FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka w AOD
Autor Wiadomość
Necron 
Student

Wysłany: 25-04-2006, 20:12   Muzyka w AOD

Tak przeglądałam tematy z działu AoD i nie widziałam tematu który byłby związany z muzyką z tej części.
No a co myślicie o muzyce w tej części? Myślicie że dobrali dobrą muzyke?
Wg. mnie tak :D . Niektóre kawałki wręcz cudowne :D
A tak wogóle ma ktoś linka skąd można ściągnąc utwory AoD?

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 25-04-2006, 20:29   

Muzyka z AOD jest bardzo fajna, a intro przepięknę. To chyba jeden z niewielu atutów gry. Zaraz walnę linka bo parę utworów jest na trchronicles i kiedyś na WoTRze były :D

EDIT

9 utworków http://www.tombraiderchro...oundtracks.html

EDIT2

Musisz przerżnąć :P całe archwium WOTR od lipca 2003 kiedy wyszedł AOD, ja nie mogę znaleźć tego a nie mam czasu ryć całości :P

MACPHISTO
W dziale AOD jest :p

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 26-04-2006, 14:32   

W TR6 muzyka jest wspaniała! Bardzo mi sie podoba "Main Theme"... jeżeli kiedykolwiek będą robic kontynuację gry ( małe szanse :( ) to mam nadzieje że będzie ta sama muzyka co w "The Angel of Darkness". Jest to naprawdę duży atut tej oto gry jednak i tak do muzyki z TR7 to się równać nie może moim zdaniem :-P

Necron 
Student

Wysłany: 27-04-2006, 18:50   

Boone napisał/a:
Jest to naprawdę duży atut tej oto gry jednak i tak do muzyki z TR7 to się równać nie może moim zdaniem :-P

Czy ja wiem. Mi bardziej podobała sie muzyka w AoD niż w Legendzie. Ale wkońcu każdy ma inne gusta. W Legendzie większość utworów jest do siebie podobna, chociaż może tylko tak mi sie wydaje.

Paciej-> Dzięki za ten link. Tego właśnie szukałam :*

The Pianist 
Praktykant

Wysłany: 28-04-2006, 17:55   

Co prada nie znam jeszcze całego Anioła Ciemności, ale znam większośc (bo se z neta kiedyś ściągnąłem) muzyki. Owszem jest prześliczna, ale też uważam, że nie przebije muzyki z Legendy. W legend muzyka to czysta poezja. I oczywiście, że się mylisz twierdząc, że w najnowszej części przygód Miss Croft każdy utwór jest taki sam. Wszystkie się bardzo od siebie różnią.

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 29-04-2006, 09:54   

No to może i ja coś dopowiem. Grając w AoD myślałam, że nie może być piękniejszej muzy w grze. Bo muza w AoD jest naprawdę cudna, szczegónie ta w menu... Możecie uznać, że oszalałam, ale ja tak naprawdę sądzię, chociać....

The Pianist napisał/a:
Owszem jest prześliczna, ale też uważam, że nie przebije muzyki z Legendy.

Mogłabym powiedzieć to samo, bo jednak, co nowszy TR, tym muza lepsza, a pozatym, muza w TRL jest przecudna :D

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 29-04-2006, 16:03   

Cytat:
Owszem jest prześliczna, ale też uważam, że nie przebije muzyki z Legendy. W legend muzyka to czysta poezja.

fajny dzial na takie rozwazania ...
Właśnie słucham sobie Theme z TR6 i bardzo mi się podoba druga część, podobna do klasycznych, po mistrzowsku dobrana do gry.

Pilgrim 
Podróżnik

Wysłany: 07-05-2006, 22:24   

Muzyka wspaniala, mroczna tajemnicza pobudza zmysly, bardzo zcesto jej slucham, niegralem w TRL , ale utwory niektore sciglem i sdaze, ze muzyka z 6 jest lepsza mzoe zmienie dzanie jak zagram w TRL. xD
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio

irual 
Praktykant

Wysłany: 20-05-2006, 16:43   

no jest mroczna. najmniej podoba mi się ta z menu... nie wiem dlaczego, tak jakoś po prpstu. bo w trakcie gry to pasuje tworząc oczywiście odpowiednio straszną atmosferę. muszę się przysłuchać tej melodii w menu to może jednak polubię.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 14-10-2006, 22:26   

Muzyka jest boska w AOD... Aktualnie robię grę w Rpg Makerze i nawiązuje bardzo do Tomb Raidera i Indiany Jones... A muzyka przecudna jak mówiłem! Bardzo lubię słuchać:
- The Cleaner
- Title(menu gry)
- La Serpent Rogue
- Lux Veritatis Dance(kocham)

Bardzo je lubie i mam zamiar je wykorzystać w mojej grze :)

Amanda_Evert 
Student

Wysłany: 13-01-2007, 12:11   

Mi się podoba ta muzyka z:
- Main Theme
- The Serpent Rouge

Ale wolę tą z Legend... :690:

lara93 
Student

Wysłany: 13-01-2007, 14:37   

To, co chce pokazać to nie muzyka z TRAOD ale ma dużo wspólnego z TR AOD. Albowiem to filmik który ma pocieszną, fajną, rytmiczną muzyke. Może ktoś wie co to za muza? http://www.youtube.com/wa...related&search= :609: :pozdro: :matrix:

A co do muzy z TR AOD serpent rouge wymiata. Oba utwory, chociaż ten pierwszy lepszy. I jeszcze jest taka w apartamencie Won Coya jak ten dziad włazi

Amanda_Evert 
Student

Wysłany: 19-01-2007, 21:49   

Ta muza z czymś mi się kojarzy...tylko nie wiem jeszcze z czym! Gdzieś już to słyszałam... Na prawdę jest związana z AoD...

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 19-01-2007, 22:08   

Muzyka w Angel of Darkness stoi na wysokim poziomie :) Jedne z najlepszych dla mnie utworów to:
- Main Theme
- The Serpent Rouge
- i jeszcze ta z finałowej walki :)

Muzyka w tej części bardzo podsyca klimat.

Sumiregusa 
Student

Wysłany: 22-02-2007, 15:48   

Muzyka? Klimatyczna przede wszystkim, nastrojowa, miła dla ucha i wogóle wprowadzała atmosferę :D
Zresztą juz na samym początku ----> "Title"

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 07-03-2007, 21:14   

Nooo muzyka jest cudowna... czuć klimaty :690: xD po prostu che się żyć jak się słyszy juz sama muze z menu :) ;) muza jest dobrana odpowiedno do kazdej sytuacji..... :pozdro:
But I will fight and I will stand

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 08-03-2007, 08:10   

Muza z AoD.... Kidy ja pierwszy raz uslyszalam to uważalam ze z TR ma niewiele wspolnego... No i uslyszalam z Chronicles. Nie ma to jak ciagniecie dobrego wątku muzycznego z TR ;)
A nie to co Legenda!!!

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 08-03-2007, 13:44   

Oh... FDlaczego niewiele wspólnego? Jak dla mnie to ta muza jak najbardziej do TR pasuje :) Ale coż każdemu co innego się podoba, a muza i tak jest superowa i klimatyczna :pozdro:

Enmity 
Nowicjusz

Wysłany: 11-03-2007, 19:51   

Porównując muzykę z poprzednich serii to AOD jest dobry, ale jak dla mnie na muzykę z Legend nie ma mocnych :D

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 11-03-2007, 20:44   

W Legend jeszcze nie grałem (na mym kompie nie pójdzie ;( ;( ) ale muzyka byla jednym z większych walorów TRAOD. Wszystkie to zrobione przez Londyńską orkiestre wprawiało w odpowiedni do danego levelu nastrj. (Gdy wlączyłem TRAOD to gdy usłyszałem muzyke tytułową to mi się płakać zachciało :690: :D :) :( ;( ;( )

Eckhard 
Student

Wysłany: 15-03-2007, 16:31   

Mi się najbardziej podoba muzyka z TR6 ze wszystkich części Core Desing'a. Bo w Legend słyszałem jedną(bo mam demo) i jest trochę....nudna... ;)
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 16-03-2007, 21:41   

Tak, faktycznie w Aod Core Desing się postarało najbardziej, należy im się za to wielka pochwała. Oh Eckhard w Legendzie muzyka jest po prostu piękna, złego słowa powiedzieć nie można, tak smo jak o muzyce w AoD :pozdro:

Eckhard 
Student

Wysłany: 17-03-2007, 08:24   

Amy przeciez napisałem że mam demo Legendy i słyszałem tylko jedną piosenkę i zdaje mi się już nudna bo gram ciągle w demo i tylko ją słyszę i teraz zasnąć nie mogę bo mi ciągle dzwoni w uszach :-P

Integral
Zaraz ja Ci zadzwonię, jak nie przestaniesz spamować. Pisz sensowniejsze posty i nie powtarzaj się.
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333

KK 
Student

Wysłany: 17-03-2007, 16:11   

Muzyka w AOD jest super, a w Legend to nie wiem bo nie grałam. Najbardziej mi się podoba z Serpent Rouge.... nie wiem dlaczego.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 17-03-2007, 19:18   

Ja moge powiedzieć tyle:

Muzyka w AoD jest boska ^^

I co do Legendy:

Jest śliczna ^^

Chyba już tu pisałem O_O

Odpowiedz do tematu