FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej wkurzające momenty w TRAOD
Autor Wiadomość
ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 19-06-2007, 19:24   

No ja jeszcze nie przeszlam do końca TAOD'a ... zgadnijcie na czym utknęłam ..... Boaz :/
Czerwony duch to pestka była, nie był mocniejszy niż jakikolwiek inny boss z Tomb Raidera. Ale o to o... :/ Kurtis wogóle nie chce celowac w te pozostałe bąble :/ , moze ktos ma ochote mi to przejsć ^^ wysle sejwa ^^ bo kurka bolek nie chce mi sie męczyć z jakimś głupim pająkiem. O wiele bardziej mi się podoba kiedy np muszę skradać się za strażnikami a potem po cichutku ich załatwiac niż bezsensowne strzelanie które i tak nic nie daje :/

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 19-06-2007, 21:17   

ninti napisał/a:
Kurtis wogóle nie chce celowac w te pozostałe bąble

Nawet po naciśnięciu "end" (domyślnie zmiana celu)?

Vilandra 
Student

Wysłany: 21-06-2007, 13:21   

Ja mam dokładnie to samo :( . Kurtis niszczy pierwszego bąbla a potem za nic w świecie nie chce celować w pozostałe :fire: . Na PS2 nie miałam takich problemów. Ale na PC ta walka to straszliwa katorga. Podobnie mam przy ostatniej walce kiedy trzeba wbijać sztylety. Z pierwszym mi się udaje ale później Lara nie chce nic zrobić. Próbowałam zapisać grę przed wbiciem drugiego sztyletu ale jak ładuję grę to cofa mnie na sam początek walki i wszystko muszę robić od nowa. To strasznie wpieniające :fire:

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 21-06-2007, 13:24   

A to ja mam chyba wybrakowaną grę, bo za każdym razem, gdy Kurtis chował pistolety i wyciągał je na powrót, celował już w inny bąbel. Dlatego walka z Boaz zabrała mi tylko dwa dni. Hmmm...

Zee 
Student

Wysłany: 21-06-2007, 16:57   

Dla mnie najbardziej wrednym elementem tej gdy były nietoperze. No ludzie, te małe skur :censored: e tak mi dokuczały, że nic nie mogłam zrobić, a na dodatek tych potworów nie dało się uciszyć. :axe: Oj, był to moj najtrudniejszy moment w całej grze. Jeśli chodzi o czerwonego ducha to w miarę szybko się z nim uporałam. Jednak u mnie każda mgła i tego typu rzeczy straaaaaasznie spowalniały grę, przez co jeszcze trudniej było światełko złapać ;) Przy którejś próbie zniechęciłam się i w ramach relaksu na czworaka pozbierałam wszystkie fanty w pomieszczeniu :690: A przy Boaz też jest duuużo pracy i potrzeba anielskiej cierpliwości, bo wszystko straaasznie wolno chodzi i tylko patrzeć pozostaje jak Kurtis-łamaga czeka (nie)posłusznie na porcję zielonej mazi :> Jednak Boaz można przejść w 1,5 minuty :619:
http://www.youtube.com/watch?v=E0y-ueyKLw8
To jednak możliwe :gupek:

Kurtis_T 
Nowicjusz

Wysłany: 25-06-2007, 20:00   

Mnie osobiście wkurzało to,że gdy skaczesz z ok 2-3 metrów,to nie traci zdrowia,ale gdy bedzie to już jakas drabina i się nie złapiesz jej to odrazu DHED. :638:

JackAssia 
Nowicjusz

Wysłany: 25-06-2007, 21:34   

Nie pamiętam jak się ten level nazywał ale to był taki wielki hall gdzie trzeba było dużo skakać i ciągle się zabijałam xD ale gorsze blo to ze w polowie zabraklo mi broni !! i nie mialam skad wziac nabojow

Hay xD 
Student

Wysłany: 13-07-2007, 13:33   

A mnie najbardziej wkurzało to, że w Levelu z Czerwonym Duchem :619: :fire: :619: Te Malowidło ciągle "uciekało". Dopiero po 2 dniach się zorientowałam, że trzeba najpierw ogłuszyć ziomka, a dopiero potem biec do Malowidła :lol:
But I can't be hurt yet... ''

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 16-07-2007, 11:57   

Zee napisał/a:
Jednak Boaz można przejść w 1,5 minuty
http://www.youtube.com/watch?v=E0y-ueyKLw8
To jednak możliwe

A no ba ;]
Mi się to udało, ale nie nagrywałam żadnego filmiku... :fire:

Najbardziej wkurzające momenty... Wszystko, kiedy pograsz chwilę w Legendę czy Anniversary i myli Ci się sterowanie xD
A serio to nie lubię Tomb of Ancients. Pamiętam tylko że kiedyś jednego dnia przeszłam od początku aż do Bio Research Facilyty i mnie tak bolały oczy... Wtedy ten poziom był największą katorgą. Nietoperze + trudny skok to naprawdę wkurzająca kombinacja...

Hay xD 
Student

Wysłany: 16-07-2007, 12:05   

;) Doczekałam się wreszcie kolejnych wkurzających momentów, kiedy to od samego początku przeszłam TRAOD'a do Galleries Under Siege, i zawsze zapisywałam szybkim spodobem, a kiedy zaczęło mi już brakować powietrza, nerwowo nacisnęłam 'F5' i za każdym razem, gdy wczytywałam grę to cho ... głupie powietrze nie wystarczało na to, żeby dojść do masek antygazowych.
A apteczek ani batoników czekoladowych już nie miałam :(

Surreygirl 
Student

Wysłany: 19-07-2007, 22:03   

Hay xD , dziwne,dziwne. Ja nigdy, ale to przenigdy nie miałam takiego problemu w Gallleries Under Siege- a grałam chyba z 6 razy :690: Spokojnie da się przebiegnąć wszystko i założyć maskę. Dla mnie najbardziej denerwującym momentem w AoD jest Neptune’s Hall, bo ja tak ogólnie mam, że w pewne gry grać nie mogę, bo mi się niedobrze robi [nie chodzi, że to akurat "TA" gra :-P ] i mam zawroty głowy :( Poprosiłam siostrę i za mnie przeszła ten level xD

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 20-07-2007, 07:18   

Jeśli o mnie chodzi to wpieniał mnie tylko i wyłącznie Czerwony Duch. Pamiętam że za nic nie chciałam zajrzeć do solucji, a prawdą jest, że potrzebowałam jej jak wody. Ale jakoś się udało. Miałam zaćmienie umysłowe i Duch zabrał mi cały dzień (albo zręczności zabrakło... :> )

Hay xD 
Student

Wysłany: 20-07-2007, 11:13   

Surreygirl napisał/a:
Spokojnie da się przebiegnąć wszystko i założyć maskę.
Ale zakładając, że jestem nad wyraz nerwowa przy tym poziomie Wczytałam save :P :P ze stronki Stelli :690:

KK 
Student

Wysłany: 29-08-2007, 09:48   

Najbardziej wkurzający moment w grze jest u mnie jeden, level Sanktuarium Płomieni. Przechodziłam go chyba z 10 razy i nic. Lara albo wpadała mi do lawy, albo nie dosięgłam ostatniego "kawałka drewna" ;( . Reszta jest super, ale ten level beznadziejny. :fire:

Krzysiu 
Nowicjusz

Wysłany: 29-08-2007, 10:04   

Ja chyba nie miałem bardzo wkurzającego momętu, może dlatego, że jestem nadzwyczaj cierpliwy. Wszystko potruchu samemu próbowałem przejść. Ale jak miałbym wybrać najbardziej to chyba też to Sanktuarium płomieni.

Nika 
Student

Wysłany: 29-08-2007, 16:30   

Mi Czerwony Duch nie zabrał całego dnia tylko pół roku :D teraz potrafię go obejść zaa drugim podejściem...
Mnie najbardziej irytowała (oprócz Boaz, oczywiście) czasówka z kratą w last Domain..... poprostu brak komentarza na moje biedne, zszargane nerwy :)

Bubu 
Student

Wysłany: 16-09-2007, 15:21   

Jak ktoś nie umie grać to marudzi i się męczy bóg wie ile...

Ja z niczym nie miałem problemu, ale nie o tym tu mowa, jeśli miał bym wymieniać czego w AOD nie lubiłem to chyba, tego duszka, ale z nim to parę minut się "Bawiłem" bo to było banalne! :matrix:

Gość za często prosisz o pomoc :-D

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 19-09-2007, 20:12   

ogolnie to powiem tylko tyle ze nie nawidze paryża.. :P
tzn tej wedrowki po miescie.. jak sie co chwile wczytuje nowy tyeren..
to tak wkurza ze to szok.. a tak po za tym to wszytsko jest fajnie =]
:pozdro: :wotr:

evelina309 
Nowicjusz

Wysłany: 10-11-2007, 22:41   

1. W the hall of seasons po przejsciu tego korytarza z pułapkami trzeba się wspinać po ścianie. Jak dochodziłam do góry to kamera właziła do głowy Lary i nie widziałam co robie :fire: kilka razy przez to spadłam, ale w końcu mi sie udało (w sumie na ślepo) przejść dobrze ten kawałek ściany.
2. Po Eckhardcie i Karelu spodziewałam się nieco więcej, bo to ostatnie bossy, a to był chyba najłatwiejszy level. Jak się ma patent na Eckhardta i się nie skacze przez ten jego ogień i co tam jeszcze to już w ogóle łatwizna :/

A jeśli chodzi o tego czerwonego sk :censored: to powkurzał mnie troche i go przeszłam, a Boaz nie sprawiła mi żadnego problemu a potem nawet przechodziłam ją sobie jeszcze raz i jeszcze raz dla przyjemności. Lubie ją zabijać :gupek:

Amanda 
Nowicjusz

Wysłany: 10-11-2007, 23:13   

A mnie normalnie wkurza to stekanie Kurta xD wiele razy nie moglam sie skupic bo tego jego stekanie mnie doprowadzalo do napadow smiechu :hehe: :690: :pozdro:

Skrzatynka 
Student

Wysłany: 13-12-2007, 21:00   

co do wkurzających momentów,rzecz jasna to jest czerwony duch no bo nie daj że postaciami w angel of darkness steruje się źle to jeszcze ten duch tak szybko się odmulał i nie zdążałam wziąć tego obrazu ( na szczęście się udało :) ) . a propos mam taki filmik i w nim jest postać takiego "pana" i za bardzo nie wiem kto to jest ale jak ktoś wie to proszę mnie oświecić (no i sorki za umieszczenie go akurat tutaj ale nie za bardzo wiedziałam gdzie to umieścić więc jak coś to sorki :P ) a oto link :
http://pl.youtube.com/watch?v=zmWB3ac-zxw

PS scenki z tomb raider anniversary i legendy ale z tym facetem to nie wiem o co chodzi więc mówcie :D

A co do tago co napisała amanda to się zgadzam - te jego stękanie jest yyy.... śmieszne
hi hi :D

Tony 
Praktykant

Wysłany: 14-12-2007, 07:19   

Ten facet jest również z innej gry wydanej niedawno na PS3 gra się nazywa bodajże Uncharted Drake's Fortune. Wyrypista gierka, oglądałem wiele trailerków i ślinka mi leci. Ale skąd ja wezmę 3 tysiaki na PS3? A do tego sama gra kosztuje około 2 stów. Jakie to życie jest trudne, człowiek czegoś chce... ale nie może!!! Dla posiadaczy PS3 - polecam, gierka wyrypista.
Aha i moja droga, kochana, Skrzatynko :P ten filmik to jest filmik amatorski czyli robią go ludzie żeby jakieś debile mogły myśleć "...o kolejna część TR..." łatwo rozpoznać który jest prawdziwym trailerem, a który tylko nędzną podróbką. Dziękuje za wysłuchanie! :P :pozdro:

Skrzatynka 
Student

Wysłany: 14-12-2007, 20:52   

dziękuję że zechciałeś mnie oświecić !!!!! raczej nie gram w inne gry niż w tomb raidera więc nie wiedziałam !!!!!! (chociaż się domyślałam że to nie z tomb raidera ale cóż warto pytać :D )

:pozdro:

rotten 
Student

Wysłany: 07-01-2008, 21:07   

Parisian Back Streets to jest meczonce bieganie nie wiem gdzie a wszystko bylo proste i przyznam sie szczrze ze duch byl latwy... :p
-Justice!

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 07-01-2008, 21:17   

Najbardziej męczące jest Paryskie Getto i zdania nie zmienię. Kiedy po wielu trudach i bieganiu w kółko po nieciekawym i monotonnym terenie Lara zdobywa wreszcie to, czego zawsze pragnęła, mnie - czyli bardzo oddanego gracza - dopada szczękościsk, który też był w moim planach, tylko że nigdy nic mnie na tyle nie podnieciło, bym mogła go doświadczyć.

Już wolę ścieki, prawdę mówiąc, przynajmniej jest gdzie się wykapać.

Odpowiedz do tematu