FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej wkurzające momenty w TRAOD
Autor Wiadomość
lady croft 13 
Student

Wysłany: 01-11-2006, 12:37   

Mnie najbardziej denerwowało w TRAOD sterowanie Kurtisem.Walka z Boazz miała być fajną zabawą a okazała się udręką!Wkurzył mnie jeszcze nieśmiertelny , czerwony duch.Był straszny.A robale w etapie z roślinnością też nie były przyjemne. Rycerze też nie byli przyjemni :-P

Lara13 
Praktykant

Wysłany: 09-11-2006, 20:30   

Nienawidzę etapu Boaz Returned. Kurtisem ciężko się steruje i co chwilę się wywala ;( . Nie mogę pokonać tego etapu od miesiąca choć gram tylko w weekendy. Przestałam więc grać w AOD i wzięłam się za TR4 :D . Ale do AOD napewno wrócę :]
Mam nadzieję że nie zanudzam :] :narka: :619:

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 09-11-2006, 21:10   

Zapewne gdyby Core Design zyskało więcej czasu by dokończyć grę, levele z Kurtisem wyglądałyby inaczej ;( Obecnie to szkoda gadać. Ostatnimi czasy to ściągam save by ominać te poziomy bo ciężko grać gdy bohater się tak wlecze ... ;) :pozdro:

Boaz :) 
Nowicjusz

Wysłany: 12-11-2006, 08:37   

Czerwony duch :censored: Tchnienie hadesu za to ze gra mi się wtedy bardzo cięła , Lombard rennesa zato że w szybie lara spada bokiem i boaz powraca :censored:

Łapa2 
Praktykant

Wysłany: 16-11-2006, 17:12   

Żeby nie być zbyt orginalną...
CZERWONY DUCH RZĄDZI :640:

A teraz tak na serio, bo ostatnio przytrafiła mi się dziwna przygoda...A mianowicie:
Po przejściu TRAOD przyrzekłam sobie na rajstopy mojej babci, że więcej nie zagram w tą grę...Jednak 2 tygodnie temu wyszperałam kawałek solucji który pisałam z koleżanką z klasy...Strasznie mi się zachciało grać w TRAOD...Więc co miałam zrobić :638: Zagrałam...Teraz kiedy przeszłam 2 raz grę wkurzyły mnie te same momenty, ale doszły też nowe pozycje:
1.Jak się skacze z rury (uciekając od ognia), wrzeszczałam do monitora "LARA ZJARASZ SIĘ RUSZAJ D :censored: Ę", a moja własna matka stwierdziła, że jestem nienormalna....Szczegół :690:
2.W paru levelach takie puste drzwi...Czyli pchasz się przez jakieś bagno, a okazuje się, że tam jest...batonik :fire:
3.Raz coś w filmiku jest, raz tego nie ma....(Czyżby w Core byli czarodzieje ???) :609:
4.Robale :/ Myślałam, że mnie szlag pier:censored:olnie jak Larę obłaziły i traciłam życie zupełnie bez sensu :/

A wracając do TRAOD....No więc dzisiaj zadzwoniła moja babcia i powiedziała, że był u niej 2 tygodnie temu mały pożar, a w pożarze zginęły....Te rajstopy na które przyrzekałam...

DZIWNE.....NIE??? :609:

broker 
Nowicjusz

Wysłany: 29-11-2006, 23:24   

Ja chyba potwierdzam pkt 1 Łapy2:) Jak klikałem strzałkę prosto a Lara waliła w tą ścianę obok i nie skręciła prosto to coś mnie trzęsło:P Również zdarzało mi się wrzeszczeć na monitor po czym sprawdzać czy nikt nie patrzy :gupek: :690:
Denerwujące też było pod koniec gry jak trzeba było do tych krat dobiec szybko :fire:

Kolka:) 
Podróżnik

Wysłany: 30-11-2006, 14:54   

ja też się zgadzam z punktem numer 1 :) ja myślałam, że wywalę przez okno laptopa! przecież ta Lara to się rozpędza jak niewadomo co! nie dość że idzie na ściane, skręca 15minut, następne 30 min się rozpędza, ale za to w 20 min ją dogania ogień xD

Łapa2 
Praktykant

Wysłany: 01-12-2006, 10:15   

Heeh :) W końcu ktoś się ze mną zgadza :hehe:

Ale tak na poważnie...Chciałam spytać, czy was nie wku :censored: ło jak się szło gdzieś pół levelu, a okazało się, że nie masz czegoś, żeby to otworzyć (często mi się to zdarzało [ :fire:
] - maby dlatego, że szybko chodziłam i się za mocno nie rozglądałam [po co mam się dłużej męczyć :hehe: :638: ]), albo okazało się, że tam nie trzeba iść :gupek: Można normalnie cholery dostać nie :638: Mnie to denerwowało tak jak słynne zdanie:
Chceszkogośwkurzyćtopiszbezodstępów :690: :gupek:
A jeszcze co do gry taki może Offtop mały :hehe:
:offtopic:
1. Nie wiem jak wy, ale mi się czasem zdarzało, że się wychylałam za róg siedząc na krześle (róg w grze) jakbym miała coś tam zobaczyć :hehe:
2. Mój brat stwierdził, że jak przechodzę jakiś trudniejszy moment w grze to wystawiam język :690:
3. Czasem zdarza mi się podskakiwać z Larą...
4. Wydawać dziwne dźwięki w czasie gry...
5. Lub po prostu wrzeszczeć na Larę lub na potwora :690:
6. Były też sytuacje, że znużona głupotą Lary zabijałam ją dla checy (A cała checa opierała się na tym [może jestem sadystką :609: {Kiedyś brat na mnie tak powiedział}], żeby wymyślać coraz to nowsze sposoby na tzw. Game Over, lub skakanie z coraz to wyższych wznieśień XD Albo wchodzenie tam, gdzie się teoretycznie nie da {Wczytując i zapisując przy tym grę ze 1oo razy :hehe: }

7. No i może jeszcze standartowe walenie w klawiaturę.... :hehe:

Podróżnik

Wysłany: 01-12-2006, 10:54   

noooom widzę, że nie jestem sama z wnerwianiem się na kompa kiedy gram! i też mnie wku :censored: jak właśnie gdzieś byłam ale okazało się że czegoś nie mam albo to nie to gdzie trzeba, szczególnie jak save mam tylko w tym miejscu i praktycznie nic nie da się zrobić :fire:

BRAK_POMYSŁU 
Nowicjusz

Wysłany: 02-12-2006, 17:39   

Ja się zaciąłem na czerwonym duchu i nie chce mi sie grać dalej :/ Wogóle TRAOD mnie nie wciągneło tak jak poprzednie części, to już nie to samo co klasyczny Tomb Raider

Lara13 
Praktykant

Wysłany: 02-12-2006, 18:19   

A mi się właśnie w AoD podoba to, że trochę różni się od klasycznego Tomb Raider'a.Mieli fajny pomysł z 'dołożeniem' do części Kurtisa.Jest fajną postacią ale sterowanie nim to udręka.A wracając do tematu-BRAK_POMYSŁU-----> nie poddawaj się, na pewno Ci się uda pokonać Ducha jak będziesz oczywiście chciał.Przeczytaj sobie solucję <chyba że jush czytałeś> no i spróbuj jeszcze raz.Mi się udało :D :pozdro:

BRAK_POMYSŁU 
Nowicjusz

Wysłany: 02-12-2006, 18:46   

Solucji nie czytam ale wiem że do tego ducha trzeba strzelać i jak on sie przestanie ruszac to złapać to światełko

Podróżnik

Wysłany: 02-12-2006, 18:53   

Nom właśnie tak xD ja też byłam wściekła na tego ducha, ale jakimś cudem podbiegłam i podkosiłam światełko... wybiegłam z pomieszczenia i cześć! następny etap :-P

Lara13 
Praktykant

Wysłany: 02-12-2006, 19:13   

To przeczytaj-będzie lepiej i szybciej go przejdziesz :D .Myślę że wiesz że trzeba się schylić żeby nie tracić życia???Ja właśnie dowiedziałam się o tym z solucji :D :pozdro:

BRAK_POMYSŁU 
Nowicjusz

Wysłany: 02-12-2006, 19:18   

Ja nigdy nie korzystam z solucji, po co sobie psuć zabawę? To z tym kucaniem to sam okdryłem, ale i tak mnie duch rani nawet jak kucam

Podróżnik

Wysłany: 02-12-2006, 19:20   

nom w sumie masz rację z tym psuciem sobie zabawy, ale czasem naprawdę warto zajrzeć do solucji jak nie masz pomysłu co jak przejść, bo po to to jest :)

BRAK_POMYSŁU 
Nowicjusz

Wysłany: 02-12-2006, 19:25   

Mi nigdy to nie było potrzebne, jak się gdzieś zacinałem to z reguły rozwiązywałem po pewnym czasie. W Chronicles odechciało mi się grać przy Gallows Tree, a pierwszy raz się tak zaciąłem przy tym duchu.

Lara13 
Praktykant

Wysłany: 03-12-2006, 17:58   

Gdybym ja nie korzystała z solucji, to mój komp dawno wylądowałby na śmietniku :D .Po prostu gdy gram i nie mogę czegoś przejść wkurzam się (mało powiedziane :D ).Jedyne gry z jakich solucji nie korzystałam to 'The Sims' i 'Kangurek Kao' bo nie były mi tam potrzebne :D .Jednak podziwiam Cię,że tak wytrwale sam rozwiązujesz te zagadki :P :pozdro:

Łapa2 
Praktykant

Wysłany: 05-12-2006, 18:45   

Ja czasami też muszę skorzystać z solucji (czy wspomniałam że jestem nieco niecierpliwa :638: ) bo inaczej (nie nieco, tylko jestem najmniej cierpliwą osobą na świecie...) mój komp wraz z monitorem i myszką (Może się zapiszę na jaką jogę :638: :hehe: ) wyleciałby przez okno ... A co do paru innych rzeczy to:

Lara13 ~> Całkowicie się z Tobą zgadzam...mi też podobało się odejście od zwykłego TR..

BRAK_POMYSŁU ~> Masz rację o psuciu sobie zabawy, ale ja nie wyrabiam jak nie mogę czegoś po raz 1oo przejść...A po to są solucje żeby z nich korzystać... XD

Kolka :) ~> Widzę, że też się ze mną zgadzasz co do w/w :hehe:

bozena 
Nowicjusz

Wysłany: 10-12-2006, 00:19   

larcia, czesc ja tez sie mecze przy tym pajaku juz ladnych pare dni!!!! czy moglabys mi wyslac tego sava na gg lub maila ???? lub powiedziec skad go moge pobrac???prosze pomoz :) moj numer gg 6231220 lub mail bsoltysik1@o2.pl

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-12-2006, 20:34   

Najbardziej drażni mnie Luwr. Łażenie po tych salach mnie czasem tak denerwowało, że po prostu wychodziłem z siebie.
Drazniło mnie też nagłe skrócenie spodni - Przed levelem Bio Research facility Lara miała jeszcze długie spodnie i w żadnej ze scenek ich nie skróciła/przebrała. Po co wogóle taka zmiana ? Kolejna wpadka związana z wypuszczeniem na rynek gry niedopracowanej?

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 30-12-2006, 21:29   

Ogólnie lepiej by było gdyby Core Design zaprzestało prace nad seria TR po premierze TR5, juz wtedy należało zmienić developera. Po tylu latch grając w TR nie potrafili stworzyc gry która powali na kolana bo wyczerpały im sie pomysły na dobra grę :(
W TAOD najbardziej drażnią mnie levele z Kurtisem za mase bugów oraz walka z Boaz, mozna ją było lepiej dopracować... :narka:

Serek 
Praktykant

Wysłany: 30-12-2006, 22:13   

Bo Core uważało, że ludzie mają dość Egiptu, artefaktów i zagadek. Tymczasem było odwrotnie.
Nigdy Core tego nie zapomnę^^.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 31-12-2006, 11:17   

A mnie wkurza całe Sanatorium.....
Znikające drzwi, ściany, obiekty i te ułone stwory...
z którymi nie da się nawet walczyć bo zaraz padają..... :wotr:
i sam Kurtis również mnie denerwuje bo się rusza jakby chciał a nie mógł

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 21-01-2007, 19:38   

Czerwony duch z którym większość miała problem nic mi nie zdążył zrobić a pokonywałam go zawsze za pierwszym razem [wiem, głupi ma szczęście :P ]. Najbardziej wkurzały mnie momenty kiedy po raz 50 musiałam skakać na ruchome filary w Breath of Hades.

Odpowiedz do tematu