FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kochamy Cenege czyli TRL w CZERWCU!
Autor Wiadomość
slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 19-04-2006, 21:04   

zebius -> podobno z tego co czytałem to z PoP:ttt tez miały byc napisy... sie okazało ze bedzie dubing :P
chociaz mysle ze beda napisy :D i tak jest juz duzo do tlumaczenia a poniewaz Cenega jest leniwa to jak by robiła dubing to na odwal :P a ja tym co zamierzaja kupic TR: Legend to radze poczekac do maja czy tam czerwca... teraz sobie pograjcie w pirata, a potem lepiej juz kuic sobie pełna wersje po poslku :) ja tak zrobie jak zdaze uzbierac kasy :D

dAvv!d 
Podróżnik

Wysłany: 19-04-2006, 21:20   

No ja już nie wiem... :| Wczoraj po tej wiadomości byłem już bliski kliknięcia w Ultimie 'KUPUJĘ', ale postanowiłem, że może jednak poczekam kilka dni, bo grac to i tak będę dopiero po egzaminach... No i dzisaj te info, że znowu maj... Wrrr z angielskiego mało co zrozumiem, a nie chę grac bo to, żeby tylko grac, a nic nie zrozumiec, nie chce sobie w ogóle psuc zabawy.. Aj...
Polski dubbing? To by chyba było z ich strony samobójstwo... :P ej, ja nie chcę dubbingu :P Ale mówią, że napisy...OK, maj już za niedługo, Czekamy :lol:

P@wel 
Podróżnik

Wysłany: 19-04-2006, 22:22   

Mi to tam bez różnicy czy polska czy angielska bo i tak dużo rozumiem :D Ale oby były same napisy bo dubbing to będzie samobój dla Cenegi :P Ja już mam zamówioną polską wersję w Ultima.pl :D Heh dAvv!d ja też mam egzaminy w przyszłym tygodniu ale gram w TRL. Nie tak ostro jak niektórzy bo dopiero koncze Anglie a gre mam już uuuuuuuu długo :) Mam nadzieje że gra ukaże się na początku maja bo już nie mogę się doczekać :D

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 20-04-2006, 09:11   

P@weł -> czego się nie możesz doczekac, bo nie rozumiem? Przeciez masz już gre praktycznie całą za sobą. Podnieca Cie tłumaczenie Cenegi czy co? :mrgreen: Mam wrażenie, że na każdym kroku próbujesz się usprawiedliwić, bo grasz w pirata :twisted:

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 20-04-2006, 14:34   

Teraz tylko zmiencie nazwe topicu na "Kochamy Cenege, czyli TRL jednak w Maju" :P

P@wel 
Podróżnik

Wysłany: 20-04-2006, 15:28   

Mylisz się Jerrem_Y ja się nie usprawiedliwiam tylko ktoś nie wiedział jaką wersję zamawiać więc powiedziałem co ja zrobiłem :D Mi z kolei wydaje się że ty zazdrościsz. Lepiej grać w polską wersję bo wiadomo że wszystkiego dokładnie nie zrozumiem z angielskiego :wink: A co do tego że przeszdłem prawie cała grę to też się mylisz. Poza tym nawet jak przejdę zanim dostanę polską wersję to i tak lepiej bo zobacze ile zrozumiałem z całej gry :D Z resztą w Legendę jak i we wszystkie Tomby będę grać kilkadziesiąt razy, więc spoko :P

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 20-04-2006, 16:01   

Cytat:
P@weł n czego się nie możesz doczekac, bo nie rozumiem? Przeciez masz już gre praktycznie całą za sobą. Podnieca Cie tłumaczenie Cenegi czy co? Mr. Green Mam wrażenie, że na każdym kroku próbujesz się usprawiedliwić, bo grasz w pirata Twisted
Tey a sory ty byś nie podniecała jakbyś miała swoją ukochaną grę w ręku !? Ja też grałem w pirata a TR Legend muszę kupić bo bez tego nie czułbym się dobrze ;] Swoją ukochaną Larę muszę mieć orginalną choć przeszedłem grę wzdłuż a teraz robię to wszerz :P

Sztepek 
Praktykant

Wysłany: 20-04-2006, 18:16   

Dziwne... Kliknąłem na tamten link teraz, i premiera Legendy znowu w maju. :wink:

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 20-04-2006, 18:27   

Sztepek -> data maja jest tam już spowrotem od wczoraj. :P Zresztą już było parę razy pisane, że Cenega przekłada premiery jak jej się podoba i z czerwca znowu przeskoczyła na maj... ;)

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 20-04-2006, 20:43   

hehe P@weł, Paciej -> moze moj post byl troche zlosliwy, racja :mrgreen: Oczywiscie,ze zazdroszcze, sama chcialam sciagac pirata, jednak sie wycofalam. To nie jest nic strasznego, wiem, ze kupisz gre. Jedak wydaje mi się, ze probujesz sie usprawiedliwiac. Byla juz dyskusja na ten temat (piracenia i kupowania potem oryginału), a teraz podeszłam do tego chyba zbyt sceptycznie (i cynicznie). Ja sama nie mam takich odczuc w stosunku do polskiej wersji, wazne, zebym miala Lare w reku. Wolalabym wersje oryginalna lub z czystej ciekawosci wersje Cenegi.
Nie miej za zle tego co powiedzialam, jednak tak to odebralam (chyba naprawde kieruje mna powazna zazdrosc :P :!: ) :browar:

Sztepek 
Praktykant

Wysłany: 22-04-2006, 08:27   

Nnie mogę się doczekać TR: Legend... Oups! :550: Przepraszam. TR: Legendy. :roll:

Ponoć mają być jakieś prezenty, czy gadżety. Podkładka pod piwo ? :wink:

Mam nadzieję, że jakoś to fajnie wydadzą, z klimatyczną szatą graficzną pudełka i instrukcji i takimi tam...

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 26-04-2006, 11:41   

A tymczasem znów po cichu przesunęli premierę TRL na czerwiec. :( :kijek: :503:
Czy tam jest aż tak dużo tekstów, żeby tłumaczenie tak długo trwało?

kot 
Praktykant

Wysłany: 26-04-2006, 12:00   

Nie no cenega sobie jaja z nas robi _-_ Mysli ze da na wszystkich stronach ogloszenie ze TRL bedzie w maju to sie fani TR uspokoja i maili dostawac nie bede (po pewnie duzo ich bylo). I po cichaczu przesuwaja znowu premiere _-_ Kocham cie cenega za to...

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 26-04-2006, 12:30   

A żeby było śmieszniej, to polska premiera wersji na PS2 (która, jak podawano, odbyła się 14 kwietnia), będzie mieć miejsce 28ego :hehe: LOL

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 26-04-2006, 13:19   

Cytat:
Czy tam jest aż tak dużo tekstów, żeby tłumaczenie tak długo trwało?

ja połowe rozumiałem z tego co gadali... wiec raczej jakiegos extra specjalisty niepotrzebuja... wiec Cenega pokazuje jak umieja j.angielki i jeszcze zobaczymy czy sie nauczyli słwoka "No" :P jak to w Prince of Persia było :hehe:
Czy napewno chcesz wyjsc z gry?
Tak
No :hehe: zwała z Cenegi :D
:wotr:

kot 
Praktykant

Wysłany: 26-04-2006, 13:27   

Na Wirtusie nowa data premiery 2/6/2006
Fajnie;/

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 26-04-2006, 14:23   

Jednak uważam że w tej Cenedze to same wały tym wszystkim sterują... :gupek: mysla że w PL fani będą grzecznie jak dzieci czekac aż łaskawie gre wydadzą? :fire: Paranoja! Oni(Cenega) są poprostu nie poważni. Mam nadzieje że będą mieli słabe zarobki i TR8 wypuści w PL inna firma.

P@wel 
Podróżnik

Wysłany: 26-04-2006, 14:52   

ICH CHYBA POGIELO :gupek: Nie no i bede sobie czekac az do czerwca, 2 miesiace po premierze. Chyba zaraz wybuchne :fire: Wydaje mi sie, ze Cenega szykuje dubbing :hehe: Beda niezle jazdy :hehe: :narka: :pozdro:

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 26-04-2006, 15:29   

Robi się taka sama sytuacja jak z PoP:2T :czubek:
To było do przewidzenia zresztą wcześniej (przed premierą TRL) kilka osób spodziewało się, że Cenega da :censored: i w PL gra będzie wydana z ogromnymi problemami.
Niestety ubolewam też nad tym, że ta sama firma ma się zajmować wydaniem u nas Resident Evil 4 na PC :mad: Pewnie będzie taka sama sytuacja jak z TRL... to sie moge załozyć :matrix:

Cenega powinna zostać zamknieta albo niech ktoś kompetentny zajmie się tą firmą, bo jak narazie swoim postępowaniem zyskują sobie coraz to większą zesze wrogów :640: ;)

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 26-04-2006, 16:39   

Dlaczego TR zawsze musi mieć pod górkę? Najpierw własna firma Eidos, która tez wycina niezłe numery jak np. z AoD (chociaż raczej z Legend im się udało), a potem u nas Cenega. :/ Szkoda, że nie TR nie mogli się zając np. Ubisoft albo u nas CD Project...

A te skecze z premierami to naprawde szczyt...

benuś 
Student

Wysłany: 26-04-2006, 16:41   

Igi^MBE napisał/a:
I dlatego właśnie nie kupuję orginałó. Tzn kupuję - jak mam ochotę.A z reguły nie mam. Bo raz, że ta kasa i tak nie idzie do twórców (tzn idzie - jakieś 10%) tylko do gigakorporacji, z którymi walczę. A dwa że szkoda mi nerwów na cenegę.

A ja tu dostaje procenty dlatego,ze mowie o piracie a sam admin mowi takie rzeczy - nono :-P :690: Ja kupuje orginaly kiedy tytul jest wybitny czyli taki jak TRL czy HL2,ale jesli rzeczywiscie okaze sie,ze TRL PL wyjdzie w czerwcu to sobie daruje - i badz tu panie uczciwy

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 26-04-2006, 16:42   

Nie ma :censored: na Cenege :hehe: niech zyskuja sobie wrogów, doprowadzi to wkońcu do ich upadku, i TR trafi w ręce innego wydawcy. Napewno się tak stanie jak wyjada z dubbingiem, to bedzie przedostatni gwóźdź do trumny :hehe: na to licze.

Legend, mowisz ze beda odpowiedzialni za Residenta? Na ps2 rówiez? Jesli tez ONI to ja państwu podziękuje :hehe:

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 26-04-2006, 16:47   

Jerrem_Y napisał/a:

Legend, mowisz ze beda odpowiedzialni za Residenta? Na ps2 rówiez? Jesli tez ONI to ja państwu podziękuje :hehe:

Na PS2 Resident Evil 4 już dawno wyszedł i wydaje go u nas (dzięki Bogu) EA Polska.

:offtopic:

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 26-04-2006, 17:04   

Cinek napisał/a:
Na PS2 Resident Evil 4 już dawno wyszedł i wydaje go u nas (dzięki Bogu) EA Polska.

:gupek: ale ze mnie gapa! Nie grywam super namiętnie w Residenta, wiec nie wiedzialam. Teraz przypominam sobie, ze ta czesc juz u kumpla oblukalam (chyba pirat, przyznaje ooj :-P ). Byla to wersja oryginalna (w sensie,ze angielska). Gra jest swietna, jakby Cenega ja dostala i skopala to teraz bylby juz ostatni gwozdz do trumny :-P

:offtopic:

ayan 
Nowicjusz

Wysłany: 26-04-2006, 17:37   

Paciej powsztrzymałem się od wyzwisk i napisałem że to co robią to jest wielki błąd i że jeśli dalej będą tak postępować to mam nadzieje że Tomb Raider Legend będzie ostanią grą z tej seri jaką wydadzą (chciałem napisać że ogólnie będzie ostatnią gry jaką wydadzą i oby splajtowali ale się powstrzymałem), napisałem również że teraz to że Tomb Raider Legend zostało przesunięte na czerwiec na pewno nie jest pomyłką żadnego pracownika, i że to że mogą mieć problemy z tłumaczeniem jest absurdem a jakieś "ekstra" gadżety nie są nam graczą potrzebne.

Odpowiedz do tematu