FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kochamy Cenege czyli TRL w CZERWCU!
Autor Wiadomość
dAvv!d 
Podróżnik

Wysłany: 26-04-2006, 17:44   

Paciej, myślę, że nie odpiszą Tobie wcale :P
Wysłałem do nich dziś emaila też, ale mniej ostrego i na opdowiedź też nie liczę xD .
Poprostu brak mi słow na komentowanie tego, co Cenega odstawia... Zrażanie od siebie klientów, zdobywanie tylko wrogów... Braaaaaaaaawa dla cENEGI :D :D:D :gupek: :gupek: :gupek: :gupek: :gupek: :gupek:
Z tego co wiem, to w Czechach już chyba jakieś 2 tygodnie temu została wydana czeska wersja językowa TR:L :/
Ciekawi mnie jak Cenega to wytłumaczy ;> Może, że znowu przez przypadek przeniesiono na czerwiec:> HAHAh :P :hehe:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 27-04-2006, 15:50   

Wiecie odpisali mi ;) I nie kłamali co do premiery TRL, jednak odbędzie się ona w maju ;) Ale 26 maja czyli prawie w czerwcu ;| Zajebiście :D

Cytat:
Witam!

Premiera gry odbędzie się 26 maja.

Pozdrawiam,

Adam Piesiak

-----Original Message-----
From: paciej00@op.pl [mailto:paciej00@op.pl]
Sent: Wednesday, April 26, 2006 5:28 PM
To: adam.piesiak@cenega.pl
Subject: Cenega: pytanie

Tak niekompetentnego i nieodpowiedzialnego dystrybutora w Polsce chyba nie
ma ! To co Cenega wyprawia ostatnio z premierą TR Legenda przekracza ludzkie
pojęcie, a podobnie było z Prince of Persia Dwa Trony. Najpierw premiera w
maju potem w czerwcu i pod naciskiem fanów znów w maju a tu nagle PO CICHU
przesunięta znów na czerwiec. Co to ku**a ma być, przepraszam !? Jeszcze
podniesienie ceny z 99 zł to 130 zł, tylko dlatego ze TR Legend odnosi
ogromne sukcesy za granicą ? To jest wielkie pokpienie z fanów serii i jest
to nie fair wobec nich! I chyba nie ma zadnego wytłumaczenia na takie
działanie Cenegi, a odp na moje wypociny będzie suchy e mail od panstwa ;]

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 27-04-2006, 15:59   

@Paciej
Nieźle im dowaliłeś :hehe:
No to jeszcze "tylko" miesiąc i sobie pogram. Namówię żonę żeby mi kupiła TRL na Dzień Dziecka ;)

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 27-04-2006, 16:02   

Taaa, Paciej, odpisali, ale i tak mimo, ze premiera bedzie prawie w czerwcu, to i tak do tego czasu większość graczy (przynajmniej osób z tego forum, w tym i ja of kors ;p ) bedzie po kilkukrotnym przejściu gry :) Ale widać, strasznie się namęczyli, odpisując Ci :) szkoda, że nie widzieliśmy ich min, jak to czytali :) penwie były niezłe :)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2006, 18:50   

Lepszy 26 maj niż 2 czerwca :) W tym samym czasie ma też odbyć się w Polsce premiera "Legend" na PSP. Już nie mogę się doczekać... Kupie sobie obie wersje :matrix: Trzeba w końcu dac zarobić Eidosowi na kolejnego Tomb Raidera! :-P

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 27-04-2006, 19:26   

Ładny z Ciebie fanatyk :P Ale o TRL na PSP w PL to nie słyszałem :P ?! Ale dobra żeby nie było to w przyszłości po zakupie TRL na PC, i jak sobie kupię Xboxa360 to też sobie kupię na niego TRL :P

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2006, 19:59   

Paciej napisał/a:
Ładny z Ciebie fanatyk :P Ale o TRL na PSP w PL to nie słyszałem :P ?! Ale dobra żeby nie było to w przyszłości po zakupie TRL na PC, i jak sobie kupię Xboxa360 to też sobie kupię na niego TRL :P

Ale 26 Maja... :/ :hehe:
To długo :fire:
Muszę czekać i czekać aby kupić ...
Och...
Jak sądzicie będzie to wydanie w stylu Anioła Ciemności? tzn. koszulka,plakat i opakowanie fajne?
Bo ja bym chciała tak :D

P@wel 
Podróżnik

Wysłany: 27-04-2006, 20:05   

Ooooo ja tez bym tak chcial :D Poginalbym zawsze i wszedzie w takiej koszuleczce :d No to troszke dlugo do tego 26 Maja :gupek: Ale jakos sie przezyje :d Byleby znow nie kombinowali z ta premiera i zeby bron Boze nie bylo dubbingu :matrix:

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2006, 20:46   

P@wel napisał/a:
Byleby znow nie kombinowali z ta premiera i zeby bron Boze nie bylo dubbingu :matrix:

Mam nadzieję,że to ostateczny termin ale nie zgrzeszą jakby było wcześniej :P

Nie mogą zmienić bo na pudełku jest taki znaczek ;) :

Chyba,że im się coś odwidzi :/

Tom Raider 
Podróżnik

Wysłany: 27-04-2006, 20:58   

Paciej- zrobiłeś to, na co ma ochota połowa osób na tym forum :P

Cytat:
Byleby znow nie kombinowali z ta premiera i zeby bron Boze nie bylo dubbingu

Nie!! Tylko nie dubbing, bo to bedzie dopiero porażka. Najlepiej niech będą tylko napisy, tak jak planowali na początku. Ale tak w sumie to co do jasnej oni tak długo tłumaczą ?? To nie jest RPG z 3000 dialogów, żeby to tyle czasu zajmowało.

Chce sobie kupic orginał, wspomóc ukochana firmę itp. :P - ale jak Cenega zmasści TRL tłumaczeniem, to dziekuje bardzo.

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2006, 21:02   

Boże co sie tak bulwersujecie :?: I tak już gorzej być nie może. Jeśli zrobią dubing i komuś sie nie spodboa to sobie przestawi na angielską wersje taki problem :?: :p

Moje zdanie jest takie. Jak już tak kombinują to niech idą na całość. W przeciwnym razie całkowicie się na nich zawiode i wyjdzie na to że to całe kręcenie jest całkowicie bezcelowe. Teraz mam przynajmniej jakieś nadzieje :pozdro:

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2006, 22:26   

fanfan100 napisał/a:
Boże co sie tak bulwersujecie :?: I tak już gorzej być nie może. Jeśli zrobią dubing i komuś sie nie spodboa to sobie przestawi na angielską wersje taki problem :?: :p

Moje zdanie jest takie. Jak już tak kombinują to niech idą na całość. W przeciwnym razie całkowicie się na nich zawiode i wyjdzie na to że to całe kręcenie jest całkowicie bezcelowe. Teraz mam przynajmniej jakieś nadzieje :pozdro:

Ja mam nadzieję,że mnie nie zawiodą lecz na traider.pl pisze ,że chcą zrobić coś ekstra aby wynagrodzić nam czas długiego oczekiwania ;)

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 27-04-2006, 22:35   

Ja szczerze mówiąc mam ich dośc, jak pójdzie tak dalej, to nie kupie TRL jak zamirzałam, tylko będę bezczelna i sobie przegram. :P Mam dość Cenegi i ich zabaw, a jakieś durne niespodzianki guzik mnie obchodzą, bo ja chcę grę! :P

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 27-04-2006, 23:00   

Tey ale ja chcę niespodzianki :P ! Tylko w sumie to mnie utrzymuje w tym zerby kupic orginal u Cenegi a nie za granicą :P I oby szykowali coś super, bo jak dadzą mi kurna naklejkę i magnesy na lodówkę to ich wyśmieje :| Może jakaś figurka czy cuś :P Bo np fajną promocję miał AOD w Niemczech, z tego co widziałem do gry dodano 10 roznych gadzetow, latarke, pioro, pocztowki, metalowe etui z tego co pamietam itp itd. Druga z wersji promocyjnych byla z 30 cm figurka <lol> :)

Kamil croft 
Na wygnaniu

Wysłany: 28-04-2006, 06:29   

EEEE to nie nowość.Zawsze tak robią.Z BloodRayne 2 tak samo jest cd-projekt przesunal permiere i do dzis nie wyszla:/BIEDNA LARA CROFT TERAZ MY BEDZIEMY CZEKAC TAK DLUGO?

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 28-04-2006, 20:53   

Zastanawiam się cały czas co nam Cenega szykuje? Kto wie może tak "męczą" te terminy bo wydadzą jeszcze raz wszystkie części wraz z "Legend"? :matrix: Choć bardziej wierzyłbym że prędzej zrobią cos na wzór "złotej edycji" jak miało to miejsce przy premierze TR6... Nie wiem już. Cenega nie podała żadnych konkretów :( Pożyjemy to zobaczymy ale lepiej by wydali tego TR7 dobrze bo pożałują! :>

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 28-04-2006, 21:00   

Boone napisał/a:
Zastanawiam się cały czas co nam Cenega szykuje? Kto wie może tak "męczą" te terminy bo wydadzą jeszcze raz wszystkie części wraz z "Legend"? :matrix: Choć bardziej wierzyłbym że prędzej zrobią cos na wzór "złotej edycji" jak miało to miejsce przy premierze TR6... Nie wiem już. Cenega nie podała żadnych konkretów :( Pożyjemy to zobaczymy ale lepiej by wydali tego TR7 dobrze bo pożałują! :>

Jest właśnie bardzo ważne info dotyczące tego co szykuje cenega :D :D

Cytat:
Wprost genialna wiadomość dla polskich fanów Tomb Raider'a i nowej modelki Lary - Karimy Adebibe! Cenega Poland postanowiła zaprosić 'żywą Larę' do Polski! Wizyta odbędzie się na początku czerwca bieżącego roku. Spotkania z panią Croft będą odbywały się głównie na terenie Warszawy. Polski dystrybutor z tej okazji przygotowuje też wiele innych ciekawych atrakcji.
Zastanawia fakt, czy to przypadkiem nie z powodu wizyty Karimy, Cenega przesuwa ciągle premierę TR:Legend? Być może chce aby polska premiera odbyła się właśnie w dniach pobytu modelki w Polsce? Tak czy owak dopiero teraz widać że nasz polski dystrybutor jednak się stara i zamierza rozsławić grę w Polsce tak jak to zrobił z grą Tomb Raider The last Revelation kilka lat temu.

News jest własnością TRFREE

Nie iwem jak wy ale ja śmigam do wawy :D :D i Jak tu nie kochać cenegi :?: :D :D

The Pianist 
Praktykant

Wysłany: 29-04-2006, 11:28   

Ja pójdę napewno na tę imprę. A może zrobimy w wawie mały zlot fanów Tomb Raidera i wszyscy pójdziemy razem na imprę z Larą typy Karimy Adebibe? :690: :matrix: xD :) :pozdro: :narka:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 29-04-2006, 11:35   

Hm, dobra wiadomość, tylko szkoda, że nie w Poznaniu, a w Wawie :P Ale mogłam się tego spodziewać ;) Swoją drogą, to chciałabym Karimę zobaczyć, a jak narazie nie słyszałam o jej przyjeźdźie do Anglii (albo zwyczajnie przegapiłam). Ale na 90% się tam wybiorę, to będzie też pretekst na wyjazd do Polski :P Super :)

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 29-04-2006, 12:47   

Chyba wszystkie polskie strony/fora TR sie na to wybieraja. Zobaczymy, kto w koncu dotrze :-P

W kazdym razie tez nie omieszkam sie wybrac. Ciekawe, gdzie sie pojawi i czy zrobia z tego tak duza fete jak przy Last Revelation. :)

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 30-04-2006, 17:15   

Ja bym sie do Wawy dla Karimki przejechał, al qrde rodzice mnie pewnie nie puszczą ;( I wsumie fajnie że Cenega myślała o jej przyjeździe, może za ostro ich potraktowałem :P

kot 
Praktykant

Wysłany: 30-04-2006, 20:29   

Ale opoznienie prmiery tylko dla tego ze przyjedzie modelka no to jest nie w porzadku! Mnie to nie obchodzi i sie z nia nie zobacze a tlko czekam nie wiadomo ile az Cenega laskawie zrobi premiere nowego Tomb _-_ Ja rozumiem ze akcja promocyjna itd itp ale no wiecie no to nie jest w porzadku! :P

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 30-04-2006, 23:20   

Naprawde chcecie przyjechac do Wawy, zeby zobaczyc Karime? Wydawało mi sie, że wszystkim bardzo sie ona nie podoba, sądząc po wypowiedziach w odpowiednim topiku ehh a moze to zwykla ciekawosc? Ale rzeczywiscie moznaby sie przy okazji spotkac :P

xald 
Podróżnik

Wysłany: 30-04-2006, 23:35   

Mal>> Przecież trzeba być cool i trendy, nie, sorry, teraz się mówi jazzy :D

Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 01-05-2006, 00:33   

Taka impreza rzeczywiście nadaje sie na jakiś zlocik niewielki. Okazja do poznania wielu interesujących twarzy z "obliczów" :>
Fajnie by było, gdyby owe spotkanie okazało się bardziej bezpośrednie niż te z Larą Weller. Poprzednio, żeby zrobić sobie fote z modelką i dostać od niej autograf należało kupić gre (TR4) :| Mnie sie nie udało, mimo iż zdjątko z nią miałem mieć zrobione "na lewo", po całej tej konferencji...prawdopodobnie na zapleczu :> :690: .
Ciekawe co tym razem wymyślą... Może znów Empik, Ground Zero...? Mam nadzieje, że terminy też będą przychylne, bo nie chce na takie spotkanie iść prosto z egzaminu i to w garniaku :) . Pożyjemy zobaczymy :)

Odpowiedz do tematu