FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karima Adebibe nową modelką Lary

Co myślisz o nowej modelce Lary Croft?
Absolutine świetna! Najlepszy wybór
30%
 30%  [ 56 ]
Dobra, ale jednak czegoś jej brakuje
27%
 27%  [ 50 ]
Jest ok
14%
 14%  [ 27 ]
Nie pasuję mi na Larę
14%
 14%  [ 27 ]
To ma być jakiś żart? Jest okropna!
13%
 13%  [ 25 ]
Głosowań: 185
Wszystkich Głosów: 185

Autor Wiadomość
Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 15-02-2006, 17:58   Karima Adebibe nową modelką Lary

Myslę, że trzeba założyć nowy topic, ponieważ ostatnie dni zostały niemalże "zmiażdzone" poprzez pojawienie się nowej modelki Lary. Zmiażdzone może i też w sensie dosłownym, bo nasza nowa żywa Lara jest - trzeba przyznać - za puszysta jak na naszą kochaną bohaterkę. Ale każdy może mieć własne zdanie, dlatego też zapraszam do dyskusji.

Tutaj poprzednio toczyła się dyskusja na ten temat.

Update: A co powiedzie o tym? Całkiem podobna, jednak ten brzuch...

Tutaj znajdziecie tapetę na pulpit. A tu jeszcze jedną.

Artykuł na Yahoo.

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 15-02-2006, 18:53   

Może i jest za "puszysta", ale i tak wg mnie nie jest zła, by nie powiedzieć, że całkiem fajna (może nie całkiem 'larowata', ale... to ładna kobieta bądź co bądź) :)
mogło być gorzej (vide modelka-amatorka z E3 2005 :P :P)

Scarletee 
Student

Wysłany: 15-02-2006, 19:01   

Beznadziejna jest :/ Nie dośc że za gruba to wogóle do Lary nie podobna :/
Omijając jej strój -.- Wdł. mnie jest obrzydliwa!

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 15-02-2006, 19:07   

Ktoś tu wspominał, że fryzurę ma brzydką. Mi się bardzo podoba, tylko kitka mogłaby być wyżej i jeszcze jedno pasemko włosów z boku by się przydało ;) Czytałam, że owa pani ma być w UK, ciekawe co to będzie za okazja; jeśli coś ciekawego, to postaram się wybrać :) Oczywiście nie dla niej, zdjęcia mi wystarczą, aby stwierdzić, że na Larę nie pasuje. I do tego niezdarna jest, motor rozwaliła... :lol:

darekch 
See you in Valhalla

Wysłany: 15-02-2006, 19:19   

Dzieki Kasia!
Tapety nie będę ściągał, bo wolę popatrzeć na Angel_inę jako Larę :P
A powtarzał się nie będę, więc powiem tylko tyle: Ona nie pasi mi na Larę_Legend, ale ładna jest, przyznam ;)

Scarletee 
Student

Wysłany: 15-02-2006, 19:57   

Mam tylko pytanie kto ją wybrał? TRAOD modelka była lepszą modelką :D

xald 
Podróżnik

Wysłany: 15-02-2006, 20:34   

Ja nie chcę prowokować pewnych torów tej dyskusji, ale Karima ma większe piersi niż Lara :P

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 15-02-2006, 20:48   

Toteż mówię,że powinna pokazywac inne części ciała,wszystko jedno jakie,ale biust to już nie domena Lary LEgend

darekch 
See you in Valhalla

Wysłany: 15-02-2006, 20:55   

Xald: To chyba zauważyła cała społeczność forum WoTR, która widziała Karimę Adebibe. Ale przecież nam, graczom, nie chodzi o to, żeby Lara była (przepraszam za wyrażenie) 'dupiasta' i 'cycasta', tylko o to, aby plądrowała grobowce, szukała niesamowitych, zaginionych artefaktów i tym samym ocalała świat, a my mamy jej w tym pomagać, czyż nie?
Wracając do tematu modleki, to już się do niej przyzwyczailem chyba, więc nie mam zdania. Jak dal mnie, to na chłopczycę ona nie wygląda, a i nie jestem pewien, czy to co mówiła o jej grabiu w TR, to do końca prawda (każdy może tak powiedzieć, jak dostanie taką 'fuchę'). Szczególnie mam wątpliwości patrząc na jej zdjęcia, na których wychodzi dość sztywno i w pewien sposób 'sztucznie', a przecież skoro lubi Larę i grała w TR, to powinna wiedzieć i dobrze wczuć się w rolę. Ja kazałbym modelce ruszać się stale i w tym czasie robiłbym zdjęcia, co dałoby wg mnie o wiele lepszy efekt. No ale można to 'spięcie' wytłumaczyć tym, że to dopiero pierwsze foty naszej nowej modelki i tylko liczyć, że będzie lepiej ;)

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 15-02-2006, 22:46   

Cytat:
Xald: To chyba zauważyła cała społeczność forum WoTR, która widziała Karimę Adebibe. Ale przecież nam, graczom, nie chodzi o to, żeby Lara była (przepraszam za wyrażenie) 'dupiasta' i 'cycasta', tylko o to, aby plądrowała grobowce, szukała niesamowitych, zaginionych artefaktów i tym samym ocalała świat, a my mamy jej w tym pomagać, czyż nie?

nie no wiesz..ja akurat szkarłatnym wampirem bym niegrał :P
a jesli chodzi o ta modelke to powiem: Okropny przeznt na Walentynki :/ mozna zwymiotowac :/ zeby tytlko nam takliego prezentu niezrobili na premiere TR:L ze gra bedzie niedopracowana :/ no ale modleka moim zdaniem tylko na jednym zdjeciu wygladała jak Lara (najbardzie podobna do niej:P)..a na resztach byłowidac jej brzydki ryj :P i wogole było widac jej brzydki brzuch (i ona lubi sport??!! :/ ).. Lara ma wysportowany brzuszek :D a nie taki jak Karima :/ i ma ładniejsze wciecie w tali :P
to na tyle :P

Kasia Trent
Wiesz... szachy też uznawane są za sport :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 15-02-2006, 22:55   

Baaardzo duże zdjęcie Karimy -> http://www.bit-tech.net/c.../lara-large.jpg

xald 
Podróżnik

Wysłany: 15-02-2006, 23:04   

Zdjęcie świetne!! Co się czepiacie tłuszczyku?? Przynajmniej nie jest wieszakiem, jak większość modelek.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 15-02-2006, 23:13   

Ale Lara nie jest ani wieszakiem, ani też nie jest puszysta. Ma ładną, wysportowaną figurę, czego po Karimie powiedzieć nie można. No i pozy przyjmuje jakieś takie sztuczne, niepewne. Mam co do niej mieszane uczucia.

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 16-02-2006, 00:21   

Kasia Trent napisał/a:
Ale Lara nie jest ani wieszakiem, ani też nie jest puszysta. Ma ładną, wysportowaną figurę, czego po Karimie powiedzieć nie można. No i pozy przyjmuje jakieś takie sztuczne, niepewne. Mam co do niej mieszane uczucia.

Popieram Cię :!: Ja nie przepadam za tą modelką.
Jeszcze co innego by było gdyby miała wysportowaną sylwetke... inne modelki wyglądały 1000o razy lepiej od Karimy.
Było by fajnie gdyby się przez najblizsze 2 miechy wzieła za siebie i doprowadziła do "normalnego" stanu. Bo jeśli nie to ja dziękuje za taką reklame TRL.
Podobno TRL ma być super ale jakoś po wyglądzie modelki tego nie widać... a mogą być tacy co jak zobaczą modelke to się zniechęcą do gry (ja już znam takich 5 osob) :roll:
Na szczęście ja do nich nienaleze :D

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 16-02-2006, 00:31   

Następne bardzo duże zdjęcia Karimy -> http://www.tombraiderforu...ead.php?t=52557

Jak jej kiczowato zamazali tatuaż, i dziurę od kolczyka w pępku widać :P

Teraz możecie jeszcze lepiej zobaczyć, że biust jest wypychany, bo coś babce wystaje i to dokładnie widać :? -> http://img131.imagevenue....a_Adebibe_5.jpg

anka 
Student

Wysłany: 16-02-2006, 02:59   

Nie, ona jest naprawde sliczna. Ma jasne oczy, myslalam, ze ciemniejsze. Gdzie ten tatuaz, nigdzie nie widac, a dziura po kolczyku...myslalam, ze chodzi Ci o pepek :lol: :lol: :lol:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 16-02-2006, 07:38   

Na zdjęciach w bikini jest widać ten tatuaż. Ma go na ręce.

->

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 16-02-2006, 08:40   

anka napisał/a:
Nie, ona jest naprawde sliczna. Ma jasne oczy, myslalam, ze ciemniejsze. Gdzie ten tatuaz, nigdzie nie widac, a dziura po kolczyku...myslalam, ze chodzi Ci o pepek :lol: :lol: :lol:

Ma tatuaz i jest zamazany jakimś pudrem. Dla mnie ta modelka to jest totalna poraszka :?

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 16-02-2006, 09:27   

Kurcze ale rzeczywiście ten tatuaż to mogli lepiej zatuszować chociaż to wygląda jak takie jkaby się przejechało po wapniu :P

xald 
Podróżnik

Wysłany: 16-02-2006, 09:57   

I dogodź tu takim...
Modelka jest w porządku.
Na zdjęciu, gdzie rzekomo sobie coś wypycha (czy to nie stanik??) widać kawałek piersi nowe panny Croft :D

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 16-02-2006, 11:21   

xald napisał/a:
I dogodź tu takim...
Modelka jest w porządku.
Na zdjęciu, gdzie rzekomo sobie coś wypycha (czy to nie stanik??) widać kawałek piersi nowe panny Croft :D

Tak Xald to jest stanik, a te zazwięte ataki na tą modelkę, która według mnie jest bardzo dobra na miejscem panny Croft przeradzają się powoli w mała hipokryzję. :P

Tłuszczyku nie widze tylko ładna zaokrągloną figurę (przynajmniej nie kolejna anorektyczka). A pozatym Angie, która uosabiana jest za wzór cnót jako wierny obraz Lary, w scenie pierwszego filmu ładnie widać jej odrobinę tłuszczyku na nogach (dokładnie udach gdzie jest uciśnięta paskiem do splów). U Lary czegoś takiego nie ma miejsca ale jakoś Angie nie została przez was rzucona na pastwę słownych tortur. A pozatym Angie też ma tatuaże, a to wam jakoś nie przeszkadzało.

Cytat:
Jak jej kiczowato zamazali tatuaż, i dziurę od kolczyka w pępku widać :P

No właśnie, to jej wina czy raczej charakteryzatorów?... :roll:

Nie wiem czemu aż tak uwzieliście sie na ta biedna modelkę, która według mnie jest dobra no ale cóż :P

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 16-02-2006, 11:24   

jak zwykła modelka jest cool :) ale jako modelka ktora ma przedstawiac Lare Croft to kompletnie sie nienadaje... Lara jest wysportowana :D A Karima nie :P Karima uprawia sprot podobno :) jak to powiedziała Kasia to pewnie:
Cytat:
szachy też uznawane są za sport

<lol> Mmam nadzieje ze jakos sie upodobni do Lary..bo ona wogole niejest podobna do Lary Croft..ja niewiem jakie podobienstwo widzicie w Karimie do Lary :/ Napewno było jeszce sporo inneych moedlek ktore mogły sie nadawac o wiele lepiej na Lare Croft niz taka łamaga jak ona :/ no coz... mowi sie trudno i zyje sie dalej :/
P.S.
Nie no..niemoge patrzec na zdejcia w ktorych widac ten jej spasły brzuch :lol:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 16-02-2006, 11:27   

Trudno mi powiedzieć co o niej myślę. Na części zdjęć wygląda całkiem ładnie, na innych nieco gorzej. A na innych z kolei wygląda jak czternastolatka :) . Nie jest też znowu aż taka gruba jak niektórzy twierdzą. Fakt, że mogłaby odrobinkę więcej pracować nad tężyzną brzuszka (wszak pannie Croft nie wypada nie być w formie ;) ), ale i tak nie jest tragicznie. No ale po co robili sesję przy ściance wspinaczkowej :D ? Chyba lepiej było się przejść do zoo, odwiedzić wybieg dla pawianów i mieliby lepsze skały :P .

UPDATE: Znak zodiaku: Lew... 20 lat... moja rówieśniczka :P !

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 16-02-2006, 11:40   

Cytat:
Nie wiem czemu aż tak uwzieliście sie na ta biedna modelkę, która według mnie jest dobra no ale cóż

No właśnie,komuś się podoba, a komuś nie :p
Ja mam jeszcze zastrzeżenie odnośnie tego błszczyku :/

darekch 
See you in Valhalla

Wysłany: 16-02-2006, 11:46   

Ja już się do niej przyzwyczaiłem, zaakceptowałem ją i nie mam do niej nic. Frik ma rację mówiąc o zakrytym tatuażu. To nie jej wina. A co do dziury w pępku, to przecież nikt nie musi sobie oglądać tak powiększonych zdjęć.
slawciun napisał/a:
jak zwykła modelka jest cool :) ale jako modelka ktora ma przedstawiac Lare Croft to kompletnie sie nienadaje... Lara jest wysportowana :D A Karima nie :P Karima uprawia sprot podobno :)

Hej, no a czy poprzednie modelki były wysportowane? No raczej nie za bardzo, a i nie wyglądały wcale szczupło.
Lara się zmieniła, to i modelka też się zmieniła i jest inna. Przecież to normalne. Już nie mam do niej nic. Ale nie na miejscu jest wg mnie porównywanie aktorki do modelki.

Odpowiedz do tematu