FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karima Adebibe nową modelką Lary

Co myślisz o nowej modelce Lary Croft?
Absolutine świetna! Najlepszy wybór
30%
 30%  [ 56 ]
Dobra, ale jednak czegoś jej brakuje
27%
 27%  [ 50 ]
Jest ok
14%
 14%  [ 27 ]
Nie pasuję mi na Larę
14%
 14%  [ 27 ]
To ma być jakiś żart? Jest okropna!
13%
 13%  [ 25 ]
Głosowań: 185
Wszystkich Głosów: 185

Autor Wiadomość
mari 
Podróżnik

Wysłany: 16-09-2007, 19:20   

Grindy napisał/a:
OMG! To naprawdę Angelina??? :o
Wygląda na tym zdjęciu, jak biedne, wygłodzone dziecko z Etiopii (tylko karnacja ciut jaśniejsza)!

Nie przesaddzajmy :P I jakby kto ie wiedział - na tym zdjęciu ma 12 lat ;) może nie była zbytnio prześliczna, ale teraz to najpiękniejsza aktorka.

A co do Karimy, to wg mnie jest ok. nie jest idealnie podobna do Lary, [chyba nie ma kogoś takiego :P ] ale się sprawdza i to się liczy. Ja dałam 10. Jest ładna, wygadana i wysportowana. Czyli cechy Lary ;) :690:

Grindy 
Obieżyświat

Wysłany: 16-09-2007, 19:48   

mari napisał/a:
ale teraz to najpiękniejsza aktorka.

Tak, a jaką jest piękną, żywą reklamówką chirurgii plastycznej :P

mari 
Podróżnik

Wysłany: 16-09-2007, 20:59   

Grindy napisał/a:
Tak, a jaką jest piękną, żywą reklamówką chirurgii plastycznej

zmieniła nos, czego nie pochwalam, ale nikt nie jest idealny. na tej fotce, Angie jako nastolatka [wydaje mi się, że wtedy jeszcze nie przyszła operacji] wygląda fajnie. jest to miniaturka co prawda, ale...

Grindy 
Obieżyświat

Wysłany: 16-09-2007, 21:07   

Kończąc już offtop uzupełnię tylko, że przede wszystkim zoperowała sobie usta. To się rzuca najbardziej w oczy.
Przyznaję, że obecnie jest rzeczywiście piękną kobietą o oryginalnej, intrygującej urodzie. :)
Fakt, że trochę w tym naturze pomogła. :)

Skrzatynka 
Student

Wysłany: 10-12-2007, 23:26   

ja lubię karimę i nic do niej nie mam (fakt przecież lara to postać z gry i raczej ciężko by było znaleźć kogoś identycznego jak piękna lara xD ) Karima jest ładna chociaż troszkę tego brzuszka ma ale cóż nikt idealny nie jest ( no może lara jest :-P )

dzemm 
Nowicjusz

Wysłany: 24-01-2008, 18:47   

Karimka jest świetna jeżeli chodzi o wyglądanie i kręcenie tyłkiem do zdjęc. Na pewno nie jest stuprocentową Larą . oglądając wywiady z nią mam wrażenie że jest za sympatyczna za miła i za słodka bo przecież Lara powinna być zadziorna pewna siebie taka wiecie kobieta z jajami :D ;) :mrgreen2:

no i po jakiego grzyba jej te jasne pasemka

P.S.Lara Weller rządzi :mrgreen2:

Lady Justine 
Podróżnik

Wysłany: 24-01-2008, 19:00   

Ja nie lubię Karimy. Mi ona nie przypomina Lary, raczej panienkę, która chodzi z zadartym noskiem i mówi "Oh, patrzcie jestem Larą. Jestem sexy, i najlepsza. Chowajcie się przed moim pięknem". :roll:

Z resztą w TRU będzie inna modelka (na szczęście). A więc "Żegnaj Karimo!".

Porównajcie sobie sami Larę i Karimę. Normalnie nieprawdopodobne podobieństwo :|

P.S. dzemm witam na forum. Aha- po kropce pisze się wielką literą

:pozdro:

Gość jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 24-01-2008, 19:07   

Co by tu dużo mówić. Nie lubię Legendy, Crystalsów i ch zakichanych innowacji. Ale Karimę lubię. Ma sympatyczną twarz, fajny sposób bycia, a co do słodkości... pamiętajcie, że to idealnie jak Lara w Legend. Mamusia, tatuś i chwila na wspomnienia w drodze po Klucz Ghalali... Bleah, Karima jest już mroczniejsza ^^

Lady Justine 
Podróżnik

Wysłany: 24-01-2008, 19:11   

--=AngiE=--, ty byśą chyba najbardziej chciała, żeby "modelką" Lary został mroczny Kurtis :P

Dobra, to był żart. ;)

A co do Karimy to jeszcze trochę tego "brzuszka". No cóż, jak na Larę, to ma go za dużo...

Gość jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 24-01-2008, 19:54   

Lady Justine napisał/a:
--=AngiE=--, ty byśą chyba najbardziej chciała, żeby "modelką" Lary został mroczny Kurtis

Dobra, to był żart.

"Coście się mojego faceta czepili" cytując koleżankę, którą kojarzono z Bruce'm Willisem :p
Nie no, Karimę lubię i w mojej głowie rodzi się myśl, że Karima wyciąga Larę z dołu zwanego Legend. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to jedyny prawdziwy plus TR7 :p

Co do brzuszka- przynajmniej nie jest chuda jak np. Jolie*.

*nawet przed jej masakrycznym chudnięciem, ostatnimi czasy.

dzemm 
Nowicjusz

Wysłany: 24-01-2008, 20:21   

Wiem, że po kropce pisze się wielką literą, ale nie jestem na lekcji j.polskiego więc jeżeli czyjeś oczy ucierpiały to przepraszam i obiecuję poprawę :) .

Aha, z początku też uważałam Karime za laskę która wygrała casting na Lare i oczekuje od wszystkich zachwytu jaka jest piękna i podobna do L. jednak z czasem przekonałam się do jej osoby, ale tylko do JEJ osoby. Nie widzę takiej słodkiej dziewczynki w roli kobiety, która rozwala 2 razy większych od siebie facetów i nawet jej się paznokieć nie złamie :D .
Więc Karima tak ale Karima jako Lara NIE ;) .

Skąd wiadomo że Karima nie będzie modelką w TRU?

[ Komentarz dodany przez: Integral: Czw Sty 24, 2008 20:28 ]
Z któregoś ze skanów, innymi słowy to są oficjalne informacje.

sroka 
Praktykant

Wysłany: 26-01-2008, 12:53   

Witam
Moim zdaniem jest dobrą modelką lary.Jest ładna, a zwłaszcza kiedy ma rozpuszczone włosy.
W ankiecie podałem odpowiedz drugą: dobra, ale czegoś jej brakuje.
Uznałem tak, ponieważ jakby miała zagrać w tomb raider zamiast angeliny(krążą takie plotki)to by sie nie nadała, gdyż nie ma tego "gniewu" , usposobienia lary itd.
Ale poza tym jest ok. :D

A nawiązując do modelki lary, to twierdze, ze moja siostyczka(2 latka) w przyszłości sie nada.Ma brązowe włosy i oczy tak jak lara. ;) :P

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 26-01-2008, 16:07   

Cytat:
A nawiązując do modelki lary, to twierdze, ze moja siostyczka(2 latka) w przyszłości sie nada.Ma brązowe włosy i oczy tak jak lara. ;) :P

Dobry żart! hahaha! ;)

Cytat:
W ankiecie podałem odpowiedz drugą: dobra, ale czegoś jej brakuje.

Zgadzam się, wg mnie brakuje w niej wszystkiego, co ma Lara, jest po prostu przesłodzona... Fuj... Nie ma tego "gniewu", nie lubię jej... >_<

Cytat:
Jest ładna

Teraz się nawet nadaje, ale za czasów TRL, fuj, klusek nie przyjmujemy :p (nie dotyczy kluz_kii)

Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 26-01-2008, 18:08   

Co do Karimy, to mi się osobiście podoba, ma taką sympatyczną twarz :) A czy jest podobna do Lary z Legendy (?!) trudno powiedzieć, chyba żadna modelka nie będzie wyglądać jak wirtualna Lara. Denerwującym faktem może być to, że co nowa odsłona Tomb Raider'a to i nowa modelka :/

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 01-02-2008, 19:21   

Zgadzam się w pełni z Arturem. Uważam, że jak na Larę, której zadaniem jest reprezentować prawdziwą pannę Croft w naszym świecie, jest bardzo dobra. Przynajmniej miła dla fanów :) Pozatym fajna była też Jill. Naturalna dziewczyna, lubi ekstremalne sporty i uważa bycie Larą za super zabawę. Takie modelki są ok, osobiście uważam że tylko McAndrew była do bani :)

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 01-02-2008, 22:11   

Powiem szczerze, że im więcej oglądam zdjęć Karimy tym mniej mi Croft przypomina.
Przyłapuje się na bezensownym doszukiwaniu się podobieństwa.
Tylko na początku mi się podobała, ale to dlatego, że miałem świetne zdjęcia (jak jest w bikini i ma grzywkę na twarzy). Teraz gdy do neta wpłyneło więcej zdjęć i miałem czas je obejrzeć stwierdzam, że "Adebiba" to kiepski wybór.

Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 01-02-2008, 23:08   

Można by się spierać długo, i godzinami przecież tak naprawdę każdy z nas ocenią każdorazowo modelkę na swój sposób. Chodzi mi o to iż każdy ma swój gust i jednemu się podoba bardziej drugiemu mniej, to rzecz oczywista. Co do najlepszej modelki która upodobniła się do Lary jest według mnie oczywiście Rhona Mitra, a Karima również nie jest taka zła, ale samej panny Croft aż tak bardzo nie przypomina, z drugiej strony wygląda tak sympatycznie że nie potrafię nic złego napisać o Adebibe.

SilverMoon 
Nowicjusz

Wysłany: 12-01-2009, 14:19   

dla mnie ona jest beznadziejna , coś jest w niej co mnie odrzuca.Dla mnie zawsze najlepsza bedzie Angelina Jolie chociaż nie jest wliczana we wcielenia Lary.

Klaudixa 
Nowicjusz

Wysłany: 19-05-2009, 15:38   

Karima jest moją ulubioną modelką. jest naprawdę super i ze wszystkich pasuje na Larę najbardziej! może nie jest idealnym odwzorowaniem panny Croft, ale drugiej Lary nie ma, więc na pewno extra wybór

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 19-05-2009, 17:24   

Klaudixa napisał/a:
może nie jest idealnym odwzorowaniem panny Croft, ale drugiej Lary nie ma

A dopiero co czepiałaś się, że biodra Jill de Jong nie są takie, jak Lary. A tu patrz! Karima nie musi być do Lary podobna.

Według mnie jest ona zbyt cukierkowa, co wiele osób potwierdzi. Ciągle ten słodziutki uśmieszek na twarzy i pokazywanie, jaka to ja jestem fajna Lara. Oczywiście, pasuje do wizerunku Legendowej Lary, ale Legendowa Lara, to nie do końca Lara Croft, jaką znaliśmy dotychczas.

Klaudixa 
Nowicjusz

Wysłany: 19-05-2009, 21:12   

przynajmniej pasuje na jakąś Larę.

HarryCruise napisał/a:
Legendowa Lara, to nie do końca Lara Croft, jaką znaliśmy dotychczas.

no niby tak, ale to ciągle ta sama Lara. takie samo poczucie humoru, spryt tylko bardziej wygimnastykowana i zamiast warkocza ma kitkę.

HarryCruise napisał/a:
A dopiero co czepiałaś się, że biodra Jill de Jong nie są takie, jak Lary

hmm... wygląda na to,ze muszę się czegoś czepiać :hehe: a Karima mi odpowiada

agaco93 
Student

Wysłany: 20-05-2009, 08:50   

Jak dla mnie Karima jest idealna do roli Lary Croft z legendy, ale nie podoba mi się uśmiech Lary z TRL, nie wiem czemu ale uważam że jest przesadzony :P

ALE NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE KARIMA JEST SUUPER!!!! :jumper:

:pozdro: for :wotr:

bysiek 
Nowicjusz

Wysłany: 11-08-2009, 20:41   

Karima jest świetna! Od pierwszych zdjęć schudła xd. To zdjęcie jest najlepsze xd
http://www.destructoid.co..._Adebibe_01.jpg
Moim zdaniem jest ona idealna do roli w Legendzie.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 23-08-2009, 00:02   

A mi Karima nie podeszła. Po prostu cała jej osoba nie pasuje do imidżu Lary, jej twarz jest zbyt długa, uśmieszki za słodkie.
Do tego, gdy stoi i się szczerzy, zawsze wydaje mi się, że próbuje być wyższa niż jest.
http://laracroft.pl/pix/karima161.jpg
Zresztą, tak samo mam w przypadku innych modelek, imo najlepszą dotychczas była Rhona Mitra, po prostu miała w sobie to COŚ.

Olamagato 
Nowicjusz

Wysłany: 31-08-2009, 22:56   

Tragedia. Kwadratowa twarz, zbyt szeroka szczęka, nie wygląda w ogóle na wysportowaną, figura kloca z tym napasionym brzuchem, to jakiś żart.

Eidos lepiej poszukałby sobie wśród gimnastyczek, albo studentek. LC, to oczywiście ideał, więc trudno znaleźć taką osobę, która spełniłby wszystkie warunki bo byłaby wtedy autentyczną LC.
No ale bez przesady. Wokół polskich akademików można znaleźć w ciągu kilku godzin znacznie bardziej odpowiednie kandydatki (nie wspominając o ukraińskich czy rosyjskich). I to zarówno pod względem wyglądu jak, inteligencji i osobowości.
A znaleźli jakiś antyreklamowy pasztet do natychmiastowego zapomnienia.
Zapomnieli o jednej ważnej zasadzie - najlepszą kandydatką byłaby taka, która nie chciałaby nią być.
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)

Odpowiedz do tematu