grą zachwycony :D .

bro 
bro

Wysłany: 28-05-2005, 16:02   

"rznąć" "possać".... Jaunty.... z tobą napewno wszystko w porządku ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-05-2005, 21:42   

A ja od dłuższego czasu przymierzam się do tej gry ale nie wiem czy warto :? Co o niej sądzicie tak naprawdę, i jak najlepiej ją dostać ( przez neta :?: :P ). Aha - i słyszałem coś jeszcze o Bloodrayne 2, takie coś już jest czy dopiero wyjdzie :?:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 30-05-2005, 05:07   

No cóż, w moim przekonaniu zdecydowanie warto. Nie jest to może gra, która zachwyca tak jak TR ale mimo wszystko stoi na bardzo wysokim poziomie. Bloodrayne to siekanka wymagająca dobrego refleksu ale też spojrzenia na tematy wampirów i drugiej wojny światowej z lekkim przymrużeniem oka. Co wrażliwsi muszą też znieść hektolirty krwi, fruwające członki i niewybredne bluzgi Rayne ;) . Zalety gry to przede wszystkim ogromna dynamika - nie uświadczysz żadnych nudnych przestojów ( może poza wyjątkiem tutorialu ). Całkiem fajny jest też klimacik. Dla fanów Maxa Payne i Matrixa zaletą wyda się zapewnie obecność opcji Bullet Time, która tutaj zwie się Dilated Perception. Ten tryb przydaje się zwłaszcza gdy mamy do załatwienia całą grupę wojaków, która wali z maszynówek jak oszalała. Zaletą jest również strona wizualna gry, nawet w niskich detalach wszystko wygląda ładnie. Miło jest też popatrzeć na samą Rayne, programiści postarali się u niej o zgrabną figurę, seksowne skórzane ciuchy, szałowe czerwone włosy i kształtny biuścik, który podskakuje przy każdym gwałtowniejszym ruchu :) . A co ja tam będę gadał, sam musisz zobaczyć czy warto zagrać :) . http://downloads.ugo.com/details.php/id/3556/ - tutaj znajduje się demko do ściągnięcia. Jeżeli zaś pragniesz nieco więcej informacji, zajrzyj tu - www.bloodrayne.net

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 30-05-2005, 15:30   

Ja niemogę wszystko mam dziś na tacy :P DZięki :P Ściągnąłem demko bloodrayne I i II i przetestujemy co ona potrafi. Już niedługo się okaże ...

ArVen086 
Podróżnik

Wysłany: 30-05-2005, 16:30   

Bardziej mi się podoba Bloodrayne II :043: Rayne dysponuje większą ilością ruchów które można układać w niesamowite combosy :mrgreen: W ogóle fajnie się nia steruje :P Jest extra grafika, muza :mrgreen: Ale jedyne co mi się za bardzo nie podoba to ta monotonność...... idź, potnij, napij się :043: , itd itd............. Po jakimś tam czasie gra robi się nudna i ma się ogromną chęć pograć w coś bardziej inteligentnego :043:

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 27-07-2005, 21:25   

Chce tylko napisać że w sierpniowym Clicku dołączono pełną wersję bloodrayne :) to okazja dla tych którzy jeszcze tej gry nie mają :)

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 27-07-2005, 23:57   

Zaopatrzyłem się w nią ale ni odpalałem jeszcze - czekam na dwójkę bardziej mnie zaintrygowała :P Ale jak nie będę miał co robić i będę miał dużo czasu to odpalę. A rzeczywiście warto kupić bo niecałe 7 zeta bodajże .

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 14-08-2005, 14:13   

Mój kumpel zdobył tego Clicka... :P :P:P :twisted: :wink: Ta gra jest fajna wręcz zaczepista ale narazie motamy się z ze sterowaniem... Ale super... Walcząca wampirzyca, uzbrojona po zęby... Dobre... :P :P:P
Fajowy był początkowy filmik jak tej drugiej wampirzycy pizgnęła z obcasa w ryj -> boskie :P :P:P A potem poszły w ruch ostrza i niektórzy stracili głowy... Faktycznie krwawa ta gra ale to jest jej klimat... :P :P:P;)

Pilgrim 
Podróżnik

Wysłany: 18-10-2005, 21:57   

Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 04-11-2005, 21:39   

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 04-11-2005, 23:01   

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 05-11-2005, 10:27   

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 05-11-2005, 10:34   

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 05-11-2005, 10:37   

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 05-11-2005, 10:38   

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 05-11-2005, 10:40   

Kamil croft 
Na wygnaniu

Wysłany: 04-02-2006, 11:28   

Ston Zephymosa 
Podróżnik

Wysłany: 07-04-2007, 23:37   

Ogolem mnie ta gra nie przypadla do gustu. Nie lubie takich gier typu idz prosto i zabijaj co sie da. Podobno 2 czesc ma wymagania kosmiczne i wszystko tam zjechali. Nie polecam tej gry nikomu :)

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 07-04-2007, 23:40   

Ston,ty naprawde zacznij pisać profesjonalne recenzje,będziesz wspaniałym krytykiem.Wróże ci sukces,jeśli nie dostaniesz jajkiem od publiczności w oko :|
(świąteczny akcent)

Eckhard 
Student

Wysłany: 08-04-2007, 09:20   

Tak. Ta gra jest supa! Ale nie lepsza od TR. Żadnej gry nigdy nie będę lubił bardziej od Tr.! :matrix:
A co do fabuły to jakos tak dziwnie, że matkę Rayan zgwałcił wampir... :hehe: I się urodziła wampirzyca(to juz normalne). :pozdro:
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333

Odpowiedz do tematu