FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wii
Autor Wiadomość
Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 28-05-2006, 20:42   Wii

Dopiero co natrafiłam na nieznaną mi wcześniej konsolę Nintendo Wii.

-> http://wii.nintendo.com/home.html

Widzę, że świat komputerowej rozrywki idzie coraz bardziej do przodu. Ale sama nie jestem pewna, czy ową konsolę chciałabym posiadać. Owszem, interakcja z grą może i jest ciekawa, ale jestem pewna, że nie wytrzymałabym zbyt długo, gdybym miała tak grać.

Polecam też obejrzenie "Direct-Feed Wii Trailer" najnowszego Rayman'a. Można tam w pełni zobaczyć, jak działa ta konsolka :)

A co Wy o tym myślicie?

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 28-05-2006, 21:03   

Ja tego typu zabawek nie lubię :) Wolę już kupić porządną konsolę Playstation 3 niż wydawać kase na co co się szybko znudzi ;) Jakiś czas temu czytałem troche więcej o tym na gry-online ale powiem że mnie szybko znudził artykuł i nie doczytałem.

Apropo :?: Coś bardzo podobnego widziałem w media Markcie koło prezentacyjnej wersji Xboxa360. Czy to możliwe :?: Czy to Wii jest już wydane :?: :gupek: :609:

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 29-05-2006, 16:01   

Cos pozno.

Ogladalem stream na zywo z prezentacji konsoli na minionym E3, w sumie robilo to pozytywne wrazenie, jednak wydaje mi sie, ze nowy kontroler raczej nie zalapie az tak bardzo. Zwlaszcza, ze mozna go tez uzywac jak zwykly pad -- co pokazuje, ze samo Nintendo ostroznie podchodzi do owego wynalazku.

Nintendo zapowiada, iz ich produkt rozpocznie rewolucje. To na pewno jest cos nowego, ale nie wiem, czy akurat machanie pilotopodobnym padem dookola bedzie owa rewolucja. Poczatkiem byc moze, ale niekoniecznie tak bedzie wygladac przyszlosc domowej rozrywki wideo.

Heh, a juz na pewno nie w Polsce :-P

K@t 
Spectre

Wysłany: 29-05-2006, 18:25   

Dustie napisał/a:

W Polsce nie, ale w Japonii na pewno beda mieli bzika na tym punkcie :p

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 29-05-2006, 19:20   

fanfan100 napisał/a:
Apropo Coś bardzo podobnego widziałem w media Markcie koło prezentacyjnej wersji Xboxa360. Czy to możliwe Czy to Wii jest już wydane

Nie możliwe :P Wii będzie miało swoją premierę pod koniec roku (koło listopada). W padzie od PS3 też zastosoane będą czujniki ruchu, lecz będzie to dodatek do tradycyjnego sterowania, a nie główna karta przetargowa w walce o konsolową dominację, tak jak uczyni to Nintendo :P Rozwiązanie Sony zdecydowanie bardziej do mnie przemawia... nie wyobrażam sobie wielogodzinnych sesji przed konsolą machając non stop padem :P

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 31-05-2006, 21:14   

K@t napisał/a:
Dustie napisał/a:

W Polsce nie, ale w Japonii na pewno beda mieli bzika na tym punkcie :p

Jak na punkcie wszystkiego co jest made by Nintendo :-P

Swoja droga szkoda, ze jestesmy takim zadupiastym krajem jesli chodzi o rozrywke komputerowa/video. Albo nas cos omija, albo nie mamy na to kasy...

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 01-06-2006, 20:41   

Jakaś aferka znowu o tej konsoli Wii Troche to dziwne ale cóz. Ja tam się nie znam zbytnio na tych nowościach elektronicznych, ale aferki przyciagaja uwagę. :)

Odpowiedz do tematu