FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karima Adebibe nową modelką Lary

Co myślisz o nowej modelce Lary Croft?
Absolutine świetna! Najlepszy wybór
30%
 30%  [ 56 ]
Dobra, ale jednak czegoś jej brakuje
27%
 27%  [ 50 ]
Jest ok
14%
 14%  [ 27 ]
Nie pasuję mi na Larę
14%
 14%  [ 27 ]
To ma być jakiś żart? Jest okropna!
13%
 13%  [ 25 ]
Głosowań: 185
Wszystkich Głosów: 185

Autor Wiadomość
K@t 
Spectre

Wysłany: 01-09-2009, 10:41   

Cytat:
A znaleźli jakiś antyreklamowy pasztet do natychmiastowego zapomnienia.

... co jest wierutną bzdurą, bo przez 2 lata promowania gry (i wizyt w wielu krajach) pokazała, że jednak budzi dużą sympatię. Nie muszę zresztą dodawać, że od pierwszych sesji zdjęciowych mocno się "wyrobiła" i zdecydowanie nabrała formy.

Z drugiej strony nie wiem skąd ten nagły najazd, przecież od czasu Karimy mieliśmy już Alison, której wybór też miał swoich przeciwników i zwolenników, cóż :p

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 29-09-2009, 20:13   

Karima jest jak dla mnie całkiem podobna do Lary, zdecydowanie bardziej niż Alison.
Karimy wielką fanką i zwolenniczką tez nie jestem ale nie jest zła przyznam szczerze nie ma sie czego czepiać, dobra na początku kariery miała trochę brzuszka ale potem
K@t napisał/a:
mocno się "wyrobiła" i zdecydowanie nabrała formy.
i to jest fakt potem się zdecydowanie lepiej prezentowała, cóż robota jaka jest odgrywanie Lary ma jakieś zobowiązania i trza mieć kondyche. Ale jeszcze czegoś mi w niej brakuje, najlepszą modelka by było skrzyżowanie Alison z jakąś inną modelką co dawniej promowała serię dajmy np Rhone Mirtę, czyli podobna z twarzy + kondycja, w którą wchodzą wygibasy w stylu Ali

marta19900 
Nowicjusz

Wysłany: 09-10-2009, 12:44   

Ja wolę Alison Carroll, Carima Adebibe nie przypadła mi do gustu, nie mam nic przeciwko niej, ale... U Carrol podoba mi się to,że trenowała gimnastykę jak postać, którą promuje. Pozwala jej to przyjmować takie pozy jak Panna Croft i jest to efektowne.
jednocześnie zgadzam się z Sas_ , że:
Cytat:
Karima jest jak dla mnie całkiem podobna do Lary, zdecydowanie bardziej niż Alison.

Tworzenie Chomika

K@t 
Spectre

Wysłany: 09-10-2009, 14:10   

Cytat:
Carima Adebibe

Karima.

Piszesz więc, że wolisz Alison bo potrafi przyjmować pozy upodabniające ją do Lary, ale jednocześnie kwitujesz posta stwierdzeniem, że Karima jest jednak bardziej do niej podobna? :p

marta19900 
Nowicjusz

Wysłany: 09-10-2009, 21:36   

Tak, Karima, nie wiem dlaczego napisałam przez "c";)
Cytat:

Chodziło mi tylko o wygląd fizyczny;)

Tworzenie Chomika

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 09-10-2009, 21:48   

Przyznam zdecydowaną rację, Karima jest z twarzy zdecydowanie bardziej podobna to Lary niż Alison. Tylko że mam tu kompromis :P , Karima jest podoba z twarzy a Alison ma te swoje wygibasy. Lecz jako modelka mimo wszystko lepsza jest Karima, bo w tym zawodzie nie chodzi o wygibasy tylko o podobieństwo z wyglądu. Lecz jak juz wiadomo Karima sama zrezygnowała z tej fuchy( a może już to pisałam) Mniejsza.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 09-10-2009, 21:49   

Cytat:
Lecz jak juz wiadomo Karima sama zrezygnowała z tej fuchy

Taaaaa... a skąd takie informacje niby? Po prostu skończył jej się kontrakt. Tak finiszuje każda modelka Lary :p

marta19900 
Nowicjusz

Wysłany: 09-10-2009, 21:57   

Mr Macphisto napisał/a:
Taaaaa... a skąd takie informacje niby? Po prostu skończył jej się kontrakt. Tak finiszuje każda modelka Lary :p

Niestety tak, smutna prawda.
Z drugiej strony ciekawe ile ich jeszcze będzie?? Czy seria Tomb Raider będzie ponadczasowa??

Tworzenie Chomika

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 09-10-2009, 22:00   

marta19900 napisał/a:
Czy seria Tomb Raider będzie ponadczasowa??

Raczej tak, pewnie bd to podobna sytuacja jak z Indianą Jonesem. Modelek się pewnie jeszcze trochę przewinie, to jest coś czego jestem na 100% pewna. Mr Macphisto, jakoś tak mi się zdawało ale cóż pewnie masz racje ;P .

MissHistory 
Nowicjusz

Wysłany: 18-10-2009, 20:52   

Każda modelka ma problem. A mianowicie z tym że jak ja jeżdżę konno, strzelam z broni palnej, kocham historię, przygody wspinaczkę górską, a o akrobatyce marzę, mój tata jest archeologiem to przypominam Larę? Ja uważam, że nie a kolega, że tak. Ja w Alison widzę coś z Lady Croft. Uważam że każdej modelce czegoś brakuje a i tak będą miały coś z Lary Croft. :pozdro: :wotr: Ale znajdą super modelkę ubiorom ją i pojawi się na promocji gry i wszyscy będą pytać kto to..bo do Lary nie podobna. A wystarczy kobieta o krągłościach Lary brązowe włosy, ładne żeby, duże wydatne usta, trójkątna twarz, kocie oczy. I najlepiej bez za przeproszeniem kupy makijażu.

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 19-10-2009, 16:03   

MissHistory napisał/a:
Uważam że każdej modelce czegoś brakuje a i tak będą miały coś z Lary Croft.
Święta racja, chyba nie znajda idealnej modelki której niczego nie bd brakowało, choć mogę się mylić. No ale znalezienie modelki idealnej było by bardzo trudne i czasochłonne, no ale po co się męczyć skoro i tak jej się za 2 lata skończy kontrakt nie?

MissHistory 
Nowicjusz

Wysłany: 20-10-2009, 20:40   

Po prostu Lara jest niepowtarzalna :) Cała praca by poszła na marne.
Ale dotychczasowe modelki były wcale nie najgorsze.
Może jest na świecie kobieta albo dziewczyna taka jak Lara ale zapewne świat jej nie zobaczy :( :pozdro:

marta19900 
Nowicjusz

Wysłany: 04-11-2009, 16:56   

MissHistory napisał/a:
Po prostu Lara jest niepowtarzalna :) Cała praca by poszła na marne.
Ale dotychczasowe modelki były wcale nie najgorsze.
Może jest na świecie kobieta albo dziewczyna taka jak Lara ale zapewne świat jej nie zobaczy :( :pozdro:
Chyba to jest niemożliwe, może istnieć kobieta bardzo podobna do Croft pod względem fizycznym lub psychicznym, ale to i to jednocześnie, to nie realne. Ciężko jest znaleźć dwóch ludzi podobnych do siebie, a co dopiero znaleźć człowieka podobnego do wirtualnej postaci.
Tak, Lara jest niepowtarzalna :)
PS Poza tym Panna Croft prawie w każdej odsłonie gry wygląda inaczej, ciężko by za tym nadążyć ;)

Tworzenie Chomika

MissHistory 
Nowicjusz

Wysłany: 06-11-2009, 18:07   

Właśnie rodzice mi mówią, że jestem bardzo podobna i jestem po części. Bo wiadomo, że każdy jest inny. A z wyglądu jak napisałaś to w każdej części jest inna to nie ma co bagatelizować wyglądu byle miał brązowe oczy włosy, długie i kształty jak Lara.
:pozdro:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 06-11-2009, 20:56 ]
Ale o co chosi?

Odpowiedz do tematu