FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider: The Action Adventure

Czy kupisz Tomb Raider: The Action Adventure?
Tak
35%
 35%  [ 32 ]
Nie
32%
 32%  [ 29 ]
Poczekam aż gra zostanie wydana
17%
 17%  [ 16 ]
Nie wiem
13%
 13%  [ 12 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 11-09-2006, 18:59   

Czy mi sie wydaje czy wiekszosc jest dosc negatywnie nastawiona? Dlatego, ze to kontynuacja AoD? Czy dlatego, ze to wersja na DVD :P ? Moze (Core czy Crystalsi?) zdecydowali sie wydac badziewna "kontynuacje" na odczep, zeby nie bylo, ze watek z gry sie nie wyjasnia - a zrobil to bo nie oplaca sie im wydawac normaalnej wersji :>

:offtopic:
Przestańcie się nabijać! Chłopak ma dopiero 12 lat! Ma prawo pisac głupoty w tym i owym temacie (plus niebezpiecznie czesto je zakladac :619: ) i musimy mu to wybaczyc! Troche cierpliwosci :) Mi tez sie zdaza :-P (K@t powinien pamietac :hehe: )

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 11-09-2006, 19:14   

Ja sądze że to będzie zwykłe uzupełnienie fabularne w stylu zwykłej przygodówki...
jest lara na ekranie i mamy do wyboru opcje
1. Idź siem utopić
2. Powieś siem
3. Kopnij między oczy fagasa przed tobą
4. Rozpiesz siem i zakończ grem
5. Idź przed siebiem i wpieprz się do kanału

I na pilocie klikamy daną cyferke i lara wykonuje dalszą czynność...ale ogólnie to sie będzie opierać na tekście...rewolucji sie nie spodziewajcie! =o

K@t 
Spectre

Wysłany: 11-09-2006, 19:16   

Czyli krótko mówiąc zwykłe Graphic Novel :) Fakt, że wspominali o niesamowitych animacjach 3D nie musi jeszcze o niczym swiadczyc - mogą to byc przeciez zwykle filmiki. Szczegolow zadnych nie podali, wiec jak by co nie bedzie gadania o niespelnionych obietnicach :p

irual 
Praktykant

Wysłany: 11-09-2006, 21:57   

tak, też myślę że może to być coś na wzór przygodówki. choć wcale nie wiadomo... oby jak najprędzej pojawiły się jakieś informacje bo my tu zaraz rzeczywiście podochodzimy do rewolucyjnych wniosków i jeszcze się przy tym pokłócimy.... ;)

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 11-09-2006, 22:09   

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że to zwyczajna ot dodatkowa giereczka, a niektórzy podniecają się jakby to miała być rewolucyjna 8 część sagi o TR. :P Wrzuczcie na luz. :)

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 11-09-2006, 22:16   

<celuje na irual i wciska w pilocie 3. Kopnij między oczy fagasa przed tobą (a raczej nad tobą)>

Ps.jeśli ktoś nie zrozumiał to ... :p

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 11-09-2006, 22:18   

Jednak tytuł Tomb Raider i postac Lary Croft coś ze sobą niesie więc sie nie dziw, że ludzie sie podniecają - nie wiadomo co myśleć :-P mimo, ze wszystko wskazuje na to, ze bedzie to "zwyczajna ot dodatkowa gierka" to jednak dla fana moze byc to cos czym warto sie zainteresowac :)
Co poradzic i co sie dziwic! Wszyscy czekaja na 8 odsłonę seri a tu wyjezdzaja Ci z takim TRAA!

irual 
Praktykant

Wysłany: 11-09-2006, 22:53   

ja się po prostu ucieszyłam jak się o tym dowiedziałam. chyba nie ma w tym nic złego... :/
8 część jeśli ma wyjść to wyjdzie a to TRAA może się okazać miłym odciągnięciem uwagi od czekania.

Powerfull_GIRL 
Student

Wysłany: 13-09-2006, 16:24   

Trodno mi jest się wypowiedziec na ten temat, powiem krótko, że jeśli będzie to miało chodź trochę z AOD to będę zadowolona.
A tak przy okazji jak pisze że to będzie na DVD to będzie chodizć w kompie z odtwarzaczem DVD? na pewno ale wolę sie upewnić
:-P POzdrawiam :-P
PS: Narazie nie mamy co wyciągac wniosków trzeba poczekac na nowe newsy.
will end right here!!!"

Kamil croft 
Na wygnaniu

Wysłany: 14-09-2006, 06:55   

Nie,nie bo , ponieważ ta gra ma wyjść na DVD tego podlanczanego do telewizora.I bedzie trzeba sterowac Pilocikiem ^^

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 14-09-2006, 17:35   

W Power DVD masz pilota w menu więc da radę grać na bank ;] Ale trudniej bedzfie się to robić :)

Powerfull_GIRL 
Student

Wysłany: 14-09-2006, 18:09   

Dziwne :-P , ale może da sie grać, ciekawe ile to wogle będzie kosztować?
Poczekamy zobaczymy, myslę że lepiej byloby gdyby to było na kompa :)
will end right here!!!"

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 16-09-2006, 23:46   

Nie czytam całego tematu, bo mi się nie chce (:)), ale wtrącę swoje 3 grosze ;)

Ogólnie zapowiada się kolejne TAOD, tylko w jeszcze gorszej odsłonie. Nie widzi mi się, żeby sprzedaż tego była duża, bo chociażby grać na pilota, na pewno jest mało wygodnie. I dlaczego "The Action Adventure"? Zapewne będzie to TAOD o jeszcze gorszym sterowaniu i grafice. Może zmiana nazwy (i twarzyczki na okładce na legendową) ma zatuszować fakt, że będzie to stary, (nie)poczciwy TAOD... Zobaczymy co to z tego wyjdzie, ale Kasia zapewne tak czy siak kupi :P

K@t 
Spectre

Wysłany: 16-09-2006, 23:57   

To na pewno nie bedzie typowy Tomb Raider tylko zwykłe Graphic Novel :)
Będziesz oglądać animacje/filmy i tylko wybierać dostępne akcje czy kwestie dialogowe.
Inaczej jak wyliczyliby czas gry na 4h ? :p

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 22-09-2006, 20:25   

Dziś pojawiły się nowe informacje na temat Tomb Raider: Action Adventure... :P
TRFree napisał/a:
Dzisiaj w Londynie oficjalnie ujawniono datę wydania interaktywnej gry DVD z Larą Croft w roli głównej - "Tomb Raider: Action Adventure". Premiera zapowiedziana jest na 6 Listopada tego roku. Najnowsza produkcja z serii TR będzie działać w każdym napędzie DVD podłączonym do telewizora, co sprawi że będzie dostępna dla praktycznie każdego, a niezwykle proste sterowanie za pomocą pilota i 5 klawiszy ( w lewo, w prawo, w górę, w dół, enter) będzie w dużej mierze ułatwiać rozgrywkę.

I co Wy na To?? ;)
A... i jeszcze coś ciekawego... :P

TRFree napisał/a:
Dziś na stronie kittenwar.com pojawiły się pierwsze screeny z gry Tomb Raider: Action Adventure, w którą będziemy mogli grać na zwykłym odtwarzaczu DVD. Screeny te potwierdzają przypuszczenia jakoby gra była remake'm szóstej części przygód Lary - Tomb Raider: Angel Of Darkness! Screeny znane nam już są z okresu przed wydaniem AoD na PC i PS2, czyli z 2003 roku, kiedy to miała miejsce premiera gry. Przedstawiają Galerię luwru, oraz słynne Sanitarium, w którym postacią grywalną był Kurtis Trent, wygląda jednak na to, że bohatera zastąpi Lara...

A oto screeny:

Fajnie, co? :D

Ja sądzę, że wydanie remake'u na DVD to dobry pomysł, zwłaszcza po tym, jak TRAOD nie został zbyt entuzjastycznie przyjęty przez graczy... :P Być może, jeżeli wszystko przez twórców zostanie dopracowane i dopięte na ostatni guzik, okaże się, że AoD wcale nie musiał być klapą, że wystarczyło trochę cierpliwości, by można było go swobodnie dokończyć...

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 22-09-2006, 20:32   

Jedyny bug jaki mogą nam zafundować w TR:AA to chyba reklamy podczas gry i lara gadająca od tyłu :p bo innych bugów sobie nie wyobrażam ;p

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 22-09-2006, 20:52   

Kamcia napisał/a:
okaże się, że AoD wcale nie musiał być klapą, że wystarczyło trochę cierpliwości, by można było go swobodnie dokończyć...

To nie będzie na pewno taka sama gra jak na PC, tylko znacznie uproszczona w rozgrywce :P Także na kolejnego, klasycznego pecetowego Tomb Raidera NA PEWNO nie ma co liczyć ;) To zresztą już wcześniej było wiadome :P Ale może dzięki remake'owi TAOD Core obroni swoje dobre imię :P Jeżeli oczywiście to ono pracuje nad TAA. Zresztą nie wiadomo czy to remake, może to po prostu konwersja ;)

Ale teraz przynajmniej już NA PEWNO wiemy, że TAA będzie miało coś wspólnego z TAOD :D Podoba mi się ten 2. screen, z tym napisem, to mi wygląda na easter egg'a :) I szkoda, że będzie to prawdopodobnie konwersja TAOD :/ Wolałbym, żeby TAA było raczej związane z Legendą :)

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 22-09-2006, 20:56   

A mnie gryzie tylko to że na okładce gry jest Lara Legendowata, a tu nam przedstawili screeny prosto z AoD. Wiec po co ta inna okładka :?: Trochę bez sensu. Chyba że twórcy mają zamiar zmienić coś potem a teraz chcieli nam pokazać strzałki :D ?

Integral 
Archeolog

Wysłany: 22-09-2006, 21:13   

A mi się podoba pomysł z TAOD. Ma znacznie ciekawszą i bardziej wciągającą fabułę niż Legenda, a na 'platformie' (huh?), na której jakotaka akcja zostaje znacznie ograniczona, cienko widzę TRL :p

Ciekawa jestem, czy nagięli nieco fabułę, coś dodali/odjęli/poprawili. Na Legendę tak nie czekałam jak na to... :D

irual 
Praktykant

Wysłany: 23-09-2006, 16:17   

hmm... jednak zapowiada się ciekawie xD
już widać zmianę - nie ma kurtisa (być może).
ale normalnie aż jesem ciekawa jak będzie wyglądało granie w TR pięcioma klawiszami.... xD

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 23-09-2006, 18:34   

OMG! xD Te screeny sa świetne, znacznie powyżej moich oczekiwań! :690: Gra zapowiada się ciekawie. Widac że to pewnie konwersja TR6 z pewnymi zmianamii ulepszeniami jak sądze. Nie zdziwie się jeżeliby usuneli z TR:AA postać Kurtisa Trenta. Wielu graczom nie przypadł on do gustu więc może teraz będziemy sterowac tylko Larą a Trent będzie jedynie na filmikach...

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 24-09-2006, 12:03   

Ey a mi się wydaje że wzieli sobie po prostu stare screeny, dodali na jednym Larę i na reszcie guziki pilota ;| Żenada co t ow ogóle ma być !? liczę że gra będzie o wiele lepsza ...

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 25-09-2006, 18:20   

Myslę, że to śmieszne pokazywać coś takiego jako screeny z gry, zwłaszcza kiedy potem jeszcze inne serwisy to kopiują i się plota rozchodzi :p Moim zdaniem z samą grą niewiele ma to wspólnego, bo wszystkie te obrazki widzieliśmy już przed premierą PeCetowego AOD :p

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 26-09-2006, 14:59   

Dokładnie, ktoś się pobawił chwilę Photoshopem, a dzieciarnia już się jara ;)
Przecież widać dokładnie - jeden screen jest bardzo wyraźny, inny mniej, a trzeci to już zupełnie rozmazany, chyba skan robiony na cienkim sprzęcie. A na każdym z tych screenów przyciski są super wyraźne, czyli widać że to fake.

K@t 
Spectre

Wysłany: 26-09-2006, 16:32   

To chyba raczej poziom co najwyżej Painta a nie Photoshopa :p

Odpowiedz do tematu